Artdeco, Fixing Powder (Puder utrwalający makijaż)

Artdeco, Fixing Powder (Puder utrwalający makijaż)

Średnia ocena: 3.64/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.80/5

zobacz więcej ofertzwiń

Transparentny puder utrwalający makijaż. Szczególnie polecany do utrwalania korektora-kamuflażu w kremie Artdeco, który staje się wtedy całkowicie wodoodporny i nieścieralny. Może być stosowany do każdego podkładu, szczególnie przy skórze tłustej i mieszanej. Przedłuża również trwałość pomadek do ust.
Ważny jest sposób aplikacji `Fixing Powder`: po nałożeniu grubą warstwą na korektor, należy doczekać co najmniej 5-10 minut i strzepnąć nadmiar miękkim pędzlem do pudru.

sucha, tłusta, normalna
utrwalające, matujące
hipoalergiczna, wodoodporna, oil – free / nietłusta, bez silikonów
Krycie
lekkie
sypki

Jak moglam bez niego żyć???!!

Jest rewelacyjny!

Kupiłam wesję w puderniczce na allegro za 50 zł z myślą żeby ją uzupełniać w póżniejszym czasie "soliczką".

Puder jest zabezpieczony białym eleganckim puszkiem z logo firmy.

Makijaż trzyma się cały dzień bez poprawek! nie stosuję go na każdą warstwę (baza, podkład...) tylko na twarz na której jest ostatecznie podkład oraz na kamuflaż tej firmy aby go utrwalić - miejscowo. Po pudrowaniu każdej warstwy miałam wrażenie, że mam maskę. Jedno opruszenie fixerem w zupełności mi wystarcza. Delikatnie rozjaśnia makijaż.

Nigdy się z nim nie rozstane :)

Rewelacja!

Jak dla mnie jest po prostu fantastyczny. Uwielbiam go za brak koloru i trwałość. Idealnie nadaje się do mojej tłustej cery, którą super matuje. Coś czego długo szukałam. Używam go po prostu jako zwykły puder sypki. Polecam go z czystym sumieniem!

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

W porządku

Mam wersję w tzw. solniczce-bo była tańsza;)
Ogólnie polecam do codziennego użytku, bo na imprezach średnio się sprawdza.
Drobinki są malutkie, łatwo się nakłada, może troszkę rozjaśnia makijaż. Utrwala makijaż, ale tak jak mówię bardziej taki codzienny niż w ekstremalnych warunkach.
Nadaję się też do utrwalania cieni. Jest wydajny swój używam codziennie od początku wakacji, a jest go jeszcze ponad połowa. Matowi na pewno.
W sytuacjach tak to nazwę \\\'\\\'potliwych\\\'\\\' nie zbyt się sprawdzą, głównie z czoła spływa makijaż.

Dla mnie bomba ;D

Jestem niezwykle zadowolona z tego produktu, po stosowaniu mgiełek utrwalających ten puder jest dla mnie o wiele wygodniejszy. Kupiłam go z zapasie, nazwanym tutaj fajnie "solniczką" i nie narzekam zbytnio na to opakowanie. Sam produkt jest dla mnie rewelacyjny z kilku względów. Po pierwsze na prawdę utrwala makijaż, na mojej suchej cerze radzi sobie świetnie. Kiedy malowałam nim znajome były zachwycone że makijaż tyle się trzymał. Ja używam go czasami po prostu na krem koloryzujący bo świetnie wygładza buzię i eliminuje świecenie. Jednak jak ze wszystkim trzeba uważać z ilością - raz zrobiłam eksperyment jak bardzo da się nim zbladzić cerę i owszem da i to jak ! ;P
Opakowanie jest baaardzo wydajne, po 6 miesiącach użytkowania wydaje mi się że została go tam jeszcze połowa. Jak za taką cenę - szczerze polecam ! Zapłaciłam za niego chyba 35zł.

Super !

Kiedyś miałam problem z krótkim czasen trzymania się makijażu. Teraz, niezależnie od używanych kosnetyków, mój makijaż jest trwały i trzyma się dobrze w nienaruszonym stanie. Mam wersję w solniczce, nie uważam, że jest niewygodna. Nakładam go na skończony makijaż, lekko rozjaśnia cerę. Bardzo polecam również ze względu na wydajność, używam od kilku miesięcy, a nawet nie zużyłam 1/3 !

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Wersja z puderniczką jest ok

Utrwalacz i tyle. Wydajny proszek, drobniutki. W wersji z puderniczką bardzo wygodny w użyciu. Można używać zamiast pudru – zapobiega świeceniu w strefie T, na puder – znacznie przedłuża trwałość przeciętnego pudru (do lepszych się nie opłaca, chyba że makijaż ma być wodoodporny, np. w deszczową pogodę), na cienie. Idealny kosmetyk do cery tłustej. Warto mieć do niego osobny pędzel. Wydajny.
Polecam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Używam i sobie chwalę

