Perrigo Poland, Dermosan N + R (krem półtłusty)

Perrigo Poland, Dermosan N + R (krem półtłusty)

wasserman.eu
Średnia ocena: 0.00/5

Apteka Polska APTE.PL
Średnia ocena: 4.86/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Dermosan N+R krem półtłusty zalecany jest do codziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry. Zawiera witaminy A i E, które skutecznie regenerują naskórek nadając mu gładkość i sprężystość. Formuła kremu ma półtłustą, lekką konsystencję, dzięki czemu delikatnie natłuszcza i nawilża skórę.

ochronne, na przebarwienia, na zaczerwienienia, zimowa ochrona, regenerujące
uniwersalne
sucha, wrażliwa, odwodniona
w tubce
bogate

Idealny na zimę

Krem poleciła mi babcia na przesuszone dłonie. Doskonale nawilżył i poprawił stan mojej skóry. Bardzo często stosuję go również na twarz, łokcie czy też stopy. Bardzo szybko się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy co jest dla mnie bardzo ważne. Makijaż na tym kremie trzymał się bardzo dobrze. Dodatkowo krem ma piękny zapach co jest również ważne przy jego aplikacji. Zdecydowanie kupię kolejne opakowanie. Jest to bardzo uniwersalny produkt

Przecudowny zapach

Krem bardzo tani, kupiłam w aptece. Zawiera wit. A i E. Półtłusty chyba raczej nie jest, jak dla mnie był mocno tłusty, ale nie przeszkadzało mi to, ponieważ świetnie nawilżał twarz. Opakowanie wygodne, apteczne. Nie powodował żadnych podrażnień, nie zapychał. Dla samego zapachu warto spróbować.

Nie tylko do twarzy

Jeden z moich ulubionych kremów, obecny w kosmetyczce od zawsze. Bardzo mocno nawilża, ale w nadaje się jedynie na noc, ponieważ pozostawia bardzo tłusty film. Z tego względu wracam do niego co jakis czas ale nie stosuję go codzienne. Idealny do stosowania miejscowo, na bardzo przesuszone fragmenty twarzy, w moim przypadku poza strefą T. Bardzo lubię stosować go również na dłonie. Jest delikatny dla skóry ze skłonnością do alergii i wyprysków, niestety zatyka pory.

Dobry krem ochronny na podrażnienia ♥

Krem jest bardzo uniwersalny, bo od czasu do czasu sięga po niego cała moja rodzina - w zależności od potrzeb. Nadaje się do każdego typu skóry, również dla alergików i osób z wrażliwą cerą. Dostępne w kremie witaminy A i E, wpływają na nawilżenie i regenerację naskórka. Używam go zarówno do twarzy, jak i na łokcie, pięty, dłonie i różne podrażnienia ♥‿♥.

Krem można kupić w aptece - dostępna jest również tłusta wersja tego produktu. Oba kremy działają dobrze i stosuję je naprzemiennie.

Opakowanie produktu jest bardzo praktyczne, a krem znajduje się tubie, którą w razie czego można przeciąć i wydostać resztki ze środka. Krem jest zbity, jednak bardzo dobrze się go rozprowadza na skórze.

Krem dobrze chroni przed mrozem, zostawia na skórze lekko tłustawą warstwę, dobrze pachnie i dobrze się wchłania. Produkt zawiera witaminy A i E, a więc otula naszą skórę, ma działanie zmiękczające i łagodzące podrażnienia. Wpływa na szybszą regenerację naskórka, lekko napina i nadaje skórze blasku. Posiada filtry przeciwsłoneczne UVA i UVB chroniące skórę przed oparzeniem i nadmiernym wysuszeniem.

Świetny, ale..

Krem jest naprawdę bardzo dobry. Jednak mam do niego parę zastrzeżeń.
Ale może najpierw o plusach.
Krem przede wszystkim wspaniale wygładza i zmiękcza cerę. Świetnie nawilża i ratuje moją przesuszoną cerę. Nakładam go wieczorem na coś nawilżającego, np. serum z kwasem hialuronowym, i rano tak samo, pod makijaż. Na mojej suchej cerze naprawdę dobrze sprawdza się pod make up, podkład nie wygląda wtedy sucho i robi mi fajny glow na cerze. Nie jest też jakoś specjalnie tłusty, szybko się wchłania pozostawiając delikatny film. Początkowo czuć go na twarzy, ale z czasem to uczucie zanika.
A teraz minusy:
Wydaje mi się że moja cera szybko do niego się przyzwyczaja. Najlepsze efekty daje mi pierwsze parę użyć, pod koniec opakowania już nie ma efektu wow. Dlatego nie mogę go stosować non stop. Po skończonym opakowaniu kupuję inny krem i za jakiś czas wracam do Dermosanu.
Po drugie skład! Jest niestety chemiczny. Jedyne substancje aktywne to wit. A i E. A w składzie na samym końcu... BHA! Bardzo szkodliwy konserwant kancerogenny! Dlatego z żalem niestety będę musiała rzadziej używać tego kremiku :( a szkoda

Dermosan półtłusty

Krem Dermosan używam od dawna, zazwyczaj na noc i sprawdza się bardzo dobrze. Skóra jest rozświetlona i promienna, nie widze nawilżenia, ale zauważyłam wygładzenie. Nie zapycha porów, jest wydajny i taniutki!

Ulubiony!

Pierwszy raz kupiłam Dermosan głównie ze względu na jego niską cenę. Tak, że nawet jeśli nie byłby to produkt spełniający moje oczekiwania, nie byłoby go szkoda wyrzucić.

Ale nie ma czego wyrzucać! Ten krem to hit. Nie zapycha i nie wysypuje mojej problematycznej cery a do tego świetnie nawilża. Do tego ten zapach - kocham go.

Uwielbiam Go ????

Cudo z apteki za grosze .świetny,bogaty krem który ochroni twoja buzie przed zimnem,wiatrem i słońcem .Używam go praktycznie cały rok ,jak nie u siebie to na buzi moich dzieci .Jest bardzo gesty i dosyć tłusty ,pozostawia film na skórze ale niesamowicie nawilża i chroni nasza cerę.Świetnie mi się sprawdza na łokciach i kolanach,kiedy się przesuszą.Mam go zawsze w torebce,używam go również na dłonie i usta kiedy tego wymagają

Nawet gdybym chciała ;)

Jestem chyba jedną z niewielu osób które ten hipoalergiczny krem uczulił. Dałam mu kilka prób jednak za każdym razem mocno zaczerwieniona twarz a po odstawieniu mijało.

Niezbędny w okresie zimowym :)

Dermosan często zagląda do mojej kosmetyczki szczególnie w okresie jesienno zimowych, zazwyczaj sięgam po półtłusty jako że tłusty jest zdecydowanie za ciężki. Kiedy zaczyna się okres grzewczy moja skóra lubi się przesuszyć i wychodzą suche skórki. Lubię wtedy zrobić peeling, nałożyć maseczkę z maści z wit A, i wetrzeć na noc Dermosan. Skóra jest gladka, nawilżona, suche skórki odchodzą w zapomnienie;) Sprawdza się również na przesuszoną skóre na łokciach, kolanach, dłoniach.

Dermosan

Dla mnie trochę zbyt tłusty więc nie używam kremu pod makijaż. Zdarza się że używam go do rąk gdyż świetnie nawilża i odbudowuje naskórek. Do tego cena jest bardzo atrakcyjna

Najlepszy.!

Postanowiłam kupić ten krem gdyż mojego dotąd ukochanego którego stosuje od lat akurat nie było. Byłam steptycznie nastawiona gdyż moja skóra jest wymagająca praktycznie każdy krem mnie zapycha bądź powoduje łzawienie oczu. Mam skore mieszana z tendencja do przetłuszczania się a policzki suche w dodatku mam duża skłonność do alergii.
Krem w tubce na wielki plus jest to najbardziej higieniczna forma. Zapach przypomina mi tradycyjny krem nivea. Konsystencja treściwa. Krem stosuje na noc rano twarz jest nawilżona i wypoczęta. Delikatnie rozjaśnia przebarwienia po Stefanach. Nie powoduje alergii. Nie dziwie się już czemu nawet Anja Rubik go stosuje. Mój nowy faworyt polecam każdemu.!!!