Ziaja, Oliwkowa, Mydło pod prysznic

Ziaja, Oliwkowa, Mydło pod prysznic

Doskonale wygładza i skutecznie zmiękcza skórę, wykazuje skuteczne działanie ochronne na naskórek.
Intensywnie nawilża i zapobiega nadmiernej utracie wody. Zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego. Nie narusza naturalnego pH i warstwy ochronnej naskórka.

Poprzedni skład:Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco Glucoside, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Olive Oil PEG-8 Esters, Panthenol, Polyquaternium-67, Cocamide DEA, Sodium Chloride, EDTA, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Mitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citric Acid, CI 16035, CI 19140, CI 42090, CI 47005

Obecny skład: AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCO-GLUCOSIDE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, COCAMIDE DEA, SODIUM OLIVAMPHOACETATE, PANTHENOL, POLYQUATERNIUM-10, SODIUM CHLORIDE, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL, PARFUM (FRAGRANCE), LINALOOL, BUTHYLPHENYL METHYLPROPIONAL, CITRIC ACID, CI 42090, CI 19140, CI 47005, CI 16035.

żele pod prysznic
relaksujące / aromaterapeutyczne, oczyszczające
zapachowa
w żelu
normalna

Mnie jakoś nie zachwycił, ale ja wolę bardziej cytrusowe zapachy do kąpieli.

Mydło pod prysznic Ziaja Oliwkowa to produkt, co do którego mam mieszane uczucia. Pozytywnie świadczy o nim jego formuła na bazie oliwy z oliwek, która delikatnie oczyszcza skórę, jednocześnie ją nawilżając. Zapach jest subtelny i naturalny, co jest dużym plusem. Produkt dobrze się pieni i łatwo spłukuje, pozostawiając skórę czystą i miękką.

Niektórym może przeszkadzać brak intensywnego zapachu lub uczucia silnego nawilżenia skóry. Opakowanie w formie butelki jest praktyczne, ale dla niektórych może być trudne w wydobyciu resztek produktu.

Ogólnie, mydło pod prysznic Ziaja Oliwkowa to dobra opcja dla tych, którzy szukają delikatnego produktu pielęgnacyjnego o naturalnym składzie. Mnie jakoś nie zachwycił, ale ja wolę bardziej cytrusowe zapachy do kąpieli.

Naturalny, oliwkowy, nasz ulubiony z Ziaja

Świetne myło/ żel pod prysznic - wspaniale myje i pielęgnuje skórę. Skóra się nie uczula, nie podrażnia, nie jest szorstka, jest miękka w użyciu i gładka. Używając tego kosmetyku masz pewność że tani produkt spełnia wszystkie deklaracje producenta. Używamy go całą rodziną, często. Opakowanie wygodne, wygodne dozowanie. fajna konsystencja.

Dobrze oczyszcza i odświeża, ale ma fatalny skład :(

Przez długi, długi czas stroniłam od marki Ziaja, ale ostatnio nabieram do niej coraz większego zaufania, głównie za sprawą wypuszczanych na rynek przez marke nowych linii kosmetyków o zmienionych, dużo bardziej przyjaznych skórze i środowisku naturalnemu składach. Ziaja stopniowo poprawia również INCI w swoich "starych" produktach. No i właśnie taki "stary" produkt dostałam w prezencie ;)

Plastikowa, przezroczysta butelka o pojemności 400 ml posiada jasnozielony kolor - dokładnie taki sam, jak kosmetyk. Szata graficzna ultra minimalistyczna. Składa się z logo, kilku napisów informacyjnych i subtelnego wizerunku oliwki.
Konsystencja produktu jest tradycyjnie żelowa, a zapach nasuwa na myśl dość syntetyczną, mydlaną oliwkę. Nie jest jednak zbyt intensywny.

Żel bardzo dobrze współpracuje z myjką tworząc dość gęstą pianę przy stosunkowo niewielkiej ilości kosmetyku. Skutecznie oczyszcza i odświeża skórę nie podrażniając jej i nie powodując alergii. Nie wysusza.
Czy zauważyłam jakieś szczególne wygładzenie, zmiękczenie czy ochronę skóry, o czym informuje producent? Nie bardziej niż stosując inne żele pod prysznic.
Krótko mówiąc - kosmetyk spełnia swoje podstawowe zadanie i to tyle. Jeśli nie potrzeba Ci niczego więcej to kupuj śmiało!
Mnie jednak nie podoba się skład na tyle, że dopóki nie zauważę jakiejś konkretnej zmiany to do niego nie wrócę. Nie przesadzę, jeśli powiem, że ten żel to w gruncie rzeczy sama mieszanka mocnych i kontrowersyjnych (SLES, Cocamide DEA) detergentów z tymi delikatnymi (Coco-Glucoside, CB). Oprócz tego kilka substancji zapachowych, barwników, disodium EDTA i bronopol - bardzo toksyczny konserwant wywołujący szereg skutków ubocznych (niby w niewielkiej ilości, ale jednak!). Z naturalnych składników znajdziemy tu tylko łagodzący pantenol i kwas cytrynowy.

