Dermaglin, Maseczka do skóry głowy w saszetkach

Maseczka maseczka regeneracyjna do skóry głowy, adresowana jest głównie do włosów przetłuszczających się , skłonnych do wypadania. Zapobiega wypadaniu, pobudza porost włosów, regeneruje cebulki włosowe, likwiduje łupież i łojotok. Zawiera bogactwo bezcennych minerałów dla zdrowia skóry głowy. Działa regenerująco i odżywczo na cebulki włosowe. Głęboko oczyszcza skórę, absorbuje nadmiar sebum, niezdrową mikroflorę, toksyny i szkodliwe jony metali wszechobecne w zanieczyszczonym środowisku, przeciwdziała stanom zapalnym skóry głowy również ze współistniejšcym łojotokiem i łupieżem. Zawarta w maseczce proteina jedwabiu "włos w płynie" doskonale uzupełnia niedobór naturalnych składników budujšcych strukturę włosa, zapewnia efekt głębokiego nawilżania, jedwabisty połysk i zdrowy wyglšd włosów. Produkt 100% naturalny. Przebadany dermatologicznie. Nieperfumowany.

do włosów wypadających, do włosów z łupieżem, do skóry głowy, do włosów przetłuszczających się
przeciwłupieżowe, przyśpieszające porost włosów, zapobiegające wypadaniu włosów, łagodzące
bez alkoholu, bez silikonów, bez SLS i SLES
Skóra głowy
przetłuszczająca się

...

Powiem szczerze, że po przeczytanych opiniach miałam jej nie kupować, ale stwierdziłam, że jak nie przetestuje sama to się nie dowiem, no i kupiłam. Z działania jestem bardzo zadowolona. Po prostowaniu keratynowym moja skóra się bardzo łuszczyła, a maseczka jakby ją załagodziła. Jest na prawdę fajna w działaniu, włosy mniej się przetłuszczają i wyglądają na świeże. Jedyny minus to konsystencja, która faktycznie jest bardzo wymagająca w użyciu - ale fakt, że jest zupełnie naturalna wynagradza ten fakt. ;)

Maska na włosy

Maska bardzo odżywia włosy. Mam wrażenie jakby je wzmocniła, odświeżyła. Włosy są błyszczące i miłe w dotyku. Ja jestem zadowolona. Faktycznie pomaga ma łupież ???? polecam!

10 na 10 !

Uwielbiam ten produkt za efektywność w działaniu. Coraz mniej wypadających włosów, zrobiło się ich o wiele więcej i są wzmocnione jak nigdy. Pięknie odżywione, lśniące i długo pozostają świeże i uniesione od warstwy głowy.
Nie zamierzam rezygnować z tego produktu i polecam każdemu kto ma problemy z wypadaniem włosów i osłabionymi cebulkami.

Dostępna tylko na sklepie internetowym producenta

Niestety maseczka dostępna jest już tylko na sklepie internetowym producenta. Pamiętam ją jeszcze w starej szacie graficznej w Rossmannie, tak szkoda że nie jest już dostępna, bo spełniała swoje wszystkie obietnice. Włosy się po niej nie przetłuszczają tak bardzo, a przy dłuższym stosowaniu na prawdę zaczyna rosnąć więcej włosów na głowie.
Ja teraz robię zawsze zapasy w sklepie internetowym Dermaglin, bo tylko tam jest na chwilę obecną dostępna.

Dermaglin, Maseczka do skóry głowy w saszetkach

To chyba pierwsza tego typu maseczka na rynku! Po wypróbowaniu tej maseczki nasuwa mi się jedno stwierdzenie- świetna w 100%! Nie jest to opinia na wyrost i z pewnością potwierdzi to każdy, kto ją zastosuje. Odżywia skórę głowy. Efekt regeneracji wyczuwany jest natychmiast. . Po suchości ani śladu, problem z przetłuszczającą się skórą głowy- nie istnieje. Maseczka ta zajmuje u mnie miejsce w elitarnej grupie masek na pozycji pierwszej.

