Ziaja, Pro, Maska zwężająca pory

Średnia ocena: 4.90/5

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

Średnia ocena: 4.61/5

Preparat profesjonalny dostępny jedynie w gabinetach kosmetycznych. Maska przeznaczona jest do każdego rodzaju skóry z rozszerzonymi porami .
Działa ściągająco, wyraźnie zmniejsza pory, intensywnie i głęboko nawilża skórę, zapobiega nadmiernej utracie wody.
Substancje aktywne: ekstrakt z oczaru wirginijskiego (bogatym źródłem garbników i olejków eterycznych działających ściągająco i przeciwzapalnie), ekstrakt białej herbaty (neutralizuje wolne rodniki i chroni lipidy naskórka przed utlenianiem. Intensywnie nawilża skórę oraz zapobiega utracie wody), ekstrakt lukrecji (działa odżywczo,kojąco i osłaniająco na skórę. Przyspiesza odnowę naskórka i skutecznie łagodzi podrażnienia), prowitamina B5 (D-panthenol) - intensywnie i trwale nawilża oraz zapobiega przesuszaniu naskórka. Skutecznie łagodzi podrażnienia, działa kojąco i osłaniająco na wrażliwą skórę.

wrażliwa
klasyczne
nawilżające, przeciw zaczerwienieniom / łagodzące
z pompką

Bardzo dobra maska nawilżająca do tłustej cery

To moje drugiej opakowanie i nadal jestem zadowona.
Maska jest dość tania jak na tą pojemność, ma dobry skład i wygodne opakowanie.
Maska jest żelowa, leciutka, wchłania się ale nie w pełni, należy ją zmyć albo zostawić na noc ale nadal rano mycie obowiązkowe bo będzie się rolować.
Maska super odświeża, wygładza, troszeczkę może i zwęża pory ale bez przesady. Jest dla mnie taką delikatną ulgą bez obciążania mojej tłustej skóry. zdarzało mi się ją mieszać z glinkami lub innymi maskami które mi się nie sprawdziły i zawszę mimo unikatowej konsystencji nic złego się nie działo, łączyła się super.
Jeśli ktoś liczy na nie wiadomo jakie zwężenie porów to raczej tego nie zapewni. Ale jeśli szukacie delikatnej, nawilżającej i wyglądającej maski z dużą zawartością łagodzącego oczaru to polecam. Ja pewnie kupię ponownie póki skład się nie zmieni.

Krótkotrwały efekt!

Maska łatwa i przyjemna w użyciu w formie żelu o dziwnym zabarwieniu!
Ja stosowałam tylko jako maseczkę na twarzy trzymałam ją maksymalnie 30 minut potem zmywałam wodą!
Tylko w ten sposób bo maska nie wchłania się do końca tylko zostawia taką jakby mokrą warstwę l.
Zaraz po "zabiegu" buzia jest ładna wygładzona miła w dotyku i faktycznie pory jak by nie widoczne mówię wow!
Niestety po godzonie było już po radości bo po tym efekcie nie zostały nawet ślady no ale dobra może to wymaga czasu i systematycznego stosowania.
Nie nie wymaga nawet po długim stosowaniu pory jak były tak są.
Fakt stan buzi się poprawił miała lepsze ukrwienie była nawilżona nie wyskakiwały mi niespodzianki.
Ale nie tego oczekiwałam niestety!
Maska jest dobra nie mówię że nie ale mogli by zdecydowanie zmienić jej nazwę.

Średnia

Maska ma jakieś właściwości gdzie nie ze podrażnia ale powoduje zaczerwienienie na skórze przez około godzinę. Muszę o tym pamiętać i stosuje tylko wieczorem aby się nie zapomnieć i nie wyjść gdzieś czerwona jak po intensywnym opalaniu. Niestety maska nie działa cudów przynajmniej na mnie.

Super wygładza

Z profesjonalnej serii Ziaja Pro miałam już całkiem sporo produktów. Chętnie sięgałam po nie na studiach. Nie były wygórowane cenowo, a ich duże opakowania starczały na długi czas.

