Vichy, Dercos, Aminexil Clinical 5 Multi-target Anti-Hair Loss Care (Kuracja przeciw wypadaniu włosów o kompleksowym działaniu dla kobiet (nowa wersja))

Średnia ocena: 3.48/5

notino.pl
Średnia ocena: 4.21/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Kuracja przeciw wypadaniu włosów o kompleksowym działaniu dla kobiet. Włosy staja się silniejsze i mocniejsze juz po pierwszej kuracji. Działa w 5 obszarach które moga być przyczyna wypadania włosów. Nadaje sie do skóry wrażliwej, nie zawiera parabenów i jest hipoalergiczny.

serum
regenerujące / odbudowujące, odżywiające, przeciw wypadaniu włosów
z pipetką

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Ampułki, którymi warto się zainteresować, jeśli kogoś dotyczy problem wzmożonego wypadania włosów

Ampułki są trzecim i ostatnim kosmetykiem, który testowałam w ramach KR. W zestawie miałam jeszcze szampon i odżywkę z serii Dercos, które były dla mnie dobrym uzupełnieniem kuracji przeciw wypadaniu włosów, ale to ampułki grały u mnie pierwsze skrzypce.

Zacznę może od typu moich włosów. Są normalne, średnioporowate, niefarbowane, z łamliwymi końcówkami oraz skłonnością do okresowego wypadania. Z tego też powodu seria Dercos wydała mi się odpowiednia, bo teraz, w okresie jesienno-zimowym wypadają mi chyba najbardziej.

Ampułki Dercos od Vichy przyszły do mnie w ładnym pudełeczku, w którym umieszczono 21 ampułek, każda po 6ml. Do ampułek był dołączony specjalny aplikator, dzięki któremu dozowanie produktu było wygodne i proste. Bardzo podobał mi się zapach ampułek, z jednej strony ziołowy, z drugiej jakby kwiatowy, świeży, no mi akurat bardzo umilał aplikację.

Jedno takie pudełko wystarcza równo na 3 tygodnie kuracji, ale producent zaleca, aby kuracja trwała minimum 6 tygodni. Kuracja ma za zadanie zmniejszyć wypadanie włosów poprzez wzmocnienie cebulek oraz stymulować do wzrostu nowych. Na początku bardzo sceptycznie do tego podchodziłam, bo w życiu stosowałam już różne kuracje i różnych bubli już człowiek doświadczył. Skrupulatnie przez 21 dni używałam po 1 ampułce dziennie, nie ominęłam i nie zapomniałam o żadnej, chciałam się w 100% do tego testu przyłożyć, bo to drogi kosmetyk i szkoda byłoby wyrzucać pieniądze w błoto. Jakie było moje zaskoczenie jak zauważyłam pierwsze efekty, no szok! Już po około 9-10 dniach widziałam mniej włosów pozostawianych na szczotce. Wierzcie mi, włosy mocno mi wypadały i jakakolwiek poprawa była od razu zauważalna. Oczywiście po 10 dniach nie mogę powiedzieć, że włosy nie wypadały mi prawie wcale, ale tak z 20% mniej to na pewno. Po zużyciu całego opakowania nie przesadzę, jeśli ocenię zmniejszone wypadnie o jakieś 45-50%, co jest według mnie wynikiem świetnym! Nie miałam jeszcze takiej kuracji, która w tak krótkim czasie zapewniła mi lepsze efekty niż Dercos. Żałuję, że pod koniec kuracji nie kupiłam drugiego opakowania, aby zobaczyć efekt po proponowanych 6 tygodniach kuracji ciągiem. Nic jednak straconego, pomimo ceny około 150zł mam ochotę na więcej i pewnie sprawię sobie kolejne opakowanie. Z innych plusów, o których muszę wspomnieć jest to, że minęło około 10 dni od zakończenia kuracji (czyli lekko ponad miesiąc od użycia pierwszej ampułki) a ja widzę wysyp baby hair <3 Czyli nie tylko włosów wypada mi mniej, ale i odrastają nowe <3 Super!

Ale żeby nie było tak słodko to nie byłabym sobą, gdybym do czegoś się nie przyczepiła. Oczywiście do ceny, bo 150zł za 21 ampułek to niemało a kuracja powinna trwać 6 tygodni lub więcej, to już robi nam się 300zł. Dodatkowo zaleca się, aby ampułki uzupełnić szamponem i odżywką Dercos, więc powinniśmy doliczyć kolejne +/- 120zł. Uważam więc, że kuracja jest droga i z pewnością nie każdy będzie mógł sobie na nią pozwolić biorąc pod uwagę polskie realia, są inne priorytety i doskonale to rozumiem. Inny minus, może nie jakiś duży, ale mi osobiście trochę przeszkadzał fakt, że ampułki zostawiają delikatną warstwę na włosach. Jest ona czymś na pograniczu lepkości a szorstkości, nie wiem jak mogłabym to lepiej opisać. W każdym razie płyn w pewnym sensie osadza się u nasady włosów i przez jakiś czas na nich siedzi i sprawia, że są lekko sztywne. Można to oczywiście spróbować rozczesać po jakimś czasie, ale to nie będzie wciąż w 100% zadowalająca miękkość włosów jaką bym chciała. Najbardziej denerwowało mnie to w pierwszych dniach kuracji, później już przymykałam na to oko, bo widziałam pierwsze efekty i były one bardziej priorytetowe niż ta lekka sztywność włosów.

Podsumowując: kuracja Dercos od Vichy w moim przypadku zdała egzamin i na chwilę obecną to mój numer 1 w walce z wypadaniem włosów. Jeśli cena Cię nie przeraża i szukasz czegoś skutecznego to bardzo polecam! No i ważne, aby zadbać o odpowiednio zbilansowaną dietę, w miarę możliwości ograniczyć stres oraz stylizacje włosów z użyciem wyższej temperatury (albo przynajmniej solidnie je zabezpieczać), pić więcej wody oraz nagradzać się za drobne sukcesy, bo pozytywnie nastawionemu do życia człowiekowi wszystko przychodzi łatwiej :-)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Ta kuracja to mistrzostwo.

Dzięki kuracji muszę przyznać że moje włosy są jak nie moje tzn są mocniejsze, nie wypadają a co więcej mam pełno nowych króciutkich włosków. Ta kuracja działa. Znacznie poprawiła objętość moich włosów oraz łagodni podrażnienia skóry głowy. Jest prosta w użytkowaniu a za razem przyjemna. Nie przetluszcza włosów. Polecam

Polecam!!!

Kosmetyki z serii idealnie się uzupełniają i dzięki temu widać efekty - włosy przestały wypadać. Kosmetyk jest w postaci ampułek, jego użycie jest bezproblemowe. Konsystencja ampułki jest płyna, ale dzięki aplikatorowi łatwo rozprowadza się po skórze głowy. Włosy są gęstsze , wyglądają na zdrowsze. Dodatkowy plus za uniesienie włosów u nasady oraz ich większa objętość.

nawilżenie skóry głowy

w przypadku wypadania włosów trzeba się zastanowić jaka jest przyczyna. jeśli jest to spowodowane hormonami czy choroba to takie ampułki w żaden sposób nie pomogą.
w przypadku sezonowego wypadania włosów lub ich osłabienia może ampułki vichy trochę pomogą, nawilżą skalp i lekko wzmocnią włosy, ale cudów bym nie oczekiwała. ja efektów zbytnio nie zauważyłam, ale tez dużych problemów z wypadaniem nie mam. Nie poleciłabym tych ampułek bo efekt jest minimalny a cena wysoka.

fajne i wygodne aplikatory. produkt lekko przyklepuje włosy i przyspiesza przetłuszczanie (mam tłuste włosy).

W przypadku androgenowego wypadania włosów lepiej wybrać Loxonmax za 30zł lub w celu pobudzenia cebulek mikronakłuwanie.
Ja jestem osobiście na nie. Wypadanie włosów to skomplikowany proces na który zwykły kosmetyk po prostu nie zadziała.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Ratunek dla wypadających włosów.

To moje pierwsze spotkanie z kosmetykami w formie ampułek. Początkowo użycie wydawało mi się skomplikowane, jednak jest proste i bezproblemowe. Kosmetyk łatwo się aplikuje, a efekty są szybko zauważane. Po Kuracji moje włosy są mocniejsze, zdrowsze i bardziej lśniące. Ilość włosów, które zostają na szczotce podczas czesania znacznie się zmniejszyła.

Produkt idealny

Ta kuracja to mistrzostwo świata w pielęgnacji włosów, po zastosowaniu na włosach wyraźnie zmniejszyła ich wypadanie, odżywiła je i zdecydowanie poprawiła ich ogólną kondycję.

REWELACJA!

