Max Factor, Lipfinity Lip Colour (Podwójna pomadka do ust)

Max Factor, Lipfinity Lip Colour (Podwójna pomadka do ust)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Pomadka Lipfinity do dwa proste kroki, aby usta lśniły długotrwałym blaskiem do 24h.
Krok 1: nałóż kolor na czyste usta. Odczekaj 60s aż wyschną.
Krok 2: nałóż nawilżający utrwalaczy, który sprawi, że możesz cieszyć się pięknym kolorem cały dzień.
Dostępna w 13 odcieniach.

nawilżające, kryjące
w płynie
o przedłużonej trwałości
Efekt
perłowe

Trwała, ale nie do końca

Szukałam czegoś co wytrzyma na moich ustach kilka godzin, coś co zniesie jedzenie i picie i ok ta pomadka sobie z tym radzi, ale...no właśnie, ale...pojawia się po czasie dużo suchych skórek, które masz ochotę "zlikwidować" czyli podgryzasz te pięknie pomalowane usteczka, aż w końcu kolor zostaje tylko na konturze. Jednak znalazłam rozwiązanie tego problemu i zamiast używać dołączonego do zestawu top coatu używam nawilżającego błyszczyka innej firmy który również jest top coatem.ale z kwasem hialuronowym i usta są długi czas miękkie i nawilżone, to taki pro tip odemnie. Wracając do pomadki, kolory są piękne, jest dobrze napigmentowana i całkiem fajnie się ja rozprowadza po ustach. Wodą jej nie domyjesz, jedynie płyn dwufazowy lub przeznaczony do tego typu kosmetyków żel czy mleczko. Ogólnie produkt fajny i godny polecenia.

Zwykła pomadka

Kupiłam w promocji zachęcona trwałością pomadki.
Wybór kolorów jest spory wybrałam taki brudny róż. Pomadka sama w sobie jest ok. Ma mały pędzelek dobrze się aplikuje. Nie ściga ust, nie kruszy się ani nie klei. Nie ma jakieś spektakularnej trwałości. W ciągu dnia ściera się, bardziej lub mniej, ale się ściera. Pomadka nabłyszczająca i utrwalająca dla mnie to zwykła wazelina. Konsystencja i wgląd podobny. Nie zauważyłam efektów jej działania wiec dla mnie to wazelina. Używam bardziej jako pomadki ochronnej niż do kolorowych pomadek.

Super trwała pomadka

Pomadka max Factor lipfinity Lip Colour kupiłam w kolorze 055 sweet jest to brudny róż wpadający w fiolet bardzo ładny odcień ,najlepiej kupić w promocji około 45 zł bo tak jest znacznie droga (raczej bym nie kupiła ) zestaw składa się z matowej pomadki i bezbarwnej pomadki typu wazelina którą używa się po nałożeniu koloru , pomadka jest trwała,super spisze się do makijażu ślubnego lub na wieczorne wyjścia a także na co dzień.
Trzeba uważać i nakładać cienką warstwę bo inaczej może pękać i zrobi się skorupa ,jak się da jedną warstwę koloru i po wyschnięciu pomadkę bezbarwna to jest bardzo trwała i pięknie się prezentuje na ustach ,trzeba tylko co jakiś czas poprawić bezbarwną pomadka i przetrwa cały dzień ,można jeść pić i nic się nie odbija nawet na szklance! Pomadkę ciężko się zmywa więc dobry płyn dwufazowy obowiązkowo! ;)
Mogła by być większa bo ma małą pojemność i szybko się zużywa,troszkę wysusza usta !

I że Cię nie opuszczę...dopóki się nie zwarzę

Zachciało mi się poczuć luksus oraz kult Max Factora na własnej skórze(twarzy?) i postanowiłam zacząć od Lipfinity, bo spodobał mi się kolor-Angelic. To taki trochę jaśniejszy róż, ale nie jest blady, mdły, zbyt cukierkowy czy tandetny. Przyznam, że ciężko mi znaleźć pomadkę w tej grupie kolorów, która będzie na mnie dobrze wyglądać i tutaj się to udało, Angelic od Max Factor jest naprawdę uroczy i twarzowy. Mój odcień ma w sobie delikatny srebrzysty pyłek, ale nie jest on widoczny na ustach.

