Avon, Naturals, Ginger & Mango, 2in1 Shampoo and Conditioner (Energizujący szampon z odżywką 2 w 1 `Imbir i mango`) (stara wersja)

Energizujący szampon z odżywką Imbir i Mango delikatnie oczyszcza, dodaje włosom energii i puszystości, oraz sprawia, że włosy są błyszczące i miękkie. Szampon z zastosowaniem do włosów normalnych. Zawiera kompleks BioSeed.

Zadowalajacy

Tego szamponu używalam już dosyć dawno temu, ale pamietam ze mialam po nim naprawde fajne wlosy. Puszyste, mięciutkie w dotyku, lekkie i blyszczące. Pomimo, że zawieral odżywkę to nie obciążal moich wlosów, nie byly oklapnięte, czego sie najbardziej obawialam i przez co muszę bardzo uważać na wszelkie maski i odżywki. Dobrze sie pienil, nawilżal i mial odjazdowy zapach. Polecam, chociaż nie wiem czy on jeszcze jest w ofercie Avonu.

Używam tego produktu od: 2 razy przez ok. 3 miesiace

cudownie pachnie

kupuje go bardzo często,teraz jest w nowych ogromnych opakowaniach 750 ml i kupię bo zdecydowanie poleprzył się,zapach jest obłedny,pachnie w całej łazience,włosy myje się nim szybko i przyjemnie.Ja nie mam po nim łupieżu i włoski sa miękkie i pachnąće,ja osobiście używam po tem na końćówki czegoś wygładzającego bo są puchate.polecam.

Używam tego produktu od:dawno
Ilość zużytych opakowań:4-5

dobry

Szampon bardzo mi się podobał choć jego kolor trochę odstrasza. Koleżanka na wakacjach mi go podbierała jak się jej skończył ;)
Zapach ma śliczny, włosy są naprawdę puszyste.

a mogło być tak pięknie...

Pierwsze wrażenie katalogowe - śliczne, wręcz apetyczne opakowanie, niska cena - wręcz woła "kup mnie, kup mnie!!". Po zakupie wrażenia nosowe - cudny zapach. Wrażenia wzrokowe: naprawdę ładne opakowanie i fajnie wyglądająca zawartość.

Wrażenia z użycia: tu już gorzej... Strasznie plącze włosy, już w mycia stają się sztywne i szorstkie. Bez odżywki (a niby jest 2w1) się nie obejdzie. Włosy ciężko rozczesać, są sztywne, ez połysku, nie układają się, wręcz momentami się elektryzowały.

A szkoda, bo zapowiadał się tak fajnie...

Używam tego produktu od: używałam dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1 i to niecałe, nie dałam rady.

taki sobie

zapach ujdzie w tlumie, konsystencja gęsta, wydajna. Niestety u mnie wystąpiło swędzenie głowy po tym szamponie. Myje dość dobrze, nie plącze włosów, lecz nie jestem za bardzo zadowolona z tego szamponu, liczyłam na coś więcej.
Hmmmmmmm zapachu mango nie czułam......

Używam tego produktu od:dawno

średniaczek.

Był moim pierwszym z Avonowskich szamponów, które lubi moja mama. Moim włosom jednak nie przypasował, mają skłonności do tłuszczenia się, a on dodatkowo je wysuszał co potęgowało efekt.

Za to mojej mamie dobrze służy, ładnie jej się po nim układają włosy. Jednak ja jestem raczej na nie.

Używam tego produktu od: kiedyś

fanta:D

kolejny, bajecznie pachnący szampon naturals:D
nuta imbiru jest bardzo podobna do fanty pomarańczowej.
-dobrze się pieni
-oczyszcza
-nie obciąża włosów; są po nim miękkie i blyszczące
-nie przyspiesza przetłuszczania
-nie podrażnia, nie powoduje łupieżu
-jest tani i wydajny
dla fanek energetyzujących zapachów.

Używam tego produktu od:2 miesiące

Najpierw kupiłam ten szampon dla eksperymentu, ponieważ słyszałam skrajne opinie o szamponach Naturals.
Tu zastałam miłe zaskoczenie!

Włosy,po jego zastosowaniu,są miękkie,uniesione,rzeczywiscie jakby miały więcej energii.
Minus,za to,ze efekt nei utrzymuje się bardzo długo, u mnie zanikał popołudniu.
Muszę dodać,ze uzywałąm go razem z odżywką,ponieważ nie wierzę w szampony typu "2w1".

Napewno kiedyś kupię,ponieważ jest niedrogi i ślicznie pachnie!!

Używam tego produktu od:4miesięcy
Ilość zużytych opakowań:2(w tym jedno duże)

niestety, tylko zapach...

Szampon dostałam w prezencie, sama raczej nigdy bym go nie zamówiła, ponieważ szampony z avonu jakoś w ogóle nie wpływają pozytywnie ani na moje włosy, ani na skórę głowy. I tu niestety się rozczarowałam - szampon nie robił z włosami nic, nawet nie nawilżał ich! Jedynym plusem jest miły zapach... Nie polecam

Używam tego produktu od: rok temu

śliczny zapach

Kupiłam go dlatego, że zainteresowała mnie kompozycja imbiru i mango i ot tak dla przyjemności. Mile się nim zaskoczyłam. Zapach ma naprawdę przepiękny i jest taki rozgrzewający. Minus tego, że po takich ziołowych i owocowych szamponach mam włosy trochę bardziej puszyste, ale wolałabym mieć gładsze. Nie odżywia za bardzo i też nie nawilża, ale jest relaksujący.
Nie wiem czy go jeszcze kupię, chyba, że znowu dla przyjemności...

Używam tego produktu od: używałam rok temu

dobry:)

Na początku zupełnie mi nie podpasował i byłam gotowa wyrzucić go do kosza;) A to dlatego, że po umyciu czułam się jak przed myciem - tak jakby zupełnie nie oczyszczał; do tego kiepski efekt odświeżenia trwał tylko przez pół dnia, po tym czasie włosy były oklapnięte i brudne:( ALE... tak było tylko przez pierwsze 4 mycia. Potem zwrot o 180 stopni;) Podsumowując:
+ dobrze myje, odświeża i efekt utrzymuje się długo (używam kosmetyków do modelowania, a na dodatek moje włosy mają skłonność do przetłuszczania - ten szampon [chociaż jest do normalnych włosów - poradził sobie i z moimi])
+ przyzwoicie się pieni (chociaż czasami dopiero za powtórnym myciem;))
+ ładnie pachnie
+ nie wysuszył mi włosów, nie robi z nich siana
+ nie plącze włosów
+ cena
+ dość gęsty, średnio wydajny
W zasadzie nie mam się do czego zbytnio przyczepić, bo nie jest to specyfik do ratowania włosów, tylko do oczyszczania, a z tym sobie dobrze radzi, nie robiąc krzywdy. Za te pieniążki - warto:) Nie wiem czy kupię, bo chcę wypróbować resztę serii.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Avon......

Kupilam go na promocji, az 2 opakowania. W sumie nie dawal zadnych efektow. Dobrze sie po nim tylko wlosy rozczesywalo i mial mily zapach. Taki szamponik ktory nic nie da, ale nic nie zrobi.

Używam tego produktu od:w czerwcu