Dermaglin, Maseczka do skóry głowy w saszetkach

Dermaglin, Maseczka do skóry głowy w saszetkach

Maseczka maseczka regeneracyjna do skóry głowy, adresowana jest głównie do włosów przetłuszczających się , skłonnych do wypadania. Zapobiega wypadaniu, pobudza porost włosów, regeneruje cebulki włosowe, likwiduje łupież i łojotok. Zawiera bogactwo bezcennych minerałów dla zdrowia skóry głowy. Działa regenerująco i odżywczo na cebulki włosowe. Głęboko oczyszcza skórę, absorbuje nadmiar sebum, niezdrową mikroflorę, toksyny i szkodliwe jony metali wszechobecne w zanieczyszczonym środowisku, przeciwdziała stanom zapalnym skóry głowy również ze współistniejšcym łojotokiem i łupieżem. Zawarta w maseczce proteina jedwabiu "włos w płynie" doskonale uzupełnia niedobór naturalnych składników budujšcych strukturę włosa, zapewnia efekt głębokiego nawilżania, jedwabisty połysk i zdrowy wyglšd włosów. Produkt 100% naturalny. Przebadany dermatologicznie. Nieperfumowany.

łagodzące, przeciwłupieżowe, przyśpieszające porost włosów, zapobiegające wypadaniu włosów
bez alkoholu, bez silikonów, bez SLS i SLES
Skóra głowy
przetłuszczająca się
do włosów przetłuszczających się, do włosów wypadających, do włosów z łupieżem, do skóry głowy

bardzo dobry produkt

Moim problemem jest przetluszczajaca sie skora glowy i wypadanie wlosow. Maseczka sprawia ze skora sie nie blyszczy przy najmniej przez trzy dni, jak dla mnie rewelacja, i przede wszystkim jest swietnie oczyszczona i nie swedzi, nie mam problemow ze splukiwaniem i plataniem sie wlosow, wlosy sa nawilzone i jakby mocniejsze.

Używam tego produktu od: 1,5 mc
Ilość zużytych opakowań: 6 malych szt

fajna, ale droga

Po używaniu pewnego eliksiru do włosów miałam straszliwy problem ze skórą głowy - okrutne swędzenie i paskudny łupież.
Już po pierwszym użyciu swędzenie minęło! Jeśli chodzi o łupież to zmniejszył się (użyłam 2 razy).
Jednak jak dla mnie ta maseczka jest zbyt droga... :(

Plusy:
- 100% naturalna
- rzeczywiście pomaga w leczeni skóry głowy
- troszkę poprawia kondycję włosa

Minusy:
- cena!!! :(
- dość ciężko rozprowadzić ją po skórze głowy, bo jest za gęsta - jak maseczki z glinką do twarzy

Będę jej używać przy jakiś ekstremalnych problemach ze skórą głowy, bo na regularne używanie - tak, jak zaleca producent, jest zdecydowanie za droga.

Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

Skuteczna na nadmierne prztełuszcznie

Mam włosy tłuyste u nasady i suche na końcach. Musze je myć codzinnie rano, z wilką biedą wytrzymują 2 dni. Dłuższe prztrzymanie ich w tym stanie zwykle kończy się łupierzem.

Ta maseczka jest dla mnie objawieniem. Pozwala mi zachować włosy w dobrej kondycji przez DWA DNI! To jakiś cód. Gdy dziś wstałam mogłam spokojnie zostawić włosy niezwizane i pokazac się tak do ludzi. Po południu grzywencja mi się troche przetłuściła, ale to i tak dobrze. W końcu znalazłam coś co pomogło mi na mój problem. Zamierzam zakupić więcej tego CUDA! Jestem zachwycona nim. Włosy są super po nim. Nie wiem skąd takie złe opinie. Może wasze włosu nadmiernie się nei przetłuszczają i dlatego. Dla mnie ten produkt jest wybawieniem. Włosy nie były ani zielone, ani suche na końcach, i tak używam po myciu odżywki i serum. Rzeczywiście ciężko się tę glinkę nakłąda. Trzeba postępować tak jak w czasie farbowania i smarować skórę głowy w złuż przedziałków. Nie stosowałam się do tego co piszą na opakowaniu. Nałożyłam na suche, ale bardzo przetłuszczone włosy i zmywając używłam ziołowego szamponu. Trzymałam dłuzęj nawet nie wiem ile, bo tego nei kontrolowałam.

Po protu jestem pod wrażeniem.

Co do pozostałych jej zastosowań, zapobieganie wypadania, regeneracje itd. to nei mam zdania. aWystarczy mi narazie, że na jedno pomaga. Bedę obserwować jednak włosy przy dalszym stosowaniu.

Cena jest wysoka, ale za to co czyni ta maska moge to znieść. Jedna saszetak wystarcza mi na dwa razy zresztą.

Używam tego produktu od: tygodnia, ale napewno długo bedę jeszcze jej używać.
Ilość zużytych opakowań: Jedna saszeka

Nie dziala tak jak obiecywano.

- nie usuwa oznak łupieżu, a wręcz zrobił mi się potem troszeczkę bardziej
- długo się nakłada i zdaje się że jest tego za mało w saszetce ale ostatecznie jakos wystarczyło chyba
+ włosy nie są posklejane, zielone , ani tłuste jak tu niektórzy pisali
+ skóra nie jest zaczerwieniona
+ daje lekkie ukojenie dla skóry już omijając ten łupież

chyba już się na to nie skuszę, poszukam innych masek do skóry głowy, bo uważam że są świetne tylko z tym akurat nie trafiłam.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Mnie się podoba!

Nakładam ją przed myciem włosów.

