Biotaniqe, Pure Detox, Węglowy peeling - żel - maska 3 w 1

Biotaniqe, Pure Detox, Węglowy peeling - żel - maska 3 w 1

Węglowy Peeling-Żel-Maska 3w1 to multifunkcyjny preparat zapewniający wielowymiarowe działanie peelingująco-oczyszczające. Skóra nabiera zdrowego blasku. Aktywny Węgiel z Bambusa dogłębnie oczyszcza skórę z nagromadzonych toksyn i zanieczyszczeń. Glinka Kaolin odbudowuje i ściąga pory. Mikrokropelki krzemowe łagodnie ścierając, wygładzają skórę twarzy. Papaina delikatnie rozpuszcza martwe komórki naskórka.
Peeling: niewielką ilość nanieść na wilgotną skórę twarzy. Masować ze szczególnym uwzględnieniem miejsc wymagających głębokiego oczyszczenia. Następnie spłukać wodą.
Żel: Niewielką ilość rozprowadzić na wilgotnej skórze twarzy. Masować, następnie spłukać wodą.
Maska: Porcję produktu rozprowadzić na oczyszczonej skórze twarzy. Pozostawić do wyschnięcia. Po ok. 10-15 min. spłukać wodą.

w tubce
drobnoziarniste
żel
mechaniczne, enzymatyczne
tłusta, normalna, sucha, mieszana
wygładzające, oczyszczające
oil – free / nietłusta, bez parabenów, bez alkoholu

Meh

Czy 3 w 1? Nie powiedziałabym. Może jako żel/peeling jeszcze ujdzie jednak robi straszne błotko na twarzy przy zmywaniu i nie jest to łatwy proces. Jako maska mi się nie sprawdził. Nie przepadam za jego małą gęstością a specjalnie dałam mu drugą szansę po kilka latach od wymęczenia pierwszej tubki..

Wyrządził mi sporą krzywdę

Nie wiem, jak było w innych przypadkach, ale nie do mojej cery i nie do moich niedoskonałości. Po nieco dłuższej kuracji z zastosowaniem owego specyfiku stan mojej tłustej i zanieczyszczonej cery znacznie się pogorszył. Krosty były na porządku dziennym. Nie zauważyłam także korzystnego działania na rozszerzone pory i zaskórniki. Pozostanę przy peelingach enzymatycznych, te mechaniczne to nie moja bajka. Raczej koszmar.

Raczej na tak

Lubię korzystać z tego typu produktów. Co do tego peelingu wydaje mi się że mógłby być bardziej gęsty ale poza tym nie ma się do czego przyczepić. Skóra po użyciu jest gładka i miła w dotyku. Polecam

3 w 1, a w praktyce 0

Opakowanie: Poręczna miękka tubka z zamykaniem na zatrzask

Konsystencja: Dość gęsta, ciemnoszara, tłustawa maź z małymi drobinkami

Wydajność: Wysoka

Zapach: Bardzo chemiczny, dla mnie dziwny i nieprzyjemny, inny niż żel myjący z tej samej serii

Działanie: Producent obiecuje 3 w 1 - dla mnie nie sprawdził się w żadnej z tych funkcji. Zmywa makijaż, ale po umyciu twarzy pozostawia na niej jakąś tłustawą warstwę, wcale nie daje mi uczucia czystości. Drobinki peelingujące są tak drobne, że nie złuszczają naskórka. Jako maseczka nie jestem w stanie jej utrzymać na twarzy, bo daje mi wrażenie ciężkości i brudu.

Podsumowanie: Kupiłam ten produkt, bo skusiła mnie jego obiecywana wielofunkcyjność i fakt, że bardzo lubię żel myjący z tej serii. Niestety, jak to czasem bywa, gdy chce się coś do wszystkiego, ostatecznie w niczym nie sprawdzi się tak jak powinno.

Rewelka

Produkt zakupiłam na promocji w drogerii Rossmann. Lubię markę Biotanique. Super składniki, przystępna cena, poza tym ślicznie pachną. Co prawda ten peeling jest węglowy, ale nie brudzi zlewu, ręczników itd. To naprawdę duży plus. Poza tym świetnie oczyszcza twarz, pozostawia przyjemne uczucie orzeźwienia i świeżości. Pomaga w walce z nadmiernym wydzielaniem sebum oraz z niedoskonałościami. Nie podrażnia skóry trądzikowej, nie uczula. Po wykonaniu peelingu, skóra nie jest tak czerwona jak w przypadku zastosowania innych, ostrych peelingów. Czego chcieć więcej? Serdecznie polecam:)

3 w 1 to chyba za dużo

Peeling - żel - maska 3 w 1 od Biotaniqe to produkt, który jak dla mnie ma zbyt wiele zastosowań. Dla mojej skóry mieszanej to chyba zbyt wiele. Czy to peeling? Tak, zdecydowanie wyczuwalne są drobinki zawarte w produkcie, co więcej dobrze usuwa martwy naskórek. Wydaje mi się, że na tym powinno zakończyć się zastosowanie produktu. Czy to żel i maska? Moim zdaniem niekoniecznie. Produkt zbyt bardzo obciąża moją skórę.

