Origins, Drink Up, Intensive Overnight Mask (Maska nawilżająca na noc)

Origins, Drink Up, Intensive Overnight Mask (Maska nawilżająca na noc)

Mając wrażliwą skórę, nałóż tę ultra bogatą w składniki maseczkę nawilżającą na noc marki Orgins. Olejki z awokado i pestek moreli głęboko i błyskawicznie rozprowadzą po spragnionej nawilżenia skórze zgromadzone rezerwy substancji nawilżających oraz pomogą zbudować zapasy na jutro. Wodorosty z morza japońskiego pomagają naprawić barierę ochronną skóry zapobiegając odwodnieniu w przyszłości i oznakom przedwczesnego starzenia. Skóra budzi się odprężona, odświeżona i jędrniejsza.

klasyczne
normalna, sucha
oczyszczające, regenerujące, nawilżające
w tubie

Zawsze mam rano niespodziankę na nosie

Zawsze jak się budzę mam whiteheada gdzieś wokół nosa gdy użyje ten produkt.

Myślę że jest overhyped, za tą cenę są dużo lepsze maseczki na rynku. Produkt jest wydajny, jedno opakowanie mam już ponad rok, ale nie używam go zbyt często.

Nie był mega pomocny przy odbudowie bariery hydrolipidowej, którą sobie zaburzyłam jakiś czas temu.

Tak tak tak

Tak tak! Idealne nawilżenie
Tak! Bardzo lubię za efekt nawilżenia, nakładam na noc, rano twarz pięknie nawilżona i jędrna. Bardzo lubię także jej zapach. Plus także duży za wydajność :)

Chyba wiązałam z nią zbyt duże nadzieje

Zachęcona pozytywnymi opiniami na temat tej maski skusiłam się na jej zakup. Chyba jednak wiązałam z nią zbyt duże nadzieje. Moim zdaniem jest po prostu spoko. Nie nawilża jakoś fenomenalnie, ot zwykła dość lekka maska, która niczym nie wyróżnia się na tle dużo tańszych konkurentek. Przyjemny zapach, nie zauważyłam specjalnych efektów. Nie kupię ponownie i pewnie o niej zapomnę po zużyciu,

Maska Origins

+ przyjemna, kremowa konsystencja

-wysoka cena

Wykorzystała: kilka próbek

Nawilżająca i odprężająca maseczka

Kupując kosmetyki w Douglasie, dostałam próbkę maseczki do przetestowania… i przepadlam. Maseczka jest treściwa. Nakładam ja zaraz po peelingu, a ona daje kojący natychmiastowy efekt nawilżenia. Ma bardzo przyjemny zapach, i łatwo nakładająca się konsystencje, która szybko się wchłania.
Zdecydowanie zakupie ja osobiście, mimo, ze nie należy do najtańszych.
Uwielbiam jak maseczki są zapakowane w tubkach, i można kupić po prostu większe opakowanie (ograniczanie śmieci) a nie takie jednorazowe. ???????? Zdecydowany plus dla Origins.
Przyznam szczerze, ze po tej maseczce, jestem również ciekawa innych produktów tej firmy.

Jedna z lepszych nocnych masek

Mam suchą skórę i już nie młodą 35+. Przetestowałam już wiele nocnych masek i ta jest jedną z lepszych. Bije na głowę wiele masek z przedziału cenowego 150-200 zł (w promocji zapłaciłam za nią 70 zł).
Ma treściwą konsystencję, piękny zapach i naprawdę działa! Mega nawilża. Zaraz po aplikacji czuć jak skóra "pije". Polecam zwłaszcza latem, po ekspozycji na słońce.

Zdecydowanie ulubiona

Idealnie nawilżająca maska. Nie jest ani trochę tłusta, nałożona na noc pięknie się wchłania zostawiając skórę rano miękką i gładką. Jedno opakowanie wystarcza na wieczność, ponieważ maska jest bardzo wydajna .
Mój ulubieniec, używam za każdym razem kiedy czuję że krem to za mało.

Zapach przyjemny, delikatny. Opakowanie to standardowa tubka, zamknięcie przetrwało największe turbulencje podróżne. Przez tubkę widać ile produktu zostało w opakowaniu.

