Dermaglin, Maseczka do skóry głowy w saszetkach

Dermaglin, Maseczka do skóry głowy w saszetkach

Maseczka maseczka regeneracyjna do skóry głowy, adresowana jest głównie do włosów przetłuszczających się , skłonnych do wypadania. Zapobiega wypadaniu, pobudza porost włosów, regeneruje cebulki włosowe, likwiduje łupież i łojotok. Zawiera bogactwo bezcennych minerałów dla zdrowia skóry głowy. Działa regenerująco i odżywczo na cebulki włosowe. Głęboko oczyszcza skórę, absorbuje nadmiar sebum, niezdrową mikroflorę, toksyny i szkodliwe jony metali wszechobecne w zanieczyszczonym środowisku, przeciwdziała stanom zapalnym skóry głowy również ze współistniejšcym łojotokiem i łupieżem. Zawarta w maseczce proteina jedwabiu "włos w płynie" doskonale uzupełnia niedobór naturalnych składników budujšcych strukturę włosa, zapewnia efekt głębokiego nawilżania, jedwabisty połysk i zdrowy wyglšd włosów. Produkt 100% naturalny. Przebadany dermatologicznie. Nieperfumowany.

do włosów wypadających, do włosów z łupieżem, do skóry głowy, do włosów przetłuszczających się
przeciwłupieżowe, przyśpieszające porost włosów, zapobiegające wypadaniu włosów, łagodzące
bez alkoholu, bez silikonów, bez SLS i SLES
Skóra głowy
przetłuszczająca się

Maska na skórę głowy

Maska na skórę głowy bardzo pomaga mi w problemach z przetłuszczaniem się włosów u nasady. Nie muszę ich myć codziennie, mam wrażenie że włosy nie są również takie klapnięte jak kiedyś.

Maseczka do skóry głowy

Nie wiem jak to możliwe ale po tej masce moje włosy ruszyły. Nie wypadają tak mocno, dodatkowo stały się grubsze. Używam jej dodatkowo do zapobiegania przetłuszczaniu się włosów i naprawdę widzę efekty.

Twój MUST HAVE

Mimo tak wielu produktów na rynku trudno jest znaleźć maseczkę, która wspomoże walkę z przetłuszczającą się skórą głowy. Na szczęście maska z zielonej glinki od Dermaglin radzi sobie z tym problemem doskonale. Jej naturalne składniki sprawią, że skóra głowy mniej się przetłuszczają, dzięki zmniejszeniu wydzielania się sebum. Polecam wypróbować razem z szamponem o i odżywką z tej samej serii!

Wykorzystała: kilka próbek

Maska do włosów

Ostatnio miałam problem ze swędząca skóra na głowie. Włosy też były matowe, po prostu skóra domagała się głębszego oczyszczenia. Nałożyłam maskę Dermaglin i po kłopocie, skóra mniej się łuszczy i nie swędzi. Dodatkowo włosy tak jakby odżyły.

Do głowy

Maska która ratuje mnie. Mam ogromny problem z przetłuszczającymi się włosami. Maska powoduje że nie muszę tak często ich myć. Nie wysusza lecz mam wrażenie że odtyka pory i dzięki temu mniej sie przetłuszczają .

Skóra glowy

Nigdy nie używałam maseczki do skory głowy ale dzieki tej maseczce wiem ze każda z nas powinna używać takiej maseczki. Maseczka czyszczę skore włosy po stylizacji. Przyspiesza porost włosów. Najwazniejsze działanie nie przetłuszcza skory głowy tylko odpowiednio ja nawilża.

Maska na włosy

Bardzo zaskoczyło mnie działanie maseczki, robię raz na dwa tygodnie i mam wrażenie że włosy mi ruszyły tzn urosły. Mam wrażenie że to co zalega między włosami ta maska to likwiduje. Bardzo fajne uczucie kiedy się ją nakłada. Można się bardzo zrelaksować.

Wykorzystała: kilka próbek

super działanie

Używam od kilku miesięcy i widzę poprawę, maseczka odżywia skórę głowy. Włosy są miękkie, delikatne i błyszczą, Maseczka nie przetłuszcza skróy głowy wręcz przeciwnie pomaga z tym walczyć. POLECAM

Maseczka na włosy

Niesamowite działanie, używam tej maski od dwóch miesięcy i widzę jak mi włosy odrosły. Włosy wzmocniły się i nie są takie klapnięte ponieważ się tak nie przetłuszczają. Maseczka naprawdę godna polecenia. Warto dbać o skórę głowy.

Maseczka

Od dłuższego czasu walcze z problemem przetłuszczających sie włosów trafiłam na ta maske do skóry głowy przypadkiem i juz przy niej zostałam. Pomaga mi w walce z moimi włosami, zauważyłam mniej wypadających włosów. Brak problemów z łupieżem.

Moje włosy

Włosy po tej masce są gładkie, miłe, pomagają w pozbyciu się łupieżu. Mialam również uporczywe krostki na głowie które zniknęły po stosowaniu tego kosmetyku.

Maska na włosy

Moje włosy strasznie zaczęły się przetłuszczać. Od miesiąca używam tej maski i zauważyłam sporą poprawę, włosy coraz mniej się przetłuszczają, mogę je dzięki temu rzadziej myć. Jestem zadowolona.