Bioderma, Sensibio H2O (Woda micelarna do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu do cery wrażliwej)

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.91/5

Sensibio H2O Oryginalna woda micelarna do oczyszczania i demakijażu dla wrażliwej skóry. Głęboko oczyszcza twarz z zanieczyszczeń i metali ciężkich, z szacunkiem dla jej bariery ochronnej, zapobiegając zaostrzeniu wrażliwości skóry. Koi i łagodzi. Nie wymaga spłukiwania. Bezzapachowa.

odświeżające, łagodzące, oczyszczające
płyn
>100ml, 50 – 100ml
sucha, wrażliwa
demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy

Płyn micelarny

Jest idealny. Używam już jakiś czas i jako nieliczny kosmetyk mi odpowiada. Zapach nie drażniący, wystarcza naprawde na długo i nie podrażnia skóry. Wg mnie rewelacja.

Najlepszy płyn micelarny :)

Świetny produkt, najlepszy płyn micelarny jaki miałam, poleciła mi go moja córka. Świetnie odświeża, zmywa makijaż, nawilża... Produkt dostępny w różnych pojemnościach, większe mam w domu, ten najmniejszy 100 ml można zabrać w podróż :)

Mój ulubiony!

Mam bardzo wrażliwą cerę i wody micelarne często mnie podrażniały. Biodermę zdecydowałam się zakupić po dobrych opiniach w internecie. To był strzał w 10! Płyn nigdy mnie nie podrażnił i bardzo dobrze zmywa makijaż. Do tego nie trzeba go zmywać wodą, w przeciwieństwie do innych. Po użyciu koi i łagodzi.

Super do demakijażu

Jakiś czas temu mój demakijaż polegał na użyciu płynu micelarnego na całą buzie oraz na oczy, więc ważne było dla mnie, aby kosmetyk był dobry składowo, nie podrażniał i nie wysuszał skóry, a jednocześnie dobrze zmywał makijaż.

Będąc w aptece właśnie wpadłam na niego i został ze mną aż do dzisiaj mimo, że na dzisiejszy moment używam go tylko do oczu.

Ten o to płyn micelarny jest idealny dla cer wrażliwych i alergicznych, nie podrażnia i nie wysusza, a przy tym dobrze zmywa makijaż.

Producent pisze, aby płynu nie zmywać z buzi, co jest dla mnie dosyć kontrowersyjne i dziwne, ponieważ płyn micelarny powinien służyć do demakijażu a nie oczyszczania buzi, warto zmywać taki produkt z twarzy.

Cena nie zachęca, ale jeżeli naprawdę jesteście wrażliwcami to naprawdę warto.
Można go wyhaczyć na super promkach.

Najlepsza jaką kiedykolwiek używałam

Kupiłam go tylko ze względu na promocje 2 w cenie 1. Uważam, że jest najlepszą wodą micelarną jaką kiedykolwiek miałam okazję stosować. Bardzo dobrze zmywa make-up, a moja skóra po jego użyciu się bardzo gładka i nie podrażniona. Odnoszę wrażenie, że moja skóra jest również nawilżona.

Cera wrażliwa

Płyn miceralny od Bioderma idealny do cery wrażliwej. Delikatnie ale skutecznie usuwa zanieczyszczenia i makijaż. Nie wiem jak sprawdza się przy wodoodpornym bo takiego nie używam ale ze zwykłym daje sobie radę. Nie podrażnia skóry, nie mam pojęcia nim efektu wysuszonej skóry ani podrażnionej. Klasyczna butelka dobrze się sprawdza, produkt jest bezzapachowy. Moim zdaniem jest dość drogi ale wydajny więc warto wypróbować.

Idealny dla nadwrażliwej skóry

Moja skóra jest wrażliwa z dużymi rumieńcami. Ten płyn micelarny sprawdza się rewelacyjnie. Nie podrażnia skóry. Twarz jest dobrze oczyszczona z makijażu.

Jedyna

Dla mnie to idealna woda micelarna - nie szczypie w oczy, nie podrażnia skóry wokół. Skuteczna i wydajna, przez to, że naprawdę szybko usuwa makijaż. Nadaje się do każdego rodzaju skóry - stosowałam ją jak miała trądzik, ale również jak przechodziłam kuracje dermatologiczna i teraz ja mam skórę w kierunku suchej.
Ja ją jeszcze później domywam delikatnym żelem lub pianka. Producent informuje, że nie jest to konieczne, ale dla mnie to jednak detergent oczyszczający i lubię domyć jeszcze pozostałości makijażu produktem z woda.

Mòj ulubiony

Używam tego produktu już od lat. Zdecydowanie mój nr 1. Zdarzyło mi się korzystać z innych ale ostatecznie zawsze wracam do Biodermy. Dobrze oczyszcza skórę. Pozostawiam uczucie świeżości. A co najważniejsze jako jeden z nielicznych nie podrażnia mi oczu. Bardzo polecam!

Najlepszy jaki miałam

Najlepszy płyn micelarny jaki miałam, świetnie zmywa makijaż (ale nie wodoodporny), nie szczypie nawet jak się ma ranki na twarzy. Mam bardzo wrażliwe oczy na wszelkie kosmetyki, a ten konkretny płyn micelarny z różowym korkiem jest bardzo łagodny i nigdy mnie nie szczypał, mimo, że kiedyś dostał mi się do oka. Polecam serdecznie :)

Najlepszy z najlepszych

Najlepszy płyn micelarny jaki miałam, używam od lat i przeszłam niezliczoną liczbę opakowań :)

W porównaniu do niektórych płynów, zupełnie nie podrażnia oczu, świetnie radzi sobie z demakijażem ale także z poranną pielęgnacją

Jest bardzo wydajny, nie zapycha a sam zapach nie drażni. Opakowanie jest estetyczne i wytrzymałe, pozwala na optymalne dozowanie

Jeden z nielicznych płynów micelarnych, których nie trzeba zmywać wodą

Nie mam żadnych zastrzeżeń, polecam i nie zamienię na inny

Super do oczyszczania

To co robi że skora pięknie domywa i nie pojawiają się tak mi się trądzik to nwm które to jest moje opakowanie ale napewno będę go kupować, szczególnie, ze wydajność jest też super