Średniak

Stosowany był przeze mnie tylko jako peeling. Skóra po nim była wyraźnie odświeżona, ale nie radził sobie najlepiej z likwidacją martwego naskórka. Produkt ciężko jest zmyć z twarzy.
Starczył mi na bardzo długo, ale nie wiem czy to kwestia wydajności produktu, czy bardziej tego, że niechętnie po niego sięgałam.

Rzeczywiście żel, peeling , maska w jednym

Produktu używa codziennie mój nastoletni syn borykający się z niedoskonałościami
i suchą, atopową skórą,
ja stosuję go średnio 2- 3 razy w tygodniu .

Opakowanie to ciemna ,grafitowa tuba
o pojemności 150 ml zamykana na zatrzask.
Kolor produktu - ciemny ,czarno - szary, węglowy,
Zapach - delikatny , naturalny, trudny do zdefiniowania.
Konsystencja - gęsta w postaci pasty.

Produkt w połączeniu z wodą dobrze rozprowadza się na skórze, świetnie oczyszcza, a delikatne drobinki lekko masują skórę i usuwają wszelkie zanieczyszczenia.
Mam wrażenie ,że skóra po zastosowaniu produktu jest nie tylko dobrze oczyszczona
i odświeżona , ale również nawilżona, każdorazowo wyczuwam lekką warstwę ochronną ,która ma zapobiegać utracie wody.

W przypadku mojego syna jest to bardzo pomocny szczegół, ponieważ on nie lubi stosować kremów , a po użyciu recenzowanego produktu skórę ma nawilżoną .
W moim odczuciu twarz po aplikacji jest gładka ,miękka i przyjemna w dotyku , zdecydowanie oczyszczona i odświeżona, gotowa do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych .

Polecamy

Całkiem całkiem

Kupiłam ten żel w Rossmannie za około 10 zł, głównie z powodu tego że jest 3w1 (żel, peeling i maska) oraz zawartości węgla w składzie. Jestem posiadaczką skóry z tendencją do powstawania niedoskonałości dlatego wszelkie kosmetyki na bazie węgla i nie tylko pomagają mi w tej nierównej walce. Żel znajduje się w dużej, czarnej tubie. Ma on specyficzny taki trochę węglowy zapach, ale to mi nie przeszkadza. Żel ma niewielkie drobinki, które delikatnie ścierają naskórek. Skóra po nim była delikatnie oczyszczona. Jako maska stosowałam go 1-2 razy w tygodniu. Skóra po zmyciu maseczki była wygładzona, oczyszczona a niedoskonałości skóry troszkę zredukowane.

Całkiem dobry kosmetyk

Kosmetyk używałam głównie jako maski do twarzy i spisywał się bardzo dobrze. Buzia po niej była ładnie oczyszczona, wygładzona, delikatna, podrażnienia czy niedoskonałości złagodzone. Jednak po masce nosek nie jest do końca oczyszczony dlatego przed jej zmyciem lekko pocierałam nos, żeby peeling zrobił swoje no i zadziałało. Końcówka nosa, skrzydełka wszystko pięknie doczyszczone. Nie pocierałam całej twarzy, ponieważ mam skórę wrażliwą.
Drobinki w peelingu są średniej ścieralności i uważam, że to idealne rozwiązanie dla każdej cery, żeby nie zaszkodzić skórze. Kolor maski ciemny popiel, w końcu to kosmetyk na bazie węgla
z bambusa. Zapach typowy dla masek węglowych. Warto podkreślić, że kosmetyk zawiera oczyszczoną wodę z technologią probiotyczną, która wspiera pożyteczną mikroflorę skóry, wzmacnia jej naturalną odporność oraz chroni.
Kosmetyk jest ok. Zdaję sobie sprawę, że nie u każdego może się sprawdzić. Na szczęście u mnie się nie zmarnował

Nawet ok

Jako maska produkt sprawdza się dość dobrze. Można też używać tego produktu jako żel, delikatnie odświeża on skórę i oczyszcza ale nic poza tym. Jako peeling nie złuszcza dobrze skóry, drobinki mogły by być większe

Dla mnie super

Jak dla mnie, ten produkt sprawdza się super. Co prawda nie mam cery mocno borykającej się z niedoskonałościami, ale pory i zaskórniki się pojawiają. Ten produkt radzi sobie z nimi bardzo dobrze. Regularnie stosowana maska (2 razy w tygodniu) i codziennie stosowanie jako żel, daje naprawdę fajny efekt. Co do poniższych opinii. zgodzę się, że jako peeling jest zbyt delikatny (stosuję inny, oddzielny produkt), ale jeśli coś jest zarówno żelem jak i peelingiem, to drobinki nie mogą być ostre, bo wtedy z kolei nie spełniałyby funkcji żelu myjącego tylko stricte peelingu :)