Bambino, Krem ochronny (stara wersja)

Bambino, Krem ochronny (stara wersja)

Pielęgnuje i chroni przed szkodliwym wpływem środowiska, zawiera tlenek cynku. Do twarzy i ciała. Od pierwszych dni życia.
Krem ochronny jest szczególnie delikatnym produktem do codziennej pielęgnacji i ochrony wrażliwej skóry niemowląt i dzieci. Dzięki zawartości tlenku cynku, talku i olejów mineralnych zapobiega powstawaniu stanów zapalnych oraz skutecznie łagodzi wszelkie podrażnienia skóry. Dodatkowo tlenek cynku sprawia, że krem chroni przed szkodliwym działaniem wiartu i promieni słonecznych ( faktor 4 ). Krem łatwo się rozprowadza. Nie zawiera konserwantów i barwników.
Produkt posiada opinię IMiD oraz atest PZH.

Niezastąpiony!

Krem do którego nie mam żadnych zastrzeżeń i który nigdy mnie nie zawiódł.

Zawsze do niego wracam po pechowych eksperymentach z innymi kremami (od ok roku moja cera jest bardzo podatna na zapychanie).

Nakładam go na noc, cienką warstwę, a na to krem antybakteryjny... efekt na mojej skórze jest naprawdę bardzo dobry.

Pomimo gęstej konsystencji i świecenia na skórze (stąd polecam głównie na noc), nigdy mnie nie zapchał, nigdy nie miałam żadnych niespodzianek... nawet po trzymaniu na twarzy grubej warstwy kremu.

Ponadto, dzięki zawartości cynku, ma kojące i lecznicze właściwości.

Świetny jako maseczka na usta oraz pękające kąciki ust oraz na miejsca poddane silnemu złuszczaniu.

Czasem mnie to denerwuje, że pomimo wieku (bliżej już do 30-stki niż 20-stki:), ciągle najbardziej odpowiada mojej skórze krem dla dzieci, ale skoro odpowiada, to nie będę się póki co pchać na siłę w bardziej treściwe kremy.

Do tego cena... jak za darmo za taką pojemność:)

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

super na mrozne dni

mam kilka kosmetykow ktore na dluuugie lata pozostana ze mna. jednym z nich jest ten krem! uzywalam go przez calą zime gdyż zakupilam go w listopadzie 2011. Jak wiadomo tej zimy mrozy byly niekiedy straszne, mimo to moja skora nic na tym nie ucierpiala. Cala zime bambino stosowalam pod fluid mimo mojej przetluszczajacej sie cery wchlanial sie niesamowicie szybko cera jakby pila ten krem ;) szczerze polecam!

Używam tego produktu od: 5mies
Ilość zużytych opakowań: 0,5

jak do tej pory niezastąpiony

choć używam go od niedawna, jestem przekonana, że nie zniknie z mojej półki, delikatny, kojący, świetnie nawilża jednocześnie nie przetłuszczając skóry. :)

Używam tego produktu od: 08-2011
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

świetnie nawilża

Kupilam ten krem, po przeczytaniu mnóstwa dobrych opinii na jego temat. Mam cerę tłusta i trądzikową, więc z jednej strony bałam sie zapchania, a z drugiej słyszalam że zwalcza krostki i super nawilża. I kupiłam, to w końcu tylko 4 zł ;) Na początku cięzko sie rozporowadzał, ale teraz już nie mam z tym problemu. Skóra jest mięciuteńka, świetnie nawilżona, ale i bardzo tłusta. Mocno sie świeci i klei, w moim przypadku cały czas [nie jest to kwestia wchłonięcia]. Mam wrażenie, że nieco zapycha [choc tragedii nie ma], z drugiej zaś strony pomaga zwalczać powstałe pryszcze [ale na pewno im nie zapobiega]. Wysusza je, a potem łatwo je oderwać czy zmyć. Jestem zadowolona z tego kremu, jest na pewno godny polecenia, jednak nie jestem pewna czy nadaje sie do mojej cery i mam wątpliwości czy jeszcze go kiedys kupię.. Na razie ma do wykorzystania prawie całe opakowanie, gdyz krem jest bardzo wydajny, a uzywam go rano i wieczorem ;)

Ilość zużytych opakowań: początek 1

wspaniały

Gdy byłam mała mama zawsze używała tego kremu do codziennej pielęgnacji. I tym oto sposobem ten kremik został moim kwc.

Plusy:
*cena
*wydajność
*dostępność
*nie zapycha
*zapach
*efekt nawilżenia (używam go wieczorem na twarz bardzo grubą warstwę- jeszcze nigdy mnie nie zawiódł)

Minusy:
*na moje stopy nie zadziałał
*nieporęczne opakowanie

Używam tego produktu od: urodzenia :D
Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie zliczyć

NAJLEPSZY !!!

Kupiłam sobie pewien krem, który wywołał u mnie reakcję alergiczną - po prostu cała twarz w krostach, a tego samego wieczora miałam iść na imprezę. Poszłam więc do sklepu, w celu kupienia jakiegos kremu, który załagodzi wysypkę (nałozenie \'tapety\' nie grało roli, mam bardzo ładną cerę i nie chciałam jej tym męczyć). Natknełam się na tani kremik bambino, który miał wyraźnie napisane \'łagodzi podrażnienia\', więc kupiłam, lekko zdystansowana, bo czego mogłam się spodziewać po tak tanim kremie? Posmarowałam twarz i po dwóch godzinach wysypka delikatnie zbladła, krostki były mniej widoczne. Do tego moja sucha skóra nabrała życia. Zaczęłam uzywać tego kremiku codziennie i zauważyłam poprawę kolorytu skóry, do tego nie jest juz taka sucha jak kiedyś. Zdecydowanie najlepszy krem dla mnie, i do tego śmiesznie tani.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

zbawienie dla UST!

na twarz nie uzywałam, ale na podraznione usta jest super, zawsze przed snem smauje grubą, warstwę i na nastepny dzien sa super nawilżone, moja mama tez bardzo sobie go chwali w dzialaniu na podraznienia np. pod nosem gdy ma sie katar ;)

Używam tego produktu od: zawsze
Ilość zużytych opakowań: nie wiem

Uwielbiam ♥

Plusy:
- cena: kosztuje około 5złotych za 75ml
- wydajność: używam go intensywnie a a starcza mi na około 2 miesiące
- bardzo dobrze łagodzi podrażnienia, pomaga mi przy podrażnionej i poparzonej skórze przez promienie słoneczne
- super nawilża, natłuszcza, w moim przypadku niweluje suche skórki
- ochrania, nadaje się w 100% podczas zimy
- nie zapchał mojej cery
- ma ładny zapach

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: zakończone dwa, rozpoczęte trzecie

Jest naprawdę dobry i nie tylko dla dzieci;)

Dobrze natłuszcza lecz trochę trudno go rozsmarować zwłaszca że moje dziecko nie cierpi smarownia buziaka,ale ładnie się wchłania i nie zostawia mocno tłustej powłoki na buzi.Idealny do przesuszonej skóry i świetnie się sprawdza na mrozne i wietrzne dni.
Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: od kilku lat;)
Ilość zużytych opakowań: obecnie 2

Wspaniałości!

"Posmaruj się kremem!" - ile razy niektórzy to słyszeli od matek. W moim przypadku było to nakładaniem na twarz warstwy Bambino. Właśnie podrażniły mi się powieki, sięgnęłam po ten krem... Natychmiastowa ulga! Przeznaczony dla dzieci, ale używają nie tylko dzieci ;) Cena jest powalająco niska, nawilżenie po tym wspaniałe, sprawia, że podrażnienia znikają, zajady też, usta się wygładzają, a nawet przebarwienia troszkę znikają. Wiem to, bo mam dosyć spore przebarwienie na ręce i używałam przez jakiś czas Bambino, zauważyłam poprawę (jednak jakiś cudów nie ma oraz nie ma ich od razu, rzecz jasna). Zapach nie jest jakoś przesadzony, w sam raz. Będę sięgać po niego zapewne jeszcze długo, długo! :)

Używam tego produktu od: odkąd pamiętam :)
Ilość zużytych opakowań: sporo...

Mój krem! KWC

Jest to jeden z moich ulubionych kremów, który zawsze stoi u mnie na półce i jest używany! Do kupna namówiła mnie koleżanka, zapewniając że szybko się wchłania i faktycznie tak jest.
Kremik świetnie łagodzi podrażnienia, szczególnie po oparzeniach słonecznych, równie dobrze może być używany jako mała ochrona przed słońcem lub w soloarium.
Krem faktycznie dobrze się wchłania, mam tłusta skórę i ten krem wcale nie pogarsza jej stanu.
Można go używać pod makijaż, tylko trzeba poczekać aż się wchłonie.
Dużą zaleta dla mnie jest cynk w składzie!
Stosuję go na dzień i na noc.
Skóra po nim wygląda świeżo i jest świetnie nawilżona. Nie podrażnia skory i z pewnością NIE ZATYKA PORÓW!
Jest bardzo wydajny, ma duże rodzinne opakowanie
Jak najbardziej polecam

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

niezastąpiony

delikatny, ładnie pachnie, nawilża jak żaden inny, łagodzi wszelkie podrażnienia, idealny na noc.
jedyną wadą jest to że nie zawsze nadaje się na dzień, zwłaszcza dla osób, które mają skórę ze skłonnością do błyszczenia.

Używam tego produktu od: odkąd pamiętam
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo