Herbal Essences, Głębia odżywienia i blasku, Odżywka

Herbal Essences, Głębia odżywienia i blasku, Odżywka

Producent obiecuje nam odpowiednie nawilżenie i pielęgnacje włosów, a dzięki tropikalnemu zapachowi uczucie odprężenia i relaksu. Wyciąg z kokosa ze Sri Lanki i hawajski hibiskus dostarczają kwasów tłuszczowych, witamin i minerałów, chronią włosy przed utratą wilgoci, nadając im elastyczności, i zdrowego wyglądu.

Dobrze nawilża

Miałam bardzo przesuszone włosy przez mróz. Do tego stopnia, że przestałam je farbować. I nic nie pomagało.
Odżywka plus szampon z tej samej serii stopniowo mycie za myciem skutecznie nawilżał mi włosy w widoczny sposób. I dzięki niemu wróciły do właściwego wyglądu.

Na pewno do niego wrócę.

Używam tego produktu od: jedno opakowanie

herbal (?) essences (?)

Odżywka wbrew nazwie - nie odżywia. Diabelsko wysusza włosy, dodatkowo je naprawdę mocno obciąża. Ta sama kategoria, co Sunsilk, ma służyć, ale działa na odwrót, bo to zwykły bubel.

Odżywka nadaje się jedynie, by ułatwić rozczesywanie włosów po szamponie z tej samej linii.

Nie wpadłam na to, żeby zużyć ją do golenia nóg zamiast pianki(podsunięto mi ten pomysł niedawno :D) , niestety nie potrafię ot tak wyrzucić nietrafionych kosmetyków, więc dzielnie ją zmęczyłam ...

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu

śliczny zapach

Jedna z moich pierwszych odżywek,dlatego nie mam porwnania.. Kupiłam ze względu na ładne opakowanie i zapach, i tu faktycnie duży plus-włoski pachną slicznie! Są delikatnie nawilżone, ładnie się układają, ale szału nie ma, nie ma wielkiej różnicy kiedy jej używam.
jednak miło jest czasem zadbać o swoje włoski:)

Używam tego produktu od:miesiąca

bardzo dobra

zatem tak...moje wlosy sa raczej normalne, przesuszaja sie na koncach. odzywke kupilam przypadkowo-zaintrygowal mnie ten kokos w opisie;)

spisuje sie calkiem niezle. jest raczej rzadsza niz moj ukochany mleczny kallos, ale nakladam ja ostroznie, wiec nie splywa. nawilza wlosy, ulatwia rozczesywanie, a zapach utrzymuje sie na dluuugo.

maly minus: srednio wydajna, wystarczyla mi na niecaly miesiac.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:na razie jedno, juz skonczone:)

Na nie

Zwyczajna kiepściutka odżywka.
Mało treściwa, kompletnie nie nawilża włosów.
Jedyne co, to minimalnie pomaga je rozczesać oraz pozostawia przyjemny zapach.
Troszkę lepsza niż szampon z tej samej serii. Mimo to, nie polecam. Są o niebo lepsze w równie przystępnej cenie.
Na pewno nie dla suchych i wymagających włosów.

Średnia.

Używałam tej odżywki razem z szamponem z tej samej serii. Odniosłam wrażenie, że jest ona nieco lepsza od szamponu mimo to nie kupie jej juz wiecej.
Produkt ten ładnie nabłyszcza włosy, ułatwia rozczesywanie, ma przepiękny zapch, niestety nie utrzymuje sie on długo na włosach. Jest w miare wydajna, ma praktyczne opakowanie, które można postawic "do góry nogami" i zuzyc odzywke do konca ;)
Niestety w trakcie dłuzszego uzywania mam wrazenie ze troszke przesuszala włosy i nie wygładzala tak jak na poczatku stosowania.
Mnie średnio pasuje, ale mysle, że warto spróbować. Można dla innych włosów bedzie lepsza... ;)

Używam tego produktu od: kiedyś

super!

Odżywka jest boska! ma cudowny zapach, aż chciałoby się zjeść, dobra konsystencja, włosy po jej użyciu są mięciutkie i miłe w dotyku. Używam jej od paru lat i jestem jak najbardziej zadowolona.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Dla mnie ok.

Jako odżywka prezentuje się znakomicie.Używam jej wraz z szamponem tej samej serii i nigdy nie miałam żadnych problemów po umyciu.Kosmetyki ładnie pachną,włosy łatwiej mi rozczesać i naprawdę widać poprawę(wcześniej miałam bardzo suche włosy )Godna polecenia:)

Używam tego produktu od:3 mies.

4+ a 5-

jestem naprawdę mile zaskoczona...

odżywka ma bardzo ładny zapach i cudowną gęstą konsystencje.
włosy po jej użyciu są odżywione, miękkie, lśniące.
zero "szorstkich kłaczków".

bardzo dobra!!!

(nawet wydajna)

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

niespełnione obietnice

No i co z tego, że odżywka i że kokos i hibiskus?
Odżywka tylko z nazwy odżywia włosy, tak naprawdę tylko pomaga je rozczesać. Działa tak jak tysiące innych odzywek, bo nie regeneruje włosów zniszczonych. Pachnie może i ładnie, ale jest to zapach pozostający na włosach tylko do momentu spłukania kosmetyku.
Poza tym jest gęsta i trudno od połowy opakowania wyjąć ją z butelki. Na szczęście buteleczka ustoi jakoś na zakrętce ;)
Taki produkt sredniej klasy, za małe pieniądze i dla niewymagających włosów.
Kończę ja i nie wracam do tej bajki :)

Używam tego produktu od:2 mies

Nie, nie i jeszcze raz nie!

Uzywalam razem z szamponem z tej samej serii. Wlosy mam bardzo zniszczone ale po uzyciu tej odzywki bylo jeszcze gorzej! Wlosy byly matowe i sianowate!

Używam tego produktu od:miesiac temu
Ilość zużytych opakowań:niecale 1