Clean & Clear, Oczyszczająco - chłodzący tonik

Clean & Clear, Oczyszczająco - chłodzący tonik

Nowy głęboko oczyszczający chłodzący tonik dokładnie oczyszcza skórę, aby usunąć zatykający pory brud, tłuszcz i makijaż, co może prowadzić do powstania pryszczy. Dzięki przełomowej technologii, podczas oczyszczania tonik przyjemnie schładza skórę,zwężając pory i zmniejszając ich widoczność. Skóra jest czysta, odświeżona i pięknie rozjaśniona.

oczyszczające, odświeżające
tonizowanie twarzy
młoda, tłusta, trądzikowa, mieszana
płyn

Przydatny

Używam go raz na jakiś czas,na wieczór albo do przecieranie bardziej problematycznych obszarów twarzy kiedy zachodzi taka potrzeba.Tonik ładnie rozjaśnia,ułatwia gojenie i podsuszanie zmian skórnych(bardzo dobrze robi mu zawartość kwasu salicylowego który naprawdę dobrze radzi sobie z dezynfekowaniem).Zapach ma o dziwo całkiem przyjemny choć intensywny.Efektu chłodzącego nie czuję,ale absolutnie mi to nie przeszkadza-nie kupuję toników w celu schłodzenia tylko oczyszczenia cery ;).Trzeba jednak zauważyć,że tonik ma działanie dość inwazyjne i nie wyobrażam sobie używania go na codzień.Mimo wszystko raz na jakiś czas się sprawdza.

ach ten kwas

Ja kocham kwasy. KOCHAM. Tu jest salicylowy - cudownie oczyszcza, zwęża pory, jak coś pomajstrujemy na nosie i nie tylko (czytaj wyciskamy do krwi) - goi się w 2 dni.
Odkaziciel doskonały.

Wiadomo - nie codziennie, i nie całą twarz, ale emergencyjnie - niezbędny.

Pachnie ładnie, ja lubię zapach alkoholu ;] Chłodzi jakby chciał a nie mógł, ale to nie o to chodzi przecież.

milutki

Pozytywnie mnie zaskoczył: nie podrażnia, nie wysusza, cera jakby ładniejsza, znośnie pachnie, chłodzi raczej niewiele, choć miło odświeża. Wkurza mnie w nim tylko to, że kiedy go nalewam na wacik z tej wielkiej butli, zawsze chlupnę trochę na podłogę - niezależnie od tego czy to początek czy koniec opakowania.
Nie wiem, czy kupię ponownie, lubię zmieniać toniki.

Używam tego produktu od: ok 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: jedna butelka

dobry

Liczyłam na silne działanie chłodzące, ale niestety okazało się ono minimalne, praktycznie niewyczuwalne. Zapach wg mnie nie jest zły, toniki Clean&Clear pachniały gorzej i ostrzej. Podobnie jak inne kosmetyki tej marki dobrze oczyszcza skórę, odświeża ją. Twarz jest czysta, gładka. Wysusza wypryski, stają się mniejsze i mniej widoczne.

Używam tego produktu od: miesiąc, może dwa

GENIALNY tonik

Nigdy nie przypuszczałam, że tonik z alkoholem może być taki dobry. Generalnie nie używam takowych od kilku lat, to przypadkowy zakup wakacyjny, spowodowany ograniczonym wyborem.
+ pomimo zawartości alkoholu NIE WYSUSZA ani trochę
+ świetnie łagodzi podrażnienia
+ bardzo dokładnie oczyszcza
+ WIDOCZNIE ZWĘŻA PORY
+ skóra odzyskuje zdrowy koloryt, szybciej się goi
+ wypryski zmniejszają się

- jak dla mnie to śmierdzi a nie pachnie, ale może to spowodowane jest faktem, że generalnie używam toników bez alkoholu, bardzo łagodnych. Ale jego zapach nie jest aż taką wadą, żebym go miała znielubić:)
Ten tonik jest fantastyczny

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

fajny kupilam go choc balam sie ze bedzie chlodzacy
jego chlodzenie jest niewielkie
poza tym slicznie pachnie
a po jego uzyciu skora od razu jest ozywoiona i taka czysta
cena okolo 14 zl
pojemnosc jak kazdego toniku clean and clear

polecam

Używam tego produktu od:niedawna