Z problemem wypadania włosów mierzyłam się od około dwóch lat. Odwiedziłam wielu lekarzy, zrobiłam wiele badań i ostatecznie znaleziono winowajcę. Jednakże sama diagnoza pomogla jedynie zrozumieć przyczynę problemu, mimo stosowania kilku preparatów zapisanych na receptę, żaden z nich nie pomógł, nadal włosy wypadały niemal garściami.
Uznałam, że Kuracja przeciw wypadaniu włosów marki Vichy to moja ostatnia deska ratunku i jestem po prostu ZACHWYCONA.
Produkt stosowałam rzetelnie, zgodnie z zaleceniem producenta codziennie. Aplikacja nie jest w żaden sposób uciążliwa. Pomysł z ampulkami jest naprawdę trafiony w punkt, bo dzięki temu mogłam zabrać produkt również na wyjazd, bez obawy o wylanie się czy po prostu ciężar kosmetyku.
Wiem, że cena może trochę odstraszać, ale po tym ile dotychczas wydałam pieniędzy w aptece na ratowanie moich włosów uważam, że Kuracja jest wręcz niedoszacowania. Poza tym nie trzeba czekać w kolejce do lekarza, można ją kupić praktycznie w każdej aptece, bez proszenia się o receptę.
Reasumując, mogę z absolutnie czystym sumieniem polecić te ampulki. Po trzech tygodniach kuracji naprawdę jest ogromna różnica, na plus oczywiście. Jeżeli mój problem kiedykolwiek wróci na pewno sięgnę po ten kosmetyk ponownie.

Cudo w wygodnym opakowaniu

Zacznijmy moze od trafionego opakowania ampulek. Maly sloiczek zakonczony lulka dzieki ktorej bezproblemowo mozna rozprowadzic produkt na skorze glowy.

Jedyny maly minus to to, ze musialam produkt uzywac przed myciem poniewaz zbyt mi przetluszczal skore glowy.

Wcieralam ampulki nawet do 5h przed myciem. Cala kuracja (szampon, odzywka, ampulki) dala mi o 80% mniej wypadajacych włosów, a dame wlosy sa miekkie w dotyku lepiej sie ukladaja i sa lsniace.

Cena zestawu jest dosc wysoka ale jak ktos ma ogromy problem z wypadaniem wlosow to naprawde polecam.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Idealna dla osłabionych włosów

Kuracja składa się z zestawu 21 ampułek i aplikatora.

Ampułki są dość płynne, dzięki czemu aplikator nie zapycha się i nie zasycha, a sama aplikacja ampułki jest bardzo prosta i wygodna.

Używam ampułek w połączeniu z szamponem i odżywka z tej samej serii. Dość szybko zauważyłam, że włosy przestały wypadać, stały się mocniejsze i bardziej lśniące. Na całej powierzchni głowy zauważyłam pojawiające się nowe włoski. Kondycja moich włosów również uległa poprawie. Wyglądają zdrowo, są lśniące i mocne.
Jestem pozytywnie zaskoczona.

Wspomaga osłabione włosy

Kuracja składa się z serii ampułek oraz dozownika.

Dzienna dawka zamknięta jest w jednej ampułce, dzięki czemu nie musimy zastanawiać się nad tym czy odmierzymy odpowiednią ilość produktu.

Dozownik pozwala dotrzeć bez problemu aż do skóry głowy i rozprowadzić na niej serum, co przy gęstych włosach wcale nie jest takie łatwe.

Konsystencja jest bardzo płyna, przez co nie zatyka dozownika i łatwo rozprowadza się po skórze głowy. Nie skleja i nie obciąża włosów.

Jedyny problem sprawiało czasami opakowanie ampułki. Mimo zakręcenia na niej do końca dozownika, membrana zabezpieczająca nie pękała i płyn nie wydostawał się z ampułki.

Przy regularnym stosowaniu kuracji włosy są wzmocnione i mniej wypadają. Szampon z tej serii jeszcze bardziej wzmacnia ich działanie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dla mnie przełom, są super.

Ampułki bardzo wygodnie się aplikuje, wyglądają bardzo ładnie. Włosy zwiększyły swoją objętość, są zdrowsze. Moje zakola zaczęły zarastać, a włosy znacznie mniej wypadają. Zauważyłam sporo małych nowych włosków. Kuracja zdecydowanie na plus.

Ampułki-fajna sprawa!

Ampułki wraz z szamponem i odżywka testowań dzięki Wizaz.pl ❤️ Razem z szamponem i odżywka tworzą nieźle trio! Jak zobaczyłam ampułki... Musiałam kilka razy poczytać bo przestraszyłam się stosowania :D Ale instrukcja jest prosta przejrzysta nie ma się czego bać :)
Nie wiem czemu lubię ich zapach :D Taki... No taki konkretny jak na ampułki przystało :D Dla mnie super. Łatwo się aplikuje. I myślę że warto wypróbować!!!