Nivea, Invisible Fresh, Black & White, Antyperspirant w sprayu

Nivea, Invisible Fresh, Black & White, Antyperspirant w sprayu

Średnia ocena: 4.64/5

Antyperspirant nr 1 w ochronie ubrań z nowym, odświeżającym zapachem. Jego działanie zabezpieczy przed potem na 48h. NIVEA Invisible FRESH nie pozostawia żółtych plam na białych ubraniach i białych śladów na czarnych koszulach. Jest jednocześnie delikatny i skuteczny. Dzięki niemu zawsze będziesz wyglądać i czuć się świeżo.

nie pozostawiająca plam, zapachowa
w sprayu
normalna
antyperspiranty
zapachowe, ochronne

Często po niego sięgam

Często do niego wracam, bo ten dezodorant jest po prostu skuteczny :).
Nie brudzi ubrań to również na duży plus, utrzymuje prawidłowy efekt od rana do wieczora około 14h na spokojnie daje radę :).
Nie podrażnia, zapach jest dość neutralny, więc będzie odpowiadał dla każdego.
Nada się świetnie do białych jak i do czarnych ubrań.
Wizualnie bardzo klasycznie jak dla marki nivea, ładnie, schludnie i prawidłowo.
Cena mogłaby być niższa.

Jak dla mnie niezawodna ochrona

Ogólnie antyperspiranty z Nivea darze szczególnym zaufaniem. Jednak ten jest dla mnie zdecydowanie numerem jeden.

Po pierwsze zapach utrzymuje się na prawdę długo, a dezodorant sam w sobie nie pozwala "dać plamy". Po drugie dzięki swojej niezawodnej formule nie zostawia śladów na ciemnych ubraniach. Co dla mnie(jako fanki czarnego koloru jest priorytetem).

Nie wiele go trzeba by zapewnić sobie ochronę. Dezodorant jest łatwo dostępny na rynku w przyzwoitej cenie

Skuteczny, nie pozostawia plam

Nivea Invisible Fresh Black & White to rewelacyjny antyperspirant w sprayu. Zapewnia długotrwałą ochronę bez śladów na ubraniach. Delikatny zapach i nietłusta formuła sprawiają, że jest idealny na co dzień. Skuteczność i świeżość w jednym.

Wygodne i poręczne opakowanie dobrze trzyma się w dłoni. Atomizer jest wytrzymały, nie uszkodził się przez cały okres korzystania z produktu. Ogromny plus za to, że nie brudzi ubrań, gdyż takie plamy czasami ciężko jest sprać.

Dostępny w większości popularnych drogerii w przystępnej cenie. Wydajny, skuteczny, a do tego ma przyjemny zapach.

Wykorzystała: kilka próbek

Świetny 2in1 , nie pozostawia plam , fajnie odświeżenia, niweluje zapach potu co najważniejsze. Bez zapachowy I cena jest dość dobra. Opakowanie jest w metalowej butelce tak jak na antyperspirant w spreju wypada. Szata przyjemna dla oka.

Nie polecam

Ten antyperspirant wywołuje u mnie mieszane emocje. Z jednej strony jest ok bo ładnie pachnie oraz faktycznie jest długotrwały. Nawet przy długim i wymagającym wysiłku czuje się dzięki niemu świeża. Ma jednak swoje wady. Bardzo dużo się go dozuje przy jednym psiknięciu. Dzięki czemu nie jest jakoś bardzo wydajny. Kolejna wada jest taka, że pomimo tego co jest napisane na opakowaniu zostawia jednak ślady. Gdybym miała go komuś polecić.. to raczej nie podpisałabym się pod tym.

Świetny antyperspirant od Nivea

Bardzo lubię tę serię antyperspirantów Nivea, szczególnie wersję „Clear”. Ten produkt jest skuteczny, nie plami ubrań, skóra po użyciu jest sucha, więc nie pozostawia uczucia lepkości jak np. antyperspiranty w kulce. Na duży plus jest zapach, bo według mnie ta wersja pachnie bardzo przyjemnie.