Kwestię ewentualnego zakupu pozostawiam więc każdej/każdemu z Was do indywidualnego rozpatrzenia. Jeśli podobnie, jak ja zwracacie uwagę na to,co ma kontakt z Waszą skórą to zdecydowanie odradzam.

Dobre

Mydło pod prysznic jest mega wydajny, Dobre mydło pod prysznic. Idealne do użytku dla całej rodziny. Kosztuje naprawdę niewiele i ma sporą pojemność. Doskonale oczyszcza skórę ciała. ma przyjemny zapach, warto kupić

Przeciętny

Czasem po niego sięgam gdy jest na promocji. Lubię jego delikatny zapach, więc dlatego go kupuję; ) Nie jest to mój ulubiony żel po prysznic, bo ma ciężką konsystencję- lekko galaretowatą. Gdy chcę wycisnąć żel to tak szybko jak wychodzi z wieczka, tak szybko w nim znika- mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi ;)
Pieni się średnio, ale zostawia skórę miękką i gładką. Nawilżenia nie zauważyłam, ale ważne, że nie przesusza.

Oliwka

Żel delikatnie pachnie oliwką. Troszkę jest to dla mnie ta oliwka syntetyczna, nie ulubiona, ale znośna, a przy codziennym stosowaniu jak się przyzwyczaiłam, to i bywała przyjemna. Nie utrzymywała się na skórze. Standardowa duża butelka jest poręczna. Kosmetyk jest wydajny. Klik działa bez zarzutu. Konsystencja mydełka to typowy żel. Fajnie rozsmarowuje się na skórze i łatwo zmywa. Dobrze oczyszcza skórę. Nie wysusza skóry. Polecam!

Świetny zapach, niska cena

Żel zielona oliwka kupuje od lat. Ma świetny, świeży zapach, dobrze oczyszcza i kosztuje grosze. Żel jest wydajny, ponieważ przy dwóch osobach i codziennym używaniu starcza na ok 1.5miesiaca. Często jest na promocjach więc kosztuje ok 6zl za 500ml. Łatwo dostępny, praktycznie w każdej drogerii lub markecie. Potrafi przesuszać aczkolwiek ja po prysznicu z reguły stosuje balsam do ciała więc nie jest to dla mnie duża wada.

Extra

Bardzo fajny żel pod prysznic. Dobrze myje i ma bardzo delikatny zapach oraz estetyczne opakowanie. Nie uczula nie przesadzaj. Dostępny w każdym sklepie zdecydowanie polecam.

Zwyczajne mydło do codziennego użytku

Lubię płynne mydełka z Ziaji, sporo ich już miałam i Oliwkowe również jest ok.

Mydło ma gęstą konsystencję, dobrze się pieni i oczyszcza skórę, więc spełnia swoje zadanie jako środek myjący - i o to w nim chodzi.
Pachnie delikatnie i przyjemnie.
Nie doszukiwałabym się tutaj specjalnych właściwości takich jak nawilżenie, odżywienie czy regeneracja naskórka. To nie jest żaden emolien czy kosmetyk bogaty w naturalne oleje, lecz najzwyklejszy żel z silnymi środkami myjącymi i tylko w tych kategoriach go traktujmy. Co prawda, nie zauważyłam, żeby wysuszał skórę, jest ok, ale wbrew zapewnieniom producenta nie spodziewajmy się tutaj takich dobroczynnych działań (trochę poniosła go fantazja).

Mydło znajduje się w dużej, przezroczystej butelce, dzięki czemu widać zużycie. Jest wydajne, wystarcza na długo i fajnie sprawdza się w codziennej pielęgnacji skóry normalnej.

Rewelacyjne!

Rewelacyjne mydło pod prysznic, zakupiłam je przed wyjazdem na wakacje dla całej rodziny. Jest cudowne i wszyscy byli zachwyceni. Mydło nawilża skórę, powoduje, że jest ona przyjemna w dotyku. Pachnie delikatnie dlatego nadaje się dla kobiet i mężczyzn. Super produkt, który został z nami po wakacjach na stałe.

Dobry produkt

Mydło od Ziaji znajduje się w wygodnym opakowaniu, w butelce w której widać ile pozostało do końca produktu. Mydło posiada bardzo przyjemny zapach. Mydło dobrze się pieni i dobrze myje . Nie podrażnia i przede wszystkim nie wysusza. Pozostawia skórę gładką i miękką. Produkt dobry w niskiej cenie i można kupić często w promocji.

Całkiem dobre

Mydło w dużej butelce, która daje możliwość kontrolowania zużycia produktu. Zapach bardzo przyjemny. Mydło dobrze się pieni i dobrze oczyszcza. Nie wysusza skóry i nie podrażnia. Nie zauważyłam też żeby pielęgnowało dodatkowo skórę ale za niską cenę i skuteczność jest ok. Produkt wydajny.