Używam tego utrwalacza od ok 2-3 miesięcy i chwalę sobie :) Puder jest bardzo drobno zmielony, w białym kolorze. Moim zdaniem wybiela trochę twarz, rozjaśnia podkład. Mnie to bardzo odpowiada, ale komuś może przeszkadzać.
Nakładam go pędzlem do pudru na podkład i jestem zadowolona z efektu, ale muszę wypróbować to co napisała SiSleyS, tzn. aplikację fixatora na puder sypki.
Póki co uważam, że przedłuża trwałość makijażu, choć używam podkładów dobrej jakości (Lancome, ArtDeco, Dior, Kanebo). Nie matuje na długo, ale tego nie oczekuję.
Jest przyjemny w użytkowaniu, nie uczula, nie zapycha porów, ładnie rozświetla twarz... I jest nieziemsko wydajny - używam od jakichś 3 miesięcy codziennie i nie zużyłam nawet 10%. Jestem zadowolona.
Aha, nie rozumiem krytycznych komentarzy dot. opakowania tego pudru. Puder jest dostępny w eleganckiej puderniczce, a "soliniczka" jest tylko wkładem, uzupełniaczem do niej. Jeśli decyduję się nie kupować puderniczki tylko wkład, to nie narzekam, że opakowanie jest niewygodne ;)

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

nie jest zły

sa lepsze utrwalacze niz ten, ale warto go sprobowac, ze wzgledu na niebzyt wygorowaną cenę i naprawde niezłe własciwosci. mam cerę mieszaną. dobrze sprawuje sie gdy uzyje pod niego lekkiego podkladu w piance, jak ciezszego fluidu, niestety przestaje sie spisywac i zaczyna uwidaczniac pory oraz po prostu zaczyna sie walkowac na skorze. moze do niego wroce.

Używam tego produktu od:1 rok

Spisuje się!

Dobry utrwalacz. Moim zdaniem się sprawdza. Nakładam go zawsze na kamuflaż i potem jeszcze raz na skończony już makijaż. Po takim zastosowaniu nie mam problemów z trwałością makijażu. Utrzymuje się spokojnie od czasu jego wykonania do rana ;-).

Używam tego produktu od: roku (okazjonalnie)

Znalazłam na niego sposób :)

Kupiłam wersję dostępną w tzw. solniczce.
Bardzo mnie cieszy, że Artdeco wymyśliło taką formę, oprócz standardowego opakowania, ponieważ obecnie dla mnie im mniejsze opakowanie kosmetyku tym lepiej (oszczędność miejsca- nie chcę kupować kolejnego kuferka) :-p

Kupiłam na jakąś okazję, chyba wesele, jednak nie użyłam bo stwierdziłam, że nie sprawdza się ani trochę. Używałam go od razu po nałożeniu podkładu, ledwie go matowił i nic nie czynił, nie wspominając o utrwaleniu makijażu.

Ja nie mam problemu z nietrwałością kosmetyków itp. bo już tyle przetestowałam, że zdążyłam wybrać to co odpowiada mnie praktycznie w 100%.
U mnie make-up trzyma się cały dzień (ok. 14h) zatem chciałam coś co przedłuży go jeszcze o całą noc :D

Okazało się, że źle go stosowałam.
UWAGA!!!
TEN PUDER NAKŁADA SIĘ NA TWARZ JUŻ ZMATOWIONĄ INNYM PUDREM!
To jest bardzo ważne, ponieważ efekty są wtedy rewelacyjne. Przynajmniej u mnie.
Nakłada się na twarz korektor, podkład, matuje sypkim pudrem (ale delikatniej niż zwykle, nie do pełnego matu) a następnie dopiero wtedy puder fixujący Artdeco.
Omiatam pędzlem także oczy i cienie trzymają się również nietknięte.

Ma wiele zalet:
- sprawdził się na imprezie, przetańczyłam całą noc, makijaż przetrwał gorąco i to, że byłam cała mokra.
- utrzymuje skórą matową przez dłuższy czas niż normalnie.
- naprawdę przedłuża trwałość makijażu, jest on też wtedy bardziej odporny np. na otarcia.
- sprawia, że cienie do powiek są trwalsze.
- jest bardzo drobno zmielony i raczej dość wydajny.
- nie powoduje mocnego uczucia ściągnięcia skóry czy wrażenia maski- nie cierpię tego.
- wygodne, małe opakowanie i niska cena.

Jak radzę sobie z opakowaniem- solniczką?
Sypię go na wewnętrzną powierzchnię nakrętki od innego pudru sypkiego :)

Jestem bardzo zadowolona!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

dla mnie ok

mam cere mieszana i w moim przypadku puder sie sprawdza (pod kamuflarz Artdeco i podklad LRP toleriane). makijaz trzyma sie dluzej i buzia sie nie swieci, dobrze wtapia sie w skore, u mnie jest mat!!. kupilam na allegro za 31zl. mysle,ze duza wada jest opakowanie typu solniczka za co odejmuje gwiazdke-ja sypie troche do wieczka pudru i mieszam z transparentnym ;/ polecam

Używam tego produktu od:2tyg

zbedny

Kupilam ten puder( wybralam wersje w solniczce) zeby przedluzyc trwalosc kamuflarzu w kremie. Niestety trwalosc nie zostala przedluzona. Kamuflarz tak samo szybko sie sciera jak i bez tego pudru. Probowalam sie przekonac, bo moze nie tak uzywam, wiec kombinowalam ile sie da. Nic to nie pomoglo. Mam teraz zbedny produkt zajmujacy miejsce w kuferku. Moze dodam go do mojej mieszanki pudrowej? jakos trzeba go zuzyc, bo zeby wywalic... byl stanowczo za drogi.

Używam tego produktu od:jesieni z przerwami
Ilość zużytych opakowań:napoczete pierwsze