Soraya, Professional, Balsam do ciała `Wyszczuplenie i antycellulit`

Soraya, Professional, Balsam do ciała `Wyszczuplenie i antycellulit`

Balsam Soraya Professional został stworzony na bazie doświadczeń z kosmetyki profesjonalnej. Zapewnia skórze idealne ujędrnienie i gładkość. Rezultat: redukcja cellulitu, widoczny wzrost sprężystości i jędrności, zmniejszenie szorstkości naskórka, intensywne i głębokie nawilżenie.
Zawiera kofeinę, owoc guarany, proteiny kaszmiru.

nie likwiduje cellulitu

Balsam ładnie pachnie, napina i ujędrnia wyczuwalnie skórę, ma konsystencję mleczka. Nie likwiduje celulitu co było skłonieniem do zakupu i obietnicą producenta... Po użyciu konieczne jest umycie rąk bo bardzo się kleją, co nie jest komfortowe na skórze, ale szybko sie wchłania dlatego da się to przeżyć.

nawe ok

Używałam kiedys tego balsamu. Miał fajną rzadką konsystencję, nie trzeba go było wytrzepywać z buteleczki. Szybko się wchłaniał, miał fajny świeży zapach. A największy plus: bardzo dobrze ujędrniał i napinał skórę. Mogłam jej non stop dotykać taka była cudownie mięciuchna i gładziuchna:)I za to ujędrnienie i w dodatku za tak niską cenę na pewno do tego balsamiku wrócę. Aha wyszczuplenia nie zauważyłam, ale go nie szukałam.

Używam tego produktu od:używałam około miesiąca

szybko poprawia wygląd skóry

Bardzo przyjemna konsystencja - lejące się mleczko
Szybko się wchłania, więc nie nadaje się DO masażu
PO masażu jest przyjemnym, nie podrażniającym mazidłem
W składzie ma więcej nawilżaczy niż substancji antycellulitowych
Szybko poprawia wygląd skóry - wygładza, napina, zmiękcza, nawilża
Kosmetyk ma ładny zapach, który długo sie utrzymuje i włazi w ciuchy
Minus za toporna nieprzezroczysta butlę

nie zlikwidował mi cellulitu, ale wygładził napewno, a także ładnie nawilżył, przez co kondycja skóry sie poprawiła, może też ciut ujędrnił (dzięki dwóm źródłom kofeiny) - ogólnie, po składzie widać, że to bardziej balsam delikatnie nawilżający niż antycell

Uzywałam niesystematycznie, ponieważ ciężko się z niego domyć, trzeba długo się szorować, żeby zeszła ochronna warstewka parafiny, wolę używać żeli, czy serum bez tego składnika

Soraya Nie Testuje Na Zwierzętach

Używam tego produktu od: 2 m-y niesystematycznie

Takie nic...

Opakowanie: Dość twarda butla z odpustowo błyszczącymi napisami. Niestety nie przezroczysta, co utrudnia kontrolowanie ubytku kosmetyku, i bez możliwości postawienia do góry nogami, co na szczęście nie jest konieczne ze względu na konsystencję kosmetyku.

Zapach i konsystencja: Nie jest to na pewno balsam, a raczej dość rzadkie mleczko, co ma swoje plusy, np. szybkie wchłanianie. Zapach przyjemny, roślinny (ma w sobie coś z zielonej herbaty), ale bardzo intensywny.

Działanie: Ani wyszczuplenie, ani antycellulit, ani nawet za bardzo nawilżenie. Wygładza tylko chwilowo, dzięki zawartym w nim silikonom. Nie liczyłam na gruszki na wierzbie, ale dla mnie ten balsam to nic wartego uwagi.

Używam tego produktu od: kilka lat temu przez jakiś czas

Bez rewelacji

Balsam w moim przypadku nie spełnia obietnic producenta.Nie zauważyłam nawilżenia !.Co do wyszczuplenia i antycelultu są dużo lepsze w tej cenie od niego.Zapach mi akurat nie podpasował.Jeśli chodzi o Mnie to Mnie podrażniał.
Dostaje 3 gwiazdki dlatego ,że oddałam go mamie i ona powiedziała ,że jest dla niej oki.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: naszczęście jedno

Naprawdę antycellulit!