Pomadka ma fajną konsystencję, taką jakby musu i przyjemny zapach, jakby śmietankowy. Do tego jest dobra pigmentacja, dzięki temu już przy pierwszej warstwie uzyskuję satysfakcjonujące krycie, chociaż ja daję drugą dla pełni koloru. Aplikator bardzo mi przypadł do gustu-jest precyzyjny, optymalnie miękki oraz nie za duży, pozwala dokładnie pokryć usta produktem tam gdzie ja tego chcę.
Zaznaczę(jak zawsze), że pomadki tego typu(a więc i recenzowaną także) zawsze nakładam na wypielęgnowane usta-peeling oraz konkretna porcja balsamu odżywczego. Inaczej wszelkie załamanie oraz suche skórki zostaną boleśnie obnażone.
Problem z Lipfinity polega na tym, że ona strasznie się klei. Nawet po minucie jeszcze czuję, że nie wyschła i nieprzyjemnie się zbiera w miejscu styku warg i to mimo nakładania cieniutkich warstw. Najlepiej zawsze ją odcisnąć w chusteczkę po każdym etapie nakładania, ale wtedy ryzykujemy prześwitami w kolorze.
Po wyschnięciu wygląda dosyć tępo, wręcz skorupiasto. Jest mat, ale widać, że taki betonowy, jednakże wtedy wkraczamy z drugą częścią zestawu...

...bo ten utrwalacz w sztyfcie to bardzo ciekawa sprawa. Bezzapachowy, śliski, ale jednocześnie miękko otulajacy. Rozmiękcza kolorową pomadkę pod spodem, nadaje jej ładnego wykończenia-z delikatnym połyskiem, ale w eleganckim wydaniu. Nie rozmazuje jej, a zmiękcza poprawiając komfort jej noszenia-nawet po całym dniu z tym produktem usta nie są boleśnie ściągnięte czy wysuszone.
Co ciekawe-ten utrwalacz współpracuje tylko z tą kolorową pomadką z zestawu. Próbowałam zastosować go do pomadek matowych innych firm, ale nic z tego-rozmazuje oraz ściąga je powodując całkowitą stratę efektu oraz trwałości.

Jednakże przy Max Factorze ten utrwalacz też nie ratuje trwałości :D
Jeśli nic nie jemy, nie pijemy oraz nie mówimy dużo to może jeszcze te parę godzin potrzyma(obietnice o 24h blasku koloru to oczywiście taki zabawny dowcip-pstryczek marketingowy). Jednak ja należę do osób, które dużo mówią(taką mam pracę) oraz są fanatykami herbat, więc jest kiepsko. Rozczarowująco wręcz. Pomadka zostawia ślady na kubkach, warzy się dosyć szybko przez co czuję na ustach grudki oraz zrolowane resztki produktu. Do tego już po 1,5-2h mam wyraźne prześwity, pomadka zjada się bardzo nierówno oraz brzydko.
Przy renomie marki Max Factor czuję się trochę rozczarowana.

Na wielkie wyjścia j jeśli mamy czas na poprawki

Pomadkę Lipfinity 24 kupiłam w kolorze 022 forever Lolita i jest to bardzo delikatny odcień różu. W zasadzie zaintrygował mnie kolor, dopiero przy finalnym wyborze zorientowałam się ,że jest to pomadka dwufazowa.

Jeśli chodzi o samo opakowanie to zdecydowanie nie porywa, sama płynna pomadka zamknięta w bardzo zwykłym,zakręcanym opakowaniu przypomina błyszczyk,za to błyszczyk-nawilżacz dołączony w postaci klasycznego,czarnego sztyftu prezentuje się lepiej od pomadki właściwej. Jeśli chodzi o użytkowość obu produktów,dla mnie mało praktyczne rozwiązanie, osobiście wolę znosić przy sobie jeden kosmetyk do ust,bez konieczności przeszukiwania torebki w sytuacji kiedy chcę poprawić usta. W przypadku korzystania z pomadki w domu jest ok ,choć aby nie zgubić błyszczyka czeluści innych pomadek trzymam oba komponenty w oryginalnym kartoniku,co też zabiera więcej miejsca.

