Bielenda, Ginkgo Biloba, Maseczka odmładzająca przeciw zmarszczkom z Ceramidami Anti – Age

Skoncentrowana maseczka o wysokim stężeniu składników aktywnych polecana do skóry twarzy, szyi i dekoltu:
- o obniżonej jędrności i elastyczności
- ze zmarszczkami, liniami mimicznymi, kurzymi łapkami
- wysuszonej i osłabionej paleniem papierosów lub słońcem.
Zapewnia natychmiastowe uczucie nawilżenia już w momencie aplikacji i skutecznie wygładza zmarszczki, bruzdy i kurze łapki, intensywnie i trwale nawilża głębokie warstwy skóry, regeneruje ją, przywraca skórze jędrność i elastyczność.
Efekt: gładka, jędrna, doskonale nawilżona, zregenerowana skóra. Zmarszczki, bruzdy i kurze łapki wyraźnie wygładzone, bez podrażnień.

Srednia

Mam skore sucha, ta maseczka nawilza jak krem. Nic wiecej. Pachnie starodawnie, tak roslinnie. Na plus cena i wydajnosc. Nie jest tlusta, taki kremik. Nic specjalnego.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

uwielbiam tą maseczkę i zapach

Uwielbiam tą maseczkę!
+wspaniale nawilża
+łagodzi
+cera wydaje się być młodsza
+jest łatwo dostępna
+tania
+wystarczy na 4 aplikacje
+pięknie pachnie
+fajnie wygładza skórę i zmarszczki
+rozświetla
+jest wygodna w użyciu

Minusów nie ma.
Polecam.

Używam tego produktu od: jakiegoś roku
Ilość zużytych opakowań: dość sporo

całkiem, całkiem...

Maseczki kupilam po pozytywnej opinii jesdnej z wizazanek ;) W markecie lezała przy kasie, wiec nawet szukac jej nie musiałam...
Jest tania, wydajna. Jedna saszetka faktycznie wystarczy na dwa razy i to dla osoby niezbyt oszczednej. coz, oszczedzac to ja moge maske sisley za kosmiczna cene, z bielenda mozna pohulac :D Nalezy dodac, ze 1 komplet to 2 saszetki, czyli starczy nam na 4-5 razy.
Owszem, tubka byłaby wygodniejsza i na pewno bardziej higieniczna.
Maseczka ma konsystencje lekkiego kremu i delikatny, przyjemny zapach. Dobrze sie rozprowadza i szybko wchłania, zostawiajac lekki film, co lubie. nie jest tłusta, nie jest odzywcza, ale tez nie klei sie i nie wałkuje, nie sciaga twarzy. Niewidoczna, efekt jest taki, jak po nałozeniu dobrego kremu.
Mam cere dojrzała, zadbana, nie oczekuje efektów typu wygładzenie czy ujedrnienie - ale tu na pewno mamy szybka i wygodna pielegnacje. za tak smieszne pieniadze - polecam testy...

Używam tego produktu od: jakies 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: kilka

Przyjemna.

Przyjemna maseczka nawilżająco-odżywcza. Ma przyjemny zapach, fajną treściwą konsystencję i niestety fatalne opakowanie (wolę tubki). Jedna saszetka starcza na 2 razy na obfite nałożenie na twarz i szyję (dzielona na pół).
Maseczka dobrze nawilża skórę, odżywia, wygładza i rozjaśnia. Działa jak porządna maseczka nawilżająca. Jest delikatna - koi podrażnienia, uspakaja cerę, rozjaśnia zaczerwienienia. Skóra jest po niej gładka, delikatna, ma zdrowy koloryt. Jest nieco mniej odżywcza niż maseczka z tej samej serii z retinolem, dlatego tamta bardziej mi odpowiada, ale trzeba przyznać, że jest bardzo dobra.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (2 zabiegi)