Swietny produkt

Bardzo dobrze nawilża, daje przyjemne ukojenie cery suchej. Konsystencja bogata, dosyć ciężka. Krem może sprawiać wrażenie tłustego, jednak dosyć szybko się wchłania. Ma piękny zapach, słodki, wręcz karmelowy. Bardzo dobrze się sprawdza nie tylko jako maseczka, ale również jako krem na noc, w niewielkiej ilości stosowałam też jako krem pod makijaż mineralny i również sprawdzał się bardzo dobrze. Polecam cerom suchym, przy cerach tłustych i skłonnych do zapychania formuła może być zbyt ciężka. Bardzo dobry produkt.

To był stały bywalec w mojej kosmetyczce ale już raczej nie będę kupować

Całonocną maseczkę, jak i samą firmę Origins poznałam jakieś 6-7 lat temu, kiedy to po raz pierwszy kupiłam zestaw kosmetyków w strefie bezcłowej na lotnisku.

Wtedy to był dla mnie hit! Maska całonocna z awokado szczególnie przypadła mi do gustu, nie dość, że super konsystencja (taka bardziej treściwa), to jeszcze mega nawilżała (mam cerę suchą, wrażliwą i zaczerwienioną). Po całej nocy nigdy nie miałam efektu ściągniętej twarzy, zawsze taka przyjemna i mięciutka. Nie odnotowałam też żadnych podrażnień.

Potrzebowałam zazwyczaj niewiele, żeby pokryć całą twarz. Przy poprzedniej pojemności (kiedyś to było 100 ml teraz 75 ml) opakowanie potrafiło mi wystarczyć na prawie cały rok! Przy nowej pojemności starczyło mi na ok. 7 miesięcy.

Produkt jest w porządku ale nie będę już go dalej kupować (ewentualnie może jeszcze kiedyś za granicą ale w PL na pewno nie). Bardzo lubię tę maskę ale ze względu na fakt, że producent zmniejszył opakowanie z 100 ml na 75 ml i do tego podwyższył cenę w ostatnich latach, to uważam, że ten produkt jest za drogi, jak na to, jakie efekty przynosi. Ja ostatnio przerzuciłam się na kremy z ceramidami, które dają podobny efekt, jak ta maska. Wolę też te pieniądze przeznaczyć na sera z retinoidami.

Zecydowanie polecam

Ta maseczkę kupiłam za namowa pani w sklepie Sephora.Co do maseczki to rzeczywiście działa.Mam ja już od paru miesięcy i tak raz w tygodniu nakładam ja na noc.Rano cera wyglada naprawdę dobrze a co dla mnie najważniejsze moje zmarszczki są spłycone!Lubie ta maseczkę za zapach,ogólnie lubię produkty Origins za to,że pięknie pachną i naprawdę działają.Mogę ja polecic z czystym sumieniem.:)

Pięknie pachnie

Mam skórę mieszaną, z tendencją do przetłuszczania się w strefie T.
Maseczka znajduje się w plastikowej tubie. Jest to wygodne i higieniczne opakowanie. Ma kremową, dosyć standardowa jak na maseczki konsystencję, Dobrze się rozprowadza. Lepi się. Nie wchłania się całkowicie nawet po całej nocy.
Jej dużym plusem jest piękny zapach - ja czuję go głównie przy nakładaniu produktu na twarz, potem już nie.
DZIAŁANIE
Ogólnie liczyłam na większe wow po przeczytaniu tylu opinii. Używając ją grubszą warstwą na noc nie mam powalających efektów rano. Działa podobnie jak jakiś bogatszy krem na noc. Minusem jest też dla mnie to że nawet po 1h lepi się twarz, nie lubię takiego efektu na skórze, nawet gdy idę spać.
Nie zapchała mnie, ale tez nie działa cudów na mojej twarzy.
Należy do trochę droższych produktów, wiec raczej już się na nią nie skuszę.

Zapobiega przesuszeniu skóry.

Maseczkę Orings od Sephora.
Moja skóra jest sucha I zawsze muszę używać kremów i maseczek nawilżających.
W jej składzie znajdziemy olejki z awokado i z pestek moreli, kwas hialuronowy, wodę z lodowca oraz wodorosty z morza japońskiego.
Maska znajduje się w plastikowej tubce w oliwkowym kolorze. Maska jest gęsta, kremowa, biała, pachnie owocami. Używam tej maski co tydzień, gdyż moja skóra jest sucha I potrzebuje dogłębnego nawilżenia. Nakładam na twarz grubą warstwę i czekam aż się całkowicie wchłonie. Maska powoduje długotrwale nawilżonie.
Maseczka dzięki swoim właściwościom łagodzi wszelkie podrażnienia, zaczerwienienia.