Aplikacja pomadki idzie dość sprawnie przy pomocy skutecznego aplikatora,jednak polecam skupić się na jednej warstwie, gdyż jeśli położymy jej za dużo efekt może być taki sobie. Mam dość jasny kolor i pigmentacja jest ok,nie wiem jak z innymi odcieniami. Kiedy pomadka właściwa zastyga mam bardzo dziwne uczucie na ustach. Coś w rodzaju rozciągającej gumy,lekkiego ściągnięcia, na pewno mam poczucie że coś nałożono mi na usta. Nie jest to do końca przyjemne uczucie i w mojej opinii dyskredytuje te pomadkę do użytku solo bez błyszczyka. Dodatkowo, w trakcie poprawek ten efekt się potęguje,czyli im więcej nałożymy tym bardziej to czuć,a tego nie lubię. Minusem również jest kwestia tego,że kolejna warstwa dołożona lubi rolować się na ustach i efekt ładnego pigmentu pryska :(

Sytuacja diametralnie się zmienia,kiedy pociągniemy usta nawilżającym balsamem (2element zestawu), który zdecydowanie daje uczucie nawilżenia oraz niweluje ściągnięcie o którym odpisałam wyżej. Balsam ładnie nabłyszcza i eksponuje kolor,usta są dużo bardziej wyraziste i prezentują się naprawdę dobrze. Pod tym względem efekt końcowy zasługuje na 5gwiazdek.

Przy założeniu,że nie planujemy od razu jeść ani pić efekt utrzymuje się naprawdę długo i estetycznie. Dla komfortu można od czasu do czasu pociągnąć usta bezbarwnym błyszczykiem bez ryzyka rozmazania makijażu, gdyż pomadka trzyma się mocno swojego miejsca. Jest też poniekąd nie go zdarcia po jedzeniu, niemniej zdarzało mi się musieć ją poprawić ,nie wiem od czego zależy ale trwałość zależy od dnia ale raczej oceniam ją jako dobrą.

Niestety Lipfinity nie wybacza błędów i zaniedbań pielęgnacji, aby pokazała swój prawdziwy potencjał musi być założona na perfekcyjnie gładkie i wypillingowane usta. Wszelkie suche skórki będą nieestetycznie podkreślone i zabiją pierwotny efekt, generalnie zestaw nie nadaje się kiedy mamy gorszą kondycję skóry.

Z plusów to jedna z pomadek,która nie wychodzi poza linię,nie podkreśla zmarszczek mimicznych,nie trzeba używać konturówki,więc nada się dla osób dojrzałych.

Mimo tego,że kosmetyk bardzo dobrze prezentuje się na ustach, zdecydowanie nadaje się tylko na wielkie wyjście i do zdjęć raczej nie ponowię zakupu, gdyż jest on mocno wyczuwalny na ustach. Lubię wyglądać dobrze,bez poczucia ,że jednak coś tam nałożyłam, dodatkowo minusem jest to,że aby podtrzymać efekt należy reaplikowac bezbarwny błyszczyk,co powoduje jego szybsze skończenie się w stosunku do pomadki,która będę zmuszona wyrzucić bo samego nabłyszczacza kupić się nie da a ze zwykłym błyszczykiem innej marki nie ma spójnego efektu.

Max Factor lipfinity lip colour

Pomadka lipfinity dostępna w duzej palecie odcieni, bardzo duży plus, jest wydajna, trwała, ale za to droga. Kupuje ja tylko na promocji, ale jest warta swojej ceny. Wytrzymuje bardzo dlugo. Później ja ciężko zmyć zwykłym płynem micelarnym, muszą ja zmywać wododopornym.

Naprawdę dobra!

Pomadkę posiadam w kolorze 160 Iced. Byłam ciekawa tej bestsellerowej pomadki już długi czas.
Konsystencja matowej kolorowej szminki jest bardzo wodna, jednak dzięki małemu aplikatorowi bardzo łatwo obrysować dokładnie usta. Następnie należy poczekać, aż pomadka w stu procentach wyschnie.
Z racji tego, że takie formuły lubią odcinać się od wewnętrznej strony ust rozklepuję ją delikatnie palcem minimalizując granice i ryzyko nieestetycznego odcięcia. Po wyschnięciu nakładamy nabłyszczającą pomadkę, która nawilża i sprawia, że noszenie tego duetu jest wysoce komfortowe.
Pomadkę testowałam na uroczystości podczas której głównie się piło i jadło. Zdała egzamin na 5! Naprawdę jest godna polecenia, a przynajmniej kolor, który posiadam.
Z racji tego że lubię trwałe pomadki i nawilżające formuły będę po nią często sięgać.

