Dr. Hauschka, Regenerations Augencreme (Regenerujący krem pod oczy)

Dr. Hauschka, Regenerations Augencreme (Regenerujący krem pod oczy)

Bardzo wrażliwa skóra wokół oczu, szczególnie po 40-tym roku życia, wymaga specjalnej pielęgnacji. Regenerujący krem pod oczy został stworzony specjalnie dla skóry dojrzałej i wrażliwej. Dzięki swoim intensywnie odżywczym i nawilżającym właściwościom widocznie redukuje i spłyca drobne zmarszczki oraz pobudza naturalne funkcje skóry i procesy samoregeneracji. Osiem starannie dobranych olejków roślinnych zapewnia intensywną pielęgnację i ochronę. Niezwykle odżywczy olejek z orzechów makadamia, nawilżający ekstrakt z nasion pigwy i oczyszczający ekstrakt z liści brzozy oraz olejek z nasion ogórecznika poprawiają poziom nawilżenia skóry - wysuszona skóra wokół oczu staje się bardziej gładka i wzmocniona. Skrzyp polny, który zawiera krzemionkę, wzmacnia i ujędrnia tkankę łączną, a także nadaje skórze wokół oczu jednolitą strukturę. Zawarte w czerwonej koniczynie izoflawonoidy zapobiegają pojawianiu się oznak przedwczesnego starzenia się skóry. Wyciąg z owoców wiśni acerola, bogatych w witaminę C oraz olejek z rokitnika zawierający witaminę E i A, jako silne antyoksydanty, mają działanie antyrodnikowe. Krem regenerujący pod oczy Dr. Hauschka utrzymuje wysoki poziom nawilżenia skóry, pozostawia odczucie przyjemnego odświeżenia i elastyczności. Krem szybko się wchłania i stanowi idealną bazę pod makijaż.

Wykorzystała: kilka próbek

Naprawdę dobry, ale ta cena :(

Oceniam na podstawie 3 próbek, w które zostałam zaopatrzona w aptece.

Jeden z najlepszych kosmetyków pod oczy - jedna próba wystarczyła na około tydzień! stosowania, więc po trzech tygodniach oceniam, że:
1) bardzo dobrze poprawia poziom nawilżenia - skóra nie marszczy się jak papier podczas uśmiechania
2) zmarszczki mimiczne - kurze łapki - nieco się rozprasowały
3) nie uczula, nie podrażnia
4) nie wpływa negatywnie na trwałość makijażu

Ja osobiście kupię pełnowymiarowe opakowanie, bo uważam, że działa najlepiej z tego, co miałam okazję do tej pory przetestować.

Skuteczny, ale trochę za drogi

Używam tego kremu wyłącznie na noc, bo na dzień stosuję lżejszy krem likwidujący opuchnięcia powiek. Krem Hauschki nie tylko świetnie nawilża, ale wyraźnie wygładza zmarszczki mimiczne. Linie są płytsze i mniej ostre. Skóra pod oczami jest miękka, odżywiona i promienna. Idealny dla wrażliwych oczu. Jeśli przez przypadek dostanie się do oczu, to nie szczypie ani nie powoduje zaczerwienienia spojówek.

Wystarczy nałożyć niewielką porcję, bo krem jest treściwy. Zostawia na skórze cienki film i z tego względu może nie nadawać się pod makijaż.

Dostałam kilka saszetek kremu do wypróbowania, ale nie wiem, czy kupiłabym pełnowymiarowe opakowanie. Używałam już równie dobrych kremów pod oczy, które kosztowały połowę mniej.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 3 próbki