L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Absolut Repair, Odżywka regenerująca włosy bardzo uwrażliwione

Odżywka do spłukiwania. Głęboko regeneruje i odzywia uwrażliwioną powierzchnię włosa. WŁosy odzyskują prawidłową strukturę, są lekkie i natychmiast doskonale się rozczesują. Neofibrine: unikalne połączenie ceramidu Bio-Mimetic, aby intensywnie zregenerować włosy, składników nadających włosom polysk oraz filtru UV. Pomaga zapewnić trwałą ochronę powierzchni włosa na całej jego długości.

raz na kilka myć

Tak, podoba mi się, ale nie mogę stosować tej odżywki przy każdym myciu ponieważ powoduje zbyt duże obciążenie.
Jednak stosowana na przemian z innymi produktami do spłukiwania daję pożądane efekty więc suma sumarum - polecam.

Bardzo dobre nawilżenie

Nie używam jej stale bo moje włosy nie są aż w tak złym stanie ale co kilka myć nakładam ją na moje rozjaśniane włosy i daje pożądane efekty

Plusy:
+ odżywka świetnie nawilża, wygładza i nabłyszcza włosy
+ włosy są po niej mięciutkie
+ ładnie pachnie
+ wydajna

Mniusy:
- ja nie mogę jej używać przy każdy myciu bo moje włosy stają się ciężkie i szybciej się przetłuszczają

Używam tego produktu od: od 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego dużego

Bardzo dobra.

Używałam tej odżywki jakieś 2-3 lata temu, kiedy jeszcze codziennie prostowałam włosy.
Byłam bardzo zadowolona.
Nie obciąża, a włosy po użyciu są miękkie i milutkie w dotyku.
Jest wydajna, chociaż za tę cenę wolałabym większą pojemność.
Niemniej polecam.

Używam tego produktu od: 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: jedno lub dwa

Jeśli nie macie poważnie przesuszonych włosów - nie polecam

Podobnie jak szampon z tej serii jest to produkt przeznaczony wyłącznie dla bardzo wysuszonych włosów. Moje włosy, farbowane na blond od kilku lat, po połączeniu stosowania szamponu i odżywki z tej serii w pierwszym tygodniu wyglądały pięknie, niestety w niedługim czasie oklapły i zmatowiały. Musiałam je myć codziennie, żeby nie wyglądały na tłuste. Nie polecam osobom z typowo wysuszonymi farbowaniem włosami - jest to produkt zbyt silnie działający.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania (obj. 750 ml)

Dobra

Jestem zadowolona z odzywki, znacznie poprawiła ona stan moich włosów. Nie polecam jej do włosów przetłuszczających się, są lekkie, gładkie i sypkie.
Dodam, ze zużyłam jedną butelkę małą i dużą (750ml)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: małe i duże (750ml)

pięknie nabłyszcza włosy

Muszę przyznać, ze ogólnie jestem zadowolona z tej odżywki: włosy po niej są niesamowicie błyszczące, miękkie i delikatne ale ma też pewne wady- zauważyłam, ze obciąża włosy i szybciej się one przetłuszczają.
Jeśli chodzi o stosowanie to jest przyjemne- odżywka ładnie pachnie i zaraz po nałożeniu włosy robią się bardzo śliskie, na pewno łatwiej się rozczesują. Ogólnie stan moich włosów bardzo się poprawił ale myślę, że to dzięki olejkowi kokosowemu, który wciąż co jakiś czas nakładam na włosy na noc plus ta odżywka i regularne łykanie skrzypu polnego.
Na pewno warto spróbować!

Używam tego produktu od:3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 750 ml

fajna

mam mocno zniszczone wloski(rozjasnianiem)
i ta odzywka przywraca im ladny zdrowy wyglad
sa blyszczace i mieciutkie
gwiadke odejmuje za to ze (przynajmniej u mnie) jest to efekt jednorazowy w sensie jak sie jej uzyje a jak nie to znowu wygladaja jak sianko , czyli efekt bardziej stylistyczny niz naprawde naprawiajacy
ale nie narzekam i na pewno kupie jeszcze raz

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:

Lepszy niż szampon

włoski mięciutkie,pachnące i błyszczące(nawet po tej serii farbowań jaką im ostatnio zapodałam)ale problem rozczesywaniem jest nadal.na pewno dużo lepszy i bardziej wydajniejszy od szamponu,biorąc pod uwagę że to seria to oceniam całość na 3 i pół gwiazdki.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

Naprawdę dobry kosmetyk!

Moje włosy no cóż... non stop są męczone. Raz są ciemne raz jasne. Teraz zmasakrowałam je trochę rozjaśniaczem, bo wróciłam do blondu. Odżywkę poleciła mi moja fryzjerka, która powiedziała, że nie ma sensu wydawać po 20 zł w drogerii na odżywkę, która tak na prawdę nie działa w głąb włosa tylko na powierzchni, tylko lepiej kupić droższą, sprawdzoną, taką którą stosuje się w salonach.
Jako że mam dojścia do hurtowni, które sprzedają te kosmetyki taniej kupiłam od razu odżywkę i maskę z tej serii. Używam ich na zmianę 2 razy odżywka i raz maska.
Kondycja moich włosów na prawdę się poprawiła, nie są już sianowate, nie puszą się, końcówki nie rozdwajają się. kosmetyki te dobrze się rozprowadzają, ładnie pachną i są na prawdę skuteczne.
Polecam w 100%

Świetny

Zachęcona opiniami tymi pozytywnymi i negatywnymi skusiłam się i zakupiłam tę odżywkę. Nie żałuje, bo to najlepsza odżywka jaką miałam, przedstawiam plusy:

- włosy nie wymagają dodatkowej stylizacji
- włosy wyglądają zdrowo, lśnią, są delikatne i miękkie, nie wyglądają jak siano (wybawienie dla włosów rozaśnionych, farbowanych).
- odżywka jest wydajna, nie trzeba dużo jej nałożyć, żeby widzieć efekty
- zapach nie jest drażniący

Minusów nie stwierdziłam, może cena powinna być niższa, ale nie jestem zaskoczona, bo uważam, że odżywka jest warta swojej ceny.

najgorszy produkt z serii

Moje włosy to wyzwanie. Wielokrotnie je rozjaśniałam i wracałam do brązowych. Z pięknych gęstych fal zrobiło się siano i to dość mocno przerzedzone. Pierwszym krokiem było ścięcie o 15cm. Odstawiłam też prostownicę i kupiłam komplet do pielęgnacji włosów Leala (szampon, odżywka, maska).
Odżywka jest po prostu taka sobie. Oceniam ją na równi z Timotei czy Dove. Od kosmetyku za 40 zł i o pojemności 150ml oczekuję trochę więcej. Odżywka niby daje jakiś efekt, ale bardzo mizerny. Nie zauważyłam żadnej poprawy w wyglądzie włosów. Jak były sianem tak i są.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

BArdzo dobra odżywka

Używam odżywki wraz z szamponem i serum z tej linii i uważam ją za bardzo dobrą.

Co do efektów regeneracyjnych ciężko mi się wypowiedzieć ponieważ jak pisała poprzedniczka na zniszczone włosy dobre są tylko nożyczki :)

Co do samej odzywki, konsystencja świetna - gęsta, zapach miły, włosy po niej są miękkie i wydają się zdrowsze.

Z wszystkich ostatnio eksperymentalnie wypróbowanych kosmetyków, z tej serii jestem najbardziej zadowolona.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie