Scholl, Velvet Smooth, Nail Care Oil (Olejek do pielęgnacji paznokci)

Scholl, Velvet Smooth, Nail Care Oil (Olejek do pielęgnacji paznokci)

Pojemność 7,5 ml

Olejek do pielęgnacji paznokci Scholl Velvet Smooth stworzony, aby nawilżać i dbać o skórki i paznokcie tak, aby zapewnić im zdrowy wygląd i połysk. Wzbogacony odżywczym kompleksem 7 olejków nadaje połysk paznokciom. Nawilża i zmiękcza skórki wspomagając ich naturalne nawilżenie.

odżywki do paznokci
wzmacniające, regenerujące, wszystko w jednym
w buteleczce
olejek

Olejek do paznokci posiada mały pędzelek, z którego łatwo nabiera się preparat na paznokcie. Olejek ma przepiękny zapach, dobrze natłuszcza płytkę paznokciową jak i wały paznokciowe. Doskonale nawilża, pielęgnuje. Polecam.

Nie wiem gdzie można ten olejek zakupić, ponieważ ja go miała w gratisie przy pilniku elektrycznym z tej samej firmy.

Troskliwa pielęgnacja

Bardzo polubiła się z tym olejkiem. Ma delikatny zapach i tłustą konsystencję, która niezwykle szybko się wchłania. Inne olejki do paznokci i skórek jakie stosowałam, zostawiały tłuste palce na duużo dłużej, co mnie odstręczało od pielęgnacji. Ten jest bardzo przyjemny w użyciu i wydajny. Świetny skład, tyle naturalnych olejków. Bardzo polecam.

Zadbane pazurki

Produkty Scholla zawsze budziły moje zainteresowanie, ale ceny trochę odpychały. Na szczęście odkryłam możliwość tańszych zakupów przez internet (olejek kupiłam na waptece za 26 zł). Dzięki temu mam szansę wypróbować lepsze produkty i stwierdzam, że są warte swojej ceny. Żadna odżywka jakiej do tej pory używałam nie dała mi tak szybkich i widocznych efektów. Juz po tygodniu paznokcie były mocniejsze, bardziej elastyczne (wcześniej były tak słabe, że mi się zginały, co było bardzo nieprzyjemne) i takie błyszczące jak po polerowaniu. Skórki też są bardziej miękkie i w lepszym stanie. Wygodny jest sposób użycia - ja nakładam olejek na noc na niepomalowane paznokcie, a w weekend gdy mam więcej czasu na pielęgnacje i relaks nakładam olejek w czasie oglądania tv. Ogólnie szybko się wchłania. Myślę, że po jakimś czasie będę go używać raz w tygodniu - po opiłowaniu pazurków a przed nałożeniem lakieru :)

jeden z lepszych olejków

Olejek scholl velvet to naprawdę dobry produkt. Mam go od dwóch tygodni i aplikuję go sobie codziennie wieczorem. Efekty widoczne były już po kilku dniach a teraz widzę zdecydowaną poprawę wyglądu skórek wokół paznokci – a szczególnie widać to teraz jak pomaluję sobie paznokcie - piękny zdrowy wygląd . Od teraz nie będzie już problemu z suchymi i zadzierającymi się skórkami. A to wszystko chyba zasługa składu – wyciągu z 7 różnych olejków.

Używam tego produktu od: od dwóch tygodni

bardzo dobry olejek

Odkąd pamiętam miałam problem z paznokciami. Pomimo tego, że regularnie stosowałam kremy do rąk i różne odzywki, moje paznokcie strasznie się łamały a skórki były ciągle popękane i brzydkie. niedawno odkryłam właśnie ten olejek Scholl Velvet Smooth. Po regularnym stosowaniu, już po tygodniu zauważyłam dużą zmianę. Aktualnie – po 2tygodniowej kuracji (codziennego wieczornego smarowania, masowania) moje skórki odżyły, są nawilżone i gładkie. Paznokcie przestały się rozwarstwiać i kruszyć , do tego wyglądają na zdrowe i pięknie błyszczą. Olejek ma przyjemny zapach i szybko się wchłania. Do tego naprawdę zacny skład. Pędzelek jest bardzo wygodny, zawsze wieczorem nakładam nim preparat na paznokieć i skórki wokół, a następnie wmasowuję. Podsumowując plusy:
+wygodna aplikacja
+skład
+zapach
+działa!
+bardzo wydajny
+cena jest przystępna
Minusów nie widzę. Polecam go każdej dziewczynie, która chce zadbać o swoje paznokcie, poprawić wygląd skórek.

Siła tkwi w olejkach! :)

Bardzo fajny olejek, przepięknie pachnie i naprawdę działa. :) Używam go od około miesiąca, 2-3 razy w tygodniu.
Stosuję na płytkę paznokci po delikatnym spiłowaniu i wmasowuję w skórki. Teraz już widzę efekty, więc mogę co nieco na jego temat powiedzieć.
Nakłada się łatwo, bo ma pędzelek jak lakier do paznokci, przez co jest bardzo wygodny w użyciu.
Po regularnym stosowaniu paznokcie nie są już takie suche jak wcześniej, ładnie się błyszczą, szczególnie po polerce, nie rozdwajają się przy piłowaniu, są mocniejsze. Co dla mnie bardzo ważne - totalnie odmienił wygląd moich skórek: są miękkie, nawilżone i łatwiej dają się odsunąć. Olejek jest bardzo wydajny, wciąż mam jeszcze pierwsze opakowanie.
Szczerze polecam. :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Świetna pielęgnacja

Olejek kupiłam razem z ich pilnikiem elektrycznym i genialnie dopełnia całości pielęgnacji. Codziennie (staram się przed spaniem) nakładam olejek na paznokcie i wsmarowuje go zarówno w płytke jak i w skórki. Ma w składzie 7 różnych olejków co bardzo mnie zachęciło. Stosuję go od niespełna miesiąca, ale zauważylam, że paznokcie wyglądają zdrowiej i przestała mi odpryskiwać płytka z czym miała wcześniej spory problem. Olejek pachnie przecudnie i nakładanie go to czysta przyjemność. Nie powoduje uczucia lepkości dłoni, więc mogę zostawić go na noc do lepszego wchlonięcia.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 duże