Bambino, Krem pielęgnacyjny SPF6

Bambino, Krem pielęgnacyjny SPF6

Krem pielęgnacyjny przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry twarzy i ciała niemowląt i małych dzieci. Dzięki starannie dobranym składnikom nawilżającym i pielęgnującym pozawala utrzymać naturalną równowagę skóry i zapewnia jej długotrwałą ochronę przed wysuszeniem. Ma lekką konsystencję, która sprawia, że krem łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Nie zawiera barwników.

Sympatycznie :)

Bardzo fajny kremik. Delikatny, nie powoduje alergii :P Osobiście używam go na przesuszoną od mrozu skórę na brodzie. Moja przyjaciolka naklada go na odmrożone dłonie, gdzie skora jest sucha i podrażniona. Dobrze sie wchłania, łagodzi, usuwa uczucie pękania i pieczenia. Jak napisała moja poprzedniczka sprawdza się też przy postrzępionych skórkach wokół paznokci. :D
Polecam :)

Super!

Uznaję ten krem za moje kosmetyczne odkrycie 2008 roku :-).

Bardzo ładnie pachnie,doskonale pielęgnuje skórę.Dla mnie jest niezbędny gdyż stosuję go jako...KREM POD OCZY.Sekret zdradziła mi moja kosmetyczka.Mieszam odrobinę kremu z kroplą witaminy A i kroplą witaminy E ( może być oczywiście z kapsułki ale wygodniej jest używać witamin z buteleczek ) i cudowny eliksir gotowy.W moim przypadku zdecydowanie wygrywa z All About Eyes Clinique który do niedawna jeszcze używałam.

Świetnie sprawdza się jako krem do skórek wokół paznokci.Po tym cudownym kremie wreszcie przestały mi się strzępić.

Nie muszę chyba dodawać,że przy takiej wielkości opakowania to chyba najbardziej ekonomiczny krem jaki kiedykolwiek miałam :-)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

super

moim zdaniem bardzo dobry. slicznie pachnie i dobrze nawilza.jest wydajny (uzywam go razem z siostra juz od kilku mieisecy i nadal jest ponad pol pudelka). dobrze sie wchlania i dzieki temu stanowi bardzo dobra baze pod makijaz.

Używam tego produktu od:4 miesiace

idealny dla dziecka

Idealny krem dla mojej córeczki. Delikatny, lekka konsystencja szybko wchłania się, świetnie nawilża buzię. Łagodzi podrażnioną skórę wokół ust ( Malutka mocno ślini się). Pachnie bardzo delikatnie. Jest wydajny i niedrogi. Nie znalazłam żadnego minusu więc daję mu komplet gwiazdek.

Ostatnio wypróbowałam go na sobie. Mam tłustą, problematyczną cerę. Krem ładnie ją nawilżył, buzia nie świeciła się. Ten krem na długo u nas zagości :)

Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie pierwszego

pierwsza pomoc...

Pierwsza pomoc!Uzywam kiedy musze szybko zalagodzic podraznienie.Gdy skore mam zaczerwieniona i piekaca.POo nalozeniu grubej warstwy kremu na podrazniona skore natychmiast jest duzo lepiej, zaczerwienienie znika a podraznione mijesce jest ladnie nawilzone.
Krem ma fajna konsystencje oraz delikatny zapach.

Ilość zużytych opakowań:

super

klasyka kremów. idealny na zmęczoną skóre przez makijaże i trudy codziennego dnia:-).dzięki niemu moja skóra odpoczywa i poprawia się jej jędrność i kolor. tani, ładnie pachnie, godny polecenia

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:dużo

doskonały krem do rąk

doskonały bo nawilża, natłuszcza i wygładza - zarówno skórę jak i paznokcie, świetny skład, bardzo tani a do tego naprawdę wydajny - jedno opakowanie starcza mi na 2 miesiące. no i ten zapach....

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam ale dużo

świetny

Bożesztymój! Jakim cudem jeszcze tego kremu nie oceniłam? Przeoczenie straszne.

Kosmetyk z gatunku uniwersalnych. Co prawda krawata nie zawiąże, ale robi wszystko co powinien robić najnormalniejszy w świecie, tradycyjny krem - ma lekką konsystencję, łatwo i szybko się wchłania, nawilża na długo, nie podrażnia skóry, nie piecze w oczy (mam niesamowite zdolności do wtykania kremu w oczy).

Używam go głównie latem (kiedy tradycyjny krem Nivea robi się trochę za ciężki i za tłusty), zarówno do bladego lica, jak i do całego ciała.
Duży plus za prosty i wygodny plastikowy (zakręcany) słoik, przyjemny nie-upierdliwy zapach i wydajność.

Polecam!

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka słoików

zwyczajny.

Do twarzy zdecydowanie się nie nadaje - kiedy go nałożę mam wrażenie, że cera się pod nim dusi. Błyszczy się, ale to nie jest największym problemem. Myślałam, że jako kosmetyk dla dzieci, będzie delikatny, niestety rozczarowałam się.

Do ciała też nie bardzo się nadaje, bo nawilża bardzo, bardzo słabo.

Na szczęście szybko go zużyłam. Więcej do niego nie wrócę.

zapchał :-(

Kupiłam ten krem bo skończył mi się Bambino ochronny i pomyślałam że jak ten był taki dobry to pielęgnacyjny również będzie ok i skusiła mnie również lekka konsystencja.
Niestety po kremie wyskoczyły mi na twarzy krostki i musiałam przestać go używać. Mam raczej suchą cerę i kremik jak dla mnie słabo nawilża.
Wrócę do Bambino ochronnego :-)

Używam tego produktu od:tygodnia

Super! :)

Używam od kilku dni. Smaruję moją suchą buźkę i od razu zauważyłam efekty. Świetnie nawilża, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Moja buzia jest nawilżona i gładziutka. Nadaje się także pod makijaż :) i świetna cena!

Używam tego produktu od: kilku dni

Niestety zapycha

Poczatkowo zachwyca - kompletnie rozny od bambino ochronnego - wogole nie tlusty i nie taki gesty - nakladanie go odbywa sie bez wiekszych problemow, lekka konsystencja, szybko sie wchlania, latwo rozprowadza. Dobrze nawilza, ale zapycha. I wydaje mi sie ze przetluszcza skore, dlatego uzywam teraz tylko do rakUżywam tego produktu od:roku