Chanel, Allure Homme EDT

Chanel, Allure Homme EDT

CHANEL Allure - uderzająco męski. Czysta linia flakonu zwieńczona metalowym korkiem kryje zapach o czterech twarzach, które razem tworzą jego zmysłowy charakter. Nie pozostawia wątpliwości - jego przeznaczeniem jest mężczyzna pewny siebie, który wie czego chce od życia.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, bergamotka, skórka cytrynowa
nuta serca: pieprz jamajski
nuta bazy: wetiwer, paczuli, drzewo sandałowe , drzewo cedrowe, bób tonka

drzewne, skórzane
wody toaletowe

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

może być

Allure - maniery, postawa wygląd-zapach mnie zachwycił w perfumerii i jako że jestem szybką osobą w zakupach kupiłem "setkę", by cieszyć się zapachem-cóż nadal uważam, że ten zapach zasługuje na uwagę, ale jest małe ale...trwałość dla mnie zapach jest zbyt ulotny. Stworzony dla kogoś kto chce intrygować, nadal robi na mnie wrażenie, ale ta trwałość...

Używam tego produktu od:1rok

Poprawny

Nie rozumiem tak powszechnego zachwytu dla tej kompozycji. Co prawda to Chanel, magia marki robi swoje ale dla mnie ten zapach jest co najwyżej poprawny.

Początkowa faza zapachu jest bardzo intensywna, mam podobne odczucia jak Sabbath, mocno alkoholowa. Czuć jakieś cytrusy, lekki pieprz i wetiwer. Dalej to już wyjątkowo zabójcza mieszanka ambry i piżma, nawiązująca w odbiorze do wielkich klasyków. Niestety nie jestem w stanie udźwignąć na sobie tych składników w tak dużym stężeniu. Wychodzi z tego mocno mydlana nuta (specyfika piżma) z mdlącą ambrą (specyfika ambry). Dzięki tym utrwalaczom zapach jest niezwykle trwały, jednak nieprzyjemny. Ponadto zagłuszają one drzewny akcent cedru i sandałowca, które jedynie pobrzmiewają gdzieś na dalekim planie. Szkoda.

Buteleczka klasyczna jak na Chanel przystało, nawet ładna choć daleko jej do perłowej piękności wersji blanche.

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: próbka

Lat 40+, zarost, zima...

Jedyny sensowny zapach Chanela dla dojrzałych, może nawet siwiejących już facetów. No chyba, że któryś chce capić Anateusem...

Ciepły, balsamiczny, otulający. Dobry na zimę, albo chłodny wieczór.

Niestety zawiodłem się na trwałości i intensywności tegoż. Może to wina testera - ale przydałoby się trochę dłużej, trochę mocniej...

Używam tego produktu od: testy w pracy
Ilość zużytych opakowań: być może kiedyś

Działa jak Axe w reklamie ;)

Rewelacja. "Wynalazła" je moja narzeczona, kiedy byliśmy na polowaniu na nowe zapachy :) Od razu skończyły się poszukiwania i zaciągnęła mnie do kasy. Perfumy są po prostu ekstra, pachną pięknie, męsko i naprawdę byłem mile zszokowany kiedy zobaczyłem jak działa na kobiety ;) Dodatkowo zapach niemal nie słabnie po całym dniu i wieczorem, po powrocie z pracy wrzucałem do pralki jakby świeżo wyperfumowane koszule. Z pewnością Allure kupię jeszcze nie raz

Ilość zużytych opakowań: 1 x 100ml

Całkiem przyzwoity

Zapach bardzo dobry aczkolwiek jak za takie pieniądze i taka marke powinien być troszeczkę trwalszy.Ogólnie przypadł mi do gustu choc nie jest w moim typie w perfumerii spodobał mi się więc zafundowałem go sobie lecz musze przyznać ze na dłuższą mete mógłby być męczący.Szukam czegoś co zachwyciło a ALLURE jest po prostu dobry.Do składników tez nic nie mam-czuć głównie cytrusy.Zapach odpowiedni na zimową porę lecz latem mógłby przydusić.Nie kojarzy mi sie z elegancją jak niektórzy piszą.Szukam czegoś mocnego, świeżego, korzennego, dzrewnego bez dodatku słodyczy, może EGOISTE PLATINUM taki bedzieUżywam tego produktu od:dopiero zacząłem
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszych 50ml

