Delia, Henna do brwi w kremie

zobacz więcej ofertzwiń
Kategoria
Marka

Henna do brwi w kremie Henna Cream Delia to:
- wygodny sposób na koloryzację brwi w zaciszu domowym,
- metoda idealna dla Pań w każdym wieku,
- zastępuje codzienne używanie konturówki do brwi,
- łatwy i ekonomiczny zabieg do samodzielnego wykonania,
- wystarczy wymieszać niewielką ilość kremu koloryzującego z dołączonym aktywatorem i nałożyć gładką emulsję na brwi za pomocą patyczka z opakowania,
- po zmyciu henny zaleca się wymodelowanie brwi w modny lub ulubiony sposób,
- nasycenie koloru zależne do czasu farbowania,
- wykonany według zaleceń na opakowaniu zabieg, nadaje brwiom wymarzony kształt i podkreśla oprawę oczu,
- trwałość koloru do 14 dni sprawia, że możesz zapomnieć o pielęgnacji brwi każdego dnia, a na urlop nie musisz zabierać dodatkowych kosmetyków,
- produkt przebadany dermatologicznie,
- subtelny grafitowy, równomierny kolor polecany przy włosach blond i jasny brąz o chłodnym odcieniu.
Opakowanie henny do brwi w kremie Henna Cream Delia starcza na 15 aplikacji.

henny
odświeżenie koloru
fluid / krem
Trwałość
do kilku myć

Delikatny efekt

Henna jest bardzo łatwa w użyciu, nie uczula, jest tania a w dodatku polskiej marki. Odcień ciemny brąz sprawdza się u blondynki. Daje piękny naturalny kolor, nie farbuje skóry. Genialnie podkreśla włoski, jak dobry makijaż brwi. Wszystko na plus ale niestety u mnie efekt utrzymuje się 3 dni. Nie mam czasu żeby tak często uzupełniać hennę więc efektem cieszę się krótko.

Zawsze do niej wracam

Henna spełnia moje oczekiwania. Jest prosta w użyciu. Mieszamy aktywator z kremem do uzyskania jednolitej konsystencji i nakładamy na brwi. Trzymam dłużej niż zaleca producent i zawsze efekt mnie zadowala. Wcześniej używałam tylko czarnej, teraz mieszam czarną z brązową i jestem bardzo zadowolona efektem. Widzę efekt na moich brwiach tak do 10 dni, później już zaczyna być niewidoczna.

Średniawka

Bardzo łatwa w użyciu - wystarczy połązcyć krem z aktywatorem i mamy gotowe. Efekt bardzo delikatny - trzymam zwykle dłużej niż zakłada producent, a i tak nie szału :( Mnie nie uczuliła, ani nie podrażniła, ale efekt utrzymuje się bardzo krótko - do tygodnia maks...

Nie ma sensu

Ostatnio brakuje mi czasu na jeżdżenie do kosmetyczek, więc postanowiłam zrobić sobie hennę sama. Wybór padł na Delię i hennę w kremie w kolorze 3.0 Ciemny brąz.
Mieszankę przygotowuje się łatwo, chociaż przy pierwszej próbie miałam lekki problem- korek od buteleczki zszedł razem z zakraplaczem i płyn poleciał jak woda z kranu. Druga próba była bardziej udana. Kremem operuje się dość łatwo, nie ścieka, ale po nałożeniu można się przestraszyć, bo ma dość ciepły odcień. Efekt kolorystyczny po zmyciu jest bardzo ładny i nieprzesadzony.
Niestety, jej trwałość powoduje, że jest to dla mnie nieudany produkt. Zmywa się już następnego dnia! Zawsze dbam o dobre odtłuszczenie skóry, próbowałam kilka razy, trzymając ją dłużej, ale efekt jest taki sam. Jeden, dwa dni i już nie ma po niej śladu.

Moja ulubiona henna

Używam tylko tej henny od kilku lat i uważam, że jest niezastąpiona. Mam dość gęste brwi, więc nie wymagam wiele, ale ta naprawdę daje ładny kolor i utrzymuje mi się on dość długo (4-5 dni, w porównaniu do innych produktów tego typu, w kremie, to naprawdę dużo). Nie podrażnia mnie, nie uczula, nie ma zapachu, łatwo zmyć ją w razie czego ze skóry. Daje naturalny efekt (kiedyś przetrzymałam ją ze 40 minut, bo cię zapomniałam i naprawdę nie wyglądała źle ????). Opakowanie szybko mi się rozpada, ale to taka mała wada.

Może być

Jak na sklepową hennę w takiej cenie może być. Moje któreś z kolei opakowanie. Wydaje mi się, że kiedyś lepiej się trzymała, teraz muszę robić hennę co dwa tygodnie, a powinna się utleniać ogólnie po miesiącu. Ogólnie mam ciemną oprawę oczu, ale skoro można coś poprawić i dołożyć to czemu by nie?
Używam tylko czarnej na brwi i do rzęs, no i właśnie szybko to znika. Kiedyś na zajęciach w szkole kosmetycznej powiedziano mi że stosowanie regularne henny do ciemnej oprawy oczu spowoduje rozjaśnienie włosków dlaczego?
A to wszystko za sprawą wody utlenionej. No i tak jest... Faktycznie włoski mi się rozjaśniły przez te x lat i to bardzo, już nie są takie czarne jak kiedyś. Wiadomo, że henna w proszku jest mocniejsza ale nie mogę stosować ze względu na silne drażnienie oczu, więc została mi tylko w kremie. Zakupię jeszcze nie raz.

