Guerlain, Les Voilettes Translucent Compact Powder Mattifying Veil (Puder prasowany)

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Pojemność 6,5 g

Guerlain Les Voilettes Translucent Compact Powder Mattifying Veil - puder w kompakcie. Daje efekt matowej i naturalnie wyglądającej cery. Ma lekką i aksamitną konsystencję, która po nałożeniu nie tworzy efektu maski. Stanowi idealne wykończenie codziennego makijażu.
Dostępny w 3 odcieniach: 02 Clair, 03 Medium, 04 Dore.

prasowany, rozświetlający
rozświetlające, matujące
bez parabenów, oil – free / nietłusta
Krycie
lekkie

o tak

potwierdzam wszystko co napisały poprzedniczki.
Twarz jak po photoshopie:)
Długotrwałe matowienie.
Raczej nie dla suchej skóry. Podkreśla trochę skórki

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szego

Cudowny

Po otwarciu ślicznej złotej puderniczki obezwładnia mnie ten zapach.. po prostu cudo... opakowanie jest małe i gustowne, zmieści się w każdej torebeczce. A zawartość? Jewabiste wykończenie makijażu... wspaniale matuje na długi czas... Twarz prezentuje się jak z reklamy.. gładka, delikatna, tak gdzie potrzebne jest krycie wszystko jest idealne.... po prostu magia:)

Używam tego produktu od: 5miesięcy

Niezły

Zapach fantastyczny, trwałość bez zastrzeżeń, pięknie matuje. Niestety na suchej skórze zbyt widoczny, nawet przy zastosowaniu bazy pod makijaż lub kremu i nawilżającego fluidu. Nie ma tu znaczenia czy zostanie nałożony gąbeczką czy pędzlem, choć w drugim przypadku jest jednak chyba nieco lepiej. Moim zdaniem nie ma właściwości rozświetlających. Napewno jest to dobry kosmetyk ale chyba nie dla mnie. Używam tego produktu od: 1/2 roku

Swietny

Zawsze mialam problem z pudrem. Albo odcien nie pasowal, albo tworzyla sie maska. Ten Guerlaina jest w sam raz. Nakladam go pedzlem, wtedy efekt jest bardziej subtelny. Dobrze matuje, nie wyglada sztucznie i ciezko. Pieknie pachnie fiolkami, a poza tym sliczne wyglada ta puderniczka:)

Używam tego produktu od: 2 mcy

zdecydowane KWC

Oczywiście, że kupię! w życiu nie znalazłam lepszego. Pudry Guerlaina sa według mnie bezkonkurencyjne, a prasowany powinien stanowić dla innych wielkich firm wzorzec podstawowy. Przy tym kosmetyku najnowszy puder prasowany YSL prezentuje się na twarzy jak kolorowa mąka. W zgrabnej, małej i pakownej puderniczce mieści się cudo niewidoczne na twarzy, świetnie oddające jej plastykę, czyli nie uwydatniające porów i nie dodające zmarszczek. Buzia jest długo matowa, a zarazem rozświetlona i świeża. Trudno mi opisać jeszcze dokładniej działanie tego pudru. Nie poddaje się on wilgoci i jest strasznie wydajny.

Używam tego produktu od:

Cudowny

Wcześniej kupilam ten puder ale w wesji sypkiej i jestem nim oczarowana-musisalam kupic puder prasowanay bo trudno mi bylo rozstawac sie z sypkim-nie wyobrazam sobie noszenia go w torebce i kupilam.Ten sam odcien Ambree 04 i jestr rewelacyjny.Mimo, ze prasowany daje wspanialy efekt na twarzy>jest niezwykle delikatny,swietnie sie rozprowadza załaczonym do opakowania aplikatorem.Nie tworzy efektu maski,plam itd.Przed wyjsciem z domu uzywam sypkiego a tego w kompakcie tylko do porawek w ciagu dnia.Podobnie jak Loose Powder daje wspaniały mat i leekie rozswietlenie;jest trwaly,nie zchodzi z twarzy nawel po wielu godzinach i twarz po jego zastosoawniu wprost promienieje!!Ponadto wspaniale tuszuje niedoskonałosci.Mozna go używac tylko na bloker i tez daje wspaniale efekty.Czesto tylko tuszuje skazy mojej cery korektorem i na to nakladam puder bez podkladu a skóra jest wspaniale wygladzona i świeża.Naprawde polecam wszystkim.Ja na pewno nie kupie juz innego pudru-w koncu znalazłam mój ideał ...