Bioderma, Sensibio H2O (Woda micelarna do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu do cery wrażliwej)

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.91/5

zobacz więcej ofertzwiń

Sensibio H2O Oryginalna woda micelarna do oczyszczania i demakijażu dla wrażliwej skóry. Głęboko oczyszcza twarz z zanieczyszczeń i metali ciężkich, z szacunkiem dla jej bariery ochronnej, zapobiegając zaostrzeniu wrażliwości skóry. Koi i łagodzi. Nie wymaga spłukiwania. Bezzapachowa.

płyn
>100ml, 50 – 100ml
sucha, wrażliwa
demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy
łagodzące, oczyszczające, odświeżające

Najlepsza!

Używam tej wody micelarnej już od kilku lat. Przy mojej wrażliwej i skłonnej do podrażnień cerze sprawdza się bez zarzutu.
Woda micelarna usuwa pięknie makijaż, z tuszem do rzęs też radzi sobie świetnie. Nie uczula, nie podrażnia, nie wysusza skóry.
Bardzo wydajna, z reguły kupuję 500 ml, można też złapać w promocji w fajnej cenie.

Jedna z najlepszych wód micelarnych

Woda micelarna, na ten moment najlepsza jaką miałam do cery wrażliwej, skłonnej do podrażnień i naczynkowej. Oprócz tego , że łagodnie oczyszcza twarz, doskonale radzi sobie z wodoodpornym makijażem , bez tarcia czy mocnego pocierania go, to koi i łagodzi podrażnienia na skórze. Dobra również dla skóry mieszanej, której także jestem posiadaczką. Nie powoduje nadmiernego świecenia się skóry. Woda bezzapachowa, bez alkoholu z krótkim i idealnym składem.

Stosuję od lat

Produkt jest sprzedawany w różnych opakowaniach i pojemnościach. Najbardziej lubię opakowanie 500ml z pompką, ponieważ jest ono najwygodniejsze i ułatwia wydobycie odpowiedniej ilości produktu (niestety dawno takiego nie widziałam i pozostaje mi przelewanie produktu do butelki z pompką).

Produktu używam głównie do demakijażu oczu i do tego celu sprawdza mi się znakomicie. Nasączam kilka wacików od razu (2 pompki wystarczą) i oczyszczam rzęsy do momentu, gdy wacik jest czysty. Stosuję już od kilku dobrych lat i nie zauważyłam żeby płyn miał problem z usunięciem jakiegokolwiek tuszu (sporadycznie używam też tych wodoodpornych). Płyn nie ma zapachu, nie podrażnia i nie pozostawia lepkiej warstwy na twarzy.

Polecam ten produkt każdemu, kto szuka skutecznego środka do demakijażu, szczególnie osobom o wrażliwej skórze.

Moja skóra: Niezbyt wrażliwa, ze skłonnością do wyświecania się (czoło, nos i okolice, broda) w ciągu dnia. Raczej grubsza z tendencją do rozszerzonych porów w strefie T. Sporadycznie pojawiają się na niej wypryski w okolicach żuchwy i policzków.

Płyn micelarny Bioderma Sensibio H2O

Płyn dostałam w prezencie. Okazał się wspaniałym antidotum na moją wrażliwą cerę. Płyn wspaniale zmywa makijaż, oczyszcza, nie podrażnia, nie wysusza. Na pewno dalej będzie moim ulubionym plynem

Najlepsza woda micelarna

Jedna z najlepszych wód micelarnych. Skuteczny produkt nie tylko świetnie zmywa makijaż ale i pozostawia skórę gładką w dotyku. Nie wiem nawet jak to określić jakby sam produkt łagodził skórę jest jakby nawilżona. Płyn jest bardzo wydajny. Najkorzystniej cenowo wypada na promocjach 2 za 1.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Uwielbiam

Płyn jest wydajny, bardzo dobrze usuwa makijaż i inne zanieczyszczenia ze skóry. Dodatkowo jest niezwykle delikatny i nie podrażnia mojej wrażliwej skóry.
Nie radzi sobie jedynie z wodoodpornym tuszem, ale tego od niego nie oczekiwałam.

Jeden z lepszych które używałam

Płyn kupiłam w promocji. Jest w opakowaniu przezroczystym , dzięki czemu łatwo można kontrolować zużycie produktu.
Szata graficzna delikatna.

Płyn dobrze usuwa makijaż, bez zbędnego tarcia. A co najważniejsze nie podrażnia skóry wrażliwej ani oczu - to był dla mnie priorytet ze względu na alergię i pojawiającą się wrażliwość oczu przy nasilonych objawach jej.

Płyn jest wydajny, nie pozostawia tłustego filmu ani nie lepi się twarz po nim. Zdecydowanie koi i odświeża.

Nie wysusza cery ani nie powoduje ściągania.

Kosmetyk wszechczasów

Produkt, który w 100% spełnia moje oczekiwania. Delikatny, bez zapachu i skuteczny w oczyszczaniu. Jest to najlepszy płyn do demakijażu oczy. Bez podrażnień co do tej pory wydalało mi się nieosiągalne.

Faworyt

Zachęcona pozytywnymi opiniami w internecie zakupiłam i jestem bardzo zadowolona.
Płyn bardzo dobrze oczyszcza skore i zmywa makijaż nie podrażniając przy tym.
Nie szczypie w oczy!
Jest wydajny i łatwo się go aplikuje. Praktycznie bezwonny co jest dużym plusem.

Dobra woda micelarna

Stosuje ten produkt od kilku lat do usuwania makijażu. I jest bez zarzutów. Łagodzi skóre i wycisza.podrażnienia.
Jedyny minus to szczypie w oczy, kiedy się tam płyn dostaje.

Poleciła mi go pani dermatolog, uwielbiam go, wydajność, przeznaczenie, sposób usuwania makijażu jak i po prostu jego świetne działanie w codziennej pielęgnacji, do zmywania nocnej pielęgnacji o poranku, do skór bardzo wrażliwych jest niebywałym odkryciem, koi, nie podrażnia, świetnie usuwa makijaż, cena trochę zabójcza, ale w promocji można go dorwać w dobrej cenie

Idealna woda do oczyszczenia twarzy.

Woda micelarna w delikatny sposób usuwa makijaż, nawilża skórę, nie powoduje podrażnień. Woda radzi sobie z każdym makijażem, moja skóra jest dokładnie oczyszczona, nie ma uczucia ściągnięcia. Wystarczy nanieść trochę płynu na wacik, przetrzeć delikatnie twarz. Woda ma właściwości uspokajające, łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia, przyczynia się do równowagi skóry. Woda micelarna nie zawiera sztucznych zapachów, może być stosowana na twarz, oczy i usta, radzi sobie z wodoodpornym tuszem do rzęs.