B. ładny

Wydaje mi się kiedyś już go oceniałam, ale co tam napiszę raz jeszcze.
Zapach zauroczył mnie zaraz po pierwszych testach z próbki.
Dość miałam zapachów używanych przez brata i ojca, także obaj dostali odemnie perfumy, brat wybrał sobie klasyczne Allure, ojciec Allure Sport.
W porównaniu między nimi bardziej podoba mi się wersja Sport, za jej świeżość, klasyczne Allure jest cięższe, ale mimo to ciepłe, takie miękkie, nie jest to ostry, duszący zapach.
Raczej nieinwazyjny, nie powinien nikogo drażnić, a wręcz przeciwnie miło obcuje się w pobliżu osoby która ich używa.
Jest to jeden z 3 moich faworytów wśród męskich zapachów obok Allure Sport i Escady Magnetism.
Warto swojej ceny

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:próbka i 50ml

ale-lura, men!

Przyłaczam się do przedmówcy: zupełnie zwykły, przeciętny a przede wszystkim nietrwały.Zapach jest zbyt delikatny -zwłaszcza jak na męski..Kupiłam go mężowi po przeczytaniu tych wszystkich "ochów" i "achów"- i żaluję.

W perfumach poszukuję czegoś szczególnego,jakiejś wyjątkowości,która przylgnie do człowieka i uczyni go bardziej tajemniczym, intrygującym...Facet pachnący tym zapachem jak dla mnie niczym się nie wyróżnia, a już na pewno nie intryguje; niekiedy zapach wręcz przeszkadza...
Bardzo się zawiodłam! Używam tego produktu od:2 tygodnie

CHANEL NISKICH LOTÓW

ALLURE mnie rozczarował strasznie. Po przeczytwaniu tylu wspaniałych opinii zamówiłem próbkę. I co?? Ogólnie zapach ładny, przyjemny, jednak niesamowice delikatny (co niekoniecznie jest wadą), brak mu mocy oraz trwałości (trwałość jak na Chanel skandaliczna!). W żaden sposób mnie nie zachwycił. NIe rozumiem tylu pozytywnych opinii na jego temat. Uważam, że jest przeciętny. Boje sie ryzykować stwierdzenia, że może właśnie dlatego ma tyle pozytywnych opinii...Jesli dostane go w prezencie - będę go używał, jednak sam nigdy go nie zakupię. ALLURE plasuje się u mnie daleko, daleko za mistrzowskim EGOISTEM.Używam tego produktu od: 7 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka

Oooooooooooch!!!!

Oooooooooch!!!!!!!
Właśnie tyle mogłam z siebie wydusić wąchając ten cudny zapach na swoim nadgarstku:). Zapach jak dla mnie jest poprostu doskonały- szkoda że zarezerwowany dla mężczyzn;) ale to nic nie szkodzi- zprezentuję go mojemu mężczyżnie, będzie pachnial naprawdę bosko i zniewalająco- tylko czy da radę odpędzić się od wielbicielek ;) Polecam!!!

Używam tego produktu od:ja czasem podkradam kropelkę:)

gorącyyy ...

powiem krótko i na temat !!!! to najseksowniejszy meski zapach na swiecie ! sexi bomba! i zyczyłabym sobie zeby mój facet tak pachniał ! nie uzywam , choc pewnie bym chciała ... :D gdybym była facetem. polecam wszystkim przedstawicielom płci "brzydkiej" ? ;)
w tym zapachu kazdy facet jest gorący

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

chanel of me

swietne perfumy, duzo osob sie pyta czym pachne, naprawde boskie i do tego caly dzien trzymaja sie na ciele nie tracac swojego zapachu. swietne na lato...polecam gorącoUżywam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednegi

co do psikania ja psikam sie 3 razy , 2 razy na szyji, gdzie krew pulsuje i raz na nadgarstku przy tętnicy i rozcieram drugim nadgarstkiem. zapach bardzo trwały

Ja chce takie Damskie ;P

Cytrusowa swiezosc chetnie sama bym sie nimi wypsikala;].
Ciekawe co by pomyslal sobie jakis przechodzien jak by poczul na mnie meskie perfumy. Hmmmm pewnie wraca od swojego faceta ,,,,,;D sa suuuuper chciala bym zeby wyszla damskie linia identycznym zapachu ;P.Używam tego produktu od:test w perfumerii