L'Oreal Paris, Elseve Color-Vive, Odżywka do włosów farbowanych (stara wersja)

L'Oreal Paris, Elseve Color-Vive, Odżywka do włosów farbowanych (stara wersja)

Odżywia i wygładza włókno włosa, zapewniając mu nieporównywalny blask, zawarty w odżywce filtr UV chroni włókno włosa i przedłuża kolor.

bardzo dobra

Jak kiedyś farbowałam włosy, używałam tylko tej odżywki. Ożywiała kolor, pielęgnowała włosy oraz ułatwiała ich rozczesywanie. Jeśli kiedyś znów pofarbuję włosy to na pewno do niej wrócę.

Używam tego produktu od: 6 lat temu ostatnio
Ilość zużytych opakowań: sporo tego było:)

Przyjemna ;)

Dostałam ją w prezencie. Nie spodziewałam się cudów, ponieważ jakoś marka l\'oreal nie zachwyca mnie. Jednak po uzyciu byłam mile zaskoczona ;)

+ kolor moich farbowanych włosów nabrał głębi i świetlanych refleksów
+ włosy stały się miękkie
+ nie miałam problemów z rozczesaniem kłaczków
+ przede wszystkim odżywka ich nie obciąża ich, co jest wazne przy moich dość ciękich włosach

- pare razy usłyszałam, że moje wlosy odzyskały życie, jednak ja sama nie zauważyłam jakiegoś odżywienia.. jak włosy były zniszczone tak są nadal...

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml

Dobra odżywka

Plusy:
-włosy po niej bardzo łatwo się rozczesują
-pięknie pachną dłuższy czas
-są gładkie
-wydaje mi się, że kolor włosów po użyciu odżywki jest bardziej wyrazisty
-super konsystencja, łatwo się rozprowadza na włosach
-nie obciąża
Minusy:
-wiadomo, że jest to odżywka silikonowa
-nie odżywia włosów jakoś specjalnie
-przy zbyt częstym stosowaniu włosy elektryzują się(przynajmniej moje:)

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań po 400ml

dla włosów lubiących silikony. Osobiście nie rozumiem zachwytów.

Ogólnie nie lubię odżywek Elseve, ale skusiła mnie promocja w Tesco: 400ml za 10zł. Po przestudiowaniu opinii na Wizażu zakupiłam odżywkę do włosów farbowanych i cóż, powiem szczerze, że nie wiem co o niej sądzić.

Moje wrażenia: jest to lekka odżywka dla włosów niewymagających. Trochę wygładza, ułatwia rozczesywanie, ładnie pachnie, zapach zostaje na włosach przez dłuższy czas.

Główny zarzut z mojej strony: ta odżywka to pic na wodę, ona nie odżywia, nic nie robi poza oblepieniem włosów silikonami. Już podczas nakładania mam takie uczucie wsiąkania odżywki we włosy, uczucie typowe dla mocno silikonowych produktów - nienawidzę tego. Żeby było sprawiedliwie: odżywka ma super konsystencję, jest dość rzadka, ale zwarta, świetnie rozprowadza się na włosach. Ogólnie nakładanie jej to naprawdę miłe uczucie, od razu czuć pod palcami jak włosy się rozplątują (silikony, silikony..). Włosy są NIESAMOWICIE gładkie podczas spłukiwania, ale co z tego, jak to sama chemia?

Nie ma co spodziewać się jakiejś pielęgnacji, bo tak jak pisałam wcześniej, odżywka jest bardzo lekka, nie czuję, żeby dawała coś włosom. W zasadzie używam teraz, bo muszę. Plus za to, że nie wysusza włosów i za to, że nie robi nic złego z włosami - czyli odżywka ani na plus ani na minus, a zdarzały się takie, które szkodziły moim włosom.

Jeżeli chodzi o wpływ na włosy farbowane ciężko mi to ocenić, bo miesiąc temu farbowałam włosy u fryzjera nowym typem farby (jakoś inaczej wnika we włosy i z tego powodu w ogóle się nie wypłukuje) i nie wiem, czy kolor jak zaraz po farbowaniu to zasługa odżywki, czy też faktycznie farby (stawiam raczej na to drugie ;)).

W każdym razie - dla kogoś, kto lubi produkty z silikonem polecam, na pewno będziecie zachwycone. Dla kogoś szukającego pielęgnacji i odżywienia raczej zalecam wybrać coś innego.

