Bambino, Krem pielęgnacyjny SPF6

Bambino, Krem pielęgnacyjny SPF6

Krem pielęgnacyjny przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry twarzy i ciała niemowląt i małych dzieci. Dzięki starannie dobranym składnikom nawilżającym i pielęgnującym pozawala utrzymać naturalną równowagę skóry i zapewnia jej długotrwałą ochronę przed wysuszeniem. Ma lekką konsystencję, która sprawia, że krem łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Nie zawiera barwników.

Świetny

akurat skończył mi się krem do twarzy i Coś mnie podkusiło, żeby wypróbować ten specyfik w słodkim różowym opakowanku. I to był strzał w dziesiątkę! Krem świetnie nawilża, ma leciutką konystencję, więc szybko się wchłania i nie zatyka porów. W dodatku ślicznie pachnie, jest bardzo wydajny i niedrogi. To się nazywa pozytywne zaskoczenie :-)

Używam tego produktu od:kilku dni

bobaskowy kremik marzeń

Duzo lżejsza wersja klasyczego bambino,ale równie skuteczna.Uzywam go ja i moja córka,ja jako balsam dp na dekolt ona po kąpieli do ciałka i buzi.Wczoraj gdy smakowała cytryne kwas owocowy mocno obszczypał jej usta,wystarczyło jedno posmarowanie tym kremem i nie ma śladu.Polecam za niska cene i sliczny zapach.

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:

Pomocny

Dobry nie za drogi kremik. Nie za tłusty. Dobrze nawilża i koi. Niewygórowana cena. Nie uczula i zachowuje delikatność dla skóry wrażliwej. Dość wydajny. Nie wiem czy kupię ponownie. Używam teraz Nivea Baby i lepiej się sprawdza jako krem pielęgnacyjny. Polecam jeśli chodzi o podrażnienia i inne małe problemy ze skórą.

Używam tego produktu od: Używałam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2-3

Doskonały

Zdumiewająco dobrze nawilża skórę.Ładnie,delikatnie pachnie.Dobrze się rozprowadza.Pozostawia ochronną warstwę na ciele.Nie podrażnia skóry nawet noworodka.Opakowanie poręczne i praktyczne.Produkt sympatycznie i miło wyglądał.Zwraca uwagę i zainteresowanie ciekawych oczek maluszka.Polecam.

Używam tego produktu od:Używałam ok.4 lat

zdumiewająco dobry

Używam kosmetykow dla dzieci, ponieważ mam wrażliwą skórę, nawet bym powiedziała, że atopową i męczą mnie swędzące wysypki/placki, szczególnie dokuczliwe zimą.
Postanowiłam zakupić tym razem bambino, o nowej lekkiej formule, za opakowanie 150 ml zaplacilam 5 zł.
Krem bardzo dobrze się sprawdził, pielęgnuje suche miejsca, zabezpiecza przed utratą wilgoci, nie podrażnia, chociaż obawaiłam się tego (alkohol w składzie).
Lekka foruła dosć szybko się wchłania, ale nie jest wodnista i bardzo lekka, dla mnie w sam raz,
Polecam wszystkim, na pewno jeszcze kupię.

Używam tego produktu od:m-c
Ilość zużytych opakowań:1,5

Do niczego

Mam próbkę kremu dołączoną do gazety. Było to bardzo dawno, a opakowanie, mimo że niewielkie, straszy wciąż na półce. I zapewne będzie straszyło, bo po prostu nie mam pomysłu, do czego można go używać:
# do twarzy nie, bo za gęsty i zapycha (mnie wyjątkowo, już po trzech aplikacjach pojawiły się wypryski);
# do ust nie, bo spływa i zupełnie się nie wchłania (w kategorii kremów stosowanych na usta zawsze będę porównywała z bezkonkurencyjną ponadczasową Niveą);
# do rąk nie, bo się klei i nie wchłania;
# do stóp nie, z wymienionych w poprzednim punkcie powodów;
# do ciała nie, bo zapycha ta samo jak twarz i się klei;
# na podrażnienia nie, bo ich zupełnie nie łagodzi (wydaje mi się wręcz, że stan pogarsza, ale w momencie próby byłam już tak zrażona do kremu, że mogło mi się wydawać).

Może na pupy niemowlaków się sprawdza, ale jeśli jakiś dorosły chciałby spróbować na sobie - zdecydowanie odradzam. Bubel wszechczasów!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: część 1 w bólach

Sama z siebie raczej bym go nie kupiła, ale na szczęście odkryłam go jakiś czas temu w łazience. Z początku myślałam, że to ten co zawsze, gęsty krem podobny do Nivei. Ale okazało się, że ten który miałam na myśli to ochronny, a ten jest pielęgnacyjny. I jest zupełnie inny niż tamten potworek ;)
Ma lekką konsystencję, błyskawicznie się wchłania i dobrze nawilża. Nie zostawia błyszczącej warstwy, także można stosować go też na dzień. Czasami używam go zamiast balsamu do ciała i też się dobrze spisuje.
Jedyna wada - wydaje mi się, że trochę zapycha :(

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:2, może 3

ok

ja używam przede wszystkim dla dzieci i bardzo lubię za zapach i zmiękczanie skóry dzieci, czasami używam do rąk (ze względu na zapach), ogólnie mówiąc jest to sprawdzony i godny polecenia produkt

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań:nie jestem w stanie policzyc

nie dla mnie...

kupłiam go ponieważ partiami moja skóra na twarzy jest bardzo sucha, myślałam ze jeżeli krem ma lekką konsystencje, będzie się szybko wchłaniał i świetnie nawilżał... jednak zawiodłam się, krem jest lepki, średnio się wchłania, i ma konsystencje wazeliny :(

Używam tego produktu od:miesiąca

może być

krem dobrze nawilża przesuszone partie skóry
jednak jak dla mnie nie nadaje sie do pielegnacji buzi: jest za ciężki, gęsty, mazisty a nakładając go czułam duży dyskomfort
jako krem do innych parti ciała może być

łagodzi podrażnienia

Mam chyba jakąś nowszą wersję tego kremu, bo w żadnym wypadku nie jest on gęsty ani zbity, wręcz przeciwnie: jest lekki i daje się bez problemu rozprowadzić. Gęsta i tłusta jest wersja ochronna tego kremu, natomiast ten nawet na opakowaniu ma napis "lekka konsystencja". Smaruję nim twarz i całe ciało. Do cery mieszanej nadaje się raczej tylko na noc, bo twarz jednak trochę się po nim świeci, natomiast stosowany na ciało jest świetny. Sprawdza się zwłaszcza po depilacji i w ogóle w przypadku podrażnień. Szybko się wchłania, nie jest tłusty. Trochę przeszkadza mi zapach kremu, wg mnie zbyt intensywny i na dłuższą metę męczący

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

jednak nie

Miałam go kiedyś dawno jako dziewczynka i wtedy do pielęgnacji nadawał się świetnie.Najbardziej lubiłam ten zapach.

Ostatnim razem nabyłam go latem, do smarowania buźki podczas opalania i zawiodłam się.Ciężki, gęsty, wręcz zbity i tłusty, dzięki Bogu - krosty mi po nim żadne nie wyskoczyły.

Generalnie to nadaje się tylko do stóp i to na noc, bo słabo się wchłania.
Używam tego produktu od:nie używam