Średnia ocena: 3.64/5

notino.pl
172644 opinie
notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

Spray dodający objętości podczas suszenia. Do 2x większa objętość* i długotrwałe, profesjonalne utrwalenie,. Skraca czas suszenia włosów i pomaga chronić je przed uszkodzeniami powodowanymi gorącym powietrzem. Nałóż na suche lub wilgotne włosy i wystylizuj tak jak lubisz.

lakiery do włosów
nadające objętość, utrwalające
w sprayu
bogate
płyn
Utrwalenie
bardzo mocne

Z natury mam oklapnięte włosy i ciężko je unieść spray zrobił dobrą robotę ,sprawdza się bardzo dobrze moje włosy są uniesione od nasady co uwielbiam , przy tym włosy się nie puszą ,jestem bardzo zadowolona

Syoss, Big Sexy Volume (Spray dodający objętości podczas suszenia)

Mam długie włosy wymodelowanie ich zajmuje mi 40 minut z odpoczynkiem, nie daję rady na raz tak długo trzymać rąk w górze. Robię to etapowo na 3 razy, używając preparatów do rozczesywania włosy są bardzo mokre. Produkt zaskoczył mnie, włosy po umyciu zostawiam do połowicznego wyschnięcia a potem pryskam preparatem, w ten sposób szybciej się suszą. Po preparatach z olejkami włosy były ciągle płaskie i ciężkie tu są lekkie i podniesione u nasady. Jedyne co mi przeszkadza to nie nadaje takiego widocznego połysku, także dodatkowo jeszcze stosuję len na włosy albo podobne produkty.

Fajny produkt

Bardzo fajny produkt który rzeczywiście działa. Mam długie włosy blond które niestety trzeba suszyć suszarka i to dość długo. Dzięki temu produktowi rzeczywiście włosy suszy się krócej, łatwiej się układają, sądzę że spray chroni włosy bo widzę że kondycja włosów nie pogarsza się od czasu kiedy używam tego sprayu. Spray ma bardzo ładny zapach kojarzy mi się z kosmetykami fryzjerskimi. Generalnie bardzo polecam ten produkt

Prawdziwa objętość!

Wygrałam spray w konkursie wraz z zestawem lakierów do włosów i szczotek. Byłam do niego sceptycznie nastawiona ale już po pierwszym użyciu zmieniłam zdanie. Spray używam przed suszeniem na mokre włosy. Fryzura pięknie się szybko układa co skraca czas stylizacji. Dodatkowo chroni włosy i nadaje im pięknej objętości i jednocześnie utrwala włosy, nie trzeba już stosować lakieru. Myślę że warto mieć ten spray w swojej kolekcji kosmetyków. Polecam. Piękny zapach i bardzo wydajny.

Wìeksza objetosc

Ten spray dodał objętości moim oklapnietym włosom. Włosy stały się jakby bardziej większe w sensie objętościowym. Fajna taka konstynencja jest i zapach też przyjemny. Cenowo przystępny spray i moim zdaniem każda kobieta powinna go mieć. Poleciłam go już kilku koleżankom i im też bardzo ten spray przypadł do gustu.

Idealny

Jestem wierną fanką tego produktu od ok.roku i muszę przyznać że nie rozstaje się z nim na krok .

Codzienna stylizacja włosów na szczotkę jest dosyć męcząca ale odkąd stosuje ten spray nie muszę się w to bawić .
Aplikuje go na włosy, biorę głowę do dołu i suszę. Kiedy podnoszę głowę mam efekt lwiej grzywy, który utrzymuje się kilka godzin.

Dodatkowo czas suszenia jest krótszy niż normalnie.
Włosy nie są sklejone, obciążone i nie niszczą sie.
Produkt również nie wywołał u mnie łupieżu oraz podrażnień. Idealny

Efekt zadowolajacy

Nie wierzyłam w takie produkty, próbowałam już różnych kosmetyków dodających objętości od szamponów przez pudry i spraye.
Moje włosy są cienkie i przetluszczajace się więc każdy produkt je obciążal i wspomagal przetluszczanie, a ten jest rewelacyjny tylko trzeba go rozsądnie używać, u mnie wystarczy 3 psikniecia.
Unosi włosy u nasady i efekt utrzymuje się do kolejnego mycia
Nie obciąża i nie przetluszcza wlosow
Nie skleja
Takiego produktu poszukiwałam, szkoda że dostępność jest słaba tylko przez internet

