Yves Rocher, Bio Specific Active Sensitive, Soin Dermo-Traitant Anti-Rougeurs (Krem na zaczerwienia, chroniący przed zimnem)

Łagodny krem o strukturze balsamu doskonale chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak zimno lub wiatr. Redukuje widoczne zaczerwienienia i zapobiega powstawaniu nowych, dzięki zawartości wyciągu z ziarnopłonu, który zapobiega rozszerzaniu naczyń krwionośnych.

:-/

Kupilam go pod koniec marca i zaczelam go uzywac dopiero teraz.Wiec moze stad moje rozczarowanie-krem jest przeznaczony na zime.Teraz niestety nie sprawdza sie calkowicie.Zostawia okropnie tlusty film,buzia sie swieci.W zimie na pewno by sie sprawdzil i jest to tylko moja wina,ze rozpoczelam uzywanie tego kremu latem.
Byc moze kupie go na zime i zrobie edit:)

Używam tego produktu od:miesiaca

MÓJ ULUBIONY NA ZIMĘ

Po wielu poszukiwaniach kremu na zimę zdecydowałam sie na zakup tego i jak dla mnie rewelacja. W większości mam uczulenie na kosmetyki tej firmy, więc się ociągałam z kupnem tego ale jak zrobili promocję, to się zdecydowałam i jestem zachwycona.
Krem ma świetną konsystencję, jest wydajny, bardzo delikatnie i ładnie pachnie, nie zapycha, nie uczula,świetnie się wchłania, otula skórę delikatną warstwą chroniącą naczynka przed różnicami temperatur nie pododując jednocześnie błyszczenia czoła, nosa i brody.
Do tego bardzo przyjemne dla oka opakowanie.
Zdecydowanie polecam

Używam tego produktu od:miesiąca

dobry ale troche sie rozczarow

dobry krem ale nie widze po nim prawie zadnych efektow jesli chodzi o cere naczynkowa. wiadomo ze stan naczynek sie nie poprawi ale chociaz myslalam ze rumień się zmniejszy ale nic... uzywam go od miesiaca. moze to za krotko. mam jescze 2 opakowania. zuzyje je ale jak nie zobacze efektow to wiecej nie kupie. Ogolnie dobrze nawilza, skora jest gladka, nawilzona. ale nic wiecej.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 , mam jescze 2 nowe

Jedyny na zimę!

Kupiłem produkt zachęcona recenzjami na KWC. Nie żałuję decyzji.
Nabyłam go na początku listopada, gdy pojawiły się pierwsze przymrozki, a moja normalna jak dotąd cera zaczęła się strasznie czerwienić. Stosowałam go na dzień, pod krem koloryzujący. Bardzo bałam się, że skóra będzie mi się szybciej przetłuszczać, ale na szczęście tak nie było. Nakładając go czułam wyraźną warstwę ochronną na swojej twarzy. Na początku mnie to irytowało, ale gdy tylko wychodziłam na dwór i uderzył mnie zimny podmuch, to bardzo się z tej ochrony cieszyłam. Czułam, że działa. Przede wszystkim czułam, że robię coś dobrego dla mojej skóry, gdy na zewnątrz -15C. Na szczęście nie daje efektu typowo tłustego kremu, chociaż jego konsystencja jest bardzo konkretna i gęsta. Pod kremem koloryzującym wchłania się do matu.
Używany regularnie znacznie zmniejszył moje zaczerwienienia na policzkach. Nie zapychał porów, nie miałam z nim żadnych problemów natury alergicznej, bądź innej.
Łatwo się rozprowadza, bardzo przyjemnie pachnie, wchłania się w kilka minut. Używam go cały czas i zostało mi go na 2-3 użycia. Jedno opakowanie starczyło mi na 5 miesięcy. Za tą cenę to wychodzą grosze, zwłaszcza, że YR słynie z promocji. Na pewno wrócę do niego następnej jesieni/zimy.
Nawet mój mężczyzna dał się skusić na wklepanie sobie tego kremu, gdy miał problemy z mrozem lub suchością skóry. Potem już sam do mnie przychodził i prosił o ten "różowy, fajny krem" ;)
Jedyne co mi w tym nie odpowiadało to opakowanie w formie słoiczka - trochę ciężko się paluchem wydłubywało krem, ale muszę przyznać, że ten słoiczek przeżyło niejeden poważny wypadek z wysokości prosto na łazienkowe kafelki.
Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1, będą następne

super :)

Moje KWC na dzień. Same plusy:
-kojące działanie
-świetne nawilżenie
-miły zapach
-bardzo wydajny (wystarczy tak niewiele)
-nie uczula (u mnie to rzadkość)
-łagodzi podrażnienia
Zdecydowanie polecam dla wymagającej naczynkowej cery skłonnej do alergii. :) :) :)

Używam tego produktu od: 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań:1/3 op.

Niezly na zaczerwienienia

Uzywam tego kremu po wyjsciu z silowni - blyskawicznie radzi sobie z moimi zaczerwienionymi policzkami. Niestety nie widzialam poprawy stanu naczynek.
Zdecydowanie lepszy od Avene, po ktorym nie ma zadnego efektu!

Uwaga: nie wiem czemu ten krem jest opisany jako chroniacy przed zimnem. Producent nie obiecuje takiego dzialania.

