La Roche-Posay, Effaclar, Żel oczyszczający dla skóry skłonnej do trądziku

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Effaclar, Żel oczyszczający. Delikatnie oczyszcza skórę, usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum.

Dla skóry tłustej, wrażliwej, ze skłonnością do trądziku.

INNOWACJA: Zaburzony mikrobiom skóry powoduje rozwój i nasilenie objawów trądziku w tym namnożenie bakterii C.acnes. W tym celu opracowano formułę wspierającą równowagę mikrobiomu wzbogaconą o składnik [Phylobioma], działający przeciwko namnażaniu się tych bakterii oraz technologię utrzymującą prawidłowe pH skóry, aby widocznie zmniejszyć wypryski.

SKUTECZNOŚĆ: Delikatnie oczyszcza skórę, widocznie redukuje niedoskonałości i nadmiar sebum, pozostawiając skórę czystą i odświeżoną. Zawiera kojącą i łagodzącą podrażnienia [wodę termalną z La Roche-Posay]. Niekomedogenny. Hipoalergiczny. Nie wysusza skóry. Odpowiedni również dla skóry wrażliwej. Testowany pod kontrolą dermatologa.

w butelce, z pompką, w tubie
żel
tłusta, trądzikowa, wrażliwa
oczyszczanie twarzy
nawilżające, oczyszczające, odświeżające, łagodzące

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Żel do mycia twarzy

Cudowny ! Świetnie oczyszcza i nawilża skórę. Wspomaga walkę z niedoskonałościami i wycisza stany zapalne. Zapach jest delikatny I kwiatowy. Pojemność 400ml i bardzo wydajna. Jest delikatny ale skuteczny, świetnie domywa spf oraz pozostałości makijażu. Konsystencja żelowa o kolorze przezroczystym. Jak dla mnie idealny.

Rewelacyjny żel

Jestem mega zadowolona z tego żelu. Ma dosyć gęstą konsystencję, dobrze rozprowadza się po zwilżonej twarzy, dobrze się pieni. Skóra po nim jest dobrze oczyszczona i odświeżona. Opakowanie bardzo wydajne

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Polecam do trądzikowej cery - extra

Dzięki wizaż.pl miałam okazję przetestować La Roche-Posay, Effaclar +M Purifying Foaming Gel (Żel Oczyszczający dla skóry skłonnej do trądziku) Produkt super. Polecam każdej przyjaciółce. Po regularnym czasie stosowania można zauważyć bardzo fajne efekty.
Kosmetyk nie uczula, nic nie piecze, nic nie swędzi, wręcz przeciwnie przynosi ukojenie. Żel EFFACLAR delikatnie oczyszcza skórę, zachowując jej prawidłowe pH. Usuwa zanieczyszczenia, a także nadmiar sebum. Wystarczy
spienić niewielką ilość produktu w wilgotnych dłoniach i nanieść na twarz, przy tym masując skórę. Produkt badzo wydajny.

Świetny!

Miałam okazję wypróbować produktów tej marki, jednak nie stricte do twarzy. Od zawsze podobały mi się opakowania marki, są delikatne i ładne. Produkt ma wygodną pompkę i super skład. Używałam go zgodnie z zaleceniami producenta i powiem wam, że rzeczywiście zauważyłam oczyszczenie i redukcję niedoskonałości. Skóra była odświeżona i czysta, jestem zadowolona ☺️

Świetna rutyna

Żel jest bardziej wydajny, dobrze się pieni. Skóra po użyciu jest mięciutka, delikatna, oczyszczona. Wydzielanie sebum zredukowane, zaskórników widocznie mniej. Nie wysusza co jest ogromnym plusem.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo go polubiła moja twarz

Świetny żel do mycia twarzy. Bardzo przyjemna konsystencja żelu, która ma ładny zapach. Doskonale oczyszcza cerę z wszelkich zanieczyszczeń i sebum. Twarz po umyciu jest świeża i nawilżona, brak uczucia wysuszenia i ściągnięcia. Żel jest bardzo wydajny, dobrze się pieni oraz duży plus za atomizer, który bardzo ułatwia dozowanie produktu.

Bardzo wydajny zel

Produkt w fajnym opakowaniu plus wygodną pompka, która pomaga dozować odpowiednią Ilsoc produktu, bardzo mi się podoba szata graficzna produktu. Niewielka ilsoc żelu dobrze się pieni i doskonale oczyszcza skórę, nawet z makijażu po całym dniu pracy. Skóra Jets dobrze oczyszczona z nadmiaru sebum, zel nie pozostawia uczucia ściągnięcia skóry. Po systematycznym stosowaniu widać, znaczną poprawę w wyglądzie skóry. Zel świetnie się sprawdza jako produkt do oczyszczania skóry, po zabiegach kosmetycznych gdzie warstwa skóry została uszkodzona.

Genialne działanie!

Żel oczyszczający dla skóry skłonnej do trądziku zrobił na mojej skórze twarzy istne szaleństwo, skóra jest wyraźnie piękniejsza , doskonale zadbana, bez zatkanych porów, idealnie oczyszczona i wypielęgnowana.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Żel oczyszczający do cery tradzikowej

Bardzo pojemny żel z pompką , która sprawia że użytkowanie jest łatwe i przyjemne. Zapach nie drażni, formuła jest lekka i przyjemna. Skóra napewno podziękuję za ten kosmetyk .

Bardzo dobrze oczyszcza skórę

Przyjemny w użyciu, łatwo się rozprowadza na skórze, nie piecze, nie szczypie i nie powoduje żadnych podrażnień. Zawsze po myciu miałam czerwona skórę, a tu nic takiego się nie dzieje. Bardzo dobrze oczyszcza skórę.

Żel oczyszczający

Odpowiedni dla skóry skłonnej do trądziku, również wrażliwej. Dla kobiet i mężczyzn. Redukuje nadmiar sebum i pomaga odblokować pory. Usuwa zanieczyszczenia i pozostawia skórę czystą i odświeżoną. Produkt idealnie sprawdził się do mojej skóry, na pewno jeszcze nie raz kupię ten produkty.

Moje odkrycie!

Żel delikatnie oczyszcza skórę, nie powodując uczucia ściągnięcia czy podrażnień, co jest dla mnie ogromnie ważne.
Dodatkowo, podoba mi się delikatny, przyjemny zapach produktu oraz fakt, że nie wysusza mojej skóry.
Żel jest bardzo wydajny co też jest dodatkowym atutem.