Działa

Moje włosy są cienkie a co za tym idzie nie ma na nich bata żeby były choć odrobinę podniosły się, więc szukam różnych cudów, aby je podnieść. I tak w moje ręce wpadł ten spray, nie oczekiwałam wielkich cudów, no i się zdziwiłam bo potrafi zdziałać cuda.
Stosuję po umyciu i delikatnym podsuszeniu włosów, kilka psiknięć i dalej podsuszam włosy, po wysuszeniu widać, że włosy są uniesione, ładnie się układają, nawet spięte włosy w kucyk przez cały dzień a na koniec rozpuszczone i tak nadal są podniesione. Dodatkowy atut tego produktu jest taki, że nie obciąża włosów oraz nie działa na nie niekorzystnie. Oczywiście jeśli przesadzimy z ilością psiknięć to włosy są klapnięte i pozlepiane, więc lepiej za bardzo nie szaleć lepiej mnie, a efekt będzie doskonały.
Za taką cenę warto go wypróbować.

Przyzwoity w rozsądnej cenie

Kupiłam po przeczytaniu recenzji tutaj. Mam cienkie włosy, naturalny jasny blond i nie łatwo jest je przekonać by nabrały obiętości. Kosmetyk jest dobry do codziennej pielęgnacji, jako że jest w przystępnej cenie i nie pogarsza stanu włosów (czy pomaga to kwestia indywidualna).

Szok!

Kilka dni temu obcięłam moje włosy do pasa na długość do ramion i moja obecna krótka fryzura jest bardzo oklapnięta. Do tej pory wszelkie kosmetyki do stylizacji nie zdawały egzaminu, gdyż moje włosy są cienkie i delikatne, więc łatwo je obciążyć i splątać. W rossmannie moją uwagę przyciągnął właśnie syoss, ze względu na przystępną cenę i dobre wspomnienia związane z produktami tej marki. Szybko sprawdziłam recenzje na wizażu i zdecydowałam się na zakup. Po kilku użyciach mogę stwierdzić, że zostanę z nim na dłużej! Spray równomiernie się rozpyla, nadaje włosom objętość, można nim też uzyskać efekt fal. Naprawdę niewielka ilość wystarczy, żeby ułożyć fajną fryzurę. Do tego nie skleja i nie obciąża włosów, chociaż z pewnością będzie je przesuszał, z czym trzeba się liczyć i nabyć dobrą odżywkę, w końcu to kosmetyk do stylizacji ;) Jestem naprawdę bardzo zaskoczona i zadowolona.

faktycznie - działa

Spray Syoss bardzo polubiłam, jako właścicielka cienkich, delikatnych włosów zawsze szukam na półkach w drogerii wszystkiego, co podkręca objętość. Ten mnie nie zwiódł - może nie robi efektu jak z salonu, ale wyraźnie odbija włosy u nasady i fryzura wydaje się bardziej uniesiona, z większą objętością.
Czy zwiększa objętość akurat dwukrotnie, jak głosi napis na etykiecie, tego akurat nie wiem. Poza tym, zwiększa dwa razy w stosunku do czego, mojej normalnej fryzury, w porównaniu z innymi produktami, jeszcze z czymś innym? Trochę irytują mnie takie głupkowate wyliczenia na opakowaniach. Ale zgadzam się, że efekt 'volume' jest, więc działanie oceniam na plus.

Ogromny plus za działanie termochronne! Zazwyczaj musiałam przy każdym suszeniu stosować osobno: najpierw spray termoochronny, a potem dodatkowo produkt na objętość. Tu mam dwa w jednym - idealnie!

Czy skraca czas suszenia włosów - szczerze mówiąc, nie zauważyłam jakiejś wyraźnej różnicy, ale też nie na tym mi zależało, ale na zwiększeniu objętości.
Zapach - nie jestem fanką, ale jest znośny.
Opakowanie - duża pojemność (a nie zużywamy go bardzo dużo - więc dobra wydajność), dozownik nie psuje się i nie zacina, pryska mgiełką, a nie skoncentrowanym strumieniem.

Polecam jako przystępny cenowo produkt do stylizacji, który rzeczywiście daje obiecywane zwiększenie objętości fryzury. W swojej kategorii cenowej jest wyraźnie leszy niż niektórzy konkurenci.

*Edit: muszę niestety odjąć jedną gwiazdkę, bo przy dłuższym stosowaniu na całe włosy zaczął mi je bardzo przesuszać, co przez pierwszy miesiąc nie miało miejsca. Tak więc niestety, tylko jako spray do włosów u nasady, nigdy jako produkt termoochronny na całe włosy.

Spray sprawdza się w 100%
Plusy:
dodaje objętości włosom podczas suszenia
objętość utrzymuje się to przez kilka dni
pięknie pachnie
jest wydajny

Minusy
brak