Sama na pewno więcej nie kupię, bo i po co..? Daję 2.5 gwiazdki, bo nie widzę żadnego wpływu na włosy poza dobrym rozczesywaniem.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: połowa z 400ml

Dobrze wygładza

Używałam kiedyś gdy jeszcze farbowałam włosy, razem z szamponem. W duecie dobrze nawilżała włosy, ułatwiała rozczesywanie ,duży plus za filtry. Z czasem jednak zapach zaczął mnie drażnić i musiałam zaprzestać jej używania :) Jednak paniom z włosami farbowanymi polecam. Do włosów zniszczonych i mocno przesuszonych za może być za słaba. Minus za oblepiające silikony.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś
Ilość zużytych opakowań: sporo

Jest idealna.

Żadna odżywka, nigdy nie spełni kryteriów Waszych jak i moich.Odżywka ma jedynie odżywiać włosy,a nie "naprawiać" te zniszczone,popalone.Dodatkowo producenci,którzy zapewniają że odżywka nie obciąży włosów,to kłamliwi skurczybyki.- Tak myślałam,do tej pory. Ta odżywka to fenomen! I nie tylko do farbowanych włosów ! Oczywiście,jak każda odżywka obciąża trochę włosy i je tak "przylizuje",ale przez to ,włosy nie puszą się,są bardziej proste(dla mnie to akurat duży plus ,bo mam krótkie włosy i przy tej fryzurze potrzebne są proste,więc i nie muszę smażyć moich włosów prostownicą ;D ) Również włosy są mocniejsze,i lśnią.To wszystko,czego mi trzeba.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 1- duże.

szukam czegoś lepszego

Liczyłam, że da mi coś więcej, ale niestety. Fakt włosy łatwiej się po niej rozczesują, są troche gładsze, ale jeśli chodzi o pomoc w utrzymaniu koloru to przynajmniej dla mnie nie daje rady i będę szukać czegoś lepszego :)

Fajna

Odżywka daje radę:) mam włosy przetłuszczające się, myją codziennie i nie obciąża włosów. Piękny zapach, super nabłyszcza, włosy są milutkie jedwabiste w dotyku, sypkie, nie elektryzują się. Zauważyłam pogłębienie koloru. Dla mnie fajna i będę do niej wracać bo lubię eksperymentować z innymi:)

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: pięć

świetna!

To moja pierwsza odżywka do włosów farbowanych, wcześniej zależało mi bardziej na ich odbudowie i wzmocnieniu.

Z plusów:
- już po pierwszym nałożeniu włosy są fantastycznie miękkie i miłe w dotyku
- nie puszą się zbyt
- są lekko błyszczące
- po tygodniu na Krecie nie zmieniły koloru - zaleta filtru!
- pięknie pachną

Minusów nie widzę ;)

taka sobie

Używałam tej odżywki na włosy po balejażu przez blisko rok, razem z szamponem Color-Vive do włosów farbowanych. Nie zauważyłam specjalnych efektów. Włosy mi się tak samo przetłuszczały jak zwykle, a odżywka je dodatkowo obciążała. W końcu stosowałam ją już tylko na końcówki - byle wykończyć opakowanie. Nie wrócę do tego kosmetyku. Zdecydowanie wolę ten czerwony spray do włosów L\'Oreal, jest prawie tak dobry jak Włos w płynie Ziai!

Używam tego produktu od: ponad roku

JAK NAJBARDZIEJ NA TAK ! MÓJA ULUBIONA

Najlepsza odżywka do włosów jakiej używałam !

Seria loreal color revive jest stworzona dla moich włosów.
Używam jej razem z szamponem i włosy po nich są miękkie, gładkie i pięknie się układają. Pozostane wierna tej serii.
5 gwiazdek !

Obiektywnie dobry

Chociaż nie posiadam farbowanych włosów , postaram się obiektywnie ocenić ten produkt posługując się włosami moimi i mojej mamy. Był szampon i odżywka

Na moich włosach ( nigdy nie farbowanych ,naturalnych )

* włosy się błyszczą
*ładnie pachnie
* nie skleja
* włosy są sypkie
* nawilżone
*wygładzał

Włosy mojej mamy ( farbowane)

* miała miękkie włosy
* sypkie włosy
* nawet się błyszczały
* ładnie jej włosy pachniały
* co do reszty to nie wiem

Generalnie na moich włosach nie farbowanych bardzo dobrze zadziałał aż się dziwię sama , na mojej mamie chyba też dobrze . Ocena taka jak widzicie powyżej starałam się sugerować swoimi włosami i mamy myślę że obiektywnie wyszło . Można spróbować. Jednak ja go nie kupię bo nie jest o przeznaczony do moich włosów.

Razem z odżywką tworzą dobry duet , jednak bez odżywki włosy się elektryzują

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 op