Vichy, Dercos, Aminexil Clinical 5 Multi-target Anti-Hair Loss Care (Kuracja przeciw wypadaniu włosów o kompleksowym działaniu dla kobiet (nowa wersja))

Średnia ocena: 3.48/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.93/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Kuracja przeciw wypadaniu włosów o kompleksowym działaniu dla kobiet. Włosy staja się silniejsze i mocniejsze juz po pierwszej kuracji. Działa w 5 obszarach które moga być przyczyna wypadania włosów. Nadaje sie do skóry wrażliwej, nie zawiera parabenów i jest hipoalergiczny.

serum
regenerujące / odbudowujące, odżywiające, przeciw wypadaniu włosów
z pipetką

Polecam !

Jestem zadowolona z efektu, bo zauważyłam mniejsze wypadanie włosów. Poza tym włosy stały się mocniejsze i gładkie. Nie miałam problemu z otwarciem ampułki. Jednak cena jest dla mnie trochę wygórowana.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Kuracja idealna na wypadające wlosy

Stosuję produkt kilka dni i nie jestem w stanie jeszcze ocenić jego skuteczności. Co prawda włosy są jakby gładsze, bardzie lśniące ale trudno powiedzieć czy jest to bezpośrednia zasługa produktu. Na efekt zwiększenia ilości włosów trzeba jeszcze poczekać. Niemniej produkt dobrze się wchłania. Jedna ampułka spokojnie wystarcza na aplikację na skórę całej głowy. W ważniejszych (dla mnie) miejscach nawet 2 razy. Stosowałam go zarówno na suche jak i na mokre włosy (właściwie skórę głowy). W obu przypadkach włosy nie kleją się po ich całkowitym wysuszeniu i rozczesaniu. Nie mam problemu w otwarciem ampułki jak to niektórzy opisywali. Trzeba po prostu nakręcić aplikator 2 razy. Również samo nakładanie nie sprawiało mi problemu. Trzeba tylko pamiętać aby aplikator każdorazowo umyć.

Nie jest to mój faworyt

Z całej serii kuracji Dercos jako jedyne mnie zawiodły. Jeśli chodzi o działanie to jak najbardziej na plus, bo w połączeniu z szamponem i odzywką działają bardzo dobrze. Włosy rosną jak szalone, mam pełno baby hair. Minusem dla mnie jest opakowanie tych ampułek. Aplikator jest ciężki w użyciu. Często dokręcałam aplikator na maxa, a i tak nic nie leciało. Za dużo z tym zachodu, bo po każdym użyciu trzeba go dokładnie wypłukać, inaczej płyn tak zlepi ten kawałek plastiku, że żadne płukanie tu nie da rady. Drugi duży minus jest właśnie dla tej konsystencji. Bardzo rzadki płyn, ciężki do aplikacji. Jak Ci się za dużo naleje go na jedną partię włosów to twardnieje i wyglada to jakbym nałożyła jakiś żel do włosów. Trzeba wtedy szybko myć włosy. Ogółem dla mnie forma ampułek jest do zmiany…

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Działa do przez całą kurację

Ampułki Vichy to produkt luksusowy. Cała kuracja zamknięta w osobnych fiolkach, które otwiera się poprzez przekrecenie dołączonej do zestawi pipety, która służy również do aplikacji produktu na skórę głowy. W każdej ampułce znajduje się odpowiednią ilość produktu, który aplikujemy na skórę głowy i delikatnie wgniatamy w nią. Ważne, aby produkt rozprowadzić po całej skórze głowy. Produkt jest płynny, lejący, lekko oleisty. Dość mocno obciąża wlosy. Po dłuższym czasie używania, zdecydowanie wlosy mniej wypadają, a przy skroniach pojawiają się nowe króciutkie włoski.

