Golden Rose, Vision Lipstick (Szminka do ust)

Golden Rose, Vision Lipstick (Szminka do ust)

Pojemność 4,2 g

Pomadka Golden Rose Vision Lipstick zapewnia piękny wygląd ust przez wiele godzin. Delikatna, kremowa konsystencja idealnie się rozprowadza, daje uczucie lekkości i zapewnia wysoki połysk na ustach. Wolna od parabenów formuła pomadki zawiera składniki odżywcze oraz nawilżające takie jak masło shea, olejek jojoba oraz wit. E. Seria szminek do ust Golden Rose Vision Lipstick zawiera 25 odcieni o wykończeniu kremowym oraz perłowym.

nawilżające, kryjące
Efekt
perłowe
w sztyfcie
o przedłużonej trwałości

Dobry stosunek jakości do ceny

Mam sentyment do tej pomadki, bo to była pierwsza pomadka jaką dostałam, gdy zaczęłam się interesować makijażem. Dostałam klasyczną czerwień o numerze 121, która do dzisiaj jest najładniejszym czerwonym odcieniem dla mnie, a miałam już sporo czerwonych pomadek i jakoś nie trafiam na podobny kolor. To była też dla mnie jedna z pierwszych dobrych pomadek, choć to nie jest super trwała formuła, porównując z nowymi produktami, ale utrzymywała się przyzwoicie i nie przeszkadzało mi jej dokładanie po jedzeniu czy piciu. Wykończenie kremowe, na pewno nie matowe, ale komfortowe. Pomadka ma co prawda tandetne plastikowe opakowanie, ale jest nawet zgrabne, żeby schować ją do torebki. Cena była pewnie niska i uważam, że to dobry stosunek jakości do ceny.

Dobry produkt w dobrej cenie

Mamy tutaj do czynienia z dwoma rodzajami wykończeń: mokrym oraz perłowym. Szminka jest zamknięta w klasycznym opakowaniu z którego widać jej kolor co jest praktycznym rozwiązaniem gdy ma się ich więcej. Pojemność raczej standardowa. Wydajność dobra. Mokre kolory mają silną pigmentację i spokojnie utrzymują się z 4 h. W przypadku perłowych pigmentacja jest trochę słabsza. Ciemne perłowe kolory też tak dają radę z 4h. Te jasne tak z 2h. Cena przystępna.
Aktualnie w mojej palecie są:
130 - perłowy ciepły róż, pigmentacja najsłabsza ze wszystkich które mam, wytrzymuje tak z 2h
105 - lepsza wersja naturalnego koloru ust, trudno mi zakwalifikować ten kolor do ciepłego lub zimnego bo w zależności od oświetlenia wygląda inaczej, na kartce wydaje się wpadać w fiolet, na ustach jest bardziej neutralny, pigmentacja mocna
107 - malinowa dość jasna czerwień, pigmentacja mocna
126 - kolor nude, jasny łososiowy róż, pigmentacja średnia
125 - fuksja, pigmentacja mocna
114 - ciemniejszy perłowy chłodny róż, pigmentacja średnia
128 - ciemniejszy perłowy róż o ciepłej tonacji, wygląda bardzo naturalnie, pigmentacja mocna
133 - intensywny neonowy chłodny róż, coś jak Candy Yum Yum, pigmentacja mocna
109 - nude, róż wpadający w brąz, pigmentacja mocna
103 - jaśniejsza i mniej intensywna wersja koloru 133, pigmentacja mocna
121 - ciepła czerwień, pigmentacja mocna
127 - nude, jasny kolor wpadający w szarość, pigmentacja średnia
126 i 127 na jasnych cerach będą wyglądały naturalnie, na ciemnych efekt może być korektorowy i niekorzystny.
109 i 128 najlepiej nadają się do makijażu w stylu nude. To bardzo twarzowe kolory.

Bardzo dobry klasyk

Nadal będę podtrzymywać swoje stanowisko, że Golden Rose robi świetne szminki. Za taką cenę i łatwą dostępność to jest fenomen. Mam chyba wszystkie serie, a jak pojawi się jakaś nowa to mnie łapki świerzbią do kupna, choć od mojego faceta mam bana na nowe malowidła do ust(,,Masz całe pudło szminek!") ;)

W Golden Rose można przebierać i wybierać w kolorach, wykończeniach, formułach. Bardzo mi się podoba fakt, że firma wykracza poza gamę zachowawczych i modnych kolorów. Nie każdy jest fanem matowych dusty rose.
Ktoś czuje się lepiej w bijącej po oczach fuksji.
Inni kochają co dzień perłowy oranż.
Są kobiety których dopełnieniem jest szminka czarna jak noc.
Niektórym kobietom humor poprawi błyszczący mleczny róż.
Ktoś potrzebuje niecodziennego koloru na imprezę.

