Dove, Nourishing Moisture Beauty Hand Cream (stara wersja)

Dove, Nourishing Moisture Beauty Hand Cream (stara wersja)

Krem zawiera bogate składniki nawilżające, które odżywiają i chronią dłonie przez 24 h. Natychmiast zmiękcza dłonie, następnie głęboko je nawilża.

dziadostwo

Kremu w tej wersji (starej) używałam z dobrych parę lat temu ale do dziś pamiętam jego beznadziejność.

Plusy:
+ opakowanie - klasyczne w stylu Dove
+ zapach - jak to Dove, kremowy i subtelny

Minusy:
- zerowe nawilżenie czy pielęgnacja
- po tygodniu zaczął zmieniać konsystencje - stał się prawie płynny, nie sposób było go wydobyć z pojemnika bo się najzwyczajniej w świecie wylewal! stał się białą wodą!
A kupowałam krem :P

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Dla mnie idealny

Może nie mam suchych rąk, ale po każdym zetknięciu się z wodą moja skóra staje się dziwna (sucha) w dotyku. Wystarcza na dość długo (jest wydajny) i jest nawet tani. Będąc w aptece zobaczyłam ten krem w przecenie i kupiłam do wypróbowania. Jak do tej pory to mój ulubiony krem, planuję popróbować inne wersje Dove, ale na pewno do niego wrócę.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Nic specjalnego

Daję 3 gwiazdki ponieważ krem nie powala swoim działaniem. Jak użyję go, dłonie są miękkie, nawilżone ale gdy nie to po prostu koszmar. Tak więc krem działa tylko wtedy gdy się go używa ciągle. Nie ma rewelacji jak za tą cenę

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Troszkę za tłusty

Z góry zaznaczę, że nie mam problemów ze zbyt suchymi dłońmi, dlatego moja ocena nie jest zbyt obiektywna. Więc tak: średnio sie wchlania,
Jest bardzo wydajny i ślicznie pachnie (jak wszystkie produkty Dove). Jest jednak dla mnie stanowczo za tłusty, chyba dlatego zostawia filtr. Polecam do suchej skóry, ale do normalnej już niekoniecznie.

mój KWC !!

Mój ulubiony krem do rąk, który używam już od dawna :)pięknie pachnie , jest wydajny a do tego szybko się wchłania.Dłonie po wysmarowaniu są miękkie i super nawilżone.Cena też jest ok.Warto się skusić :D

Używam tego produktu od:2,5 roku
Ilość zużytych opakowań:parę sztuk

Super! Jak dla mnie naj :)

Jak dla mnie jest to najlepszy krem do rąk jakikolwiek używałam, a było ich kilka..
- super się wchłania,
- ma fajny, delikatny zapach,
- skóra po nim jest wygładzona,
- po regularnym stosowaniu ręce nawet podczas zimy nie są szorstkie, ani zaczerwienione.
- cena przyzwoita, jak na efekty które daje ten kremik :)

Jak najbardziej POLECAM :)

dizadostwo

Też nie wiem skąd tyle pozytywnych komentarzy tego bubla. Krem się szybko wchłania i w ogole nie nawilża, takie nic do rąk. Szkoda kasy. Ja mam wrażenie, że jeszcze bardziej wyszusza niż nawilża.

Używam tego produktu od:miesiąca

Ulubiony:)

Najlepszy krem do rąk jaki używałam. Nawilża i to porządnie - efekt nawilżenia utrzymuje się długo. Nie pozostawia tłustego filmu - wchłania się dość szybko, ale nie za szybko;) Jest wydajny, ma fajną konsystencję - nie jest za rzadki ani za gęsty i ma ładny zapach. Wad nie widzę:)

Używam tego produktu od:miesiąca

świetny krem!

Jeden z najlepszych kremów do rąk. Bardzo ładnie pachnie, jest gęsty i wydajny. Bez problemu się rozprowadza, szybko się wchłania nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy. Po użyciu skóra jest miękka i nawilżona. Uczucie suchości i ściągnięcia znika na dobre kilka godzin :)

3 czy 4 *?

Krem jest milutki: ladnie pachnie, szybko sie wchlania, nie pozostawia tlustego filmu. Po nalozeniu dlonie sa gladziutkie i dobrze nawilzone. Jednak ten efekt utrzymuje sie zbyt krotko. Na moich dloniach z pol godziny. I za to odbieram *.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Porządne nawilżenie

Kupiłam go na promocji za 4,99. Bardzo dobrze nawilża moją suchą skórę rąk, nie pozostawia tłustego filmu, więc można go używać na dzień.

To świetny produkt, ale nie wiem czy go jeszcze kupię bo dla mnie dużą wadą jest jego mała pojemność, przez co jest bardzo niewydajny. Zużyłam go w 2 tygonie.

Używam tego produktu od: uzywałam 2 tygodnie

ratownik!

Dla mnie to istny ratunek dla rąk.

Po zastosowaniu na noc budzę się z pięknymi dłońmi na dodatek ślicznie pachnącymi.

Wystarczy niewielka ilość, a działa cuda. Na dzień troszkę za tłusty.

Używam tego produktu od:ponad rok