+ maseczka nie ma wybitnie tępej konsystencji i ja ją naprawdę nakładam z łatwością, nawet pierwsze podejście nie sprawiło mi problemu,
+ z łatwością się spłukuje,
+ nie podrażnia skóry głowy,
+ pomaga pozbyć się łupieżu, odświeża i oczyszcza skórę,
+ niezależnie od szamponu jakiego później użyję włosy są w widoczny sposób uniesione u nasady, naprawdę ładny efekt,

+/- zapach, jak to przy produktach z glinką, piękny nie jest, ale ten aromat jest o wiele przyjemniejszy od maseczek dermaglinu do twarzy!

- jedna saszetka starcza mi na jeden raz
- cena

Naprawdę fajny produkt.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: trzy

Beznadzieja

Jest to jedna z najgorszych maseczek na włosy jaką stosowałam! Kupiłam ją z myślą i głęboką nadzieją,że może ta maseczka mi pomoże,ale się pomyliłam. Z nałożeniem tego czegoś męczyłam się chyba z pół godziny,konsystencja okropna. Włosy miałam po tym tłuste,mimo dobrego zmycia. Na wypadnie w ogóle nie pomogło,a można wręcz powiedzieć,że wypadło ich więcej!!!! Nigdy więcej tego nie kupie!

Używam tego produktu od: użyłam ok. 7 miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Rozczarowanie...

Nie wiem czy ta maseczka ma jakiekolwiek plusy... ciężko ją nałożyć tak, żeby nie pokryć włosów tylko skórę głowy, do tego jest mało wydajna - nie starczyła mi na całą głowę. Spłukała się bez problemu natomiast jeśli chodzi o działanie - nie jestem zadowolona. Włosy nie są ani odżywione ani błyszczące ani nawet normalne! czy mniej wypadają? strasznie się plączą, przy rozczesywaniu straciłam więcej włosów niż zwykle. Nie polecam!

Używam tego produktu od: jeden raz
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

bardzo dobra

Nie wiem, czy działa na porost włosów, bo trudno to sprawdzić, ale dla włosów przetłuszczających się i skłonnych do wypadania jest świetna! Jedna z moich ulubionych. Doskonale się pieni, likwiduje łupież (to akurat mogłam stwierdzić już po pierwszym razie), dobrze się spłukuje. Szkoda, że nie ma jej w jakichś większych opakowaniach.

Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek

Oj kiepsko

Kupiłam ją ze względu na swój problem: przetłuszczające się włosy.
No właśnie wszyscy mówimy przetłuszczające włosy, ale tak naprawdę przetłuszcza nam się skora głowy, a co za tym idzie włosy u nasady są oklapnięte, nie wyglądają świeżo.

Opakowanie jest bardzo nie praktyczne wolałabym w jakiejś tubce czy coś.

Tak jak wspomniałam skóra głowy jest tłusta a im dalej bliżej końcówek mam je mega wysuszone, a ten preparat zamiast dobrze rozsmarowywać się w &quot;głowę&quot; to nie da się nie wiem czemu i wtedy jeszcze bardziej wysuszam moje włosy. Ciężko się zmywa., lecz po umyciu mam uczucie świeżości więc to na plus, aczkolwiek no ... bardzo ciężko rozczesać włosy, bez odżywki lub maski z pewnością się nie obejdzie. Włosy są takie szorstkie, nie podoba mi się ten efekt, a do tego cena jest wysoka jak na jeden raz użytkowania.

To, że oczyszcza dostaje 2 gwiazdki nie więcej, bo reszta przypadków, które opisałam powyżej nie spełnia kryteriów na wyższą ocenę

Używam tego produktu od: użyłam raz
Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka

Okropna

Skusiłam się na tą maseczkę gdy skóra mojej głowy była podrażniona najprawdopodobniej przez farbę lub przez nawrót ŁZS - zaczerwieniona, swędząca skóra po prostu okropność, dodatkowo maska była w promocji. Przechodząc do rzeczy dla mnie ma same wady:
- okropny sposób nakładania paskudztwa (nie da się nałożyć na samą skórę głowy)
- zerowe działanie kondycjonujące włosy
- zerowe działanie łagodzące podrażnioną skórę
Największy minus:
- Okropnie przesuszone włosy

Na szczęście dość dobrze się zmyła. Nigdy więcej.
Używam tego produktu od: jednorazowo

dla ukojenia skóry głowy

Skóra mojej głowy to najbardziej alergiczny rejon mojego ciała. Stosowałam już wiele preparatów które by ją uspokoiły, ale dotychczas tylko srebro koloidalne i maseczka z glinką przyniosły oczekiwaną ulgę (co ciekawe, bardzo dużo glinek do twarzy mnie uczula).

Nie są to dla mnie maseczki do częstego stosowania. Glinka topornie się rozprowadza i nadaje moim blond włosom dziwny zielonkawy odcień.

Ważne jest aby pamiętać, że należy ją bardzo dokładnie wypłukać, im cieplejsza woda tym szybciej to idzie. Glinki zmywam dodatkowo szamponem.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: ok 10-ciu

Bardzo dobra

Ta maseczka jest naprawdę świetna, potrzeba trochę wprawy w jej stosowaniu. Przede wszystkim trzeba ją bardzo długo i dokładnie spłukiwać, a jeśli macie twardą wodę tak jak ja, to może nawet lepiej zmyć ją delikatnym szamponem i zastosować coś na końcówki włosów, aby nie były zbyt suche. Maseczka świetnie oczyszcza i odświeża skórę głowy, włosy są po niej jakby grubsze i wolniej się przetłuszczają.
Wada: nieco kłopotliwa w użyciu, gdyż trudno nie usmarować nią całych włosów, co może zbyt je wysuszać.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka