Dermedic, Capilarte, Szampon wzmacniający hamujący wypadanie włosów

Dermedic, Capilarte, Szampon wzmacniający hamujący wypadanie włosów

notino.pl

Średnia ocena: 4.89/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

zobacz więcej ofertzwiń

Rozwiązanie uzupełniające dla kobiet i mężczyzn z problemem nadmiernego wypadania włosów i brakiem wzrostu nowych
Szampon hamujący wypadanie włosów

PilotantumTM - zgłoszenie patentowe kompleksu - odżywia i wzmacnia cebulkę włosa
ProcapilTM
Witamina PP
-odpowiada za odpowiednie odżywienie mieszka włosowego
-jest współodpowiedzialna za prawidłową budowę łodygi włosa
Zincidone
-reguluje pracę gruczołów łojowych zapobiegając przetłuszczaniu się włosów
-łagodzi podrażnienia skóry głowy
Ekstrakt z ziaren fasoli guar
-wspiera wzrost włosa i działa na wzmocnienie jego struktury
-nawilża, pogrubia i uelastycznia włosy, zapobiega rozdwajaniu się końcówek

do włosów suchych i zniszczonych, do włosów wypadających, do włosów przetłuszczających się
wzmacniające
zapachowa
Skóra głowy
normalna, przetłuszczająca się

Działa!!!

Mam bardzo rzadkie, słabe, wypadające włosy. Są dosłownie wszędzie i łamią się również na końcach.
Szampon ma przyjemną, przezroczystą, żelową konsystencję. Dobrze rozprowadza się na skórze głowy i łatwo pieni. Nie mam problemu ze spłukaniem go z włosów. Stosowany regularnie wzmacnia włosy i zmniejsza ich wypadanie. Włosy są silniejsze, bardziej lśnią, są wygładzone i mniej się puszą. Opakowanie jest wygodne w użyciu. Szampon jest średnio wydajny i dość drogi to jedyne minusy.

Śmiało mogę stwierdzić,że działa

Ostatnio jestem zabiegana i nie mam czasu na wcierki.Decydując się na drastyczne cięcie miałam świadomość,że będę używała głównie dermokosmetyków i produktów profesjonalnych.Po zużyciu trzech butelek widzę wyraźną różnicę.Włosy stały się dużo gęstsze,delikatny wysyp baby hair oraz stymulacja wzrostu.Dodatkowo podczas używania tej linii włosy o wiele mniej się przetłuszczały.Szampon działa leczniczo na skórę głowy.Zapach dość neutralny może unisex,wydajność średnia.Efekty zadowalające.

Po jednej butelce nie widać efekótw

Po skończeniu całej butelki szamponu nie zauważyłam większych efektów .
- szampon znajduje się w wygodnej, smukłej butelce z ciemnego plastiku
- bardzo ładnie pachnie, słodko
- jest żelowy i przezroczysty
- dobrze się pieni i dobrze spłukuje
- nie podrażnia, nie uczula, nie powoduje łupieżu itp.
- dostępność: kupiłam w drogerii internetowej wraz z innymi zakupami
- cena dosyć wysoka.

Ogólnie: bardzo lubiłam ten szampon, ale na wypadanie włosów nie wpłynął, ani włosów nie wzmocnił. Być może trzeba zużyć kilka opakowań, aby zauważyć efekty. Ogólnie oceniam na 4 gwiazdki.

Gęsty i ekonomiczny.

Używam tego szamponu 2 miesięc, jest przezroczysty, gesty i dlatego jest wydajny i ekonomiczny. Szampon ma 300 ml i jest w plastikowej butelce. Niewielka jego ilość wystarczy aby porządnie umyć włosy. Nie podrażnił mojej skóry głowy, zauważyłam też że moje włosy mniej wypadają. Szampon ma w składzie SLS, który daje  dobrze oczyszczone włosy.  Moje włosy są fajne, miękkie. Kupiłam go w aptece.

Sama nie wiem.

Szampon kupiłam w dobrej promocji w Super-Pharm.

Używałam go do codziennego mycia, myłam dwukrotnie nim włosy.
Szampon dobre się pieni, na prawdę mała ilość wystarczy do jednego użycia, przez co jest BARDZO WYDAJNY. Formuła jest bezzapachowa, a zatem będzie dobry dla wrażliwców i alergików.

Co do DZIAŁANIA, to jak dla mnie bardzo dobrze myje i oczyszcza skórę głowy. Jeżeli chodzi o deklarowane hamowanie wypadania włosów, to nie jestem do końca przekonana w tej kwestii, czy działa.

Lubię ten szampon, bo jest bardzo wydajny i dobrze myje, zapewne do niego jeszcze wrócę.

I tak i nie

Tego szamponu używałam dosyc długo, męczyłam ta jedna butelkę kilka dobrych miesięcy.
Zapach jak dla mnie taki dziwny i ciężki do opisania, sam kosmetyk jest przezroczysty, gesty dlatego jest wydajny i niewielka ilość wystarczy aby porządnie umyć włosy.
Nie podrażnił mojej wrażliwej skory głowy.
Nie zauważyłam tez aby jakoś pomógł w walce z wypadającymi włosami. Ogólnie fajny szampon ale znam lepsze które u mnie są bardziej skuteczne :)

Wzmacnia i hamuje wypadanie włosów

Szampon o pojemności 300 ml sprzedawany jest w wysokiej, dość płaskiej butelce wykonanej z ciemnego, ale przezroczystego tworzywa sztucznego. Transparentne opakowanie umożliwia bieżącą kontrolę poziomu jego zawartości, jaka pozostała nam jeszcze do dyspozycji. Zintegrowana z butelką zakrętka, otwierająca/zamykająca się po naciśnięciu palcem, umożliwia obsługę produktu jedną ręką, co zwiększa bezpieczeństwo użytkownika, zwłaszcza pod prysznicem. Całość jest bardzo stabilna i praktyczna.

Szampon jest przezroczysty i ma dość gęstą konsystencję. Ciężko określić jego zapach, dla mnie lekko chemiczno-apteczny. Aplikacja produktu na włosy nie różni się niczym od aplikacji innych szamponów. W kontakcie z wodą niestety kiepsko się pieni. Po wyschnięciu (nie używam suszarki) rozczesywanie przebiega dość bezboleśnie. Po umyciu włosy wyglądają zaskakująco dobrze: są nawilżone, miękkie w dotyku, błyszczące, nie puszą się, ładnie unoszą się u nasady, wyglądają świeżo i zdrowo. Produkt nie podrażnia mi skóry głowy. Skupiając się na najważniejszym: czy zauważyłam, że włosy zostały wzmocnione i przestały wypadać w tak dużych ilościach? Ku mojemu zaskoczeniu TAK. Zostaje ich mniej na sitku wanny po samym myciu, a także mniej na grzebieniu i podłodze po rozczesywaniu. Produkt spełnił moje oczekiwania i jeśli nie wygra ciekawość innych szamponów, kupię go ponownie.

Dość ciekawy produkt

@dermedic_polska już miałam przyjemność poznać między innymi z ich kremu nawilżającego czy też z SPFu. Nie miałam jednak od nich niczego do włosów, dlatego też szampon tej firmy był dla mnie zagadką.

Jest to produkt skierowany do osób z problemem wypadających włosów. Ma on za zadanie głównie wzmacniać cebulki włosów, jak również przedłużać cykl życia włosa, jednak mnie interesowały te mniej znane właściwości, a mianowicie regulacja pracy gruczołów łojowych oraz łagodzenie podrażnienia skóry głowy. Tutaj byłam zadowolona z działania- nie podrażnił mnie, ani też nie zauważyłam jakiegoś nadmiernego przetłuszczenia włosów. Nie było tzw "przyklapu", włosy były fajnie odbite od nasady- jednak tutaj należy pamiętać, iż w składzie pojawia się SLS, który ma za zadanie tworzenie efektu dobrze oczyszczonych włosów. Dodatkowo na plus można użyć wydajność- nie potrzeba było użyć dużej ilości produktu, aby umyć skórę głowy.

Co do działania pielęgnacyjnego, to za pierwszym razem, po umyciu włosów bez żadnej maski/odżywki pomyślałam szczerze "Jakie fajne, miękkie włosy". Jednak im dalej użytkowałam ten szampon, tym ta myśl pojawiała się coraz rzadziej w mojej głowie. Można go było dalej spokojnie używać codziennie, bez ryzyka nadmiernego przesuszenia włosów, jednak łączyło się to z użyciem odżywki lub maski- inaczej włosy lubiły się trochę kołtunić. Jednak o dziwo się nie elektryzowały- nie wiem jednak, czy to zasługa szamponu, czy też odżywki.

Jak już wspomniałam, aspekt wzmacniania włosów i zapobiegania wypadania był u mnie na drugim planie, ponieważ aktualnie nie mam z tym problemów. Jednak mogę powiedzieć, że dzięki temu szamponowi pojawiły się tzw "baby hair" na mojej głowie.

Podsumowując, był to ciekawy produkt do testów. Poza chwilowym efektem „wow” nie dał on jakichś spektakularnych efektów na mojej głowie, jednak w sumie polubiłam go i zapewne wrócę do niego w przyszłości jak również i do samej marki.

Pierwszy naprawdę działający?

