AA, Nano Odżywianie 25+, Krem na noc odżywczo - witalizujący

AA, Nano Odżywianie 25+, Krem na noc odżywczo - witalizujący

Wzmacnia siły witalne. Rewitalizuje i dodaje cerze blasku. Intensywnie nawilża.
Indyjski żeń-szeń zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, wygładza drobne zmarszczki, dodaje cerze blasku.
Witamina B3 stymuluje syntezę kolagenu.Kreatyna uelastycznia i wzmacnia strukturę skóry, zapobiegając jej wiotczeniu.
Nanocząsteczki Aqua Shuttle intensywnie nawilżają.
Masło z oliwek, olej rumiankowy oraz witamina E odżywiają, regenerują i rewitalizują skórę.
Alantoina i d-pantenol działają kojąco i łagodzą podrażnienia.

Tego właśnie szukałam

Dla mnie rewelacja. Długo szukałam odpowiedniego kremu na noc i śmiało mogę polecić AA.
Nie jest tłusy, doskonale nawilża i twarz jest po nim bardzo delikatna. Polecam również z serii 25 + kremy na dzień , oba wypróbowałam i zostałam przy matującym.

Świetny prezent

Dostałam ten krem w prezencie...na 25. urodziny oczywiście :) Sama bym sie raczej nie skusiła, bo szukam raczej kremów typowych do skóry mieszanej/ tłustej z obawy przed zapchaniem. Mam skłonności do trądziku i leczę się u dermatologa- ale ten krem to rewelacja. Miałam troche obaw ale po miesiącu stosowania skóra jest gładziutka, nawilżona, wygląda promiennie i nie wyskoczyły mi żadne nieprzyjemne niespodzianki. Konsystencja dość tresciwa ale wchłania się doskonale. Zapach uwazam za bardzo delikatny. Ładne, estetyczne opakowanie. Przez miesiąc zużyłam ok. pól opakowania więc jest raczej wydajny.

może byc

Bez rewelacji, ale nie jest zły. Nie jest za tusty, dosyć dobrze się wchłania.Ale dla cery suchej może byc ciut za słaby, ponieważ po całym dniu skóra jest lekko przesuszona.Nie uczula i nie podrażnia.

całkiem ok

Ja jestem dość zadowolona z tego kremu, a fakt, że jest tłusty działa in plus według mnie. Przesuszona skóra po wyjeździe do Egiptu błagała o coś mocno nawilżającego i natłuszczającego. Ponadto bardzo ładnie pachnie - płatki róż. Domyślam się jednak, że na noc latem będzie zdecydowanie niekomfotowy.

ujdzie

Nie zauważyłam jakichś super efektów po używaniu tego kremu.
Skusiło mnie to "nano odżywianie". Niestety krem nie odżywia za bardzo, nie nadaje cerze blasku jak obiecuje producent. Za to dość dobrze nawilża i sprawia, że skóra nie łuszczy się. Krem ma zbyt intensywny zapach, kamfory?, ale można się do niego przyzwyczaić, a z czasem nawet fajnie pachnie.
Jest tłusty, ale na noc to nie szkodzi. Przed pójściem spać muszę nadmiar kremu wchłaniać w chustkę. Powinien szybciej się wchłaniać.
Dobry dla suchej skóry, dla bardzo suchej może być za słaby.
Przynajmniej nie uczula i nie podrażnia (tylko czasem).
Raczej go nie kupię.
Ilość zużytych opakowań: ciągle 1

no no no

Krem oceniam jako bardzo słaby.Stosowałam go przez ok 3 tygodnie bo na tyle mi go starczyło.Nie zauważyłam najmniejszej zmiany w kondycji i wyglądzie skóry twarzy..Nie poprawił kolorytu cery,nie wygładził ani odrobinę pierwszych,drobnych zmarszczek,nie nawilżał ani też nie wykazywał rzadnego "kojącego" działania.Słowem jedno wielkie NIC.

Używam tego produktu przez 3 tygodnie