Pro, Maska zwężająca pory znajduje się w poręcznej, białej plastikowej buteleczce, zakończonej wygodnym w użyciu dozownikiem z pompką z funkcją "stop-open". Opakowanie 270ml wykonane jest z białego plastiku.
Całość utrzymana jest w przyjemnej dla oka, mimalistycznym stylu, nawiązującej do pozostałych kosmetyków z serii Pro, natomiast szata graficzna jest charakterystyczna dla produktów marki Ziaja.
Z tylu sa umieszczone informacje o produkcie, jak i opis uzycia i sklad. Produkt jest Polski.

Z założenia maska ma nawilżać i ściągać pory.
Ma postać dość gęstego, herbacianego żelu o bardzo przyjemny, delikatny zapachu. Zdecydowanie pomaga się zrelaksować.
Konsystencja, chociaż żelowa, nie spływa z buzi, a rozprowadza się idealnie.

Maska bazuje na ekstrakcie z oczaru wirginijskiego, który działa cuda przy cerze trądzikowej. Oprócz oczaru bardzo wysoko w składzie znajduje się ekstrakt z lukrecji i białej herbaty, a także prowitaminę B5, czyli D-panthenol

Dzięki swojemu nawilżającemu składowi nieźle sprawdza się też w okolicach oczu, redukując opuchnięcia i zasinienia. Najefektywniej działa schłodzona jeszcze dodatkowo w lodówce .
Zauważalne są także łagodzące właściwości maski, po której użyciu skóra staje się wyciszona, a zaczerwienienia ukojone.
Po zastosowaniu skóra jest miękka gładka i matowa. Regularne stosowanie maseczki znacznie poprawia stan cery z niedoskonałościami lecz maska nie wyciąga na wierzch żadnych podskórnych niedoskonałości.

Idealnie sprawdzi się jako ostatni krok podczas kompleksowego zabiegu pielęgnacji twarzy w domowym zaciszu.

Cudo

W końcu znalazłam coś co widocznie zwęża moje rozszerzone pory. I nie tylko moje bo po moim poleceniu kupiły tą maseczkę jeszcze 2 inne osoby i są w niej równie bardzo zakochane jak ja. Maska ma dużą pojemność za dosłownie grosze. Zapłaciłam 21 zł za 270 ml. Może trochę podrażniać delikatną skórę ale wystarczy ją krócej trzymać i powinno być wszystko ok. Ma żelową konsystencję, która nie zasycha do końca, ładnie wygładza skórę, delikatnie nawilża i widocznie zwęża pory.

Przeciętna

Zachęcona działaniem peelingu Ziaja Pro, postanowiłam wypróbować także maseczkę jako uzupełnienie pielęgnacji. O ile peeling się bardzo dobrze sprawdza, to maseczka jest całkiem przeciętna. Kosmetyk ma konsystencję żelu i ma delikatny zapach. Maseczkę przyjemnie nakłada się na twarz. Początkowo odrobinę podszczypuje. Po około 15 minutach wchłania się, zostawiając na cerze cieniutką białą warstewkę. To jest odpowiedni moment aby ją zmyć. Skóra pozostaje miła w dotyku, jest lekko nawilżona. Jednak pory nie zostają zwężone ani trochę. Tego efektu nie widzę nawet przy regularnym stosowaniu od pół roku . Maska nie wywiązuje się z podstawowego zadania. Warto podkreślić, że kosmetyk mieści się w wygodnym opakowaniu z pompką. Pojemność jest duża i wystarczyła mi na pół roku regularnego stosowania (2 razy w tygodniu). Biorąc pod uwagę pojemność i wydajność to cena produktu jest przystępna. Dostaje ode mnie 4 z minusem.

Hm...

Mam mieszane uczucia.
Po zostawieniu tego produktu na skórze i zmyciu go na skórze zrobiły się czerwone plamy w miejscu gdzie znajdowała się maseczka.
Plamy okropne! Jakby skóra lekko poparzona. Na szczęście po kilku godzinach skóra się unormowała. Ale jestem na nie.

Działa, ale nie do końca.

Rozszerzone pory, to chyba jeden z najbardziej uciążliwych problemów, nabawiłam się go po jednej maseczce i teraz szukam ratunku. Sadziłam, ze ten produkt mi pomoże, jednak nie do końca tak jest.