Używam tego produktu od: 1 rok

dobry

Bardzo dobry krem . Dośc tłusty , ale wchlania sie dobrze zostawiając lekki film . Najważniejsze jednak , ze działa! Zmniejsza rumień , koi , chroni skórę . Wydajny , zapach neutralny . Bardzo dobry na zimę .Używam tego produktu od:od roku, z przerwą

bardzo go lubię

Bardzo polubiłam ten krem :)
Używam go zawsze, gdy moja skóra wydaje się podrażniona, z widocznymi zaczerwieniami, kiedy ściąga i piecze, kiedy wydaje się przesuszona..
Używam go gdy wiem że dzień spędzę na dworze, lub gdy wracam po całym dniu spędzonym na świeżym powietrzu.
Ogromna zaleta tego kremu, to jego delikatność, zarówno jeśli chodzi o konsystencję, łatwość nakładania i nie pozostawianie tłustej warstwy, jak i o jego sposób działania. Moje skóra jest dosyć wymagająca i łatwo o podrażnienia po zastosowaniu kremu, ten nie podrażnia, a łagodzi.
polecam bardzo :)

Ilość zużytych opakowań: 1,5

podrazniajacy

strasznie mnie podraznil

po uzywaniu przez okolo miesiac mialam podrazniona cere, czerwone plamy i pieczenie twarzy

podobnie bylo z mleczkiem z tej serii

nie polecam

Używam tego produktu od:miesiaca

Nawet, nawet

Nawet calkiem dobry krem. Jakis czas temu nabawilam sie strasznego podraznienia. Zmienilam pielegnacje na apteczna tzn zmywalam cere preparatem aptecznym, a potem uzywalam wody teramalnej. Uzylam tez pare razy kremu dla dzieci z cynkiem i dzieki temu pozbylam sie podraznienia. Potrzebowalam jeszcze kremu, ktory ukoi moja naczynkowa cere i nie bedzie jej podrazniac. Wkoncu dopiero co pozbylam sie podraznienia. Padlo na ten krem, ktory niestety kupilam po normalniej cenie. Co mnie na poczatku zdziwilo, to to ze odbieralam go zupelnie inaczej niz opisywano go w recenzjach . Mialam cere wysuszona, ktora pila go jak wode. Musialam sie dosmarowac ponownie, a i nie bylam pewna czy po paru minutach cera mi sie znow sciagac nie bedzie. Tak bylo ok tygodnia i moja skora nie wolala juz pic. Jedno smarowanie wystarczylo. Lekki rumien rozjasnial sie. Uzywalam i uzywam kremu tylko na noc. Nawet przy 28°C i uzywaniu na noc sprawdzil sie. O dziwo krem nie bylt mi za ciezki, wrecz odwrotnie, czulam po nim jeszcze wiekszy komfort niz wczesniej. Jednak obawiam sie, ze gdy temperatury beda jeszcze wyzsze tak powyzej 30°C to moze okazac sie za ciezki. Oczywiscie pewnosci nie mam, gdybam tylko. Nie wiem czy kupie ponownie, bo wlasnie dostalam krem Rubialine od SVR i chce go wyprobowac. Podejrzewam ze jego konstencja na upaly bedzie ok, ale czy w zimie tez? Wtedy pewnie chetnie wroce do Yves Rocher. Krem godny polecenia

edit:
Zuzylam kilka sloiczkow i wyprobowalam inne kremy do cery naczynkowej. ten krem uwazam za bardzo udany zakup, ale jednak nie na zime. W ostatnia zime nie umialam sie z nim tak dogadac jak z kremem regenerujacym na noc AA Oceanic czy Nivea Sensitive Balance na noc. U mnie lepiej sprawuje sie gdy temparatura nie jest zbyt niska, cos mi w niem wtedy brakowalo, czasami musialam sie dosmarowac , bo bylo mi za malo. Milo wspominam ten krem i pewnie kiedys znow zakupie, ale moimi faworytami jest niedostepny dla mnie Oceanic( zakupuje jak jestem w Pl) lub juz dostepny dla mnie Nivea Sensitive Balance.

.Używam tego produktu od:konca marca

sprawdza się

Krem spełnia obietnice producenta. Naprawdę dobrze chroni skórę przed zimnem i wiatrem, a do tego działa wzmacniająco na naczynka. Cera jest wyciszona, ukojona, mniej się czerwieni, nie szczypie.

Wiem, co mówię, bo miałam okazję sprawdzić ten krem w akcji ;) zimą i zdawał egzamin. Wtedy używałam go na dzień, teraz z racji ciężkawej konsystencji raczej na noc. I też dobrze działa.

Krem ma gęstą, treściwą konsystencję, ale nie jest to żaden tłuścioch. Wchłania się ładnie, cera się po nim nie błyszczy jakoś nadmiernie. Dzięki tej bogatej konsystencji jest dosyć wydajny.

Pachnie delikatnie i przyjemnie, nie to co killer zapachowy - tonik z tej serii.

Jedyne co mi się w nim nie podoba, to szklany słoiczek. Nie dość, że niehigieniczny i niezbyt wygodny, to jeszcze ciężki, toporny.

No i cena mogłaby być niższa, bo ta regularna jest wygórowana. Całe szczęście, że w YR często bywają promocje 2 w cenie 1 albo -50% :D

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

tak!

Uzywam ten kremik przez cały rok bez wzgledu na pore. Czy to lato czy zima. Kremik bowiem świetnie nawilża, koi, łagodzi moją bardzo wrażliwą skóre. Mam cere mieszana, sklonna do wypryskow, latem sie swieci, zima szybko ulega podrażnieniom, ale ten kremik daje dzielnie rade wszelkim przeciwnosciom :] Latem oczywiscie dla matu uzywam specyfikow matujacych, gdyz uzycie tego kremiku na dzien groziloby wzieciem mnie za latarnie przez przechodniow na ulicy:D Ale na noc dla zlagodzenia.. SUPER !

Używam tego produktu od: dlugooo
Ilość zużytych opakowań: 2 słoiczki