L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Absolut Repair, Odżywka regenerująca włosy bardzo uwrażliwione

Odżywka do spłukiwania. Głęboko regeneruje i odzywia uwrażliwioną powierzchnię włosa. WŁosy odzyskują prawidłową strukturę, są lekkie i natychmiast doskonale się rozczesują. Neofibrine: unikalne połączenie ceramidu Bio-Mimetic, aby intensywnie zregenerować włosy, składników nadających włosom polysk oraz filtru UV. Pomaga zapewnić trwałą ochronę powierzchni włosa na całej jego długości.

Całkiem dobra

Bardzo dobra odżywka do zniszczonych włosów.
Używam jej kiedy nie mam czasu zrobić maski z tej serii.
w 100% zgadzam się z opinią mojej oporzedniczki.
Czuję, że włosy są miękkie i miłe w dodytku. Jednakże jest dla mnie trochę za delikatna i za słabo nawilża przesuszone włosy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego (dużego opakowania, 750ml)

Genialna!

Od lat rozjasniam wlosy w zwiazku z czym sie nieco przesuszyly. Probowalam wielu rzeczy, przed dlugi czas stosowalam maski Mila, ktore naprawde b.dobrze sobie radzily z moimi wlosami. Ale w koncu postanowilam sprobowac tej odzywki. Po wyprobowaniu maski Intense repair w malym opakowaniu zakupilam duze opakowanie oraz zaryzykowalam od razu duze (750ml) opakowanie tej odzywki. I absolutnie sie nie zawiodlam. Nawet moja fryzjerka zapytala czy nie zmienilam kosmetykow bo mam odczuwalnie ladniejsze wlosy. A maz zuwazyl, ze sa bardziej miekkie i lsniace i nawet pytal co ja z nimi takiego zrobilam :)

Plusy:
+pieknie nawilza
+pezproblemowo sie rozczesuja
+odczuwalny efekt juz podczas splukiwania oraz nastepnego mycia wlosow (czuc w dotyku ich nawilzenie)
+bardzo ladny zapach (dlugo sie utrzymuje)
+bardzo wydajna

Jedyny minus:
-jesli nie macie pompki do duzej butli to ciezko sie ja z niej wydostac. Mnie udalo sie dokupic popmke za grosze :)

Podsumowujac - naprawde bardzo dobra odzywka do suchych wlosow.Używam tego produktu od: miesiacaIlość zużytych opakowań: 1/10 duzej butli (750ml)

Dodam (mam nadzieje, ze potraktujecie to jako dobra rade), ze w sklepach internetowych opakowanie 750 ml jest niewiele drozsze od opakowania 250 ml kupowanego w salonach fryzjerskich....ja za maske Intense Repair 500ml i ta odzywke 750 ml zaplacilam 120 zl)

nieźle odżywia

Z powodu wielu pochlebnych opinii na temat tej serii oraz doświadczeń u fryzjera, gdzie ją stosowano, postanowiłam wykonać sobie dłuższą kurację m.in. tą odżywką. Zakupiłam więc szampon (1500ml) wraz z odżywką (750) i maską (500).
Moje włosy są bardzo zniszczone, wysuszone i osłabione wieloletnim rozjaśnianiem oraz prostowaniem.

Stosuję ją już 3 miesiące i wciąż całkiem dużo zdaje się pozostać.
Moje włosy są bardzo zniszczone, być może dlatego jak narazie nie widać ogromnej poprawy. Na plus jest na pewno to, że końcówki przestały się kruszyć, a włosy zaczęły nabierać długości, więc na pewno trochę się odżywiły.
Bardzo ładnie się rozczesują. Nie potrzebuje już dodatkowo mgiełki ani odżywki w sprayu.
Włosy odzyskały blask i witalność, czego nie mogłam wcześniej osiągnąć :)
Nie obciąża włosów (chociaż ja z zasady stosuje ją od połowy włosów).
Bardzo ładnie pachnie. Zapach utrzymuje się długo po umyciu.

Narazie nie mogę stwierdzić, czy efekt pozostanie na dłużej i włosy się naprawiły, czy będzie to efekt typowo stylistyczny i zniknie po odstawieniu..

Żałuję jednak, że seria jest do zakupienia już praktycznie tylko w odnowionej wersji cellular, ponieważ stara wersja podobno była lepsza..

Ilość zużytych opakowań: 750ml w trakcie

Cena nie współmierna do jakości - podobnie jak maseczka

Ta odżywka jest równie tragiczna jak maseczka z tej serii.