Działanie - niestety zwężonych porów u mnie brak, a jeśli tylko coś widać, to jest to chwilowe i szybko skóra wraca do swojego poprzedniego stanu, jednak ma swoje plusy - nie wysusza, a nawet bardzo fajnie podtrzymuje nawilżenie, jeśli tylko dobierzemy odpowiednie produkty i za to ma u mnie całkiem dużego plusa. Kolejna zaleta jest taka, ze w żaden sposób nie podrażnia, nie zapycha, a pokuszę się nawet o stwierdzenie, ze łagodzi.

Konsystencja - tutaj również plusik - bardzo łatwo się rozprowadza, nie spływa z twarzy, nie daje uczucia dyskomfortu, bez względu na to przez jaki czas mam na twarzy.

Opakowanie - i tak i nie. Jest proste, całkiem ładne i duże. Plusik za pompkę, bardzo lubię to rozwiązanie ze względów higienicznych no i oczywiście wygodniej się z takiego korzysta, jednak pojemność jak dla mnie jest chyba zbyt duża, zużycie produktu przed końcem daty ważności jest możliwe tylko podczas bardzo częstego stosowania, a produkt stosowany cały czas u mnie przestaje dawać efekty i po prostu męczy.

cudo

Ten produkt to moje zbawienie. Jeszcze nigdy nie mialam niczego, co tak skutecznie zwezaloby pory jak ta maska.

Opakowanie jest duze i ma wygodna w uzyciu pomke.
Wyciska dosyc malo produktu, ktory jest czyms w rodzaju przezroczystego zelu. Ja do pokrycia calej twarzy uzywam ze 3-4 pompki.

Na opakowaniu jest napisane, aby zostawic produkt na 5-10 minut, ale ja go zostawiam na minimum godzine, a jak mam czas nawet na dluzej. Po tym czasie zasycha na twarzy i tworzy niewidoczna, przezroczysta skorupke, ktora po wybranym czasie zmywam ciepla woda.

Nie podraznia skory, idealnie zatyka pory. Moja skora tak mocno sie wygladzila jak chyba po zadnym innym produkcie bez recepty. Nawet zaskorniki zniknely.
Uzywam srednio 3 razy w tygodniu.

Wydajnosc swietna.

Jak dla mnie brak minusow. Bostwo!

bardzo dobra

Zalety:
+ wygodne opakowanie i sposób aplikacji
+ delikatny zapach
+ bardzo dobrze się rozprowadza na skórze
+ rewelacyjnie nawilża skórę
+ skóra po aplikacji jest odświeżona i oczyszczona
+ ma dużą pojemność i kupiłam ją w promocji

Przyjemna ale bez widocznego działania

Ze względu na swoją problematyczną cerę (czyt. tłustą i z niedoskonałościami) postanowiłam zakupić kolejny produkt z serii Ziaja Pro.

PLUSY
+ przyjemna konsystencja (nie spływa, mile rozprowadza się po twarzy)
+ skóra po zabiegu jest ściągnieta, matowa
+ wydajny produkt ( pół roku i końca nie widać :)
+ cena

MINUSY
- brak efektów, jak pory były rozszerzone to ani troche nie widać poprawy
- skóra jest bardzo zaczerwieniona

Niestety ale po używaniu od okołu 6 miesięcy na moją buźkę nie działa .
Skończę to co mam i niestety ale kolejnej maski już nie kupię.

świetna maska

Kupiłam tą maskę zachęcona opiniami na różnych forach i nie zawiodłam się. Poza tym markę ZIAJA uwielbiam. Kosmetyków w tej formy używam od lat. Są one naprawdę świetne i stosunkowo niedrogie. Jak dotąd sprawdzają się na mojej skórze, więc chętnie testuje kolejne w miarę moich potrzeb.
Maska rzeczywiście zmniejsza widoczność porów. Efekt zobaczyłam już po pierwszym użyciu. Może nie jakiś spektakularny ale wiadomo, że na to trzeba czasu i systematyczności.
Używam tej maski według zaleceń producenta i jestem naprawdę zadowolona.
Nigdy nie miałam problemów z jakimiś pryszczami, ale moją zmorą były rozszerzone pory. Jednak teraz pory na mojej twarzy są mniej widoczne. Skóra jest gładsza.
Naprawdę polecam.