St. Ives, Peeling morelowy (stara wersja)

St. Ives, Peeling morelowy (stara wersja)

Peelingi St.Ives Swiss Formula mają postać lekkiego kremu z roślinnymi drobinkami delikatnie złuszczającymi naskórek. Ich receptura została wzbogacona o olej z pestek moreli i wyciąg z mieszanki szwajcarskich ziół. Preparaty głęboko oczyszczają skórę odsłaniając zdrową promienną cerę. Są tak łagodne dla skóry, że można je stosować codziennie. Skóra oczyszczona peelingiem lepiej wchłonie i wykorzysta aktywne składniki z preparatów pielęgnacyjnych takich jak kremy czy maseczki.
Peeling występuje w trzech wersjach:
- antybakteryjny - do cery trądzikowej (biała tuba),
- odświeżający - do cery normalnej (kremowa tuba),
- delikatny - do cery wrażliwej (pomarańczowa tuba)
UWAGA! Prosimy tu nie oceniać peelingów w nowych opakowaniach

Strrrraszny drapaczek

Używałąm go kiedyś na pół z moją siostrą. Obu nam nie służył zbytnio.
Owszem skóra była po nim gładka, mięciutka, delikatna i oczyszczona ale też czerwona...
Peeling jest zbyt brutalny moim zdaniem jak na produkt przeznaczony do pielęgnacji skóry twarzy. Drobinki są dość duże i zdecydowanie za ostre. Bardzo podrażniają buzię nawet przy bardzo delikatnym masażu tylko opuszkami palców.
Produkt sprawadził się natomiast jako peeling do ciała (szczególnie na suchej skórze łokci ;) ) i za to dostaje aż 3 *.

Używam tego produktu od:używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Dobry

Gęsty z dużymi ziarenkami, które dobrze masują i oczyszczają skórę. Zapach nie jest zachwycający, raczej neutralny. Trzeba uważać jak się masuje skórę aby nie robić tego zbyt mocno gdyż duże ziarenka mogą podrażnić delikatną i wrażliwą skórę. Po wykonaniu peelingu ma się poczucie świeżości i rozjaśnienia cery. Bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość produktu. Używam tego produktu od: ponad roku

kwc

mam okazję używać wersji do cery normalnej-jest drobno zmielony(bardziej niż antytrądzikowy w nowym opakowaniu), ma zapach w stylu orzechowym.
przede wszystkim, doskonale oczyszcza skórę, ściera pierwsza klasa:D
konsystencja lekka, jak krem z drobinkami, na szczęście jest ich dużo.
polecam dla wszystkich amatorów mocnych wrażeń.
sadzę, że nie ma na rynku lepszych peelingow prócz st.ives i avon clearskin:)

Używam tego produktu od:2 mies.
Ilość zużytych opakowań:trochę 1.

doskonale wygładza

Ostatnio jakoś nie mogę się obyć bez peelingu. O ile niedawno przerzuciłam się na peelingi kwasowe, o tyle czasem nadal lubię sobie podrapać się peelingiem mechanicznym.

A ten jest naprawdę bardzo skuteczny (posiadam białą wersję, antybakteryjną)

Drobinki są duże i jest ich dużo.
Peeling pachnie dosyć ziołowo, ma gęstą konsystencję, nie spływa, nie przecieka, trzyma się twarzy :) Trzeba go dosyć długo spłukiwać, ale warto, bo wypeelingowana cera jest doskonale gładka i odświeżona, a pory zmniejszone.
Oczywiście peeling działa doraźnie (nie zauważyłam jakichś "długodystansowych" zmian, ale pewnie i tak za rzadko go używam) i dosyć krótkotrwale, co jest zrozumiałe w zdzierakach mechanicznych :D
Czasem troszeczkę szczypią mnie policzki w czasie tarcia, ale nieznacznie.
Tubka jest ogromna, a kosmetyk wydajny, co razem powoduje, że używam go już chyba ze 2 lata i skończyć nie mogę :D

Zdecydowanie polecam i będę do niego wracać (znaczy do jego nowej wersji, mam nadzieję że się nie różnią :) ) o ile mi się skończy ten :D

Używam tego produktu od: dłuuuuugiego czasu
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze, ale skończyć nie mogę :D

cudownie oczyszcza

Zacznijmy od tego ze dziala od pierwszego uzycia (mam ten w bialej tubie). Przejrzalam sie w lusterku z bliska i oniemialam bo zaskorniki zniknely! Uzywam go raz w tygodniu i moja cera jest na prawde w duzo lepszej kondycji! Jest bardzo wydajny, uzywam go od ponad roku i nadal jest. Ze wzgledu na dzialanie i wydajnosc wart jest swojej ceny. Wyprobowalam juz wiele peelingow ale ten jest zdecydowanie najlepszy! Polecam ;)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 2/3 pierwszego

Cudeńko:)

Myślałam że juz nie uda mi się dostac nigdzie tego peelingu...bo wszędzie juz tylko te kremy oczyszczające...(chociaż tez świetne:))a tu spotkało mnie takie szczeście:)i kupiłam w jakiejś hiper promocji za 7.99 z balsamem:)
Mam wersje w białej tubie (i o niej właśnie marzyłam:))
Działa doskonale - ma duże ostre drobinki (a takie waśnie lubie), przyjemną gęsta konsystecję, może troszke za intensywny zapach...ale jak kto lubi:)ale najważniejsze że buźke mam po nim gładziutka i taka świeża:) no i tuba jest ogromna (jak na peeling, które mają zazwyczaj 75-100 ml) Polecam i mam nadzieje że uda wam sie go gdzieś jeszcze upolować:)!!!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

:))

Peeling dokładnie oczyszcza, ma dużo ostrych drobinek (mam wersję białą), jest gęsty, nie podrażnia... Skóra po jego użyciu jest gładziutka, miękka i zdrowo wygląda:) pory są zwężone, suchych skórek brak... Podoba mi się ziołowy zapach. Jedyne co mi nie pasuje to że drobinki często po zmyciu wędrują na szyje i w inne dziwne miejsca:p ale nie śmiem za to obniżyć oceny, gdyż mimo wszystko jest najlepszym oczyszczaczem;]

Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

bardzo dobry-godny nalozenia

Mam wersje do cery trądzikowej.
Bardzo dobry peeling, konkretna ilość drobinek szoruje jak szatan (omijam naczynka na nosie i policzki różowawe), strefy T nie podrażnia, wygładza, oczyszcza. Używam 1-2 razy w tygodniu. Polepsza stan skóry. Opakowanie ok, cena przyzwoita. Stały bywalec półek :)

Używam tego produktu od:pół roku

subtelny brutal

Powiem tak - ten producent to klasa sama w sobie. Wiadomo, że każdy ich kosmetyk jest dobry lub bardzo dobry - a niektóre ich produkty są wręcz rewelacyjne.

Ten peeling oceniam jako bardzo dobry. Stosuję go zarówno na twarz, jak i na plecy, ramiona, dekold (choć tutaj i na szyi delikatnie). Skóra jest tak gładka, że nie znam odpowiedniego słowa na jej określenie.

Mam suchą skórę, która z natury nie lubi peelingów. Używam więc wersji do cery wrażliwej i spokojnie wszystkim osobom z suchą cerą polecam.

Ilość zużytych opakowań: 4-5 ?

NAJLEPSZY!

mam wersję do cery trądzikowej. z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że w kategorii peelingów pobił nawet mojego ulubionego Clean And Clear, którego zużyłam 6 opakowań, nim zaryzykowałam StYves. i teraz już nie będę szukać kolejnych "ideałów" :) jedyny minusik to sporawe drobinki ścierające, bo rozłażą się trochę przy spłukiwaniu poza twarz, ale tak - bez zastrzeżeń. zaskórniki zaczęły mi znikać, nie mam już rozszerzonych porów i "niespodzianki" wyskakują o wiele rzadziej, mniejsze i szybciej się goją. szybciej też blakną blizny po wypryskach. no i cena - tu jest podana bardzo wysoka, ja kupuję w Rossmanie ten peeling za 11 czy 12 zł. używam go codziennie, wieczorem, jak zmywam makijaż. gorąco polecam wszystkim Paniom z tłustą cerą - naprawdę warto.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

ok:)

peeling jest bardzo ok:) szczegolnie dobry dla mojej mieszanej cery, usuwa zanieczyszczenia a skroa po nim jest gladziutka i piekna...polecam:) produkt za przystepna cene godny polecenia:)

Używam tego produktu od:2 msc
Ilość zużytych opakowań:niecale jedno plus saszetki

bardzo lubię

nie będę się rozpisywała bo wszystko co potrzeba na temat tego peelingu napisały moje poprzedniczki :)
jest godny polecenia, zwłaszcza za taką cenę

Używam tego produktu od roku