Dr. Hauschka, Gesichtsöl (Olejek do twarzy)

Dr. Hauschka, Gesichtsöl (Olejek do twarzy)

Naturalna pielęgnacja na dzień o działaniu regulującym. Olejek do twarzy dzięki specjalnie dobranym wyciągom olejowym pomaga skórze w regulacji produkcji sebum. Poprawia elastyczność porów skórnych, przyczynia się do widocznego wysubtelnienia obrazu skóry. Stany zapalne ulegają złagodzeniu, skóra wygładza się, ulega normalizacji i promieniuje zdrowym blaskiem.

olejek
mieszana, tłusta
matujące, na rozszerzone pory, nawilżające, ujędrniające
z pompką
bogate
olejki

Genialny!!!

W połączeniu z kremem myjącym Dr.Hauschki ten olejek działa cuda:D Cera jest gładka ma ładniejszy koloryt, mniej niespodzianek, pory są oczyszczone.
I mniej sie świeci!

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 5 ml

cud miód i orzeszki :)

Wow używam tego olejku już od kilku m-cywięc mogę się wypowiedzieć na jego temat: mam cerę mieszaną z tendencją do zaskórników:( ale odkąd zaczęłam stosować olejek razem z kremem oczyszczającym Dr H!!!!!!!!!!!!!wow.Pory skóry się zwęziły o co najmniej 85% nie mogłam w to uwierzyć.Cera się nie świeci nawet po całym dniu.Od kilku m-cy używam tylko organicznych kosmetyków i moja cera mi za to dziękuje:) jest bardzo wydajny więc nie wiem kiedy się skończy(wystarczy 2-3 krople)mieszam go z kremem z pigwy Dr.H i &quot;wciskam&quot; w twarz. SAME PLUSY+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ jeden minusik to opakowanie,gdyż olejek sie wylewa z dozownika,ścieka po butelce:(

PS: zakupiłam kolejne op i po 2 miesiecznej przerwie znowu sie zakochalam w tym produkcie:) przepieknie pachnie i dziala CUDA dla mojej cery....jest zdecydowanie THE BEST product Hauschki jak dla mnie a używalam juz kilkanascie produktow tej firmy :)

na mnie dziala

Lubie ten olejek i ciesze sie, ze zdecydowalam sie na niego. Dlugo sie czailam, bo dla osoby z tradzikiem slowo &quot;olejek&quot; moze skutecznie odstraszac ;) Nawilza skore, zamyka pory, nie zapycha. Wydaje mi sie tez, ze ogranicza wysyp tych duzych bolesnych krost, ktore w odpowiednim momencie cyklu pojawiaja sie na linii zuchwy.
A do tego podoba mi sie jego zapach i jest nieziemsko wydajny.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Uratował mnie!

Ten kosmetyk uratował moją twarz!! Złagodził moje podrażnienia, nie zapchał mojej twarzy, zlikwidował wszelakie prysze na stałe i na dodatek wyrównał koloryt mojej skóry. Aplikacja jego nie jest przyjemna i przez czas jego stosowania (ok 3 miesiecy) musiałam wstawać codziennie przynajmniej pol godziny wczesniej, zeby nałożyc ten olejek na twarz i choć troche dać się mu wchłonąć, żeby potem nałozyc make-up. Oczywiście podeszłam do sprawy kompleksowo i zakupiłam tez krem do mycia i tonik i stosowałam wszystko krok po kroku zgodnie z zaleceniami producenta i podobno tylko wtedy widać efekty. Ja się nie zawiodłam. Polecam wszystkim te kosmetyki, gdyż na 100% nie zrobią one wam krzywdy tak jak drogeryjne specyfiki pełne alkoholu, silikonów i parafiny, a przy odrobinie uporu i samozaparcia (powtarzam, że kuracja jest okropnie męcząca i nie jest to pieknie pachnący gładki jak smietanka kremik, odradza się też stosowanie na ten produkt silikonowych podkładów, ewentualnie minerały albo fluid tonujący Dr. Hauschka) Choć sama nie mogłam doczekać się dnia kiedy skonczy mi się buteleczka to i tak kocham ten produkt i jeśli kiedykolwiek będę miala jeszcze problemy z twarzą to napewno kupie ponownie. Dodam jeszcze, że efektów nie widać po 1 zastosowaniu. Pierwsze, pojawiają się po zuzyciu ok 1/3 buteleczki, gdy zuzyjemy 3/4 mamy twarz idealna! Ja jednak polecam zuzyc do konca dla zapewnienia stałłych efektów.
Co do zapachu, to mi się on podoba, gdyż lubie takie kosmetyki które nie pachną chemicznymi perfumami. Jedyne czego nie lubiłam to tego flakoniku, gdyż olejek się z niego wylewał i wyglądało to nieestetycznie.
Polecam gorąco!!

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Cudu nie było

Olejek stosowałam przez trzy zimowe miesiące na twarz i szyję. Początkowo wg wskazań producenta, później wraz z lekami przeciwtrądzikowymi.

Jeśli przez regulację rozumieć utrzymanie skóry we względnej równowadze, to można uznać jego wkład w tym. Podczas używania mieszanki nie miałam problemów z odwadnianiem się, a tak kończyło się zazwyczaj stosowanie innych olejków roślinnych albo lżejszych kremów.
Pomimo tłustości nie przydusił skóry i nie spowodował wyprysków. W mniej sprzyjających okolicznościach, kiedy się trochę ociepliło, przy braku dbałości o dietę itd. nie był już taki neutralny, bo jednak pojawiały się nowe zaskórniki.
Oczywiście, te już istniejące w cudowny sposób nie zniknęły, a jego stosowanie nie wpłynęło na widoczność porów.