Używam produktu około miesiąca. Zauważyłam, że jest to bardzo delikatny szampon i do tego bardzo wydajny. Włosy są po nim oczyszczone i łatwo poddają się dalszym zabiegom np. suszeniu. Nie elektryzują się. Po jakiś 2 tygodniach używania ilość włosów na wannie uległa znacznemu zmniejszeniu, obecnie po myciu włosów znajduję pojedyncze sztuki, zamiast wielkiej garści. Moje wielkie WOW, bo to pierwszy szampon spośród wielu, które stosowałam, który rzeczywiście zadziałał. Produkt kupiłam w promocji, ale w regularnej cenie myślę, że również wart byłby swojej ceny.

Szampon numer 1?

Przede wszystkim powinnam Wam powiedzieć, że od zawsze zmagam się z problemem wypadających włosów, dlatego od razu sięgnęłam po ten szampon. I jak sobie poradził?

Szampon ma dosyć gęstą konsystencję i bardzo dobrze się pieni. Równie dobrze się spłukuje. Jeżeli szukacie mega wydajnego produktu to napewno ten szampon znajdzie się w czołówce. Można go używać i używać i końca nie widać. Szampon posiada delikatny zapach który nie drażni i nie utrzymuje się długo na włosach. Ja szampon zostawiałam kilka minut na głowie. Przede wszystkim bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy i nawet zauważyłam, że włosy mniej się przetłuszczają.

A jak radzi sobie z wypadającymi włosami? Nie, nie przeczytacie tutaj o spektakularnej metamorfozie... Jednak po miesiącu stosowania zauważyłam różnicę i tych wypadających włosów jest mniej. Dodatkowo pojawiają się małe baby hair, które sterczą sobie w najlepsze.

Czy warto po niego sięgnąć? Trzeba pamiętać, że problem wypadających włosów może mieć różne podłoże i nie wszystkie szampony się sprawdzą. Ja jestem miło zaskoczona pierwszymi efektami i myślę, że będę kontynuować kurację, żeby zobaczyć co będzie się działo za kilka miesięcy.

Jeżeli chodzi o wady, to myślę, że cena bez promocji może trochę przerażać.

Zaskoczyłam się!

Szampon dostałam w boxie. Podchodziłam do niego jak do jeża przez skład, SLS I CB. Po CB mam uczulenie, ale skusiłam się, gdyż lecą mi włosy.
No i Eureka!!!!
Naprawdę się sprawdził, nic mnie nie piecze, nie swędzi, włosy długo są świeże, pięknie się pieni, super pachnie, pomimo SLS włosy nie są skrzypiące tylko mega delikatne. Polecam!

Musiałam go sprawdzić i mi się spodobał

Nie mogło być inaczej musiałam sprawdzic ten szampon od dermedic.

Gdy go pierwszy raz użyłam poczułam się jak w najlepszym salonie fryzjerskim.
Jego zapach jest cudowny i to on sprawił że przypomniały mi się czasy gdy chodziłam do fryzjera, szczerze tęskniłam za tym zapachem.
(A nie chodzę do fryzjera już ponad 4 lata i niewiem czy i kiedy pójdę, po ostatnim fatalnym incydencie ale brak mi tego)
Na plus zasługuje to że dzięki temu nauczyłam się czego moje włosy potrzebują, jakie produkty im odpowiadają i co robić by unikać nożyczek.
Dlatego teraz mam tak długie włosy do pasa i tylko końcówki podcinam sama!

Śmiało mogę powiedzieć że ten szampon sprostał wymaganiom moich kapryśnych włosów.
Jest dla nich delikatny i dla skóry głowy, nie podrażnia i nie wywołuje łupieżu.
Konsystencja jest lejąca, średnio-gęsta, dobrze się pieni, co czyni go wydajnym i równie dobrze spłukuje.
Zapach to już wiecie że mi się podoba a efekty?

Dobrze oczyszcza z wszelkich zanieczyszczeń, dodaje objętości, wzmacnia cebulki co zauważyłam po troszkę mniejszej ilości włosów na szczotce.
Włosy wyglądają świeżo, zdrowo, są sypkie, elastyczne, ładnie się układają i wolniej przetłuszczają.

Mały minus za słabe nawilżenie mogło by być lepsze a raczej ja bym chciała by takie było ale też nie wysusza, bo włosy nie są sianowate.
Mi to zbytnio nie przeszkadza bo i tak zawsze używam odżywki/maski w metodzie OMO.

Jak mi się skończy to napewno ponownie do niego wrócę. Ach ten zapach...????

Muszę koniecznie jeszcze wypróbować inne produkty tej marki.

Opakowanie :
Oteieranie jest bardzo praktyczne, bo z jednej strony się naciska a druga strona unosi się do góry.
Dzięki temu jeśli mamy mokre ręce nie na problemu z otwarciem butelki.
Szata graficzna ładna,czytelna, podoba mi się.
A sama butelka to ciemno brązowy plastik o poj.300ml

Używałam go razem z partnerem prawie miesiąc.
Dla jednej osoby wystarczy na dłużej.