Maybelline New York, Lash Sensational, Sky High Blue Mist Mascara (Niebieski tusz do rzęs)

Pojemność 7,2 ml

Marzą Ci się nieziemsko długie rzęsy? Poznaj nową mascarę Lash Sensational Sky High Blue Mist i ciesz się zniewalającym efektem przez cały dzień! Sky High Blue Mist to niebieska mascara, która dzięki innowacyjnej technologii zapewnia jednocześnie nieziemskie wydłużenie oraz zwiększoną objętość rzęs aż do 24h. Szczoteczka w kształcie wieży z łatwością dociera do każdej rzęsy. Formuła mascary wzbogacona została o ekstrakt z bambusa oraz wydłużające włókna, dzięki czemu zapewnia efekt długich i mocnych rzęs. Nie czekaj, sięgaj gwiazd z nową mascarą Sky High Blue Mist!

niewodoodporne
Efekt
wydłużające, podkręcające
Szczoteczka
silikonowa
bez parabenów

Mega podbicie oczu

Sky High jak każdy wie zrobił już swoją furorę podstawowa wersja ! Jednak ta kolorowe skradła moje serce bardziej. Niebieski kolor super podbił mój kolor oczu. Rzęsy rzeczywiście nabrały głębokiego koloru. Wydłużenie, nadanie objętości I super trwałość- to wszystko zasługi tego tuszu!

Piękny błękit

Idealnie podkręcenie rzęs i piękny niebieski kolor. Miałam już tą maskarę w kolorze czarnym i są one znakomite nie sklejają rzęs i pięknie je pogrubiają . Podoba mi się bardzo ten niebieski kolor i szczoteczka którą łatwo się nakłada produkt.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Plastikowe. Silikonowa, miękka szczoteczka.

Pojemność:
7.2 ml

Moje wrażenia:
Tusz do rzęs Sky High kolor 797 Blue mist @maybelline_pl - kocham ten tusz a kolor jest boski. Wydłuża, rozdziela. Nie kruszy się. Dodaje do makijażu pięknego spojrzenia przez swój kolor. Ja uwielbiam i polecam każdemu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Super maskara, miałam taką, ale czarną i bardzo mi się spodobała ta niebieska.

Maybelline New York Lash Sensational Sky High to jeden z najnowszych produktów marki, który obiecuje spektakularne wydłużenie rzęs oraz ich unikalne podniesienie, tworząc efekt "skycraper lashes". Po przetestowaniu tej maskary mogę śmiało stwierdzić, że spełnia ona te obietnice w imponujący sposób.

Jednym z najbardziej imponujących aspektów tej maskary jest jej szczoteczka. Ma ona specjalnie zaprojektowany kształt, który umożliwia łatwe rozdzielenie i pokrycie każdej rzęsy od nasady aż po same końce. Dzięki temu, rzęsy wydają się dłuższe, gęstsze i bardziej podniesione, bez efektu sklejonych lub zlepionych włosków.

Formuła tej maskary również zasługuje na uwagę. Jest ona lekka i nie obciąża rzęs, co sprawia, że efekt jest naturalny i przyjemny dla oka. Dodatkowo, nie kruszy się ani nie rozmazuje, co oznacza, że makijaż utrzymuje się przez cały dzień bez potrzeby poprawek.

Jednakże, jeśli oczekujesz spektakularnego pogrubienia, ta maskara może Cię nieco zawieść. Jej główną zaletą jest wydłużenie i podniesienie rzęs, więc jeśli zależy Ci na dodatkowej objętości, być może będziesz musiał sięgnąć po dodatkowy produkt.

Podsumowując, Maybelline New York Lash Sensational Sky High to doskonały wybór dla osób poszukujących maskary, która zapewni im wydłużone i podniesione rzęsy. Jej innowacyjna szczoteczka i lekka formuła sprawiają, że jest to produkt wart uwagi dla każdego, kto pragnie osiągnąć efekt "skycraper lashes" bez efektu sklejonych rzęs.

Przyciąga spojrzenia !

Jestem zakochana w tuszu Maybelline New York, Lash Sensational, Sky High Blue Mist Mascara. Przepięknie podkreśla oko, jest bardzo trwały i nie osypuje się w ciagu dnia. Posiada wygodne opakowanie i przyjemną szczoteczkę, która precyzyjnie tuszuje rzęsy. Wydłuża i podkręca nawet moje proste z natury rzęsy.
Po pierwszym użyciu byłam tak podekscytowana tym kolorem, że teraz na codzień mogę używać tylko niebieskiego. Już kilka razy zostałam zapytana co to za tusz - zdecydowanie przyciąga spojrzenia innych.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Super podkreśla moje niebieskie oczy

Mascarę Maybelline New York, Lash Sensational, Sky High Blue Mist otrzymałam w ramach testów na portalu Wizaż.
Mimo 40+ lubię nieco zaszaleć z makijażem, dodać nieco kolorku, podkreślić walory oka itp.
Fajna i wygodna szczoteczka dobrze nakłada tusz na rzęsy, dobrze je rozdziela i lekko wydłuża. Głęboki kolor długo utrzymuje się na rzęsach.

Jest efekt!

To bardzo doby produkt. Świetnie wydłuża i pogrubia rzęsy, jest bardzo trwały. Nie kruszy się. Ładnie wygląda przez cały dzień. Trochę trudno się zmywa (coś za coś). Z daleka lub przy małej ilości światła wygląda na czarny. Z bliska rzęsy nabierają pięknego niebieskiego koloru. W zależności od światła (i pewnie koloru rzęs) może być kobaltowy lub błękitny.

Piękny efekt

Bardzo lubię ten tusz i efekt jaki daje. Sprawia, że rzęsy są pięknie podkreślone i zwiększona jest ich objętość. Głęboki kolor sprawia, że efekt jest jeszcze lepszy. Tusz idealny do codziennego stosowania. Bardzo polecam wszystkim.

Pięknie podkreśla rzęsy

Świetnie pasuje do niebieskich oczu nawet w codziennym makijażu jak i w wieczornych makijażach Łączyłam go z czarnym tuszem i pięknie przebijał niebieski kolor, znajomi zwracali uwagę z wrazeniem

Niebieski tusz do rzęs

Tusze do rzęs Maybelline cieszą się od lat dużą popularnością, a wersja Sky High jest najnowszym dodatkiem. Obiecuje ona piękne wydłużenie i podkręcenie rzęs bez ich obciążania, unosząc je u nasady, co optycznie powiększa oko. Tusz dobrze rozczesuje rzęsy i zapobiega ich sklejaniu. Tusz jest trwały, utrzymuje się na rzęsach przez cały dzień i nie osypuje się. Tusz posiada wygodną, elastyczną, stożkową szczoteczkę, która ułatwia dokładną aplikację i dotarcie do wszystkich rzęs, a oryginalny niebieski kolor maskary Sky High skutecznie przykuwa wzrok. Muszę przyznać, że kolorowa maskara to prawdziwy HIT, który sprawia, że makijaż codzienny jak i na specjalną okazję jest niepowtarzalny i oryginalny.

Niebieskie rzęsy są hot!

Nie spodziewałam się, że kiedykolwiek zacznę używać kolorowej maskary na co dzień, a po ten produkt sięgam praktycznie dzień w dzień! Kolor jest intesywny, nie potrzeba nawet białej odżywki przed użyciem, którą zawsze nakładałam w przypadku kolorowych maskar. Ten kolor rzęs, tak niesamowicie podbija moje niebieskie oczy, że jestem totalnie zakochana w tym efekcie! Dodatkowo rzęsy są ultra wydłużone i idealnie rozdzielone, a malowanie to sama przyjemność. Trwałość na mur beton, nic się nie wykruszyło w ciągu dnia, a przy zmywaniu makijażu, musiałam użyć sporej ilości olejku, żeby tusz zmył się całkowicie. Godny polecenia!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Świetny dodatek do ciemnego oka!

Maskara pozostawia lekką niebieską poświatę, nie jest to mocny, rażący kolor - ładnie wygląda nawet przy najprostszym makijażu dziennym. Kolor niebieski widać szczególnie w słońcu. Idealnie podkreśla ciemne oko. Nie kruszy się i nie odbija na powiece nawet po całym dniu. Ładnie wydłuża rzęsy. Fajny dodatek