Pharmaceris, M, Tocoreduct Forte (Preparat zmniejszający istniejące rozstępy i blizny poporodowe /Krem redukujący rozstępy)

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

bialastokrotka.pl
Średnia ocena: 0.00/5

Apteka Polska APTE.PL
Średnia ocena: 4.86/5

zobacz więcej ofertzwiń

Preparat o specjalnej formule dostosowanej do wymagań skóry kobiety w ciąży oraz po jej zakończeniu. Skutecznie spłyca głębokość rozstępów na biuście, brzuchu, biodrach, pośladkach i udach. Redukuje barwę rozstępów, które przybierają kolor otaczającej je skóry. Wykazuje natychmiastowe działanie ujędrniające i uelastyczniające. Utrzymuje odpowiednie nawilżenie skóry. Krem szybko się wchłania i nie pozostawia plam.
Witamina E - wychwytuje wolne rodniki, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry,
Proteiny z dyni zwyczajnej - regenerując włókna kolagenu i elastyny przywracają skórze elastyczność i odpowiednie napięcie,
Ekstrakt owocowy - skoncentrowane soki owoców oraz kwasy owocowe przyspieszają odnowę komórkową,
Masło shea - ma właściwości łagodzące i zmiękczające.

50-100ml
z defektami
regenerujące, ujędrniające, uelastyczniające / na rozstępy
pielęgnacja ciała
w tubie
serum

Całkowicie sprostał oczekiwaniom!

Bardzo skuteczny krem, działa tak jak zapewniają producenci. Po ciąży moja skóra na brzuchu była wiotka z brzydkimi bordowo-fioletowymi rozstępami. Po roku (nieregularnego) stosowania mogę powiedzieć, ze rozstępów nie widać a skora jest znacznie bardziej jędrna. Jestem bardzo zadowolona szczególnie, ze nie spodziewałam się tak dobrego efektu!
Krem jest lekki i wydajny, łatwo sie wchłania.

Używam tego produktu od: 1 roku

Rozjaśnia rozstępy

Polecam ten krem, bo jest bardziej skuteczny niż inne droższe specyfiki. Wygodnie się nakłada i jest wydajny. W moim przypadku redukcja ograniczyła się do rozjaśnienia rozstępów. Efekty było widać zarówno na starych rozstępach z okresu dojrzewania, jak i na świeżych. Nie zauważyłam spłycenia, mimo że smarowałam się sumiennie przez ponad dwa lata. W końcu stwierdziłam, że nic więcej kosmetyki nie zdziałają z moimi rozstępami.
Używam tego produktu od: używałam ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

kiedyś pomagał a teraz zobacze

Mam rozstępy. Tego kremu zaczęłam używać gdy były one jeszcze mało widoczne. Pomagał mi on. Niestety po jakimś czasie przestałam go używać nawet nie wiem czemu. Na wakacjach zauważyłam, że mam dużo więcej rozstępów i w dodatku są białe. Moje uda wyglądają jak zebra. Postanowiłam znów zacząć stosować ten krem. Kiedyś mi pomagał mam nadzieje, że i teraz mi pomoże. Może któraś z was wie jak pozbyć się dogłębnie BIAŁYCH rozstępów. Boje się, ze już kremy mi nie pomogą :(

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kilka

Polecam :)

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jak na razie jest to najlepszy produkt do walki z rozstępami jaki kiedykolwiek miałam. Rozstępy pojawiły mi się 2 lata temu z powodu wahań wagi. Zaczęłam kupować kremy, które miały pomóc z tym problemem, jednak dopiero ten krem tak naprawdę coś zrobił. W ciągu miesiąca z czerwonych ran zrobiły się blade blizny. To wielka poprawa, bo jak wiadomo rozstępów nie da się całkowicie usunąć. Poza tym produkt jest za przystępna cenę. Jest też dosyć wydajny, jedno opakowanie starczyło mi na 5-6 tygodni, a stosowałam dwa razy dziennie jak zalecał producent.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

skutecznie zapobiega

Krem ma fantastyczną nieklejącą formułę, szybko się wchłania-najszybciej z testowanych przeze mnie kosmetyków tego typu. Faktycznie zapobiega pojawianiu się rozstępów. Kiedy tylko zdradziłam go na krótko z innym kremem, o którym litościwie w tym miejscu nie wspomnę, od razu pojawiły się fioletowawe prążki. Wróciłam więc do tocoreduct, który trochę "wybladził" prążki, ale ich jednak całkowicie nie usunął. Minusem jest dla mnie zapach - i nie przekonuje mnie info na tubie, że ileśtam procent kobiet uważa zapach za przyjemny. Mi on śmierdzi chemicznymi kwiatkami. Poza tym brzuch mi urósł,inne miejsca też wymagają uwagi (biust, uda, pupa), a wydanie 40zł na małą 75ml tubkę kremu... no cóż, może do niego wrócę.

widać efekty

W okresie ciąży pierwsze rozstępy pojawiły mi się na biuście. Bardzo się tym przeraziłam, bo były ogromne, fioletowe, rozchodziły się promieniscie, były okropne. Szukałam więc w aptece odpowiedniego specyfiku i natknęłam się na ten produkt firmy Pharmaceris. Efekty zauważyć można było już po tygodniu, później było juz tylko lepiej. Teraz rozstępy są już prawie niezauważalne a minął ponad rok odkąd się pojawiły. Na rozstępy na brzuchu, już tego produktu nie używam, testuję inne środki, bo problem z brzuchem jest gorszy. Myślę, że jeszcze wrócę do tego kremu.
Odjąć gwiazdkę mogę tylko za małą pojemność tubki. Bardzo szybko zużywałam, a potem przecinałam opakowanie, żeby dokopać się do zalegającego w tubce kremu- był zbyt cenny żeby go wyrzucić razem z opakowaniem!Używam tego produktu od: kilku miesięcy

całkiem ok

Zaczęłam ten krem stosować pod koniec ciąży. Zużyłam jedno opakowanie i dostałam w prezencie drugie. Smaruję nim rozstępy na brzuchu i zauważyłam, że rozstępy trochę się wygładziły, rozjaśniły i zmnieszyły. Krem ma lekką konsystencję i szybko się wchłania. Można polecić!!

Używam tego produktu od:4 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Warto

Mam rozstępy na pośladkach, już białe
Po zużyciu 2 opakowań stały się mniej widoczne, mniej wyczuwalne pod palcami, nabrały bardziej cielistego koloru, więc wszystkie obietnice producenta zostały spełnione
Ja zamawiała krem w aptece internetowej, i kosztował mnie 35złotych:)
Jedno opakowanie starczyło mi na 3 tygodnie

Używam tego produktu od: przez 1,5 miesiąca

bdb

Krem ten naprawdę spłycił moje rozstępy na brzuchu które niestety pojawiły sie po nagłym przytyciu!Preparat jest świetny w stosowaniu, szybko sie wchłania, cudnie pachnie, nie klei się. Jednak jest mało wydajny a przy zawartości 75ml przy cenie 40zł to trochę mało moim zdaniem. Ale naprawdę warto go kupić!

Używam tego produktu od:miesiąca

słaby

Kupiłam, zuzyłam, efektów nie było. Teoretycznie nie ma problemu, bo cudu nie oczekiwałam, ale nadzieja umiera ostatnia ;) Był niewydajny i średnio przyjemny w stosowaniu. Moze dałabym mu 3 *, jak wiekszosci kosmetyków, które mnie nie zraziły do siebie, ale ostatnio stosowałam Elancyl - i tu były rezultaty. I to widoczne dla mnie, która w swoje rozstepy nie wpatruje sie z uwaga ;) Dlatego wolę kupić Elancyl, wprawdzie droższy, ale bardziej wydajny i skuteczny. Proste, prawda...? ;)

Używam tego produktu od:parę miesięcy temu

można wypróbować

Krem zakupiłam w okresie ciąży, z nadzieją, iż zmniejszy rozstępy na brzuchu, które pojawiły się nagle w 9 miesiącu. Kremu używałam na świeże rozstępy (jeszcze fioletowe), aby jak najszybciej zapobiec powstaniu następnych i zmniejszyć już istniejące.
Moje uwagi:
- krem jest dobry, ale nie daje spektakularnych rezultatów (ujędrnia skórę, ale nie redukuje całkiem rozstępów)
- nieznacznie wygładza skórę, rozstępy spłycają się, jednak nadal pozostają widoczne
- zdecydowanym plusem jest bardzo szybka zmiana zabarwienia rozstępów - w ciągu 3 tygodni rozstępy z fioletowych zmieniły barwę na bliską zabarwieniu skóry
- dodatkowo krem ma lekką, przyjemną konsystencję i szybko się wchłania
- ogólnie krem można wypróbować, ale nie należy oczekiwać zbyt wiele.

Zuzylam wlasnie pierwsza tubke -starczyla na niecale 3tygodnie, stosowalam na biust, a ten mam poteznych rozmiarow-, i zamierzam kupic nastepna (niestety, nie tak latwo go dostac). Kosmetyk ma rzeczywiscie fantastyczna konsystencje, swietnie sie rozsmarowuje, rewelacyjnie wchlania. Pachnie bardzo delikatnie i subtelnie. Zdecydowanie UJEDRNIA, napina, i NIESAMOWICIE WYGLADZA skore. Juz po tygodniu mozna zauwazyc i wyczyc ta delikatnosc gladziutkiej, wypolerowanej wrecz, napietej skory. Przestaje czuc sie zalamania w miejscach rozstepow. Dla samego tego efektu, warto specyfik zakupic. Niestety, nie zauwazylam widocznej redukcji rozstepow, na pewno splycenia, choc delikatnie wyblakly pod wzgledem koloru (ze srebrzystych zrobily sie cieliste).To i tak bardzo duzo. Zamierzam kupic teraz druga tubke i kontynuowac kuracje.

Używam tego produktu od: niecale 3 tyg.