Moje włosy są - cienkie, trudne do zdyscyplinowania, zniszczone, suche, puszące się, farbowane, zniszczone źle przeprowadzoną ondulacją. Skalp jest przetłuszczony, z łuszczycą - efekt ŁZS, bardzo wrażliwy.

Obciążyła moje włosy zostawiając smutne strąki. Włosy po niej nie są przyjemnie „sypkie” – są bez życia, oklapnięte, smutnie wiszące - jest ich znacznie mniej, a przynajmniej tak się wydaje. Włosy są nawilżone, gładkie, ale jednocześnie bez objętości . Po odżywce lubię czuć gładkie, miękkie włosy, z objętością. Odżywka jest dla nich za ciężka. Poza tym podrażnia mój skalp zaostrzając ŁZS - był jeszcze bardziej podrażniony, swędzący, znacznie mocniej się przetłuszczają.

Składniki tej odżywki mają jedynie za zadanie nawilżenie, rozczesanie. Tworzy film dzięki annodimethicone. Zawiera filtr UV, ale dość daleko i to za konserwantem – parabenem metylowym. Lipid i substancja ułatwiająca rozczesywanie jest za substancjami koloryzującymi. Początek to alkohol nawilżający i substancja rozczesująca.
Nie ma w sobie składnika, który uzasadnia jej wysoką cenę.

Czyli brak działania regenerującego za cenę obciążenia.

Konsystencja – miła, kremowa. Wyciskanie utrudnione z powodu twardości plastiku. Cena zdecydowanie za wysoka jak na taki produkt.

Produkt wydajny.

Używam tego produktu od: 2 mies

odżywka doskonała

O kosmetykach do włosów mogłabym napisać książke... :) Od lat włosy farbuje na blond, są więc zniszczone. Dodatkowo katuje je prostowaniem i codziennym myciem.
Ratuje je jedynie częstym przycinaniem co 3-4tyg i stosowaniem przeróżnych masek, odżywek, sprayów i olejków. Tą odżyweczke zakupiłam oczywiście za sprawą pozytywnych opini na wizażu :)

To co od razu można zauważyć to miękkość, która jest nieporównywalna do efektów po innych odzywkach.
Są tak miękkie, że mogłabym je ciągle dotykać ;)

Kolejna zaleta to blask- cudowny!
Na nic nabłyszczacze, włosy wyglądają po niej przepięknie i co ważne naturalnie!
Nie są przy tym oklapnięte, wręcz przeciwnie pozostają świeże i puszyste od rana do późnego wieczora. Przynzaje, że tego bałam się najbardziej.
Lubię mieć zadbane, lśniące i puszyste włosy a nie oklapnięte strąki.

Odżyweczka widocznie regeneruje włosy, końcówki są dopieszczone, włosy sprężyste, lśniące.

Włoski rozczesują się po niej rewelacyjnie, nawet od razu po malowaniu, kiedy szczególnie końcówki są w fatalnym stanie...

Kolor dzięki temu, że odzywka nadaje blasku jest rozświetlony i fajnie podkreślony.

Stosuje ją około 2 razy w tygodniu, zazwyczaj stosuje jeszcze inne odzywki z loreal professionnel- takie, które chronią kolor.

Po umyciu nakładam ją na wilgotne włosy, dokładie masuje włosy i zmywam po 3-5min.

Ta jest dobra do włosów naprawde zniszczonych, zmęczonych.
Nie czuje potrzeby stosowania jej codziennie ale wiem, że jest śwetna do szybkiej regeneracji włosów.
Moja siosrta po dekoloryzacji z koloru czarnego używała jej i fryzjerka nie mogła się nadziwić jak jej włosy po takim zabiegu są w tak świetnej kondycji :)
Sekretem pięknych włosów jest właśnie ta odżywka.
Polecam ją wszystkim dziewczynom, które wciąż szukają odżywki idealnej.
Doskonale poprawia stan włosów, regularnie stosowana może zdziałać cuda.

Stosuje też równie rewelacyjną maske z tej serii.
Jeśli chodzi o szampon to może zakupie żeby mieć komplet ale w przypadku mojego blondu, dla utrzymania upragnionego odcienia, stosuje loreal professionnel shine blond i w takim duecie moje włosy wyglądają śwetnie.

Polecam, włosy wyglądają po niej po prostu bosko :)

Używam tego produktu od: ponad msc
Ilość zużytych opakowań: w trakice pierwszego 150ml

TAK TAK TAK

Odżywkę polecił mi mój fryzjer po zabiegu dekoloryzacji ponieważ włosy po takim zabiegu sa wyjątkowo osłabione i wymagają szczególnej dbałości :) zakupiłam trzy produkty z tej serii (szampon+odżywka+serum) i jestem zachwycona!! Włosy są zdrowe, lśniące i odżywione. A inni fryzjerzy chwalą i nadziwić się nie mogą, że moje włosy są po dekoloryzacji!! :D

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Mój Mega Hit!

Muszę zacząć od tego, że nie ma najmniejszego sensu porównywać tej odżywki do bubli jakim są sleek line czy kallos!
To jest odżywka, która działa na włos od środka, nie ma na celu pozostawienia na włosach silikonowej warstwy która wygładza włos na zewnątrz do następnego mycia!
Jest rewelacyjna uratowała moje tlenione włosy przed ścięciem. Jej działania może nie widać po pierwszym użyciu, ale systematycznie stosowana działa naprawdę cuda. Włosy są miękkie, nie kruszą się nie rozdwajają i nie puszą.
Polecam jednak by używać jej wraz z odżywką bez spłukiwania, która pomoże rozczesywać włosy.

Dobrze kupować ją w dużej butli, w hurtowni fryzjerskiej, można sporo oszczędzić.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego dużego (750ml)

REWELACJA!!!

Odżywka jest znakomita.
Skusiłam się ogólnie na całą serie, jednak z całej serii najbardziej odpowiada mi odżywka i ampułki.
włosy po niej są żywe miękkie puszyste, gładkie mimo tego, że ogólnie są przesuszone.
Oczywiście to nie lekarstwo więc jeśli włos jest suchy i połamany to jak się o niego nie pielęgnuje to kilka razy użyty taki specyfik nie pomoże.
Jednak przy regularnym stosowaniu włosy rosną zdrowsze i mocniejsze i się tak nie łamią.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

nie warto

Na mnie ta odżywka nie zadziałała. Lepsza w działaniu jest mleczna maska Kallosa, czy inne odzywki, znacznie tańsze. Włosy po jej użyciu są takie, jakbym w ogóle nic nie używała. Jedyny plus to taki, że nie szkodzi. NO i ma ładny zapach, ale to zasługuje tylko na 1 gwiazdkę, bo nie po to wydaję pieniądze, żeby sobie powdychać ładny zapach.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

strasznie obciąża! włosy tłuste jakby nie myte ze 3 dni!

Każdy zachwalał całą serie więc kupiłam, i podczas pierwszego tygodnia używania jeszcze było ok, chociaż włosy wcale nie były super miękkie jak to pisano, później już nie jest gorzej. Odżywka obciąża, a po masce włosy sa jakbym oliwke dla dzieci źle spłukała. Zapach jest może na 30 minut, pod koniec dnia w pracy o godz. 16 czuje jak mi włosy śmierdzą i wyglądają jakbym nie była ze 3 dni - a myję codziennie rano o 7. Jak wracam do domu z pracy i patrze w lustro to wszystko ulizane i przylizane, więc jak chcę gdzieś wyjść to muszę znowu włosy myć, do tego włosy są strasznie przyklapnięte! mam zamiar odsprzedać cały zestaw bo tylko szkoda pieniędzy, dużo bardziej jestem zadowolona z szamponów za 8 zł niż za 30!

Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

Absolut hit.

Tak, tak, tak! Świetna odżywka, nie ma za wielu silikonów, a te które zawiera są łatwo zmywalne. Nawilża, odżywia i nie obciąża włosów. Uwielbiam jej zapach; jest prześliczny. Nie stosuję jej przy każdym myciu, raczej co drugie, trzecie mycie, ale za to trzymam ok.5 min. pod czepkiem.
Włosy się nie elektryzują, nie puszą, są zdyscyplinowane i mięciutkie. Nadal szukam ideału, ale na pewno skuszę się na tę odżywkę jeszcze nie raz.

jestem na tak

jest to mój nr 1!
najlepsza odżywka jaką miałam.
+ włosy sie po niej nie elektryzują co uważam za największy plus:)
+ nawilża i odżywia włosy co zauważyłam już po pierwszym zastosowaniu
+ miły zapach
stosuje ją razem z mleczkiem loreal thermo repair, daje super efekty w połączeniu z prostownicą
gorrrąco polecam;D

jedyny minus to chyba cena

Ilość zużytych opakowań: 1 150ml