Biały Jeleń, Hipoalergiczny żel pod prysznic`Nawilżające mleko kozie`

Biały Jeleń, Hipoalergiczny żel pod prysznic`Nawilżające mleko kozie`

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Żel zapewnia delikatną ochronę skóry wrażliwej, skłonnej do alergii. Hipoalergiczna receptura żelu delikatnie oczyszcza i nie podrażnia.
Nie zawiera barwników, posiada zmniejszoną ilość kompozycji zapachowej, ph przyjazne dla skóry, odżywia i nawilża skórę.

żele pod prysznic
nawilżające
w żelu
normalna

Ukochany, z honorowym miejscem w serduszku :)

Szukam idealnego płynu do swojej alergicznej skóry, i mimo mocnych składników to myjadło jest jednym z lepszych dla mnie.

Butelka 750 ml jest BARDZO wydajna, zapach delikatny (taki aż nijaki). Nie podrażnia, nie potęguje trądziku, zaczerwienień, domywa... Czego chcieć więcej ;) Kiedy nie mam moich ukochanych mydeł naturalnych, to wracam do niego.

Rodzinny !

Długo poszukiwałam rodzimego , taniego produktu do oczyszczania skóry dla alergika z AZS , aż znalazłam .
Dostępne niemal w każdej drogerii i supermarkecie Nawilżające mleko kozie Biały Jeleń nie tylko delikatnie oczyszcza i odświeża wrażliwą skórę syna , ale i pielęgnuje i zabezpiecza ją przed powstawaniem pęknięć i przesuszoną skórą .

Atutem produktu jest skuteczne działanie , lekka , delikatna formuła mleczka , przyjemny , świeży zapach i przeznaczenie , bo może stosować go cała rodzina.
Polecamy!

Świetny

Jest świetny. Ladny zapach, lagodny dla skóry, nie wysusza wręcz nawilża. U nas śietnie sprawdza się dla corki. Ale tak naprawde na wyjazdach wszyscy do uzywamy. Wydajny, no i tez znanyod lat. Uzywamy juz z 3 lata i zawsze do niego wracamy. Jwst to w sumie główny żel do mycia dla córki.

Zapach uzależnia

Uwielbiam zapach wszystkich kosmetyków z tej serii. Jest świeży, delikatny, lekko słodki. Po prostu zapach otulającej czystości. Co do działania to może nie jest jakieś fenomenalne, ale za taką cenę nie ma co oczekiwać cudów. Nie uczula, nie wysusza, pieni się w sam raz. Lubię do niego wracać, ale raczej ze względu na zapach niż działanie.

Biały Jeleń

W plastikowej butelce zamykanej na klik znajdu 300 ml żelu z kozim mlekiem. Produkt delikatnie się pieni i jest dość wydajny.
Konsystencja chyba za bardzo lejaca- mógłby być trochę gęściejszy ;)
Idealny produkt dla osób z problemami skóry - nie powoduje podrażnień i alergii. Do skóry atopowej nadaje się doskonale. Jego zapach jest delikatny i nie nachalny... Co co ważne to Polski produkt ???????? - trzeba wspierać to co nasze ;)
Objętość: 300ml
Cena: ok 13 zł

Delikatny!

Mam bardzo delikatna oraz typowo alergiczna skore. Ten żel pod prysznic to ideał przez duże I! Ma delikatny zapach. Konsystencja mogła by być ciut gęstsza. Ale jest tak delikatny dla skory. Zostawia przyjemnie nawilżona z delikatnym mlecznym zapachem. Żel nie powoduje swędzenia, które często zdarza mi się po żelach. Nie uczula. Dla mnie jest to świetny żel tylko żałuje, że nie ma go większym opakowaniu.

Delikatnie oczyszcza, nie podrażniając skory

Żel pod prysznic Biały Jeleń to polski produkt, a więc przy zakupie dodatkowo wspieramy naszą gospodarkę.
Produkt zamknięty jest w plastikowym opakowaniu na klik, o pojemności 300 ml. Opakowanie utrzymane jest w białych i zielonych barwach, raczej stonowane i nie rzucające się w oczy. Nie widać zużycia produktu, bo jest nieprzezroczyste.
Tak jak w tytule, jest to żel, który jest naprawdę łagodny, nie powodujący ppodrażnień. Na przodzie opakowania widzimy informację, że jest przebadany dermatologicznie w kierunku atopii. Skóra po kąpieli jest odżywiona i nawilżona, jest to zapewne zasługa zawartości naturalnego koziego mleka w składzie produktu. Żel ma perłowy kolor i przyjemną konsystencję, łatwo się rozprowadza na ciele i dobrze pieni. Ma łagodny zapach, typowy dla kosmetyków z kozim mlekiem - nazwałabym go zapachem świeżym, mydlanym. Po kąpieli zapach jest dość delikatny, utrzymuje się na ciele, ale jest łagodny więc to ledwo odczuwalne. Produkt że średniej półki cenowej, wart wypróbowania szczególnie dla osób, które mają problemy alergiczne.

Bardzo dobra jakość za niską cenę

Żel pod prysznic zakupiłam podczas zakupów w hipermarkecie wraz z innymi kosmetykami z tej marki niektóre mnie zawiodły a inne wręcz przeciwnie i tak było w tym przypadku miło się zaskoczyłam.
Żel zamkniety jest w bialej plastikowej butelce z nakrętką typu klik.
Butelka dobrze wyprofilowana nie wyślizguje się z ręki podczas brania prysznicu .
Etkieta na butelce typowa dla marki Jeleń czyli jak w większości produktów etykieta skromna z biało zielonymi napisami i zielonymi elementami.
Napisy szczegółowe w języku polskim.
Konsystencja żelu lekka przypominająca mleczko do ciała.
Kolor kremowo biały.
Zapach bardzo delikatny wręcz nie czuć tu rządnej nuty zapachowej;p .
Żel dobrze się nakłada nie spływa po nas i nie przelatuje przez palce.
Żel słabo się pieni ale to taka mała wada .
Żel według mnie wydajny bo przecież w prysznicu nie chodzi tylko o pianę.
Żel pozostawia skórę gładka I nawilżoną .
Żel nie wysusza skóry, wręcz łagodzi podrażnienia.
Żel idealny dla alergików ponieważ nie drażni i nie swędzi po nim skóra.
Pojemność żelu wynosi 300ml a cena jest naprawdę niska .

Dobry

Zaczęłam stosować ten produkt z polecenia dermatologa, ponieważ zaczęły pojawiać się u mnie zmiany atopowe. Jestem już po leczeniu i stosując ten żel skórę mam w dobrej kondycji, dobrze doczyszcza, ma przyjemną, kremową konsystencję.

Lubię

Żel pod prysznic mógłby się wydawać błahym produktem, jednak dla mojej skóry ciała jest bardzo istotny. Swędzenie, przesuszona skóra to efekt jaki może dać płyn/żel do mycia ciała. Skóra płata figle i niestety muszę się dostosować do jej wymagań ale niekiedy te nie naturalne produkty są lepsze od tych Bio itp.

Żel kupiłam na promocji i nie żałuje. Dobrze się sprawdzał w trakcie mycia i jak dla mnie dobrze się pienił. Ważne, że nie przesuszał i nie podrażniał. Przez cały okres jego stosowania nie zauważyłam niczego niepokojącego i ponownie go kupiłam. Posiada przyjemny, ładny zapach. Cena na promocji jest adekwatna do jego działania.

Sodium Tallowate, czyli resztki tłuszczu zwierzęcego z rzeźni :O

Odkąd świadomie sprawdzam składy, co jakiś czas natrafiam na "perełkę", w negatywnym tego słowa znaczeniu. Biały Jeleń to taka klasyka, każdy zna, każdy gdzie stan kiedyś coś z tej marki miał :) i ja uzywalam namiętnie bo taki " naturalny" i dla alergikow....Sama idea super- naturalne mydła, żele, hipoalergiczne itp. Ale w składzie mają składnik, o którym myślałam, że nikt go już nie używa.... Sodium Tallowate, tłuszcz zwierzęcy :( pochodzi z rzeźni, odpad... Po co to w żelu pod prysznic ja się pytam? Tani wypełniacz? Biały Jeleń używa go w mydłach i swoich żelach - tym oraz "naturalnym". Aż mi niedobrze na samą myśl, że ktoś może nieświadomie tego używać...

Biały Jeleń Hipoalergiczny żel pod prysznic "Nawilżające mleko kozie"

Żel zakupiłam przy okazji zakupów na wakacje. Sprawdził się świetnie, dosyć mała zgrabna butelka o pojemności 250ml. Plastikowe opakowanie z zamknięciem na klik. Z butelki nic się nie wylewało, jest szczelne. Wygodna butelka nie wyślizgiwała się z rąk pod prysznicem.
Jego szata graficzna jest przejrzysta i stonowana.
Żel ma średnio gęstą konsystencje. Bardzo delikatnie się pieni przez co musiałam go co po chwilę dokładać. Przez to w ciągu dwóch dni zużyłam prawie połowę opakowania.
Żel sam w sobie jest super, bo nie podrażnia i nie uczula. Po jego użyciu skóra jest delikatna i gładka w dotyku. Żel nie wysusza skóry. Moja skóra jest bardzo podatna na podrażnienia, a tutaj nic się nie zadziało, więc polecam wypróbować wszystkim, który mają problem z podrażnieniami.
Ma ładny, delikatny lekko mleczny zapach, który nie utrzymuje się długo na skórze.
Produktów od firmy Biały Jeleń używa cała moja rodzina, ponieważ są to kosmetyki bez barwników i substancji zapachowych. Na pewno do niego wrócę.