Rozczarowanie co do obietnic

Długo szukałam pomadki, która przetrwa kilka godzin, ponieważ zbliżała się uroczystość weselna i chciałam mieć pewniaka w tej kwestii. Z poleceń znajomych, jak i opinii internetowych, skusiłam się na tą pomadkę. Kupiłam nr 001 jasny nudziak/delikatny róż. Przy pierwszym podejściu od razu zauważyłam, że jedna warstwa nie kryje dokładnie ust, robią się smugi. Odczekałam chwilę i dołożyłam drugą cieniutką warstwę. Pomadka się utrwaliła, ale nie zastyga całkowicie, wyczuwa się ją na ustach. Nie odbija się na niczym, nawet na białej chusteczce. Po nałożeniu błyszczyku (w komplecie) usta ładnie się błyszczą, ale ten efekt jest tylko do pierwszego posiłku. Błyszczyk znika od razu. W pierwszy dzień testowania pomadka sprawdzała się ok, trzymała się kilka godz, nie schodziła po posiłkach (sprawdziłam jedząc tłuste potrawy). Czar prysł przy kolejnych dniach, stosowana tak samo, poprostu się zjadała. Nałożony błyszczyk wygląda ok, ale tylko za pierwszym razem, nakładając go ponownie po ok 2 godz pomadka się ważyła. Kolejną kwestią jest to, że nie ma możliwości dołożyć drugiej warstwy, ponieważ waży się. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale zawiodłam się na tej pomadce.

Spoko

Pomadkę kupiłam przypadkowo bo akurat tej co używam na codzien nie było już w moim kolorze. Myślę czemu nie? Spróbuję coś nowego. Pomadka składa się z 2 produktów: pomadki matowej z kolorem i utwardzacza w sztyfcie. Pomadka ma konsystencję płynna, dość gęsta jak błyszczyk. Jej aplikator pozwala na precyzyjne nałożenie koloru i obrysowanie ust. Po upływie 60 s zasycha na ustach i jest matowa. Dołożenie utwardzacza powoduje, że zaczyna się delikatnie błyszczeć. Jest trwała. Wytrzymuje spokojnie dobrych kilka godzin przy piciu i jedzeniu.

Mega produkt

Jak dla mnie najlepsza pomadka jaką używałam do tej pory, utrzymuje się cały dzień, nie wysusza ust i w żaden sposób się nie zjada i nie roluje. Polecam

Fajna

Pomadka do ust jesr dosc wydajna lecz efekt trwaly na ustach to nie jest. Cena jest dosc wysoka jeśli patrzy sie na jakosc produktu. Kolory sa do wyboru same ciemne. Opakowanie na plus

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Nie polecam

Nie jestem zadowolona z tej pomadki. Przetestowałam kilka kolorów: 006 always delicate, 020 angelic, 160 iced i 335 just in love. Cieszę się tylko, że nie kupiłam ich z własnej kieszeni tylko dostałam. Pomadkę łatwo się nakłada. Ma wygodny aplikator. Ładnie kryje. Po zastygnięciu pomadka jest niestety wyczuwalna na ustach. Ważne jest to, że trzeba pomadkę nałożyć w niewielkiej ilości, bo przy większej ilości tworzą się grudki. Nałożona na nie wypielęgnowane usta podkreśla suche skórki. Mam problem z suchymi i pękającymi ustami, dlatego używałam jej tylko na większe wyjścia po wcześniejszym wypielęgnowaniu ust a nawet na swoje wesele. Efekt utrzymywania się na ustach jest bardzo długi. Niestety bardzo wysusza usta. Przy nałożeniu od razu większej ilości lub najpierw po normalnym nałożeniu a później po poprawce po jakimś czasie tworzą się na ustach nieestetycznie wyglądające grudki. Poprawka daje bardzo nieestetyczny efekt. Pomadka schodzi z ust równomierne lub nie ( w zależności od koloru) i kruszy się. Usta wyglądają na zaniedbane i spierzchniete. Dołączona do zestawu wazelina nawilża usta i wtedy nie wyglądają tak fatalnie. Jednak pomadka z dodatkiem wazeliny znacznie szybciej ściera się z ust. Cena wysoka. Nie polecam.