Vision Lipstick to świetne pomadki na co dzień-kremowe, gładko suną po ustach i nie podkreślają suchych skórek. Trochę szybciej się zjadają-dużo mówię w pracy, ciągle coś popijam z kubka, po 2-3 godzinach nie ma po tych szminkach śladu, aczkolwiek ścierają się schludnie i równo.
Ja traktuję je jako codzienniaki, które można poprawiać na szybko, nie potrzebują konturówki, bo nie wylewają się poza kontur i dzięki swojej konsystencji łatwo, lekko oraz szybko się nakładają. Sztyft jest twardy, ale nie tępy.
Wykończenie typowo klasycznie szminkowe-wilgotne, ale nie mokre. Lekko błyszczy, ale też nie idzie w stronę matu.
Bardzo przyjemnie i komfortowo się nosi, nie wysusza ust(chociaż po całym dniu ich noszenia proszą o coś pielęgnacyjnego, bo są lekko napięte).
Pachną delikatnie, typowo pomadkowo i neutralnie, nie przeszkadza.

Opakowania ładne, ale troszkę liche-łatwo się otwiera, plastik jest cienki, a napisy starły się momentalnie. Podoba mi się ta przejrzysta wstawka przez którą można podejrzeć kolor szminki bez otwierania opakowania.

Kolory są bardzo ładne do wyboru, chętnie wykupiłabym co najmniej połowę, na razie muszę się zadowolić dwoma, bo przecież mam bana :D
111 jest godny pochwały-zgaszona malinowa czerwień, nieco ciemniejsza. Kocham wszelkie czerwone szminki, ta jest wspaniała na co dzień-wyrazista, ale stonowana. Kocham, jedna z moich ulubionych pomadek w mojej kolekcji.
Mam też 122, odcień czerwony z lekką srebrzystą poświatą(nie wiem czemu, ale kojarzy mi się ze stylem glam rock, jest specyficzny), jak go zamawiałam to spodziewałam trochę innego koloru.....ale go polubiłam :D

Cudowna pomadka

Ta pomadka, jak z resztą chyba wszystkie tej marki, jest cudowna. Ostatnio polubiłam się z lekko błyszczącymi ustami, a maty odstawiłam na bok. Pomadka jest trwała, a kolory obłędne. Usta wyglądają bardzo zdrowo i soczyście. Wykończenie szminki jest lekko błyszczące.

Rewelacja

Eleganckie czarne opakowanie z przeźroczystą środkową częścią, gdzie widać odcień szminki.
Posiadam numerek 110 jest to kolorek bardziej wpadający w róż, ale nie taki nachalny, tylko bardziej stonowany wtapiający się idealnie w moje usta .
Ja zakupiłam swoją szminkę na aukcji internetowej i zapłaciłam 10 zł więc cena nie jest wygurowana.
Produkt ma bardzo dobrą pigmentację , długo utrzymuje się na ustach, równomiernie się ściera, nie zbiera się w kącikach ust.
Bardzo podoba mi się efekt jaki po niej uzyskuje, usta wyglądają obłędnie

Pomadka, Golden Rose, Vision Lipstick

Fajna kremowa delikatna pomadka na co dzień. Nie wysusza, pozostawia usta w nawilżeniu. Nadaje lekko błyszczące wykończenie. Piękna gama kolorystyczna do wyboru. Ma super pigmentacje, ładne krycie, Świetnie rozprowadza się na ustach. Nie klei, nie wałkuje się, tylko ładnie schodzi z ust. Ma ładny, delikatny, nie drażniący zapach. Szminki są całkiem wydajne. Nie jest jakoś znacznie trwała, zaczyna zjadać się przy posiłku, czy kontakcie ze szklanką, napojami. Niezły produkt w niskiej cenie.

Warta uwagi

Posiadam odcień 124 i to ten numerek będę oceniać. Dodaję zdjęcie, jak prezentuje się ten odcień - piękna fuksja.
Zacznę od najważniejszego aspektu - pigmentacji. Jest naprawdę bardzo dobra. Pomadka ma super konsystencję - kremową, która z łatwością sunie po ustach, a przy tym daje ładny, perłowy/satynowy efekt. Nie podkreśla suchych skórek ani nie zbiera się w "załamaniach". Nie wysusza ust, nie powoduje uczucia dyskomfortu. Jeśli chodzi o trwałość - myślę, że jest na dość dużym poziomie, biorąc pod uwagę, że to pomadka kremowa, a nie matowa. Nawet jak zaczyna się "zjadać " nie wygląda to źle. Robi się jakby efekt ombre.
Opakowanie według mnie jest ok. Pośrodku posiada przezroczysty plastik, dzięki temu szybko można znaleźć odpowiedni kolorek, bez potrzeby otwierania każdego egzemplarzu. W dodatku pomadka jest niedroga, więc tym bardziej warto przetestować.

