Pharmaceris, M, Tocoreduct Forte (Preparat zmniejszający istniejące rozstępy i blizny poporodowe /Krem redukujący rozstępy)

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

bialastokrotka.pl
Średnia ocena: 0.00/5

Apteka Polska APTE.PL
Średnia ocena: 4.86/5

zobacz więcej ofertzwiń

Preparat o specjalnej formule dostosowanej do wymagań skóry kobiety w ciąży oraz po jej zakończeniu. Skutecznie spłyca głębokość rozstępów na biuście, brzuchu, biodrach, pośladkach i udach. Redukuje barwę rozstępów, które przybierają kolor otaczającej je skóry. Wykazuje natychmiastowe działanie ujędrniające i uelastyczniające. Utrzymuje odpowiednie nawilżenie skóry. Krem szybko się wchłania i nie pozostawia plam.
Witamina E - wychwytuje wolne rodniki, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry,
Proteiny z dyni zwyczajnej - regenerując włókna kolagenu i elastyny przywracają skórze elastyczność i odpowiednie napięcie,
Ekstrakt owocowy - skoncentrowane soki owoców oraz kwasy owocowe przyspieszają odnowę komórkową,
Masło shea - ma właściwości łagodzące i zmiękczające.

regenerujące, ujędrniające, uelastyczniające / na rozstępy
pielęgnacja ciała
w tubie
serum
50-100ml
z defektami

z czystym sercem polecam!!!

z wielką chęcią ocenię ten kosmetyk!!!
specyfik ma miły delikatny wręcz neutralny zapach, odpowiednio kremową konsystencję(najmilszą w użyciu jaką do tej pory spotkałam!), która łatwo się wchłania i miło wmasowywuje. nie klei się. ale co najważniejsze działa!!!
od półtorej roku walczę z rozstępami i wypróbowywałam na początku wszystkie kremiki z dolnej i średniej półki.teraz już sięgam wyżej bo rozstępy to nie pryszcz :(
zaraz po pojawieniu się wzmianki w prasie pobiegłam go szukać - i nie było łatwo znaleźć!!! niby dostępny tylko w aptekach, a w aptekach i w hurtowniach farmaceutycznych głucho...teraz już widze go częściej :) już po 2 tyg. wmasowywania 2 razy dzienne zaczęłam widzeć efekty!!! skóra stała się jedwabiście gładka w dotyku, świetnie nawilżona i jędrniejsza. wreszcie przestały mi się zapadać palce w rowki rozstępów!!! po półtorej tubki zaczęły blaknąć i może do tej pory by już były prawie niewidoczne ale ja zachęcona efektami zmieniłam go na reductor galenica(efekt zerowy albo i minusowy) potem na specyfik loreala(ten jest ok.)...żałuję że go zdradziłam!!! właśnie dziś kupiłam nową tubkę - 33 zł - przyzwoita cena jak za tę jakość.naprawdę szczerze polecam!!!
znów używam :) i postanowiłam dodać że tubka starcza mi na ok.2 tyg.2 razy dziennego obfitego smarowania ilością mniej wiecej orzecha włoskiego :)
Używam tego produktu od: pół roku z przerwami na inne