Perrigo Poland, Dermosan N + R (krem półtłusty)

Perrigo Poland, Dermosan N + R (krem półtłusty)

Apteka Polska APTE.PL
Średnia ocena: 4.85/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Dermosan N+R krem półtłusty zalecany jest do codziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry. Zawiera witaminy A i E, które skutecznie regenerują naskórek nadając mu gładkość i sprężystość. Formuła kremu ma półtłustą, lekką konsystencję, dzięki czemu delikatnie natłuszcza i nawilża skórę.

bogate
ochronne, na przebarwienia, na zaczerwienienia, zimowa ochrona, regenerujące
uniwersalne
sucha, wrażliwa, odwodniona
w tubce

Świetny

Poleciła mi ten krem koleżanka, mam obie wersje, jednak wolę ten.

+ bardzo fajnie się rozprowadza
+ nie podrażnia
+ skóra po nim jest przyjemnie miękka i gładka
+ mniej się przetłuszcza po dłuższym stosowaniu
+ nie zapycha

- mógłby bardziej nawilżać
- po nałożeniu lekko się świecę, ale przykładam delikatnie chusteczkę i jest ok.

Polecam zwłaszcza zimą lub np. po peelingu :)Używam tego produktu od: od dawna;)
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

masło

Kupiony tak &quot;dla jaj&quot;. Jeśli ktoś ma baaardzo suchą skórę, to polecam. Nie zauważyłam żadnej odbudowy i poprawy cery na twarzy. Na dzień się kompletnie nie nadaje, jest tłusty jak masło, albo i jeszcze gorzej, bo jest gęsty.
Może w zimie na noc się sprawdzi ?? hmmm..
Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:pół tubki

EDIT:
Wróciłam do kremu, kiedy tłusty krem ziaji (nagietkowy) mnie zapchał, a potrzebowałam ratunku. I nawet sie do niego przekonałam.. nadal mam jednak problem z tym, że krem nie wnika w cerę i nie nawilża jej odpowiednio. Po prostu natłuszcza i tworzy taką powłokę.. ochronną :) Można sie nim wysmarować w domku i nie bać się przesuszonego powietrza od kaloryferów, czy zanieczyszczenia skóry podczas sprzątania.
Daje rade, ogólnie krzywdy nie robi, warto spróbować. Dodaję gwiazdkę.
(w sklepach kosztuje taniej, niż tu podano. U mnie 6 zł)

Ok

Krem testowałam akurat w początkowej fazie kuracji dermatologicznej, kiedy moja skóra potrzebowała ukojenia. Myślę, że na tym polu całkiem nieźle się sprawdził, jednak kosmetyk zbytnio natłuszcza kosztem odżywienia i nawilżenia. Ma delikatny, lekko apteczny zapach, zbitą gęstą konsystencję i wygodną (nie metalową!) tubkę, z której bez problemu mogę wycisnąć resztki. Niestety pod makijaż nadaje się tylko w małych ilościach, gdyż szybko przetłuszczała mi się skóra i pojawiał się niepożądany błysk. Krem jest mało wydajny i w sumie to chyba jego największa wada. Waham się między trzema, a czterema gwiazdkami, ale ostatecznie ze względu na niską cenę dam cztery.

Super krem

Bardzo dobry krem, tak naprawdę nadaje się do każdego rodzaju cery. Idealny również do rąk, szczególnie do smarowania na noc, cudnie się wchłania a rano ręce są gładkie i miękkie. Bardzo dobry jest w okresie letnim, ja uzywam go po opalaniu, mimo iz mam tłusta cerę po tym kremie czuję sie bardzo dobrze. Do tego niska cena.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:ciężko policzyć

KWC

wspaniały krem za śmieszną cenę, idealna konsystencja, dobrze nawilża, lekko natłuszcza, dobrze sie wchłania, idealny pod makijaż, nie podrażnia, idealny dla mojej suchej i wrażliwej cery,mój kwc

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

Cudny, wspaniały!

Nareszcie znalazłam swój ukochany krem!
W życiu nie zwróciłabym na niego uwagi - jego opakowanie przypomina apteczną maść. Po raz kolejny przekonuję się, że nie warto wierzyć własnym oczom :)

Kremik jest lekki, świetnie się rozprowadza, szybko wchłania, zostawia lekki mat, idealnie nawilża, delikatnie natłuszcza. Buzia staje się mieciutka, wypoczęta - niebezpiecznie zbliża się do ideału.

A to wszystko dzięki tak niepozornemu kremowi za niecałe 7 zł! Dziękuję wizażu, dziękuję Ci za podsunięcie mi tego cuda! :)

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 i na pewno nie ostatnie

i tak i nie

w poszukiwaniach idealnego kremu zatrzymalam sie obecnie na nim.
Jest bardzo lekki, nadaje buzi ladny wyglad - lekko natluszczonej, polmatowej cery, pieknie wyglada na twarzy - taki zdrowy glow, absolutnie nie tworzy tlustej niemilej dla oka warstwy.
Bylby idealem gdyby nawilzal lepiej... mam cere mieszana, ale ten krem nie nawilza odpowiednio, na noc uzywam bardziej tresciwych kremow bo on wrecz wysusza...
ale na dzien jak do tej pory najlepszy, nie powoduje niemilych niespodzianekUżywam tego produktu od:roku

kwc

Krem jest lepszy od wielu drogich paskudstw, które zapychały mi pory i powodowały szereg niespodziewanek na skórze po pierwszym użyciu.
Użyty w stosownej ilości nie zapycha, jest lekki, szybko się wchłania, MATUJE (szok), pięknie nawilża i pozostawia efekt aksamitnej skóry - przynajmniej u mnie. Już wiele razy ratował mi skóre przed i po nadmiernym opalaniu,używam go codziennie pod makijaż i na noc, skóra się do niego nie przyzwyczaiła i nie uodporniła, jego działanie jest cały czas takie samo. Poza tym jedna tubka wystarcza mi spokojnie na 2 miesiące.

Reasumując-dla mojej problematycznej i wrażliwej cery nie ma lepszego kremu.

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań: duuużo

zawiodłam się

Na początku stosowania tego kremu byłam względnie zadowolona, choć już wtedy denerwowało mnie to że zaraz po nałożeniu miałam uczucie suchej skóry.Próbowałam go nakładać coraz więcej-bez skutku.Z czasem było tylko gorzej-nie wiem dlaczego tak na mnie działa ten krem,ale w końcu tak mnie wysuszył że musiałam go całkowicie odstawić.

Używam tego produktu od:pół roku

Doskonały!

Widzę same plusy! Idealnie natłuszcza i chroni, na dzień na noc, ja go uwielbiam i mam zawsze u siebie w domu. Niedrogi a działaniem wyprzedza inne droższe kosmetyki. Mój stan skóry polepszył sie znacznie od czasu gdy go stosuje.:D

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

Polecam!

Bardzo wydajny, super się wchłania, po dłuższym stosowaniu skóra jest zdecydowanie głądsza i odżywiona. nadajie się do smarowania twarzy przed wystawieniem na słońce (ma filtry). Jak skóra jest bardzo sucha (a wiem co to znaczy bo leczę się dermatologicznie mocno wysuszającymi preparatami) nakłądanie grubszej warstwy przez kilka dni pomaga wrócić do normy.Używam tego produktu od: półtora roku

bardzo fajny

nie jest tlusty, szybko sie wchlania, ladnie pachnie, nie lepi sie.
na zime lepsza jest jego druga wersja, tlusta (ktora jest z wit A i nie raz zalecal mi go lekarz przy oparzeniach 1 stopnia i otarciach.)
jednak na reszte por roku polecam tylko ten bo jest praktycznie do wszystkiego. do opalania, pod makijaz, po opalaniu, do rąk... na pewno warto miec go w torebce:)
Ilość zużytych opakowań:sporo:)