Timotei, Jedwabiste i Gładkie, Szampon do włosów półdługich i długich `Bambus i shea butter`

Szampon zawiera ekstrakty z bambusa i masła shea, przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów długich i półdługich. Ułatwia rozczesywanie włosów na całej ich długości oraz nadaje im jedwabistość i blask.

Tragedia

Miałam już naprawdę mnóstwo szamponów ale ten jest po prostu okropny. Pierwszy szampon po którym miałam takie siano na głowie ze nie mogłam rozczesać włosów...straszne...
konsystencja fajna, zapach też, opakowanie itd też spoko ale to co sie działo na mojej głowie to masakra ... zwłaszcza ze po 2 myciach było już tak źle ...a jak umyłam innym szamponem było już o niebo lepiej

Używam tego produktu od: ...
Ilość zużytych opakowań: 1/3

Tego szukałam!

Mam słabe, kręcone włosy. Szampon wzmocnił mi włosy, ładnie zakręcił.. Jest także niedrogi, wydajny oraz ładnie pachnie. Nie używałam go z odżywką. Ten szampon spełnił u mnie wszystkie kryteria. :) Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: lutego z przerwami

bdb !

Szapon:
-ślicznie pachnie
-jest wydajny
-nie placze włosów i ułatwia rozczesywanie
-włosy są po nim po prostu ładne
-ALE wydaje mi sie że włosy po nim troche szybciej sie przetłuszczają

Używam tego produktu od:3miesiecy z przerwami

przereklamowany

Jejku szamopn (razem z odzywka) wyprobowalam juz dawno, ale jakos tak nigdy nie mialam czasu ocenic tego kosmetyku.
Szczerze sie przyznam, ze kupilam go pod wplywem reklam. Stwiedzilam wlosy cienkie i dlugie, cena i zapach rewelacyjny a wiec czemu nie? Hm no i jest to taki zwykly szampon. Na drugi dzien wloski juz sa oklapniete i wydaja sie o wiele bardziej tluste niz przy uzyciu innych szamopnow. A wiec LIPA.
Jedyne co moge napisac to ze odzywka z tej seri sprawda sie troszke lepiej, ale tez bez zadych rewelacji.

Używam tego produktu od: zluzylam jedno, cale opakowanie

Super szampon i odzywka

Super produkt,jestem zaskoczona jakoscia,po zrazeniach do tej firmy,znowu w nia uwierzylam,i uzywam na zmiane z szamponem i odzywka mleczko owsiane i brzoskwinia.Wlosy sa miekkie,lsiace,super sie ukladaja i bosko pachna.Dla mnie super ;-)

Używam tego produktu od:3 miesiecy

do niczego

Szampon bardzo się pieni(detergent) i wysusza włosy.
Podrażnił nieco skórę głowy.
Używam z odżywką "do pary"-efekt:włosy obciążone u nasady, suche na końcach i naelektryzowane.

Używam tego produktu od:4 tygodni-kilka prób
Ilość zużytych opakowań:męcżę 1

fajny

Szamponik pięknie pachnie,świetnie wygładza długie wlosy i dobrze się pieni,włosy są milutkie i elastyczne.Używam go razem z odżywką i zapach utrzymuje się aż 2 dni!Czyli do nastepnego mycia włosów!Lubie szampony Timotei i z tego także jestem zadowolona.Dołączył do mojego ulubionego Timotei z rumiankiem i bursztynem.Polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca

Smaczniutki :)

Zapach tego szamponu podoba mi się jeszcze bardziej, niż odżywki z tej samej linii. Wyraźnie czuć 2 różne nuty: jedna kakaowa i druga - taka bardziej rześka, owocowa.
Szampon dobrze się pieni, jest gęsty i dość wydajny. Łagodny i niedrogi. Nie rzucił mnie niczym na kolana, ale można spokojnie polecić.

Ilość zużytych opakowań: ponad połowa

dobry

Bardzo dobry szampon. Mam długie, niesforne włosy, które uwielbiają się puszyć. A po tym szamponie (+ odżywka) moje włosy łatwo ułozyc :)Kupiłam, bo miał pozytywne opinie na wiżazu i to był strzał w dzisiątkę:D

Ilość zużytych opakowań: dwa

taki sobie

Ślicznie pachnie :) i chyba na tym kończą się jego zalety. Moje włosy są po nim przyklapnięte, takie trochę szorstkie ( a nie powinny). Szybko się prztłuszczają. Poza tym dodatkowo się plączą. O niebo lepszy:), *nawet b. dobry:)) jest z bawełną, którego używam od pół roku, dla mnie the best !!!

Używam tego produktu od:3 tyg.
Ilość zużytych opakowań:połowa

nie wiem

Trochę plącze włosy, i niestety trochę je przyklepuje. Ale połysk jakiśtam jest. Bardzo ładny zapach. Szampon nie wydajny :mad: No mógłby chociaż trochę objętości dodawać skoro jest do włosów długich=ciężkich :(

Używam tego produktu od: nie pamiętam

jestem na tak

Na pewno kupię go ponownie, mimo że za szamponami Timotei raczej nie przepadam. Przypadł mi do gustu tak, że na razie nie mam ochoty go zmieniać i myślę, że pozostaniemy ze sobą na dłuższy czas.

Szampon ten spełnia praktycznie wszystkie obietnice producenta. Dobrze myje, wspaniale się pieni (może aż za wspaniale, bo ubywa go w bardzo szybkim tempie niestety). Już w trakcie mycia włosów, miałam wrażenie, że stają się one bardziej miękkie, elastyczne i gładsze. I efekt ten pozostał na moich włosach po spłukaniu szamponu. Przy regularnym stostowaniu go, po miesiącu zauważyłam poprawę stanu moich włosów-a mianowicie stały się one gładsze, bardziej lśniące i wygładzone.

Po umyciu nim włosów nie trzeba już praktycznie nakładać odżywki, bo włosy rozczesują się po nim doskonale. Nie spowodował u mnie żadnych przykrych niespodzianek typu swędzenie skóry głowy czy łupież.

Plusy to także niska cena i duża pojemność butli (300 ml).

Dla moich długich włosów jest doskonały i z czystym sumieniem mogę go polecić posiadaczkom takowych:)