Nie pozostawia plam

Bardzo intensywnie się pocę i odczuwam duży dyskomfort z tego powodu. Nieprzyjemny zapach, brak długotrwałej świeżości oraz żółte plamy na białych ubraniach i w białe na czarnych sprawiły, że sięgnęłam po ten antyperspirant. Podoba mi się to, że szybko się wchłania, pielęgnuje skórę, łatwo się rozprowadza i nie pozostawia śladów. Przez całą dobę gwarantuje mi ochronę przed potem i przykrymi zapachami, nie pozostawiając plam. Delikatny i kobiecy zapach, tak jak lubię. Z pewnością kupię ponownie.

Polecam zdecydowanie

miałam różne: Dave, rexona, lady speed stick, ale nivea są najlepszy. Nie zostawia śladów, nic nie czuć w ciągu dnia! Kiedyś mąż kupował sobie old spice, od momentu jak kupiłam mu Nivea, nie chce innych. Do tego jak nie było zapachu w sklepie z którego korzysta - kupił rexonę o ładnym zapachu, no i powiedział kolejny raz że nie kupię żadnej innej marki. Nie jestem z tych co zostawia opinie... Polecam!!!

Ładny zapach, nie robi plam ale brakuje skuteczności

Antyperspirant kupiłam z ciekawości ponieważ, wciąż szukam swojego ideału.

Ma wygodne poręczne opakowanie, aplikator jest duży i lekko działa. Rozpyla lekką chmurkę która równomiernie osiada na skórze. Nie pozostają białe ślady, nie jest w ogóle widoczny za co duży plus.

Warto zaznaczyć, że produkt występuje w dwóch pojemnościach, 150ml i 250ml. Ja zdecydowałam się na większe opakowanie, które jest bardziej opłacalne cenowo. Podczas promocji kosztował około 15zł.
Wystarczył mi na kilka tygodni, jest bardzo wydajny.

Ma dość wyrazisty zapach, ale nie jest duszący. Czuć go przez dłuższy czas na skórze.

Produkt rzeczywiście chroni ubrania przed powstawaniem plam. Zarówno białe jak i czarne kolory są w nienagannym stanie.

Formuła bez alkoholu sprawia, że nie wysusza skóry i nie podrażnia.

Co do ochrony przed przykrym zapachem to różnie z nim bywa. W normalnych warunkach chroni, natomiast przy większym wysiłku czy nasilonym stresie niestety nie. Skóra się poci, a przykry zapach jest odczuwalny przez co nie mogę mu zaufać w 100%.

I ładnie pachnie i dobrze działa

Śmiało mogę zaliczyć ten antyperspirant do udanego zakupu. Nie dość że pięknie i świeżo pachnie, czuć go niemalże przez cały dzień to świetnie chroni przed poceniem cały czas a do tego faktycznie nie pozostawia śladów na ubraniach i nie powoduje że pozostają na nich plamy

Nie przepadam

Ten antyperspirant ma bardzo dużo dobrych recenzji, ale niestety u mnie się nie sprawdził. Zapewne to kwestia indywidualna.

Opakowanie jest poręczne i wygodne, szata graficzna prezentuje się ładnie. Atomizer działa dobrze.

Jeśli chodzi o stosowanie, to przede wszystkim zostawia białe ślady na ubraniach. Ile razy do niego nie podchodziłam, zawsze kończyło się białymi śladami. Nie wiem z czego to wynika, większość osób nie ma z tym problemu.

Zapach jest przyjemny, chociaż dla mnie trochę za intensywny. Ochrona przed poceniem jest przeciętna, jak w większości antyperspirantów z drogerii. Faktycznie nie zostawia żółtych śladów. Jest wydajny i ma normalną cenę.

Dobry i działa!

Lubię produkty tej marki dlatego po niego sięgnęłam. Nie zawiodłam się. Antyperspirant działa, czuje po nim świeżość przez długi czas. Ma bardzo przyjemny zapach, który jest też wyczuwalny przez jakiś czas. Faktycznie nie brudzi ubrań, także jest to wielkim plusem. Ma też wygodny psikacz i dużą pojemność. Produkt jest bardzo wydajny i godny polecenia :)