Babydream, Żel do kąpieli i szampon (nowa wersja)

Babydream, Żel do kąpieli i szampon (nowa wersja)

Żel do kąpieli i szampon Babydream zawiera łagodne substancje myjące bez mydła, wyjątkowo delikatnie i dokładnie myje włosy oraz skórę głowy.
Receptura zawiera: kojący rumianek, który łagodnie myje i pielęgnuje delikatną skórę, pantenol, który nie wysusza skóry i pomaga zachować jej naturalny, kwaśny płaszcz ochronny.
Produkt jest odpowiedni także do mycia i pielęgnacji wrażliwej skóry osób dorosłych: Nie zawiera barwników i środków konserwujących, nie zawiera oleju mineralnego i parafinowego, pH neutralne dla skóry, tolerancja skórna potwierdzona badaniami dermatologicznymi.

szampony dla dzieci, żele do kąpieli
oczyszczające, nawilżające
z pompką, w butelce
normalna, wrażliwa

W porządku, choć bez szaleństwa

Służył mi głównie do mycia ciała, czasem jako szampon. Stosowałam go na sobie.
Jest to produkt bardzo delikatny, jednak dobrze myjący. Jako szampon wymaga zastosowania odżywki, bo bardzo plącze włosy (współczuję dzieciom). Niestety, mocno je też przesusza.
Bardzo wydajny. Zapach charakterystyczny dla całej linii, czyli nijaki taki ;)

Dobry, ale...

Płyn i szampon z dobrym, nie za długim składem. Wydajny i wygodny dzięki pompce dozującej. Duże opakowanie starcza na długo, a cena nie zabija. Dobrze myje. Zapach nie powala, ale może być. Niestety po jakimś czasie zauważyłam,że córka reaguje na niego czerwonymi plamami na ciele i głowa ją swędzi. Podejrzewam rumianek,bo córka prawdopodobnie ma na niego uczulenie. Poza tym ma bardzo delikatną skórę. Szkoda, bo ogólnie ten płyn bardzo nam pasował.

Super produkt

Bardzo miły produkt za nieduże pieniądze???? ma bardzo dobry skład, bez substancji podrażniających. Dobrze się pieni ma delikatny zapach. Opakowanie z pompką jest bardzo wygodne.

Mój pewniak

Ten żel jest z nami od początku. Najpierw zachęcił mnie jego sklad. Po pierwszych użyciach gdy zobaczylam ze nie podrażnia i nie uczula został z nami na dłużej. Podoba mi sie jedo delikatny zapach i wydajność. Pasuje mi tak bardzo że nawet nie próbuje szukać niczego innego. Plusem jest tez niska cena.

Lubimy to :)

Żel do kąpieli i szampon 2w1 zaczęłam stosować u mojego maluszka dość wcześnie, miał zaledwie kilka miesięcy. Nigdy nie było problemu z uczuleniem czy podrażnieniem skóry. Skład produktu jest bardzo dobry, dzięki pompce używanie go jest łatwe i przyjemne. Z uśmiechem sięgam po produkty Babydream, są na prawdę w porządku. Cenowo rewelacja.

Dobry i tani

Uwielbiam ten żel i stosuję na przeróżne sposoby. Kąpię w nim mojego niemowlaka i sprawdza się w tej funkcji na medal. Nie wysusza skóry, delikatnie myje i dość ładnie pachnie. Jest wydajny, tworzy pianę i ma dobry skład, dzięki czemu jestem spokojna, że nie szkodzę mojemu maleństwu. Stosowany razem z lotionem z tej samej serii sprawia, że skóra mojego dziecka jest miękka, nawilżona i pachnąca. W ciągu dnia myję tym żelem rączki synka oraz często swoją twarz. Ładnie zmywa resztki makijażu, odświeża cerę i jej nie przesusza. Kilka razy stosowałam żel pod prysznicem i mimo, że mam bardzo suchą i skłonną do atopii skórę, nie wyrządził mi żadnej krzywdy. Był bardzo delikatny, nie podrażnił ani nie przesuszył. Bardzo podoba mi się jego odświeżona szata graficzna, ta stara jakoś do mnie nie przemawiała. Bardzo fajnie, że ma pompkę, nie wyobrażam sobie przy ruchliwym niemowlaku innego typu opakowań, tym bardziej, że kąpię dziecko sama. Uwielbiam go za delikatne działanie, dobry skład i bardzo niską cenę jak za tak wysoką jakość. Jeśli dziecko nie ma poważnych problemów skórnych, ten żel będzie idealnym wyborem. Za zaoszczędzone pieniądze można kupić sobie lub dziecku coś ładnego ;) Świetnie, że mogę go kupić w każdym Rossmannie.

Świetny produkt!

Produkt jest bardzo wydajny,ma dobry skład. Super cena za dużą pojemność, ładnie się pieni i przyjemnie pachnie,nie uczula. Opakowanie z pompką rewelacja. Same plusy!

Świetny produkt

Używam tego produktu od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Używam go do wszystkiego. Do mycia ciała, włosów, demakijaży. Włosy po tym szamponie lśnią jak nigdy. Nie zrażajcie się jeśli po umyciu będą się gorzej rozczesywały bo liczy się przede wszystkim efekt końcowy.

Dobry produkt

Produkt tani, wydajny, delikatny, nie podrażnia skóry ani oczu mojej córki. delikatnie myje, delikatnie się pieni. Bardzo fajny produkt. Wygodne opakowanie z pompką, można go nabrać jedną ręką.

Bardzo fajny ;)

Dobry sklad, ladny zapach i bardzo wydajny :) Mojego 4 miesiecznego synka nie uczula ani nie podraznia, dobrze myje :) Cena tez bardzo przyzwoita. Moim zdaniem najlepszy zel dla takich maluszkow.

OK

Jest dobry. Nie podrażnia, nie wysusza, dobrze domywa. Sama nieraz go używam. Zapach neutralny. Skład wydaje się być również bardzo dobry. Dobry stosunek jakości do ceny.

Najlepszy

Najlepszy kosmetyk do kąpieli dla niemowląt jaki przetestowaliśmy z maluszkiem. Skóra jest po nim mięciutka bez żadnych oliwek czy balsamów. Pieknie pachnie, delikatnie i bardzo "dzidziusiowo". Na włoskach sprawdza się, jak mydełko- po spienieniu daje wrażenie "tępych" włosów, ale po wysuszeniu są miękkie, sypkie i puszyste- ale nie wysuszone. Do tego duża ilość w dobrej cenie, a na kąpiel wystarczą dwa naciśnięcia pompki.