Isana, Milch & Honig, Creme Seife (Mydło w płynie `Mleko i miód`)

Isana, Milch & Honig, Creme Seife (Mydło w płynie `Mleko i miód`)

Delikatnie myje i pielęgnuje ręce. Właściwe dla skóry pielęgnujące lipidy sprawią, że ręce pozostaną delikatne oraz gładkie. pH przyjazne dla skóry, testowane dermatologicznie.
W 2017 roku nastąpiła zmiana składu. Obecny skład to: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Disodium Cocoyl Glutamate, Sine Adipe Lac, Niacinamide, Hydrolyzed Wheat Protein, Mel, Glycol Distearate, Laureth-4, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Styrene/Acrylates Copolymer, Sodium Lactate, Parfum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Formic Acid, Phenoxyethanol, CI 47005, CI 15510, CI 16035.

Poprzedni skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Disodium Cocoyl Glutamate, Sine Adipe Lac, Niacinamide, Hydrolyzed Wheat Protein, Mel, Glycol Distearate, Laureth-4, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Styrene/Acrylates Copolymer, Sodium Lactate, Parfum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Formic Acid, Methylparaben, Propylparaben, CI 47005, CI 15510, CI 16035.

saszetka, w butelce, z pompką
mydła
oczyszczające, nawilżające
zapachowa
w płynie
normalna, sucha

Ciężko je zmyć, wysusza

Oceniam ten skład, jest na opakowaniu mydła, które kupiłam: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, sodium chloride, glycol distearate, coco-glucoside, glyceryl oleate, parfum, mel, sine adipe lac, laureth-4, sodium lactate, glycerin, formic acid, tocopherol, hydrogenated vegetable glycerides citrate, citric acid, sodium benzoate, potassium sorbate, hexyl cinnamal, CI 47005, CI 15510, CI 16035

Wszelkie składy oraz zdjęcia mydła na profilu produktu są już nieaktualne :p

Mydło bardzo wysusza skórę dłoni, ma w składzie mocny detergent. Nawet po jednej kropelce skóra jest tępa po umyciu, bardzo ciężko jest też je zmyć z dłoni. Przykleja się jakby do rąk. Z plusów ma bardzo ładny zapach. Jednak przez działanie nie kupię ponownie nawet za tak niską cenę.

Luksus z lokalnej drogerii

Mydło kosztuje kilka złotych, a zachowuje jak kosmetyk z wyższej półki cenowej. 500 ml wystarczy na kilka miesięcy. Opakowanie z cienkiego plastiku nieco się odgniata na środku, jakbym je ścisnęła. Bardzo przyjemnie pachnie mlekiem i miodem, a dodatkowo ma perłowy połysk. Nie wysusza rąk, a zapach utrzymuje się na skórze. Dokupuję zapas i uzupełniam mydełka regularnie. Polecam!

świetne mydło

Bardzo lubię mydła w płynie od Isana, to miodowe przypadło mi najbardziej do gustu.
Ładne opakowanie z pomoką, ktora się nie zacina.
Mnie zapach produktu odpowiada, produkt jest wydajny, dobrze się pieni.
Nie zauważyłam przesuszeń, podrażnień. Dobrze domywa , a dodatkowo niewiele kosztuje.

Fajne mydełko

Fajne mydło w płynie, akurat ta wersja spośród masy zapachów tej marki najbardziej przypadła mi do gustu. Mam wrażenie, że nie wysusza dłoni a nawet lekko je nawilża.

W porządku.

Cześć !

Mydło kupiłam w znanej drogerii. Kupiłam wersję z dozownikem, aby później móc dokupować zapas.

Trafiło akurat na zapach "Mleko i miód" , ponieważ było w promocji.

Jakie jest to mydło?

-pachnie bardzo delikatnie, nie porywająco, ale ładnie
-ma dobry dozownik
- łatwo się pieni
-jest bardzo wydajne
-dobrze myje ręce
-nie wysusza rąk
- nie uczula
- nie podrażnia
- lekko nawilża
- dużą pojemność za dobrą cenę
- łatwo dostępne

Mydła Isana są bardzo dobrej jakości. Przede wszystkim są tanie, jest dużo wersji zapachowych do wyboru i w 100% spełniają swoje funkcje. Sięgam po nie bardzo często .

Przyjemne mydełko, nie wysuszające dłoni

Mydło jest umieszczone w poręcznym opakowaniu z pompką. Cenowo wychodzi bardzo korzystnie, bo na promocji można je zakupić za około 3 zł. Świetnie spełnia swoją rolę jako mydło do rąk - dobrze się pieni, nie wysusza dłoni ani nie podrażnia, jest wydajne, a dodatkowo dzięki ładnemu opakowaniu zdobi moją łazienkę. Często do niego wracam.