Miłe zaskoczenie

Pomadkę kupiłam jakieś 2 miesiące temu, szukałam soczystego różu i trafiłam na fajny odcień. Opakowanie eleganckie i minimalistyczne też do mnie trafią. Podoba mi się pigmentacja szminki. Nadaje intensywny kolor przy niewielkiej ilości pociągnięć. Dość długo utrzymuje się na ustach (jakieś 4h) i nie wysusza co jest moim wiecznym problemem. Duża gama kolorystyczna pozwala dobrać odpowiedni odcień. Cena również zachęca. Polecam wypróbować

Vision Lipstick

Posiadam dwa kolory tej pomadki 18 – bardzo ładny żywy czerwony oraz 125 piękny fioletowy. Opakowanie klasyczne, wykręcane w kolorze czarnym z przezroczystym środkiem tak, że widać kolor danej pomadki. Wybór kolorów jest wystarczający, tzn. każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Cena niska, dostępność na plus. Co do samej pomadki to ma bardzo przyjemną konsystencję co ułatwia jej nakładanie. Nie wysusza ust, nie pogarsza ich kondycji. Trwałość przeciętna w zależności co robimy - picie i jedzenie to wtedy już jest z nią mocno średnio, jeśli tylko ładnie się uśmiechamy to przeżyje dłużej. Co do uśmiechu to tak jak pisała Pani kilka recenzji wcześniej bardzo trzeba zwracać uwagę na zęby i co jakiś czas kontrolować czy wszystko jest w porządku albo kontrolnie czyścić sobie zęby językiem ;) bo lubią przy tej pomadce się brudzić. Ogólnie uważam, że warto przetestować tą pomadkę

Najlepsza pomadka

Vision Lipstick to jedna z moich najlepszych pomadek. Przyznam też, że to właśnie dzięki pomadkom od GR stałam się szminko-maniaczką ;) Wcześniej niespecjalnie malowałam usta, uważałam, że to niewygodne, że nie ma dobrych i trwałych pomadek, każda szybko się zjada... a tu zaskoczenie.
Pomadka umieszczona jest w pięknym, eleganckim opakowaniu. Bardzo nietypowym elementem jest przezroczysta część na środku opakowania, dzięki której od razu widzimy, z jakim kolorem mamy do czynienia. Jest to niezwykle praktyczne, gdy mamy większą ilość pomadek i już gubimy się w tym, która ma jaki odcień;)
Pomadka ma klasyczny zapach, typowy dla tego typu kosmetyku. Marka wypuściła bardzo dużą ilość kolorów, dzięki czemu możemy dobrać sobie idealny dla siebie- mój to 105, ciemniejszy, zgaszony róż.
Pomadka jest IDEALNIE kremowa, nakłada się bez żadnych problemów i smug, można ją nawet poprawiać w ciągu dnia bez patrzenia w lusterko. Ma wykończenie z lekkim połyskiem i świetną pigmentację.
Jest niezwykle trwała, naprawdę utrzymuje się na ustach bardzo długo, choć może nie wytrzymać próby spożywania posiłków- lepiej ją potem poprawić lub w ogóle zmyć i nałożyć ponownie po jedzeniu.
Jak zapewnia producent, formuła szminki zawiera masło shea, wit. E, olejek jojoba. Mogę szczerze powiedzieć, że naprawdę czuć bogaty skład- usta ani trochę nie są przesuszone czy spierzchnięte. Mogę nawet powiedzieć, że jeżeli nie macie akurat pod ręką zwykłej pomadki nawilżającej, możecie z powodzeniem użyć tej- mimo, że jest kolorowa, świetnie pielęgnuje i nawilża usta, są po niej gładkie, miękkie.
Cena jest śmiesznie niska jak za tak wspaniałą jakość. Nie ma co się zastanawiać, naprawdę warto!

Nie polubiliśmy się

Oceniam kolor 119.
Mój kolor to klasyczna czerwień. Niestety nie polubiłam jej. Wszystko przez to, że okropnie migruje na zęby. Ani się uśmiechnąć, Ani co. Ciągle trzeba sprawdzać w lusterku czy nie mamy czasem czerwonych zębów. Nie trzyma się rewelacyjnie. Po 2h zostaje tylko nieestetyczny kontur na ustach. Kolor ładny, nasycony. Cena niewysoka. Z opakowania szybko ścierają się napisy.

Moja ulubiona szminka

Moja przygoda z marka Golden Rose rozpoczela sie od lakierow do paznokci, ktorych mam juz wiele, pozniej skusilam sie na szminki. Tak wiec, trafilam na serie Vision Lipstick. Jestem po prostu zachwycona jakoscia, jaka oferuje ten produkt. Szminka jest naszpkowana roznymi dobrociami, ktore pielegnuja usta, aplikacja jest bardzo przyjemna,mocny pigment a trwalosc fenomenalna. Moj kolor to 109, nude popadajacy w braz, ktory stal sie moim ulubiencem i od kilku lat stale go uzywam. Za taka cene naprawde warto!