Dla mnie hit

Mam dość gęste i grube włosy o długości do ramion. Moja skóra głowy nie ma tendencji do podrażnień ani łupieżu. Ampułki Dercos stosowałam dokładnie według zaleceń producenta, czyli codziennie dołączając do tego masaż skóry głowy. Bardzo zależało mi na obiecywanym efekcie i się nie zawiodłam - moje włosy przestały nadmiernie wypadać. W trakcie kuracji używałam też szamponu i odżywki z tej samej serii. Myślę, że na pewno pomogły w szybszym uzyskaniu takiego rezultatu, ale to ampułki zrobiły tu prawdziwą robotę. Każda z nich ma 6ml pojemności, co w zupełności wystarcza na jedną aplikację. Na uwagę zasługuje też sam aplikator, bo jest dość długi, nie plącze włosów i ma kocówkę masującą, dzięki czemu zabieg był szybki, łatwy i przyjemny. Produkt jest w wygodnym opakowaniu, ma dokładną instrukcję użycia, jest wydajny i ładnie pachnie. Moje włosy nie tylko nie wypadają, ale też wyglądają na odżywione i zadbane. W trakcie kuracji, która trwała 21 dni, zaczęły się też pojawiać liczne "baby hair". Jestem bardzo zadowolona z efektu. Polecam!

Ta kuracja naprawdę działa

Jestem zaskoczona, ale muszę przyznać, że ta kuracja naprawdę działa.
Kuracja składa się z wygodnych ampułek, dzięki czemu można łatwo ją aplikować. Po zużyciu kilku ampułek zauważyłam, że po czesaniu na szczotce jest trochę mniej włosów niż zwykle. Po zużyciu całej kuracji efekty były jeszcze lepsze i rzeczywiście wypadanie włosów zostało ograniczone, a także pojawiły się nowe włoski. Oczywiście kuracja nie zniwelowała problemu wypadania włosów całkowicie, jednak efekt jaki uzyskałam jest już naprawdę zadowalający. Naprawdę polecam ten produkt osobom zmagającym się z problemem wypadających włosów.

Super! To działa.

Ampułki są bardzo łatwe w użyciu. Mig śmig i zawartość na włosach. Trochę jest roboty z "wciskaniem" jej w głowę ale warto. Włosy są super. Zdecydowanie uważam, że mniej ich wypada. Testowałam je z córką i obie miałyśmy takie same odczucia.

Bez wypadających włosów

Nigdy do tej pory nie korzystałam z ampułek na porost włosów (wzmocnienie czy przeciw wypadaniu). To mój pierwszy tego typu kosmetyk i na pewno nie ostatni. Jestem zachwycona efektami jakie można uzyskać za pomocą tego cuda. Moje włosy na szczotce pojawiały się non stop, garść po każdym czesaniu, wieczne sprzątanie podłóg bo było ich wszędzie mnóstwo. Wypadały i wypadały. Po niecało miesięcznej kuracji mogę śmiało stwierdzić, że ten produkt działa. Włosy tak nie wypadają, są o wiele zdrowsze i mocniejsze. Warto zaopatrzyć się w cały zestaw razem z szamponem i odżywką – świetnie się uzupełniają i wzmagają efekt. Po 2 tygodniach ampułek stosuję je co 3-4 dni. Mam nadzieję, że efekt się utrzyma i nie jest to tylko krótkotrwały rezultat stosowania produktu teraz.

ciekawy produkt

Kuracja przeciw wypadaniu włosów o kompleksowym działaniu dla kobiet- pierwszy raz użyłam tego typu produktu w postaci ampułek do wcierania w skórę głowy. zauważyłam poprawę kondycji moich włosów po prostu mniej ich teraz zostaje na szczotce przy czesaniu. Bardzo wygodna aplikacja produktu. Polecam warto zakupić i używać, szczególnie dla osób o słabej kondycji włosów.

Fajne ampułki

Kuracja w wygodnych do stosowania ampułkach. Dodatkowa nasadka do nakładania sprawia, że produkt bardzo łatwo rozprowadza się po skórze głowy. Po użyciu kuracji widzać, że włosy zaczęły mniej wypadać i stały się jakby gęściejsze

Widać rezultaty

Bardzo ładne opakowanie i łatwy w aplikacji stwierdzam że produkt spełnił moje oczekiwania włosy mniej wypadają i zwiększyła się ich objętość przed kuracją moje włosy były cienkie i opadnięte teraz widzę dużą różnicę dlatego z czystym sumieniem polecam serdecznie

Polecam produkt

Zauważyłam znacznie mniej wypadających włosów, bardzo łatwy w użyciu. Konsystencja odpowiednią, łatwy w aplikacji. Używałam codziennie i byłam bardzo zadowolona. Produkt odpowiednio rozprowadzał się po skórze włosy.