Słodki i delikatny

Jak to produkt Isana, tani i dobry. Zapach przyjemny ale nie do końca odczuwalny jest miód i mleko. Jak za tą cenę bardzo się opłaca.
Dobrze domywa ręce a nawet używam do umycia innych rzeczy jak blaty bądź buty.
Jest wiele różnych zapachów a często jest na promocji więc cena jest niższa niż 4 zł

Typowe mydło w tej kategorii cenowej

Mydło marki Isana kupiłam na promocji -50% tylko i wyłącznie z czystej ciekawości. Po zużyciu prawie całego opakowania (niestety, ale zdarzył się wypadek i trochę mydła się rozlało) muszę przyznać, iż ten produkt nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle innych w tej kategorii i w tej półce cenowej.

Mydło miało płynną konsystencję o mleczno - żółtym zabarwieniu nawiązującym zapewne do tytułowego miodu z mlekiem. Zapach nie wyróżniał się niczym szczególnym, pachniał jak wszystkie produkty o tej nucie zapachowej. Samo mydło dobrze się pieniło, przez co było wydajne, domywało zabrudzenia i nie wysuszało skóry dłoni. Również jej nie pielęgnowało, ale za tą cenę raczej tego nie oczekiwałam.

Porównując mydło do Isana do mydeł w płynie z dyskontów muszę przyznać, iż dla mnie wypada słabiej. Po pierwsze, można je kupić tylko w pojemności 0,5l, co powoduje, iż gromadzimy więcej plastiku niż przy produktach o wyższej pojemności (kupuję mydło do rąk przede wszystkim w opakowaniach typu refill). Po drugie, cena w przeliczeniu na 100 ml jest wyższa niż przy zakupie mydła do rąk w hipermarkecie. To są drobne różnice, które jednak powodują, iż wróciłabym do tego mydła tylko okazjonalnie (przy dużej promocji) niż kupowała regularnie.

Podsumowując, produkt dobry jak na tę półkę cenową. Dla niewymagających dłoni może okazać się fajną alternatywą i urozmaiceniem dla innych mydeł w płynie.

Świetne mydło w świetnej cenie

Mydło, w przyjemnym dla wzroku opakowaniu, na którym widnieje motyw miodu. Miła dla skóry konsystencja. Zakupiłam je już kilkakrotnie w drogerii Rossmann. Cena bardzo niska co przyciąga uwagę.
Mydło ma delikatny zapach miodu.
Dobrze się pieni i nawilża skórę.
Jak dla mnie za tak małe pieniążki mydło jest ogromnym hitem, szczególnie w tych ciężkich czasach, gdy w tak niskich cenach ciężko o dobrej jakości produkt. jednak marka Isana jak zwykle niezawodna.

Typowe tanie mydło zapachowe

Mydła w płynie z Isany kojarzą mi się przede wszystkim z akceptowalną ceną i przyjemnymi zapachami. Jednocześnie nie kojarzą mi się wcale w produktami dla bardziej wymagającej skóry i tak samo jest w przypadku recenzowanego produktu. Jedno czego nie można mu odmówić to właśnie przyjemnego zapachu oraz dobrego mycia. Jednocześnie przy częstym myciu mydło strasznie wysuszało mi skórę dłoni i w efekcie nie mogłam się obyć bez regularnego stosowanie kremu nawilżającego. Nie da się też ukryć, że samo mydło jest bardzo wydajne, wiec jeżeli ktoś nie ma przesuszającej się skóry to może mu dać szanse.

Całkiem dobre mydło

Mydło w wygodnym opakowaniu z pompką co lubię. Mydło charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem. Dobrze się pieni i dobrze oczyszcza. Neutralizuje zapachy np po cebuli. Mydło nie wysusza dłoni. Cena jest stosunkowo niska a i tak można kupić w trakcie promocji. Produkt wydajny.

Wysusza dłonie

Skóra moich dłoni jest wymagająca. Przesusza się, pęka i jest podrażniona często bez konkretnego powodu, by potem wrócić do normy. Nie pomaga fakt, że jestem zmuszona często myć dłonie, więc muszę uważać na mocne detergenty.
I mydło Isany właśnie takie jest - mocne. Oparte na SLES-ie, może przesuszać wrażliwe skóry. I u mnie właśnie tak było. Częste mycie dłoni spowodowało przesuszenie rąk, zrobiły się szorstkie i nieprzyjemne, a nie każde mydło wywołuje u mnie taki efekt. Muszę jednak przyznać, że dobrze domywa.
Plusy tego mydełka to napewno jego dostępność i cena. To chyba najtańsze tego typu produkty na rynku, dostępne w wielu wersjach zapachowych, każdy znajdzie coś dla siebie. Ja jednak nie jestem zachwycona, u mnie lepiej sprawdzają się mydła w kostce.