ZALETY:
cena
dostępność

WADY:
po x latach stosowania powoduje rozjaśnienie włosków za sprawą łączenia z wodą utlenioną (ale tak już jest)
nie jest za bardzo trwała

Preferuję wersję żelową, ale ta też jest ok

Oceniany odcień: czarny

Z Delii używałam dwóch rodzajów henny - tej właśnie, kremowej, oraz żelowej. Różnią się nieco między sobą i tak naprawdę od naszych indywidualnych upodobań zależy, która będzie nam bardziej odpowiadać.

Henna w kremie ma dużo bardziej rzadką konsystencję niż wersja żelowa - nie jest to wada, według mnie tak samo łatwo się nią pracuje, jedynie może bardziej trzeba uważać, żeby się nie ochlapać, bo w tej wersji o to łatwiej.
Rozprowadza się dobrze, można precyzyjnie zaznaczyć brwi.

Największa moim zdaniem różnica widoczna jest w kolorze oraz trwałości. Podczas gdy żelowa henna w tym samym odcieniu ostatecznie daje na brwiach czarno-brązowy odcień, o tyle kremowa jest dużo bardziej szara, wpadająca w popiel. Różnica jest widoczna, obie są moim zdaniem w porządku, ale jednak ta żelowa wersja czerni bardziej mi odpowiada - jest bardziej dopasowana do mojego typu urody.
W przypadku czarnego odcienia nie sugerowałabym się tak bardzo tą czernią - odcień nie jest w żadnej mierze smoliście czarny czy sztuczny, to raczej mocno ciemny brąz, trochę takie espresso, który bez obaw mogą stosować blondynki, tak jak ja, o ile mają naturalnie ciemniejszą oprawę oczu czy ciemniejsze włosy u nasady. Przynajmniej u mnie efekt jest naturalny.

Trwałość. Szaleństwa nie ma, u mnie utrzymuje się około tygodnia, stopniowo blaknie. Zanika w ładny sposób. Ewentualne zabrudzenia na skórze schodzą szybko (na drugi dzień nie są widoczne). Trwałość oceniam jako słabszą od żelowej wersji (tam efekt utrzymywał się prawie do dwóch tygodni).

Warto zaznaczyć, że henna jest łagodna, nie wywołała żadnych podrażnień czy alergii, przy ostrożnej aplikacji nie szczypie w oczy (używam jej także do rzęs). Oczywiście zawsze trzeba zachować ostrożność, na pewno nie jest to produkt, który powinniśmy pakować sobie do oka ;)

Myślę, że w przyszłości pozostanę przy żelowej wersji henny Delia - ale nie wykluczam, że i po tą kiedyś sięgnę. Gdyby była trwalsza i o takim samym odcieniu jak odpowiednik w żelu, to miałaby u mnie pięć gwiazdek.

Nie podrażnia.

Bardzo lubię ten produkt, gdyż mam delikatna cerę skłonną do podrażnień i u mnie się sprawdza. Włoski są ładnie zabarwione, jestem także zadowolona z trwałości tego produktu.

Dobra henna w kremie

Super, że ma w składzie olejek arganowy, który dobrze działa na włoski.
Łatwa aplikacja i podoba mi się kolor. Trzyma się włosków, nie spływa, polecam zakup tej henny.

Bardzo dobra henna

Dzięki kremowej konsystencji bardzo wydajna, wystarczy na bardzo długo. Łatwa w aplikacji, nic nie spływa. Nie daje efektu przerysowania za co duży plus.

Często używam

Henna mi osobiście bardzo odpowiada. Zazwyczaj używam w kolorze brązu. U mnie się sprawdza i trzyma mi się na włoskach do 2 tygodni, na skórze max 2 dni, ale ja akurat nie lubię mieć na skórze henny. Konsystencja jest dobra , ja się do niej już przyzwyczaiłam. Mam na swoim koncie kilka innych marek, z tą jednak dobrze mi się współpracuje. Aplikuje się bardzo dobrze i łatwo, nie uczula ani nie podrażnia. Efekt dla mnie jest naturalny i nie przerysowany. Jest wydajna, ale ja z jednego opakowania korzystam max 3 razy, bo im dłużej opakowanie leży, tym według mnie słabszy efekt koloryzujący a wręcz go prawie nie widzę.

Nie

Dla mnie ta henna jest słaba. Efekt utrzymuje się jeden dzień, a następnego dnia nie widać, aby cokolwiek było robione. Nie po to robi się hennę, aby ją codziennie powtarzać dla efektu . Beznadziejny, więcej nie kupię na pewno.