Golden Rose, Eyeliner (Kredka do oczu)

Golden Rose, Eyeliner (Kredka do oczu)

Konturówka do powiek w kredce do temperowania. Testowana dermatologicznie.

do temperowania

SZAŁU NI MA

Moją kredkę mam na wykończeniu. Posiadam (chyba) kolor nr 336-szara. Niestety zostało mi jakieś 3 cm kredki i nie jestem pewna co do numeru.
Kredka bardzo dobrze rozprowadza się na powiece. Nie jest ani za twarda, ani za miękka. Bardzo ładny kolor, świetnie wygląda na powiece, nie kruszy się, ale niestety jest kiepskiej jakości. Kredka po 3/4 godzinach odbija się i rozmazuje. Trzeba dość często robić poprawki i uważać na rozmazania.

Używam tego produktu od: ponad rok

Nie spełnia moich oczekiwań

Średnio jestem z tych kredek zadowolona.
Plusy:
-ładne kolory
-ładnie się rozprowadzają, miękkie

Minusy
-rozmazują się,
-po jakimś czasie ich już nie widać
-odciskają się na powiekach

Ilość zużytych opakowań: 3 kredki

koloru 324 nie polecam

Posiadam kolor 324 jasny, kremowy.

Kredką, która posiadam na prawdę trzebaby się namachać żeby cokolwiek było widać na powiece.
Do tego jest niemiłosiernie twarda! Nie ma mowy o pomalowaniu nią linii wodnej.

Może zależy to od koloru, bo słyszałam, że inne odcienie nie są tak twarde i można nimi normalnie się malować.

Swojej nie polecam. Kupiłam inną, taką która można się pomalować.

Używam tego produktu od: kupiłam rok temu, raczej nie używam

super

Jak dla mnie jest to super kredka. Kupiłam ją zanim jeszcze zaczęłam się malować, bo do czegoś tam potrzebowałam.
Do makijażu kupiłam jakąs za 17 zł z maybelline wodoodporną i okazała się o wiele gorsza od tej!

Tą kredką łatwo malować, jest naprawdę miękka i super się nadaje do dolnej powieki. Kreska jest wyraźna i czarna. Efekt utrzymuje się kilka h, ale w połowie dnia wypada poprawić.
Nie zmazuje się, nie maże, nie mam generalnie z nią problemów. No i cena! Jak dla mnie super

Używam tego produktu od: ponad rok

Kiepska.

Wady:

- żeby narysować w miarę wyraźną kreskę tą kredką, trzeba się nieźle namęczyć, bo jest dość twarda

- kreska jest jasna, niewyraźna (mam czarną)

- nie utrzymuje się na oku szczególnie długo

Zalety:

- nie rozmazuje się

Raczej nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Ilość zużytych opakowań: 1 niecała

jedna z kilku najlepszych!

jedna z moich kilku najlepszych kredek!

mam tę kredkę od kilkunastu tygodni, fakt jest za miękka, ale ja mam oczy lazurowo niebieskie z lekka zielenia i długo szukałam odpowiedniego koloru który by pasował idealnie do mojego koloru oczu bo mam nr 330, taki morski wpadajacy w zieleń i pasuje idealnie!:) bardzo polecam:)

za miękka

Dostałam ją dobrych kilka lat temu od mamy. mam kolor błękit-turkus. Kredka jest miękka przez co na pewo nie będą boleć powieki przy malowaniu oczu ale...rozmazuje się. Oraz po jakimś czasie mam ją już a całej powiece..Takie odbitki.A ja lubie mieć namalowane kreski na powiece a nie całe oko 1 kredką. Jak dla mnie jest zaaa miękka.
I sama jej nie kupię.

Używam tego produktu od:kilka lat-tak 2lata.
Ilość zużytych opakowań:połowa 1 kredki

dobre- w zależności od koloru

Mam 5 kredek z tej serii: trzy odcienie brązu (w tym jeden metaliczny) oraz metaliczny turkus i zieleń.
Kredki różnią się między sobą pod względem twardości: turkus i zieleń są trochę za miękkie, ale nałożone na puder lub lekko nim pociągnięte wytrzymują na powiece kilka godzin. Niestety jeden z brązów jest tak twardy, że rysowanie nim po delikatnej skórze powieki to męka- dodatkowo kolor wychodzi i tak bardzo blady :( Pozostałe dwa brązy są dobre i pod względem twardości i trwałości.
Ogólnie oceniam te kredki jako dobre. Bogata kolorystyka i niska cena pozwalają na eksperymenty kolorystyczne. Pewnie dlatego sięgnę po nie jeszcze raz.
W moim przypadku kredki nie podrażniły oczu.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie użytkowania 5

Całkiem dobra

Całkiem dobra, ale nie rewelacyjna niestety. Występuje w wielu pięknych, wyjątkowych kolorach. Ja mam zieleń, ciemną, metaliczną, wyjątkową. Kolor jest piękny i łatwo uzyskać taki na powiece. Niestety kredka jest bardzo mięciutka, kreski są dość grube i raczej nietrwałe. Na "gołej" powiece rozprowadza się nierówno, tak plackowatu, pozostawia coś w stylu grudek. Niestety nie wygląda to dobrze. Nałożona na cień spisuje się lepiej, jest bardziej trwała i ma intensywny kolor.

Generalnie polecam ze względu na kolory, ale rewelacyjna nie jest.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

żadna rewelacja

kupiłam w pośpiechu - tania kredka, ale myślałam że położona na dobry podkład i dobry cień do powiek będzie się długo trzymać. niestety pomyłka - kredka jest twarda dlatego trudno narysować wyraźną kreskę bez podrażniania oczu, szybko się ściera, mimo tego że nie wkładam rąk do oczu, a kolory nie wychodzą tak intensywnie na oczach jak można byłoby pomyśleć patrząc nawet na końcówkę kredki

Używam tego produktu od:roku

Warto kupić

Nie rozmazuje się, robi mocne kreski. Jest w miarę trwały. No i miękki więc nie podrażnia powieki jak się malujesz. Nie łamie się, ani nie kruszy. Jest wysówany i nie trzeba go natęperowywać. Jedno opakowanie wystarcza na długo.

Używam tego produktu od: około pół roku

precz z moich oczu!

Kredka jest miękka, ale trwała. Nie podrażnia oczu; bardzo wydajna.
Największym plusem jest bogaty wybór kolorów - mam dwie brązowe, czarną i fioletową. Cena bardzo przystępna.
Z czystym sumieniem polecam.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: roku/kilka...

***-

Edit: Muszę zmienić swoją recenzję - kredki zaczęły mnie uczulać. Przez dłuższy czas używałam jedynie czarnej kredki Max Factor, ostatnio wróciłam do brązowej GoldenRose i to co ta cholera zrobiła z moimi oczami, woła o pomstę do nieba. Witajcie przekrwione, podpuchnięte i załzawione ślepia. Wyglądam jakbym nieźle dała w palnik, a na imprezie nie byłam od naprawdę dawna ;]