Na początku wydawało mi się, że wspomaga gojenie, ale pewnych dowodów na to nie dostarczył.

Zapach przyjemny, jakiś cytrusowoziołowy. Pod koniec flaszeczki przestałam go wyczuwać (a przechowywałam w lodówce).

Opakowanie bardzo ładne, ale niefunkcjonalne. Mniej więcej w jego połowie, zawartość zaczęła ściekać po dozowniku i butelce, zbierać się wokół tłoka, z przewróconego nieopatrznie opakowania trochę się wylało.

Pełnowymiarowego produktu już nie kupię. Pojemniczek testowy &#8211; tak.

Używam tego produktu od: zima

Zostaję z nim na zawsze ;)

Najpierw kupiłam malutka ampułkę, żeby przestestować (na szczęscie każdy kosmetyk Dr Hauschki ma swoją mini wersję). Nie zachwycił mnie i na jakiś czas o nim zapomniałam.
Pod wplywem impulsu i rozpaczy (strasznie pogorszył mi się stan cery - wielikie pory, szara, pobrużdżona)kupiłam dużą butlę i moje problemy zostały rozwiązane :)
Mam zwięzone pory, równy kolory, ladną, młodo i zdrowo wyglądającą skóre.
Minusem jest może zapach - mi nie przypadł do gustu.
Po dłuższym stosowaniu nie zauwazyłam, żeby się skóra do niego przywyczaiła. a dodatkowo matowi!! olejek!!!

Używam tego produktu od:roku

xxxxx

skóra mieszana ,już nie pierszej młodości
bardzo go lubię ale używam kropla olejku + 2 krople emulsji tez doktorka .
ogólna poprawa cery , pory czyściukie , pozamykane , cera świeża ,ładny kolor .
zapach uzależnia , przypad mi do gustu , opakowanie również , jeśli chodzi o dozowanie to- delikatne .

Używam tego produktu od:3 mcy
Ilość zużytych opakowań:b wydajny

inny kosmetyk niez wszystkie

uwielbiam go, wraz z tonikiem kremem do mycia i emulsja super!
szkoda ze olejek jest przeznaoczony na dzien- twarz tlusta, ale po nalozeniu podkladu ok.
szkoda ze nie ma filtra, bo jednak nakladam na caly dzien rano folit- u mnie to podstawa, na pewno kupie, zapach- kocham! opakowanie- eleganckie i praktyczne
olejek sprawil ze moje pory sie pozamykaly, na pewno oczyszcil mi twarz, POLECAM KOSMETYKI DR HAUSCHKA:)

Używam tego produktu od: UZYWALAM ROK TEMU PRZEZ KILKA MIESIECY

kocham Cię dokorku:D

Uwielbiam ten olejek, uratował moją skórę, kiedy w czasie kuracji kwasami zaczęła się STRASZNIE przetłuszczać, po dwóch użyciach problem zniknął.

Teraz używam go raz w tygodniu, dla mojej trochę przesuszonej kwasami buzi, to prawdziwe wybawienie. Wygładza, nawilża, napina, skóra jest wypoczęta, lśni:D
Jeżeli są jakieś niespodzianki na twarzy, to olejek ten przyspiesza ich gojenie (naprawdę znikają) i łagodzi.

Zapach lubię:D I wybaczam nawet to, że słabo się wchłania i daje efekt latarni ulicznej:P

Wydaje mi się, że szybko znika i w sumie więcej zarzucić mu nie mogę:)

Używam tego produktu od:wrzesień 2008
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego, końcówka :(

Czy ja wiem

Oczekiwałam po olejku na prawdę wiele.
Niestety rozczarowałam się.
Zapach i konsystencja olejku by mi nie przeszkadzały gdyby smarowanie się nim przynosiłoby jakieś rezultaty pozytywne, niestety nic z tego.
Nie reguluje wydzielania sebum na mojej twarzy, przynajmniej nie zaobserwowałam tego, mimo że bardzo się starałam.
Mało tego zauważyłam ze zapycha mi pory, widocznie zapchane czarne pory.
Zawiodłam się.

Używam tego produktu od:miesięcy

jeżeli lubicie olejki

Mam dokładnie takie wrażenia jak poprzedniczka, działa ale po pewnym czasie trzeba go odstawić. Poza tym ja niespecjalnie lubię tłuste preparaty do twarzy, ale dla dobra cery co jakiś czas się zmuszam.

Używam tego produktu od: na razie jeden
Ilość zużytych opakowań:

od czasu do czasu

Kupiłam ten olejek rok temu, skuszona recenzjami, i na początku mnie zachwycił. Uspokoił, ukoił cerę, ujednolicił jej kolor, hamował powstawanie wyprysków, ograniczył produkcję sebum. Cera wyglądała świeżo, przestała się przetłuszczać. Jednak po pewnym czasie przestałam dostrzegać jego dobroczynne działanie, miałam wrażenie, ze skóra nie jest dostatecznie nawilżona, więc go odstawiłam. Powróciłam do niego po ok. miesiącu, i historia znowu się powtórzyła. Wiec tak go używam, przez dwa-trzy tygodnie, potem przerwa i znowu. Stosuję go na noc, na dzień jest dla mnie zbyt tłusty i nie nadaje się pod podkład. Świetnie pachnie, doskonale nadaje sie do masażu twarzy i szyi, który bardzo wspomaga jego działanie. Bardzo wydajny, kupiłam go w poprzednie wakacje, używam od września 2006, i jeszcze mam 1/3 buteleczki. Butelka ciężka, solidna, pompka średnia, trzeba się nauczyć z niej korzystać, zeby dozować odpowiednią ilość olejku i żeby nie ściekał on po butelce.

Używam tego produktu od: wrzesień 2006