Naprawdę nie jestem w stanie zrozumieć tylu negatywnych opinii... dla mnie to jest istne KWC! dodam, że mój cellulit jest "dość poważny" w sensie, że mocno widoczny i jest od dawna. a wiadomo, pojawia się u młodej (ba! bardzo młodej) dziewczyny i od razu pojawia się chęć jak najszybszego pozbycia się tego paskudztwa! Cena nie gra roli, kupuje najdroższe kremy, balsamy, mleczka, gąbki, masażery...i ma dobrze ukrwioną skórę z cellulitem.
Po ten balsam sięgnęłam bez przekonania, ot tak z przyzwyczajenia wzięłam antycell. I moje zdziwienie nie miało granic..nie jestem dość regularna więc smarowałam się czasem codziennie, czasem co dwa dni. Po jakiś dwóch tygodniach zauważyłam znaczną redukcję cellulitu! Skóra już była delikatnie "pofałdowana" a nie góry doliny cellulitowe. Nawilża, ma przyjemny zapach. DOść szybko się wchłania. Ujędrnia delikatnie też, w końcu usuwa cellulit to samo w sobie działa jakoś tam ujędrniająco. Moim zdaniem nawet mogę zaryzykować stwierdzenie, że jednak minimalnie mi zmniejszył obwód uda...ale to może tylko wrażenie;) jednak jakby nie było, bardzo pozytywne wrażenie. Na pewno będę stale kupowała!

te obietnice...

Balsam jest dobry, lekko natłuszcza i nawilża ale wcale nie wyszczupla. Nie poprawia ukrwienia i nie ujędrnia. Sprawdził się na wakacjach na wysuszoną poparzoną słońcem skórę, teraz często zostawia tłusty film. Osobiście lubię jego zapach choć przyznaje, jest intensywny. Może podrażniać. Używam go sporadycznie na zmianę z innymi bo sam nie zadba odpowiednio o skórę. Nie męczę się z nim ale jak się skończy to w sklepie nawet na niego nie spojrzę:D

Zwykły balsam

W zasadzie wystarczyłoby, żeby producent zamieścił na opakowaniu informację, że jest to zwykły balsam. Tymczasem mamy tu głównie obietnicę wyszczuplenia ciała i redukcji cellulitu, co w moim przypadku się nie sprawdziło. Chodzę na fitness 2 razy w tygodniu, nie objadam się, ogólnie jestem szczupła, ale moją problemową strefą są uda i łydki. Myślałam, że ten kosmetyk nieco wspomoże mój wysiłek, ale nic z tego. Używałam wcześniej innych produktów tego typu i były o wiele lepsze.

Minusy:
- okrutny zapach, ostry, długo się utrzymuje
- nie ma działania antycellulitowego ani wyszczuplającego
- nie do stosowania na depilowaną skórę, podrażnia
- nie do stosowania w słoneczny dzień, podrażnia
- zostawia na skórze tłustą warstwę

Plus:
- ładne, kolorowe opakowanie

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 (nie do końca)

ot zwykły balsamik

Dostałam ten balsam w prezencie. Ma świetny zapach, dobrze się rozprowadza i wchłania. Ale zdecydowanie nie zauważyłam działania wyszczuplajacego czy ujędrniającego. Owszem skóra jest dobrze nawilżona i gładka. Ale wg mnie nie spełnia oczekiwań i obietnić producenta. Dla mnie to po prostu zwykły balsam do ciała i jako balsam się sprawdza. I plus za ten przyjemny zapach

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:

bardzo fajny

Uwielbiam ten balsam, idealnie nawilża skórę, wygładza, napina, pięknie pachnie. Do tego niska cena i fajne opakowanie. Tym mnie zauroczył i dlatego wciąż go kupuję. Jednak na cellulit nie ma zbyt dużego wpływu, więc jeśli ktoś szuka czegoś skuteczniejszego to na pewno nie nadaje sie dla niego Soraya. Ale ogólnie jako balsam jest super.

Używam tego produktu od: kilku mies.

Polecam.

Balsam kupiłam ze względu na niską cenę i fajne opakowanie ;)
Każdy balsam ujędrniający obiecuje rewelacyjne efekty, ale na to trzeba sobie zapracować.
Moim problemem są rozstępy na udach, które niestety troszkę szpecą moje nóżki :P

Zaczęłam używać balsamu jakiś miesiąc temu, po każdej kąpieli nakładam balsam tylko na nóżki i są efekty-rozstępy już stają się mniej widoczne!!!

Troszkę nie wierzyłam ze jakiś balsam może tak działać.Od razu zaznaczam, że uzywanie balsamu polaczylam z cwiczeniami na mięśnie nóg i odpowiednią dietą. No i sa efekty.

Żaden balsam nie zdziała cudów bez cwiczen i diety.

Używam tego produktu od:miesiąca

taki sobie.

Kupiłam, bo akurat trafiłam w Carrefourze na promocję i kosztował tylko 8,49zł a ujędrnienie zawsze się przyda.

Balsam ma raczej konsystencję lekkiego mleczka, ładnie się wchłania, dobrze nawilża. Ujędrnienie i antycellulit daje się zauważyć dopiero wtedy, jeżeli wcześniej robię masaż oliwką, w pojedynkę działa bardzo średnio. Napina skórę, ale nie jakoś spektakularnie, znam inne, lepsze preparaty.