zakochałam się

Najlepszy produkt jakiego używałam na wypadanie włosów. Tabletek których brałam nawet nie zaliczę a tu proszę, maseczka za niewielką cenę rozwiązała mój problem. Od 3 miesięcy używam tej maski i stan włosów bez porównania. Przestały tak tragicznie wypada jak kiedyś, już nie mam z tym problemu. Pojedyncze włosy zauważam na podłodze po wysuszeniu. Dobrze się nakłada i naprawdę łatwo się zmywa. Zawartość opakowania jest wystarczająca, tego nie trzeba się obawiać. Dodatkowo włosy są lśniące i mięciutkie w dotyku. Potwierdza się fakt że trzeba dbać o cebulki a nie końcówki ???? polecam wszystkim którzy mają ten problem co miałam i ja. Kobiety i mężczyźni powinni wypróbować. Dajcie znać czy Wam tez maska tak pomogła jak i mi

POLECAM Z CAŁEGO SERCA

Rewelacyjny produkt! Wreszcie coś co świetnie radzi sobie z wypadaniem włosów. Po paru zastosowaniach już zauważyłam ekstra efekty. Moje włosy zostają na głowie a nie na grzebieniu i podłodze. Myślę że regularne stosowanie doprowadzi to wyeliminowania zupełnie problemu. Zauważyłam także malutkie włoski które zaczęły mi rosnąć, czekam z niecierpliwością na długie i grube włoski hehe :))

Wow

Po pierwsze to nie wiedziałam nawet, że istnieją maseczki w takiej formie na głowę, więc miłe zaskoczenie. Produkt nakłada się banalnie łatwo. Włosy są po nim lżejsze, łatwiejsze w rozczesywaniu i miłe w dotyku. Wielki plus za naturalny skład.

10/10

Fajna maseczka, sprawiła mi dużo relaksu. Bardzo mi się spodobało, pierwszy raz miałam położona maseczkę na głowę. Było to dość przyjemne. Skóra głowy niezwykle po tej masce stała się miła w dotyku. Warto wypróbować.

polecam

Od kiedy pamiętam włosy wypadały mi garściami.. każde suszenie, szczotkowanie i prostowanie kończyło się dywanem z moich włosów na podłodze.. stosowałam wiele produktów przeciw wypadaniu włosów i tylko dermaglin pomógł mi z tym problemem. Zauważyłam coraz mniejsze ilości wypadających włosów ( nadal używam i z dnia na dzień jest lepiej ) dodatkowo włosy stały się grubsze, lśniące oraz nie rozdwajają się. Zaznaczam że włosy myję suszę i prostuje dzień w dzień więc były bardzo zniszczone.. teraz ich kondycja poprawiła się w dużym stopniu.
Każdy kto ma problem z włosami powinien skorzystać z tego produktu!

rewelacja!

Nie wiem skąd tak niska ocena produktu.. :/ Używam tej maski już dłuższy czas i jestem nią zachwycona. Przez moje wieczne poprawianie włosów przetłuszczają mi się w trybie natychmiastowym. Po zastosowaniu maski włosy rzadziej się przetłuszczają, zachowują świeżość i nie muszę się martwić za popołudniu będę musiała związać włosy bo wyglądają tragicznie. Ogromnym plusem jest autentyczne oczyszczanie skóry głowy! Miałam duży problem z łupieżem i z maseczki na maseczkę było coraz lepiej a na ten moment problemu nie ma ! :) Zauważyłam także że moje włosy stały się bardziej odżywione i mocniejsze, wypada ich znacznie mniej. Moja skóra głowy chyba dogadała się z maseczką :p

Dobrze oczyszcza

Maska jest bardzo gęsta i trudno rozprowadza się na skórze głowy jednak praca się opłaca. Skóra jest oczyszczona ze strupków i łupieżu. Włosy po masce nie przetłuszczają się tak szybko jak zwykle ma to miejsce. Niestety trudno się wypłukuje i włosy pozostają szorstkie w dotyku. Zapach jest neutralny, typowy dla kosmetyków z kaolinem.