Garnier, Fructis, Cudowny olejek z olejkiem arganowym `Ochrona do 230 stopni`

Garnier, Fructis, Cudowny olejek z olejkiem arganowym `Ochrona do 230 stopni`

Formuła wzbogacona olejkiem arganowym otula włosy zapewniając im pielęgnację i ochronę przed temperaturą do 230 stopni Celsjusza i 2 razy szybsze suszenie. Puszenie jest pod kontrolą, a włosy natychmiast stają się jedwabiste, miękkie i lśniące.
Zastosowany przed suszeniem, prostowaniem lub stylizacją na gorąco chroni włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Zapobiega puszeniu się włosów i nadaje im miękkość i blask.

olejek
wygładzające, ochrona końcówek, nabłyszczające, regenerujące / odbudowujące, nawilżające
z silikonami
z pompką, w butelce

Jestem bardzo zadowolona z tego oleju

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Włosy są cudownie miękkie i zadowolone. Moje włosy są średnio porowate i oleje zawarte w tym produkcie świetnie odpowiadają moim włosom.
Jest bardzo zadowolona z tego oleju.
Polecam.

Całkiem fajny

Przyjemny olejek, ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza. Do moich włosów trochę za tłusty i przyspiesza przetłuszczanie. Od czasu do czasu może być, ale do ciągłego stosowania raczej nie. Jest super wydajny i prawie niemożliwy do wykończenia.

Mieszane uczucia

Po nałożeniu olejek pięknie wygląda na włosach, lśni i nawilża.
Niestety gdy wchłonie we włosy, stają się znów lekko suche. Ma piękną buteleczkę i jest naprawdę wydajny.
Olejek jest polecany i świetnie sprawdza się u innych, jednak nie jest dla mnie.

Lwia grzywa okiełznana

Duża przezroczysta butelka w kolorze pomarańczowym z pompką z osłonką w kolorze zielonym, z wewnętrzną etykietą w zielono-pomarańczowych barwach i frontową z nazwą i obietnicą termoochrony; łatwo jest kontrolować zużycie kosmetyku.
Olejek pachnie dosyć intensywnie, ale nie przeszkadza, nie łzawią od tego oczy.
Aplikacja przebiega bardzo sprawnie jeśli się nie przesadzi z ilością, bo lubi przeciekać przez palce, a także może przetłuścić włosy.
Włosy po nałożeniu są wygładzone, błyszczące, łatwiej się rozczesują; końcówki włosów nie są suche i rozcapierzone a miękkie, śliskie i bardziej zdyscyplinowane. W końcu przestały się puszyć i plątać.
Dodatkowym atutem są właściwość termoochronna, kiedyś kiedy prostowałam często włosy był wybawieniem dla moich rozjaśnionych, suchych loków.
Mam zastrzeżenia co do dostępności (dawno go nigdzie nie spotkałam) oraz aplikatora, bo niby za każdym razem udawało mi się zebrać każdą kroplę, jednak często zatyczka i górna część butelki była mocno natłuszczona, pompka wyślizgiwała się i wszystko co stało w pobliżu miało na sobie osad.

Mega zapach

Dla mnie olejek jest mega gdyz włosy po nim byly nawilzone, wygladzone fajna delikatna ochrona ogolnie na plus. Działa przyjemnie. Cena jest wysoka a dostępność teraz nie moge spotkac drogerii więc to minus. Opakowanie ma piękne.

Dobry produkt że średniej półki

Produkt, jest wyjątkowo wydajny, zmiękcza włosy, nadaje im lekki połysk. Trzeba uważać, żeby nie użyć za dużo na raz bo można przetłuścić włosy. Pozostawia na długo na włosach niesamowity intensywny zapach. Do skóry głowy raczej się ni nadaje, ale za to używałam uniwersalnie do ciała i efekt rewelacyjny. Zapach, gładkość, nawilżenie.

Super serum ochronne

Od jakiegoś czasu stosuje to serum w pielęgnacji włosów, po umyciu na mokre włosy przed suszeniem oraz po suszeniu.
Jest to serum, które ma chronić nasze włosy przed uszkodzeniami oraz gorącą temperaturą. Włosy po nim stają się śliskie, łatwe w rozczesaniu, mniej spuszone. Oczywiście trzeba uważać z ilością ☺️

Nieco wysusza

Nie wystrzegam się silikonów w produktach do włosów, a tym bardziej w produktach do zabezpieczania końcówek. Zauważyłam, że to najbardziej moim cienkim włosom służy. Niestety ten olejek mimo ogromnej wydajności i niewygórowanej ceny w moim odczuciu wysusza włosy. Po prostu. Możliwe, że to kwestia składu. Ja nie skuszę się na niego po raz kolejny.

świetna ochrona włosów!

potrzebuje raz na jakiś czas kosmetyku do ochrony włosów przy stosowaniu prostownicy. Wybór padł na ten produkt i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru.

+ ma bardzo ładny zapach!
+konsystencja - bardzo fajna olejkowa
+niezły skład
+nawilża włosy
+faktycznie widać, że chroni końcówki włosów
+ułatwia rozczesywanie
+włosy są ładnie wygładzone
+włosy są miękkie, błyszczące
+bardzo wydajny produkt
+ cena fajna, często jest w promocji

Polecam!

Świetny

Kupiłam sobie ostatnio porządną lokówkę, co pociągnęło za tym poszukiwania czegoś co uchroni moje długie włoski przed zniszczeniem. No i proszę bardzo, rossman, promocja na olejek.
Po umyciu włosów, kiedy już obeschły otworzyłam opakowanie i...przypomniała mi się niesamowicie owocowy sorbet? Olejek na pewno zniewala swoim ciekawym zapachem, które na pewno nie jednego urzeknie. Po nałożeniu na włosy szybko się w nie wchłania, a loczki są jakby bardziej sprężyste i wręcz lśniące i pięknie połyskują

Najlepszy jaki miałam

Zacznę od tego że mam długie włosy które się niemiłosiernie puszą i są niesforne. Prostuję je praktycznie codziennie i bardzo szybko mi się odkształcają, wystarczy że założę je za ucho, czy zwiąże gumką. Jeżeli na dworze jest wilgotne powietrze to od razu zaczynają się puszyć i zwijać/falować..

A ten olejek jest faktycznie cudotwórcą.. kupiłam go z myślą o ochronie przed wysoką temperaturą i tego od niego oczekiwalam no może też odrobiny wygladzenia.. używam go przed prostowaniem i jak wcześniej musiałam prostować wlosy codziennie tak teraz wytrzymują w nienagannym stanie do nastepnego mycia (2-3 dni), nie odkształcają sie, spokojnie mogę je związać a następnie rozpuścić i są idealnie proste. Puszą się też mniej, są pięknie wygładzone (efekt tafli wody uzyskalam dopiero z tym olejkiem). Jest poprostu świetny, nie obciąża włosów a nakladam go naprawdę sporo - moje wlosy go wypijają, a on jakby w nie wsiąka.. pieknie pachnie i włosy faktycznie szybciej schną jeżeli zastosujemy go od razu po umyciu.

Ten produkt jak żaden inny w 100% oddaje obietnice producenta, jest bardzo wydajny
i absolutniee wart swojej ceny.

Szalenie wydajny produkt

Używam tego serum do zabezpieczenia koncówek włosów. Nie obciąża moich wysokoporów, nie prostuje fal. Świetnie pachnie i ma przyjemną konsystencję. No i co najważniejsze, jest meeega wydajny! Obecne opakowanie mam dwa lata, a została mi 1/4 opakowania